برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
154. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 0.65%
  • 2

0 0%
  • 3

5 3.25%
  • 4

3 1.95%
  • 5

12 7.79%
  • 6

10 6.49%
  • 7

10 6.49%
  • 8

17 11.04%
  • 9

22 14.29%
  • 10

74 48.05%
صفحه 10 از 19 اولیناولین ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 از مجموع 187
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,529
    از این کاربر 90,664 بار در 4,567 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود سوم

Season 8, Episode 3,The Long Night

خلاصه داستان اين قسمت : "نایت کینگ" و ارتشش به "وینترفل" رسیده و نبرد بزرگ آغاز می گردد.+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت سوم از فصل هشتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-از قرار دادن هرگونه مطلب و اسپویلر مرتبط با قسمت های آتی سریال,بحث درباره پرومو قسمت های بعد در این تاپیک,چتباکس و... خودداری نمایید.اسپویلرهای فصل هشتم سریال صرفا و فقط در این تاپیک قرار خواهد گرفت.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در تاپیک و چتباکس خودداری نمایید.
    4-لطفا از ارسال پست های مبهم و فاقد توضیح و یا صرفامحدود به چند کلمه مبهم و کلی مثل این که نمره X دادم وموارد مشابه خود داری بفرمایید
    5-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    283
    از این کاربر 506 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود سوم

نقل قول نوشته اصلی توسط lady snow نمایش پست ها
    امیدوارم یه روزی ایرانیا بالاخره یاد بگیرن به نظر مخالف احترام بزارن و تحقیرش نکنن.
    همه قرار نیست مثل من فکر کنن و هیچ دلیلی هم وجود نداره نظر من بهترین نظر باشه. اینو هر روز با خودتون تکرار کنین.
    اگه به اینجا برسیم شاید بتونیم دموکراسی رو هم بدست بیاریم
    البته سوء تفاهم نشه من در مورد کسایی که نمیشناسم نظر نمیدم و موضوعی که گفتم در مورد اطرافیان خودم بود!
    ضمنا فکر کردن به دموکراسی واقعی برای من جهان سومی خیلی زوده، خودم رو عرض میکنم ... من و امثال من شاید بتونیم اداشو در بیاریم ولی تا رسیدن به درک واقعی از اون و اطمینان از اینکه دموکراسی اگر بدست آمد نسلهای بعد هم حفظش میکنن، قرنها فاصله داریم.تاریخ معاصر گویای همه چیزه!

3. کاربر زیر از wishtasp بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

هنر فطری
    سپاس
    726
    از این کاربر 739 بار در 136 پست سپاس گزاری شده

بیخیال ...
    فقط به عادت این چند سال اومدم این سایت دو موردو بگم و برم :

1- کیفیت تصویرو بالاخره با تنظیمات کی ام پلیر درست کردم . همه چی عالی شد و واضح ...
    2-شاه شب خیلی بچگانه مُرد ! آخه چرا ؟ پرواز کرد آریا ؟ با سرعت باد اومد ؟ رمز غیبی زد ؟ یعنی چی ؟ حالا چون یه جادوگر پیش بینی کرده بود باید اتفاق می افتاد قبول.... اما یعنی یه مجموعه به ای قدرتمندی نمیتونست کُشتن شاه شبو منطقی تر نشون بده ؟

اعصابم داغونه از شاه شب توقع بیشتری داشتم ...
    نظر خود را به دیگران تحمیل نکنیم

5. 6 کاربرِ زیر از majidzendaniyan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    50
    از این کاربر 130 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

سلام به همگی، من سالهاست این انجمن رو سر میزنم ولی ثبت نام نکرده بودم. مخصوصا تاپیکهای بحث اپیزودیک گات رو هر فصل و قسمت به قسمت دنبال میکردم همیشه.

خب داغ بودن بحث سر این قسمت باعث شد ثبت نام کنم و در بحث شرکت کنم.

نکته اول اینکه طرفدار هارد.کور گات هستم. کتابها رو نخوندم ولی توی ویکیپدیا خلاصه وقایع رو خوندم و تا حد زیادی تفاوتهای کتاب و سریال رو میدونم، مخصوصا در مورد کاراکتر محبوبم استنیس شاه بر حق! تئوریها رو هم دنبال نکردم به جز تئوری برن و نایت کینگ.

متاسفم که به خاطر جو تاپیک مجبورم اعلام کنم طرفدار سریالم تا بعدا متهم به دقیق نگاه نکردن سریال یا hater بودن نشم! به عنوان طرفدار سریال و کسی که این سریال تو همین 6-7 هفته براش یه جورایی نقش تنها دلخوشی برای لحظه فارغ شدن از دنیا رو بازی میکرد، باید بگم به شدت سرخورده شدم بعد از قسمت سوم. دوستان تعبیرات قشنگی به کار برده بودن در مورد توصیف این حس مثل از دست دادن فرزندی که نزدیک 10 ساله بزرگش کرده و از این حرفا. حس منم همچین چیزی بود. رفیق صمیمیم که از من بدتر، اینقدر اعصابش خورد شده بود نیم ساعت زده بود بیرون قدم زدن بلکه آروم شه!

به طور خلاصه این قسمت فاتحه خوند به هر چیزی که من از گات تو ذهنم بود و باعث شده اینقدر دیوانه وار دنبالش کنم.

در مورد زحمتی که سازنده ها کشیدن شکی نیست، همه ممنونیم ازشون. اما همه حق دارن نظر بدن و ایراد هم بگیرن، نقد یعنی همین دیگه. نمیشه گفت اگه میتونی برو خودت گات بساز بدون ایراد و از این حرفا!

از تاریک بودن قسمت و جوک های زیادی که خود خارجی ها هم ساخته بودن در موردش من میگذرم. (مثلا از ملیساندرا تشکر کرده بودن بابت آتیش روشن کردن که باعث شد ما یه چیزی ببینیم بالاخره ) )

ناامیدکننده ترین نکته این قسمت همون کشته شدن نایت کینگ به اون شکل هست. من هیچ مشکلی با اینکه آریا نایت کینگ رو بکشه ندارم (بماند که کل قضیه آزور آهای هم یه جورایی رفت رو هوا!). اون داستان خنجر که کل هفت فصل قبل دست به دست شده بود و اون نکته بستن چشمان آبی هم سر جاش و خیلی هم عالی، یه چیزی در حد ماجرای هودور که همه رو شوکه کرد وقتی اصل قضیه رو فهیمیدیم. بنابراین من نمیگم چرا آریا نایت کینگ رو کشت، من میگم چرا اینقدر آبکی و سرسری؟؟ از اولین صحنه اولین اپیزود این سریال ما با وایت واکرها آشنا میشیم. هفت فصل تمام روشون مانور داده میشه، "زمستان در راه است" میشه نماد سریال، اسم کتابها نغمه ای از "یخ" و آتش هست، هفت فصل تمام جوری این خط داستانی پایه گذاری میشه که مطمئن میشیم خط اصلی و هسته مرکزی داستان، تهدید نایت کینگ و لشکرش هست نه اینکه کی روی تخت میشینه. فصل هست با نابودی دیوار و یورش لشکر عظیم نایت کینگ تموم میشه. تمام وقایع فصل هفت در خدمت چینش رویارویی نهایی زنده ها و مردگان هست. دو قسمت اول فصل هشت مقدمه سازی و زمینه چینی برای نبرد نهایی، نبرد آخرالزمانی گونه خیر و شر، نور و تاریکی هست. انتظارات به بالاترین حد خودش میرسه، همه تا مرز جنون اصطلاحا هایپ هستن برای دیدن اینکه سرنوشت رویارویی با بدمن اصلی قصه چی میشه.

از طرف دیگه، مرموزترین و رازآلودترین خط داستانی هم اتفاقا بازم مربوط به نایت کینگ و لشکرش هست. جنبه اصلی فانتزی داستان، نایت کینگ و مردگان هستن، نه اژدها و جادو جمبل. درسته اژدها و امثالش هم جزو المانهای فانتزی سریال هستن، اما به نظر من اصلیترین المان نایت کینگ و لشکرش بود.
    این همه علامت سوالی که در طول سالها تو ذهن همه وجود داشت. نایت کینگ کیه؟ چی میخواد؟ 8000 سال چیکار میکرده؟ چرا الان داره حمله میکنه؟ اون نماد مارپیچی که استفاده میکرد معنیش چی بود؟ چه ارتباطی بین نایت کینگ و برن وجود داشت؟ چه ارتباط احتمالی بین نایت کینگ و استارکها یا تارگرینها وجود داشت؟ چه ارتباطی بین نایت کینگ و خدای نور وجود داشت؟ سازنده ها همه این گره ها رو در طول سالها میندازن توی داستان، اما اکثرشون باز نمیشه. یکی دوتایی هم که مثلا باز شد، آبکی! مثلا برن میگه نایت کینگ دنبال یک شب بی پایان هست. همین نیم خط دیالوگ برای توصیف انگیزه آنتگونیستی که هفت فصله داری پرورشش میدی؟؟؟؟ خلاصه با وجود این همه معمای حل نشده، میان همچین کارت آسی رو میسوزونن! کارتی که بار اصلی جنبه رازآلودگی و فانتزی سریال رو به دوش میکشید.

نحوه کشته شدن نایت کینگ هم فکر کنم همه گفتن دیگه. بالیوود، ختم کلام! آریایی که توی کتابخونه جلوی چند تا وایت ساده تا مرز مرگ پیش میره، حلقه شاید چند هزار نفری وایت ها و وایت واکرها و غیره که درخت رو محاصره کرده بودن، رد میکنه و نفوذ میکنه!!! تو کتابخونه حتی صدای چکیدن قطره خون آریا رو وایت‌های معمولی میشنون، اما اینجا بین اون حلقه چند هزار نفری شامل ژنرال‌ها، هیشکی متوجه نمیشه!!!! و حالا کاش مثل این هیتمن های حرفه ای، بی سر و صدا و از یه نقطه کوری یه تاریکی ای چیزی نایت کینگ رو غافلگیر میکرد! مثل مرحوم بروس لی بزرگ، غووووداااا کشان میپره هوا میفته روی نایت کینگ!!! نایت کینگی که یه جورایی مثل برن همه چیز رو میدید، چطور متوجه نشد؟ نایت کینگی که حتی توی وارگ برن هم نفوذ داشت، یعنی مثل بقیه نبود که برن رو موقع سفر در زمان نمیدیدن، نایت کینگ تنها کسی بود که میدید. همینم توضیح داده نشد که چطور این قدرت رو داره نایت کینگ. خلاصه با همچین قدرتی، در آخرین ثانیه متوجه آریا میشه! نکته بعدی، نایت کینگ که دست برن رو گرفت و اون جور برن جیغ کشید، چطور خرخره آریا رو محکم گرفته بود و آریا هیچیش نشد از بابت لمس شدن توسط نایت کینگ؟؟؟؟ اون همه وزیر وزاری نایت کینگ، وایت واکرها همه ایستاده بودن، مثل مترسک! خود نایت کینگ وقتی میبینه یک اژدها داره و طرفش دو تا، چرا میره حمله میکنه بهشون؟ من درک میکنم که بعله بالاخره میخواستن به جون هم افتادن اژدهای مرده و زنده رو هم نشون بدن اما خب منطق داره قربانی میشه. دوستان اینا ایرادهای جزئی نیست که توی هر فیلم و سریالی، حتی توی شاهکارها هم میشه پیدا کرد. اینا به نظرم ایرادهایی که مشکل عدم منطق داره. حالا فصل قبل مثلا ایراد میگرفتن که زنجیر از کجا آوردن که جنازه ویسریون رو از ته آب بکشن بیرون. من خودم اون موقع سرسری رد کردم و گفتم حالا سریال فانتزیه دیگه! ولی دیگه این ایرادها وقتی تکرار میشه قابل چشمپوشی نیست، اونم تو فصل آخر، اونم تو اپیزودی که دو ساله همه منتظرشن. نبرد نهایی.

این مشکلات مربوط به جمع کردن مسخره و بی سر و ته قصه نایت کینگ. ایرادهای مربوط به نبرد هم زیاده. اولیش اینکه خیلی شیک و مجلسی همه کاراکترهای اصلی زنده موندن!!! توهین به شعور بیننده و چیزی که ما گات رو بر خلافش میشناختیم. لشکر مردگان که توی چند ثانیه، دوتراکیها که مخوف ترین جنگاورهای دنیا هستن رو میبلعه، چطور امثال برین و جیمی و حتی سم زنده موندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا دوتراکیها، چرا باید از جلو به دشمن حمله کنن؟؟؟؟؟؟ دشمنی که حتی نمیبیننش، و میدونن که تعداد دشمن چندین برابر اونهاست. خب این دیگه حماقته این خودکشیه این مسخره بودن فیلمنامه اس. خود ملیساندرا چی شد؟ اون هویت اصلیش، پیرزن چند صد یا جند هزار ساله کی بود؟؟؟؟
    خندق رو چرا زودتر شعله ور نکرده بودن؟ منجنیق ها چرا یک دور فقط استفاده شد؟ جاینت که میتونست لیانا رو خیلی راحت شوت کنه یک طرف، چرا بلندش کنه ببرتش نزدیک چشمش؟؟؟ ویسریون که دیوار به اون عظمت رو با آتیشش فرو ریخت، از پس اون سنگری که جان پشتش قایم شده بود برنیومد آتیشش؟؟؟؟؟؟ بازم میگم درک میکنم این جور چیزا بالاخره تا حدی اقتضای درام هست. مثلا پیدا شدن فرشته نجات در دقیقه نود و کلیشه هایی از این دست. اما میگم ما گات رو با این کلیشه ها نمیشناختیم. کجا رفت اون داستان عمیق و چندلایه، اون دیالوگها...

خب پستم خیلی طولانی شد و به همین بسنده میکنم اما بازم میگم، این روایت بالیوودی و هالیوودی در شان گاتی که من میشناختم نبود. بازم میگم مشکلی با کشته شدن نایت کینگ یا کشته شدنش به دست آریا ندارم، اما این قضیه، با توجه به بیلدآپ عظیمی که پشت نایت کینگ و لشگرش بود، باید نقطه اوج اوج و قله داستان میبود، شاید حتی قسمت آخر، صحنه آخر. انتظار بی سابقه ترین تلفات و قربانی شدن‌های تاریخ سریال رو داشتم. یعنی با توجه به بیلدآپ ۸ ساله، زنده‌ها باید خودشون رو میکشتن تا بالاخره بتونن نایت کینگ رو شکست بدن. انتظاری که منطقیه، وقتی از اپیزود اول فصل اول تاکید میشه مردگان بزرگترین تهدید هستن و نبرد با اونها نبرد نهایی و بزرگترین نبرد هست. اما سازنده ها تصمیم گرفتن به قول دوستان خیلی تینیجر پسند و با کمترین ریسک، ردش کنن بره! پتانسیل به این عظیمی، خیلی راحت هدر شد!

مگر اینکه، واقعا یه سورپرایز خیلی خاصی در پیش باشه که به نوعی با نایت کینگ در ارتباط باشه. و الا باقیمانده داستان دیگه عنصر رازآلود و فانتزی خاصی نداره. تنها گره باقیمونده مساله هویت جان هست و بس به نظر من. که ممکنه این وسط خیانت شاهد باشیم، دنریس بشه مثل باباش و از این چیزا، به علاوه حاشه هایی مثل رویارویی سندور و داداشش، آریا و سرسی، جیمی و سرسی. ولی گره اصلی به نظرم همون هویت جان و نحوه برخورد سانسا و دنریس باهاش هست.

در ضمن بهترین سکانس: بیلاخ نایت کینگ به دنریس وسط آتیش دروگون )

7. 19 کاربرِ زیر از Stannis KING بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MHD-KHZ نمایش پست ها
    بازیگر نقش شاه شب یه توییت کرده جالب شد احتمال شاه شب شدن برن بالا رفت
    به arya هم دست زد

9. 6 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,027
    از این کاربر 3,165 بار در 329 پست سپاس گزاری شده

لامصب بعد از 8 سال دنبال کردن سریال و انتظار کشیدن بنظرم بعنوان تماشاچی لیاقتمون نبرد بهتر و کیفیت بالاتر و داستان واقع گرایانه تری بود که متاسفانه اتفاق نیفتاد
    من حداقل کیفتی که همیشه میبینم ریلیز 3 گیگی هست.توی رددیت هم ایراد گرفته بودن از صحنه ها و کیفیت تصاویر.من با بالاترین کیفیت و روی مانیتور 4k curve دیدم این قسمت . بازم افتضاح بود.
    نیم ساعت اول که کلا تمام اتفاقا توی تاریکی مطلق و نامفهوم اتفاق افتاد و حالمو گرفت
    موسیقی متن خیلی خوب بود و تاحدی کاستی های بعضی سکانسا رو جبران کرد
    درسته این نبرد توی مدیوم تلویزیون اتفاق افتاد و نباید انتظار زیادی داشت ولی با این حجم بیننده و ریت سریال و و 2 سال زمان و خیلی چیزای دیگه میتونست خیلی بهتر از اب دربیاد
    جالبه همه سکانسای جنگ رو با نبرد عظیم ارباب حلقه ها مقایسه میکنند که خدایی درست نیست.( واقعا آدم تازه درک میکنه پیتر جکسون چه شاهکار با عظمتی ساخته که قابل مقایسه با هیچ چیزی نیست)
    بهر حال من اگه بخوام از سکانس های بد و بی کیفیت جنگ چشم پوشی کنم ولی از پایان دادن به سرنوشت نایت کینگ به این صورت بعد از 8 فصل هایپ و بزرگنمایی نمیتونم به همین سادگی بگذرم چون واقعا سریال توقعم رو بالا برده بود ولی اندینگ این قسمت خیلی بد بود.
    خنجر اریا هم من پارسال درموردش خونده بودم و یه جورایی حدس میزدم در اخر سرنوشت همه چیز رو عوض میکنه و همینطورم شد.

11. 12 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    656
    از این کاربر 1,030 بار در 164 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط wishtasp نمایش پست ها
    خوب دوستان گلایه میکنن که چنین بود و چنان نبود، البته هر کسی حق داره نظرشو بگه، در مورد کیفیت هم متاسفانه با احترام به این سایت و بقیه سایتها که زحمت میکشن ، بعد از تاینی موویز اصلی که بسته شد دیگه نمیشه جایی رو پیدا کرد که کیفیتهای بسیار عالی و تایید شده رو بذارن.
    قسمتهای قبل هم به همین صورت بود و نقاط تاریک مشکل داشت! خوب این قسمت هم که کلا شب بود.
    تنها کیفیتی که میشه روش حساب کرد 1080 هاردساب هست که تا حدودی راضی کنندست.
    بذارید یه ماجرایی از امروزو براتون تعریف کنم که اهمیت کیفیت مخصوصا برای قسمتهایی که داستان تو شبه رو متوجه بشد چقدره: امروز دوتا از همکارام تو محل کار داشتن این قسمتو نگاه میکردن و بعد از پایان هم هردوگفتن چقدر شعر بود و از این حرفا.... این دو دوست وقتی اومدن منزل من و با کیفیت هاردساب دیدن بعد از پایان اپیزود فکشونو نمیشد جمع کرد و کلا نظرشون برگشته بود

بگذریم ... من که لذت بردم از این اپیزود، در مورد نایت کینگ هم به نظرم اصلا هندی نبود، در کل داستان و فصلهای قبل اگه با دقت نگاه کرده باشید نایت کینگ از فولاد والریایی میترسید و دوری میکرد چون میدونست نقطه ظعفشه، برای همین با جان رودررو نشد و مرده ها رو زنده کرد، در آخر هم با خنجری از جنس همین فولاد کارش تموم شد اونم خنجری که از وجودش در دستان آریا آگاه نبود... نمیفهمم این کجاش هندیه؟
    @wishtasp
    این کیفیت رو از کجا میشه دانلود کرد؟

13. 3 کاربرِ زیر از manowar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,712 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

من با کیفیت 2.5 گیگ دانلود کردم
    روی اسمارت تی وی سامسونگ کیفیت فوق العادههههههههههههه بود! اصلا با مانیتور کامپیوتر قابل قیاس نیست... چراغ ها رو هم خاموش کنین و بشینین لذت ببرین!

از نقدها تعجب می کنم!
    این قسمت یک قسمت از سریاله! نه سه گانه فلان و بهمان!

در مورد آریا واقعا بی انصافی وجود داره!
    از کودکی داره تو این سریال نشون میده که این بشر جثه ریزی داره و بیشتر از قدرت دارای زیرکی و چابکیه! چیزی که برای کشتن نایت لازمه!

با آموزش هایی هم که دیده اصلا غیر طبیعیه نیست بتونه خیلی راحت برسه پشت نایت و ....
    نایت تو اون سر و صدا صدای قدم های جان اسنو رو شنید ولی در سکوت به خاطر مهارت اریا نتونست پیش بینی کنه که الان یکی پشت سرش می رسه! کجاش غیر منطقیه؟
    من کامنت های مختلف در جاهای مختلف رو خوندم و متاسفانه همه دوست دارن یک مرد قوی هیکل بیاد نایت رو فنا بده! و تحمل اینو ندارن یک دختر ظریف این کار رو انجام داده!

من و همسرم هر دو نهایت لذت رو چه از صحنه ها و چه از آهنگ بردیم و قطعا همون چیزی بود که باید! تامام!
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

15. 9 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,712 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Benix نمایش پست ها
    جان توی این جنگ واقعا هیچ کار خاصی نکرد بجز یه گردش با اژدها توی هوا, رفتار برن طوری بود من همش فک میکردم توی صحنه آخر یهو نایت کینگ بگه بلاخره بهت رسیدم یا جلوش زانو بزنه چون واقعا
    بی استرس و بدون هیچ حسی فقط منتظر بود بهش برسه نایت کینگ, در کل گات سریالیه که بیننده میتونه هزاران تئوری از خودش بسازه و جلو بره اما حذف یهویی نایت کینگ اونم بدون حذف شخصیتا اصلی جالب نبود
    ....
    گات میتونست سمت هندی بازی نره یعنی میشد سانسا و تیریون مورد حمله که قرار گرفتن کشته میشدن یا جان توسط لشکر نایت که محاصره شد میمرد یا حتی جیمی حذف میشد, اینکه همه شخصیتای اصلی هنوز زنده هستن در حد گات نبود!
    توی این جنگ باید مدیون آریا, دنریس فقط بخاطر اژدهاش و ملیساندره باشن و بقیه جز سیاهی لشکر بیش نبودن بخصوص جان اسنو با اون قدرت لیدریش هیچ چیزی ازش ندیدیم توی جنگ و فقط شاهد اتفاقات بود
    از اول قرار بود جان و دنی با ازدها پرواز کنن دنبال نایت بگردن! قرار نبود لیدر جنگ باشن
    تو نیکی کن و در دجله انداز....

17. کاربر زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    2,077
    از این کاربر 82 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

من دیشب نسخه ی 4 گیگ رو با تلویزیون دیدم خیلی هم کیفیتش عالی بود و اصلا تاریک نبود خدایی
    بحثها و انتقادها و تعریفها خیلی قشنگه،نشستم تمام این ده صفحه رو خوندم لذت بردم
    من چون خودم کلا طرفدار نایت کینگ و وایت واکر و زامبی و این جور چیزا نیستم خوشحال شدم که پرونده شون بسته شد این قسمت تا حدودی هر چند یه کم آبکی بود ولی همه رو غافلگیر کردن با آریا و این به اون در
    این چند قسمت باقی مونده دیگه بازی تاج و تخت شروع و تموم میشه

19. 4 کاربرِ زیر از midya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    153
    از این کاربر 1,775 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MHD-KHZ نمایش پست ها
    بازیگر نقش شاه شب یه توییت کرده جالب شد احتمال شاه شب شدن برن بالا رفت
    به آریا دست زد! فکر نکنم روی برن تاثیر داشته باشه که نایت کینگ بشه! ولی آریا واقعن گزینه خوبی واسه نایت کویین هست! کلن هر اتفاقی بیفته، اگر سکانس پایانی سریال مربوط به وایت واکرا و شمال دیوار نباشه، اشتباهه!

اگه واقعن اینجا کار وایت واکرا تموم شده، بهتر میبود آریا هم کشته میشد به دست نایت کینگ!

21. 4 کاربرِ زیر از codec_pack بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 10 از 19 اولیناولین ... 89101112 ... آخرینآخرین