برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت ؟

رأی دهندگان
42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

1 2.38%
  • 7

6 14.29%
  • 8

5 11.90%
  • 9

17 40.48%
  • 10

13 30.95%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14
    سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

True Detective | بحث اپیزودیک | فصل اول , قسمت سوم

Season 1 , Episode 3 : The Locked Room

خلاصه داستان : بالاخره مارتین و کوهل توانستند یک سرنخ های جدیدی را از پرونده بدست بیاورند و مظنون را شناسایی کنند ...

تاپیک معرفی سریال

2. 19 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : True Detective | بحث اپیزودیک | فصل اول , قسمت سوم

یک قسمت خوب با کلی حرفهای پرمغز و هوش بر در مورد مرگ و عشق و مذهب و ایمان.بخصوص اونجهای که مراجع تبلیغی مذهب رو میکوبه وادمهای دنباله رو کلیسا رو به سخره میگیرد من حسابی حال کردم (جانا سخن از زبان ما میگویی).
    دیالوگهای که راست بیان می کند میشه چندین بار گوش داد وتوش غرق شد این قسمت از قسمت اولم بهتر بود علاوه بر شناخت بیشتر افکار جالب راست داستانم یکم ریتمش بهتر شد و اولین سرنخها برای پیدا کردن قاتل هیولا فیلم پیدا شد.من به این قسمت 8 می دهم.

4. 15 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

الگوی ریتم سریال رو میشه توی همین قسمت پیدا کرد صبور باشید بعد ضربه ی نهایی و تعلیقی که دوستش داری یواش یواش پیداش میشه.
    بعضی سریال ها یه دیکتاتوری نرمی دارن منظورم اینکه باید به ساختار فیلم "تن" داد و گرنه سریال خودش رو عوض نمی کنه True Detective هم از این دست سریال هاست. باز این قسمت هم ریتم سنگینی داشت.

پ.ن: به نظر نمی رسه Shea Whigham (در نقش پدر روحانی) یه بازیگر مهمان گذری باشه بهش نمیاد مثل اینکه دوباره باید بریم سراغش.

6. 18 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18
    از این کاربر 84 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم کسایی بیش از حد توی اینترنت از این سریال دارند تعریف میکنند از شبکه این سریال خوششون میاد یا از دیالوگ های قلمبه و سلمبه اش و یا از داستانش ، من فقط از بازیگراش خوشم اومده و به خاطر اون ها دارم ادامه اش میدهم .ولی از نظر روایت داستانی اش برای من این سریال جالب نبوده و از این دیالوگ های مذهبی و فلسفی اش اصلا لذت نمی برم . اسم شبکه hbo که می آید ناخداگاه انگار که 80 درصد زیبایی سریال به خیلی ها تزریق میشه و به خاطر همین اسم سریال رو دنبال میکنند و براشون جذابه که این شبکه چی ساخته است.برای خیلی ها اسم این شبکه شده مثل اسم برند جنس های خارجی که تو بازار می خواهیم بخریم و بجز اون برند دنبال چیز دیگه ای نمی رویم ! گاهی همون شرکت های معروف با برند های غول و مارک های معتبر هم جنسشون ایراد داره ولی اینقدر از این برند چیز خوب دیدیم که نمیخواهیم قبول کنیم بعضی از جنس های اون برند هم میتونه برای همه خوب و جذاب نباشه ! این سریال هم همین طوره ، با یک برند خوب داره عرضه میشه و به خاطر همین هم سریالش مشتری زیاد داره که همگی گول برند رو خورده ایم . نمی خوام بگه سریالش بده و یا ارزش نداره ها ، میخوام بگم که به خاطر برندش زیادی گونده اش نکنید. این سریال برای موفق شدن حالا حالا ها کار داره تا یک چیزه با ارزش بشه. شاید بعد چند فصل تازه به نقطه ای برسه که بشه گفت این برند این سریال رو خوب ساخته ولی الان واقعا زوده .

8. 10 کاربرِ زیر از Spartacus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

این قسمت خوشبختانه مثل دو قسمت قبل همش در مورد شخصیت ها نبود و داستان در حد قابل قبولی پیش رفت. دیالوگ های سریال خیلی عالی بود ، مخصوصا دیالوگ های Atheist ای کوهل توی کلیسا . تنها نکته منفی اینه انقدر این سیگار میکشه و آبجو میخوره ادم دلش می خواد :دی
    "If the Only thing keeping a person decent is the expectation of diving reward then brother that person is a piece of shit"
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

10. 18 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    624
    از این کاربر 1,486 بار در 230 پست سپاس گزاری شده

از نویسنده killing انتظار بیشتری داشتم.باید پنج شش تا قسمت ضعیف ببینی بعد یهو بیاد بگه bazinga . این سریال مثله این میز گردا شده یه سری آدم میارن در مورد یه سری مشکل فقط حرفای قلمبه سلمبه می زنن هیچیم درست نمی شه.در حد مقوا هم نیست.killing شاهکار بود.نویسندگی بیشتر بهش میومد

12. 4 کاربرِ زیر از sami1428 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

این قسمتش به من خیلی حال داد، کلا ریتم سریال کنده ولی دقیق و بدون نقص میره جلو. شخصیت پردازی ها خیلی خوبه و بازیگرها هم اونها را خوب منتقل می کنند. به هر برای من حکم یک سریال خاص رو داره که حداکثر 2 سال یکبار گیر آدم میاد.
    .................................................. .........................................
    9

14. 14 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    624

سریال متوسط نباید گندش کرد.این تم سریال برای سینما یا حداکثر تو 140 دقیقه کشش داره نه اینکه شش هفت قسمت چرت بزنی بعد تو حالت خواب بری یه دفعه تکونت بدن بپری از خواب بگن فلانی قاتله..................
    چه فایده وقتی این همه قسمت هیچ حسی بهت نمی ده
    آره دادش اشتباه کردم از اول نشستم پات خوابم اومد آخرشم از خواب قشنگ پروندی منو.
    این قدر فیلم سینمایی خوش ساخت داریم که این در مقابلش هیچه.
    نمرش تو imdb فقط کافی با شاهکاری مثله sons of anarchy مقایسه کنین ببینین ارزش بعضی نمره ها واقعا چقدره.همونجور که علی پروین میگه مدیر فنی یعنی کشک.اینم یعنی...........

16. 3 کاربرِ زیر از sami1428 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    998
    از این کاربر 784 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sami1428 نمایش پست ها
    نمرش تو imdb فقط کافی با شاهکاری مثله sons of anarchy مقایسه کنین ببینین ارزش بعضی نمره ها واقعا چقدره.همونجور که علی پروین میگه مدیر فنی یعنی کشک.اینم یعنی..........
    سامی جان یه جاهایی حق با توهه اما فکر نکنم مقایسه کردن فیلم ها با هم کار درستی باشه اینجا مقایسه نمیکنیم
    در مورد خود فیلم نظر بده مثل اینکه خوب ریتم فیلم کند و کسل کننده است و برات دلچسب نیست اما همونطور که خودت میگی گندش نکنین خودتم یه فیلم متوسط و نکوب تو سرش در حد خیلی ضعیف ممنون میشم

18. 6 کاربرِ زیر از A_TWD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    624

نقل قول نوشته اصلی توسط A_TWD نمایش پست ها
    سامی جان یه جاهایی حق با توهه اما فکر نکنم مقایسه کردن فیلم ها با هم کار درستی باشه اینجا مقایسه نمیکنیم
    در مورد خود فیلم نظر بده مثل اینکه خوب ریتم فیلم کند و کسل کننده است و برات دلچسب نیست اما همونطور که خودت میگی گندش نکنین خودتم یه فیلم متوسط و نکوب تو سرش در حد خیلی ضعیف ممنون میشم
    شاید یکم تند گفته باشم.حق داری .گفتم متوسط در حد 7.5 . نمره و طرفداری های بی مورد خودش باعث شده مخاطب انتظارش ببره بالا بعد موقع دیدنش یا شوکه بشه چرا این قدر خوب نیست که میگن یا بگه ایراد حتما از خودمه نمره هاش که بالاست.
    ray donovan . low winter sun حالا هم true detective یکم قربانی طرفداری های بی مورد و الکی بزرگ نشون دادن شدن.لااقل واسه من که این جور بود.
    دستت درد نکنه از اینکه نظرت بهم گفتی.ممنون

20. 3 کاربرِ زیر از sami1428 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین