برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نامزدی ِ تئوری بیگ بنگ برای جوایز امی !

همه کاره ی مجموعه ی بیگ بنگ به کمدی ای که خلق کرده افتخار می کنه !

بیل پرادی : "نمی تونم قول یک عروسی رو برای فصل پنج بهتون بدم"

بیل پرادی تا بحال جایزه ی امی رو نبرده و خب اشکالی هم نداره !
    و خبر جالب اینه که بیگ بنگ تئوری اولین نامزدیش رو برای جوایز امی همین پنج شنبه ی گذشته دریافت کرده , اما تولید کننده ی مجموعه ی بیگ بنگ یعنی بیل پرادی هیچ نظری نداره که کدوم اپیزودهای سریال برای اعضای آکادمی ثبت شدن تا تماشاشون کنن .
    بیل پرادی می گه : من تازه با خبر شدم از این قضیه و اصلا نمی دونم قوانینِش به چه صورت هست . تا بحال همچین کاری انجام ندادم و فقط می خوام برم و فرض کنم که یک کمیته ی عالی قدر اونجان که دارن با نهایت سختکوشی کار می کنن. و فقط خوشحالم که اینجام , دعوت شدن به همچین پارتی ای فوق العادس !

CBS پنج نامزدی برای این سریال دریافت کرده . از جمله دو نامزدی برای بهترین کمدین مرد , برای جیم پارسونز (شلدون) و جانی گلکی (لئونارد) که اولین بارش هم هست که نامزد این جایزه می شه , و پرادی هم خیلی از نامزد شدن ستاره های سریالش خوشحاله , پرادی بیشتر از هرچیزی به این افتخار می کنه که شو ِ چهار دوربینیش دریای سریال های تک دوربینه رو شکافته و به چنین موفقیتی دست پیدا کرده . پرادی در این زمینه می گه : "این یک هنرِ تماما آمریکاییه ! از معدود هنرهایی مثل موسیقی جاز هستش که شما می تونین بگین : "این به طور کل توی آمریکا به وجود اومده" . همینطور اضافه می کنه : این خیلی عالیه که ببینی یک کمدی سیتکامِ سنتی , توی گروهی با همچین سریالهای عالی ای قرار گرفته.
    اگر بیگ بنگ این جایزه رو ببره , این اولین باری خواهد بود یک کمدی ِ چند دوربینه بعد از سریال "همه ریموند رو دوست دارن" (که در سال 2005 برای دومین بار این جایزه رو کسب کرد) این جایزه رو به دست می یاره. ولی پرادی به هیچ وجه به بردن فکر نمی کنه ! حداقل الان ....
    خودش می گه : "این خیلی افسرده کنندس که خوشحالیِ نامزد شدن رو به استرس پیش بینیِ نتایج تبدیل کنی ! این مثل دزدیدنِ اضطراب از دلِ خوشحالی می مونه."
    به جاش اون داره حواسِ خودش رو معطوفِ فصل پنج سریال می کنه , فصلی که خودش و نویسنده ها تازه کارشون رو بر روش شروع کردن.
    سوال بزرگ در این فصل اینه که : چه بلایی سرِ راج و پنی و لئونارد می یاد ؟ اونهم بعد از این که لئونارد تماشا کرد که دوستِ سابقش شب رو با راج سپری کرده ...
    پرادی می گه : "طوری که ما فصل رو به پایان می رسونیم , جدا از این که شما چه حسی در مورد پایانِ فصل دارین , باعث می شه که شما از این لذت ببرین که چطور کارکترها به وقایع اطرافشون پاسخ می دن. صادقانه بگم , دقیقا نمی دونم چه زمانی همه متوجه می شن , ولی قطعا بازتاب هایی در این باره به وجود خواهد اومد."
    اضافه شدن رابطه ی دور از همِ بین لئونارد و پیریا مسایل رو پیچیده خواهد کرد . پرادی می گه که : "اونها بایستی در مورد مسیرِ زندگیشون با هم به توافق برسن. زندگی همیشه بهترین انتخاب ها رو جلوی پای آدم نمی زاره و اونها هم باید با این قضیه دست و پنجه نرم کنن.
    مساله ی مهمِ دیگه توی فصل پنج انتظار برای ازدواجِ هاوارد و برنادت هست . و در حالی که این زوج کاملا این قصد رو دارن , پرادی می گه که نمی تونه قولی در این مورد بده !
    پرادی می گه من نمی تونم 100% قول بدم که این دوتا ازدواج کنن ولی دارم حسابی براشون برنامه ریزی می کنم . و در حال حاضر شاید بتونم بگم که بله ! قراره ازدواج کنن ولی شاید این گفته ی من هفته ی دیگه تغییر کنه . یکی از چیزهای جالب در مورد این سریال اینه که شما ممکنه ناگهان متوجه بشین که اونا قرار نیست ازدواج کنن . ما درباره ی این قضیه بسیار صحبت کردیم ولی عملی شدنِ اون بستگی به این داره که این ازدواج چه قدر شادی و خنده رو می تونه به این سریال بیاره و فکر کنم که باید کمی که از این فصل گذشت در مورد این قضیه تصمیم بگیریم. ما الان در حال کار روی اولین صحنه های کار هستیم ولی این رو می دونیم که چالش های بسیاری در راهه . به طور مثال مامانِ هاوارد رو پیش رومون داریم و این که هاوارد به خاطرِ مادرش باید خونش رو عوض کنه . هنوز در این باره بحث نکردیم ولی در یک نقطه ای هاوارد باید با خانواده ی برنادت هم روبرو بشه و این قضیه خیلی دلنشین نخواهد بود . ولی در کل فکر کنم خیلی غم انگیز باشه اگر این دوتا ازدواج نکنن.

لارم به ذکره که بیگ بنگ در دو زمینه ی Art Direction و Picture Editing هم نامزد شده که مجموعا پنج نامزدی رو برای این سریال به ارمغان می یاره.
    منبع : TvRage
    ترجمه : TvWorld
    کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز می باشد
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 5 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده
    مرسی از خبرت نوژن جان .
    من فکر میکردم سریال بیگ بنگ قبلا هم نامزد امی شده که اشتباه میکردم انگار و اولین بارش هست .
    امیدوارم بتونه تو اولین حضورش جایزه رو ببره

4. 2 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4
    از این کاربر 47 بار در 6 پست سپاس گزاری شده
    فصل چهارش فوق العاده بود
    امیدوارم همینطور ادامه پیدا کنه
    هر فصل داره بهتر میشه

6. کاربر زیر از sasan_blue بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

برچسب برای این موضوع