برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 12

Threaded View

Falling Apart
    سپاس
    897
    از این کاربر 1,797 بار در 281 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ي 07 تي‌وي‌وُرلد | زيرنويس فيلم Fight Club 1999 به همراه ترجمه ي دو فصل آخر رمان

سلام میکنم خدمت دوستان عزیز .
    بی مقدمه برم سراغ اصل مطلب; اینکه اصلا قراره اینجا چکار کنیم؟
    از اسم این تاپیک واضحه که در رابطه با زیرنویس فیلم است اما با یک تبصره...اونم اینکه فیلم، اما نه هر فیلمی.
    ولی اینجا یک سوال به وجود می‌آد که خب چه فیلمی؟
    شاید برا شما هم اتفاق افتاده باشه که خواسته باشید یه فیلم نسبتا قدیمی رو که تعریفش رو خیلی شنیدید تماشا کنید اما وقتی دنبال زیرنویس اون فیلم می‌گردید یا پیداش نمی‌کنید، چون اصلا براش زیرنویس نیست، یا اگر هم هست به درد نمی‌خوره.
    ما اینجا قراره برای این فیلم‌ها زیرنویسِ درست درمون درست کنیم.
    در آغازِ کار برای اینکه بگیم کارمون خیلی درسته! یه فیلم تو فکرم دارم که این کار رو براش انجام بدم. اونم باشگاه مشت‌زنیِ دیوید فینچر (که باور کنید این فیلمی که هر کدوممون شاید چندین بار تا حالا دیده باشیم، اصلا دارای زیرنویسی برازنده‌ی این فیلم نیست و مفصل در یک پست جداگانه توضیح خواهم داد که زیرنویس این فیلم چه وضعی داره) و در آینده فیلم های دیگه...

البته سیاست سایت بیشتر روی زیرنویس سریال تمرکز داره و این بخش به نوعی جانبی محسوب می‌شه. به خاطر همین و اینکه کارمون از کیفیت بالایی برخوردار باشه، ممکنه زمان زیادی صرف زیرنویس بشه و این تاپیک دیر به دیر آپدیت بشه.

و در آخر هم اینکه اگر شما از این دست فیلم های مطرح که زیرنویسی در خورِ بزرگیِ نامشون ندارن، در نظر دارید حتما به ما بگید که انشالله در ادامه ی این پروژه سراغشون بریم.
    فردا هم انشالله با اولین کارم در خدمتتون هستم ....

برچسب برای این موضوع