برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 104 از 317 اولیناولین ... 4547994102103104105106114129154204304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 از مجموع 3167
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

In God We Trust
    سپاس
    2,520
    از این کاربر 6,609 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

يعني بعضي فيلمارو صد بار هم ببينيد باز هم لذت بخشه ، ديشب كه حسابي ،بي حوصله

بودم رفتم سراغ ارشيو فيلماي قديميم واسه دهمين بار فيلم One Flew Over the Cuckoo's Nest

رو ديدم ، لحظه به لحظه اين فيلم ،زيبا و تاثير گذاره،و مهمتر از همه شما فقط يك فيلم نميبينيد.

،در اين اثر شما با تك تك شخصيت هاي فيلم ارتباط برقرار ميكنيد و تحت تاثير قرار ميگيريد.

10/10

Stars:Jack Nicholson, Louise Fletcher, Michael Berryman

Director: Milos Forman

Writers: Lawrence Hauben (screenplay), Bo Goldman (screenplay), 2 more credits

اطلاعاتي در باره نويسنده و نقد كلي اين اثر حتما بخونيد خيلي جالبه:

كن كیسی نویسنده رمان پرواز بر فراز آشیانه فاخته كه فیلم فورمن از روی آن ساخته شد، كتابش را در سال 1962 نوشت.

نویسندگی را در دانشگاه استفورد تحصیل كرد و اما از دانشگاه اورگان فارغ التحصیل شد.كتاب پرواز بر فراز آشیانه فاخته بر

اساس تجربیات شخصی او در بیمارستانی در كالیفرنیا كه در آن بازمانده های جنگ نگهداری می شدند، نوشته شد.

كیسی آدم خاصی بود و در سال 1959 به طور داوطلبانه قبول كرد تا ماده مخدر ال اس دی را بر روی او آزمایش كنند.

در سال 1975 و پس از این كه فیلم فورمن 5 جایزه بزرگ اسكار را نصیب خود كرد، كیسی از دیدن فیلم سر باز زد و علیه

تهیه كنندگان آن شكایت كرد چرا كه اعتقاد داشت زاویه ی دید كتاب كه از نگاه سرخپوست اسكیزوفرنیك یعنی رییس

برامدن و تحت روایت او بیان شده است، در فیلم مخدوش شده است.

زیبایی رمان كیسی فقط به دلیل جذابیت های داستانی و شخصیت پردازی بی نظیرش نبود.

به گفته بسیاری این كتاب بیانیه ای علیه نظمو ترتیب و روابط جاری در جامعه ی آمریكا بود

كه هر كه و هر چه بر ضد نظم رایجش عمل كند ،از سر راه بر می دارد. شخصیت های استعاره گونه بیمارستان

روانی كه داستان فیلم در آن می گذرد، شخصیت های مظلوم جامعه اند و هر عقیده و یا نظری سمبولی از چیزی است.

تیمارستان داستان ، قسمتی از جامعه ی بشری است كه ساكنان دیگر قسمت ها از آن بی خبر و یا

غافلند. درمان بیماران این تیمارستان، درمان نیست بلكه حذف صورت مسئله ، حذف ضعفا است.
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

4. 19 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

Locke 2013 »» ايوان لاك، بخاطر اينكه يه شب براي يه لحظه دلش به حال يه "زن" افسرده دچار "سوزش"! شده حالا مجبوره توي مهم‌ترين شب زندگي‌ش سوار ماشين‌ش بشه و بيخيال يه عالمه ""چيز"هاي مهم فقط بزنه به اتوبان، اتوباني كه قراره تا آخر مسير خيلي از چيزهاي با ارزش زندگي ايوان رو ازش بگيره ...

فيلم متفاوتيه و خوب هم پيش ميره يه فيلمنامه‌ي متحرك و تصويري شايد! (كه حتي براي ما زيرنويس‌خوان‌هاي حرفه‌ايي يه جلسه فيلمنامه‌خواني با حضور بازيگر نقش اول تام هاردي باشه) ولي همين فيلم متفاوت باز همون مشكل فيلم‌هاي تكراري و كليشه‌ايي رو داره "اتفاق‌نهايي" يا "ايده" رو توضيح ميده (ر.ج كنيد به ديالوگ ايوان: امشب من ... و ... و ... از دست دادم.) به قول خود ايوان براي اينكه يه ساختمان خوب داشته باشي حتما بايد از C6 استفاده كني (بهترين ملات حتي اگه C5 هم بد نباشه) گاهي اوقات بايد توي بعضي لحظات نويسنده جلوي خودش رو بگيره و بيشتر از اين خودش رو توضيح نده چون تا همين لحظه هم همه چيز به اندازه‌ي كافي روشنه.

امتياز: 6

The Edge of Heaven 2007 »» مرگ يتر (به تركي ميشه همون "خانوم بس") و مرگ لوته و ديگر هيچ ... !

اوقات فيلم (منظورم از اوقات يه چيزي‌ه در مقابل مثلا سكانس كه بعضي‌ها با چسپوندن اين "وقت"ها به‌هم يه چيزي مي‌سازند كه نهايتا اسم‌ش رو "فيلم سينمايي" ميذارن و خسته هم نباشند!) اينجوري "طي" ميشه: يه ميز صبحانه با چاشني بحث درباره‌ي "انقلابي بودن يا نبودن" و حماسه‌ي اسماعيل و ابراهيم و عيد قربان و كمي اذان و يه ذره هم تظاهرات و شهروند مظلوم آلماني كه توي كوچه پس كوچه‌هاي "تركيه" جهان چندمي نفله ميشه و ديوارهايي انباشته از "پوستر" و فقط يه "نماي" پاياني مانده اونم كه "نجات" پشت به دوربين خيره به "دريا" زحمتش رو مي‌كشه. (معادل محو شدن در افق!)
    فاتح آكين همونطور كه فيلم قبلي‌ترش رو در مورد "هرزگي" ساخت اين يكي رو هم به جاي "مرگ" در مورد شخصيتي (نجات) ساخت كه "كتاب" مطالعه مي‌كرد. در واقع اين فيلم‌ها اگه "خط قرمزي" نداشته باشند براي پخش از شبكه‌ي آموزش بيشتر مناسب‌ند.

امتياز: 0

پ.ن »» اين دو فيلم رو كنار هم قرار دادم نه بخاطر اينكه پشت سرهم ديده باشم بلكه واس خاطر اينكه "شباهت" زيادي بهم دارن هر دو سعي مي‌كنن به جاي "تعريف و روايت"، آنچه دارن رو "قرائت" كنن. به همين خاطر به جاي اينكه اين فيلم‌ها "ديدني" باشند بيشتر "خواندني"‌ به نظر مي‌رسند. البته فيلم اول بخاطر "ايده" به مراتب جلوتر از فيلم دوم‌ه.

6. 24 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

وسط قهقهه یه ادم لال
    سپاس
    5,114
    از این کاربر 2,809 بار در 357 پست سپاس گزاری شده

گفتیم قبله خدمتی یه چند تا فیلمه جنگی ببینیم تا خودمونو آماده کنبم.(فیلم جنگی خوب سراغ داشتید بی زحمت بهم معرفی کنید.)
    Tae Guk Gi: The Brotherhood of War 2004:خلاصه داستان:دوتا برادر که برادر بزرگتر واقعا جونشو میده تا برادر کوچکتر زنده بمونه مجبور میشند به جنگ برند!!
    فیلمه خوبی بود.موسیقی متن زیبایی داشت و واقعا میتونستی با فیلم ارتباط برقرار کنی!جنگ بین دو کره شمالی و جنوبی رو خوب به تصویر کشیده بود.و اینکه جنگ چقدر میتونه ادمارو عوض کنه رو میشد در فیلم بخوبی حس کرد.و با توجه به زمانه زیادی که داشت ولی انقدر فیلم داستانش سریع اتفاق میوفته که اصلا متوجه زمان نمیشی!!
    امتیاز هفت از ده
    گفتیم یک فیلمه جنگی دیدیم یکیم ضده جنگیم ببینیم!!
    Stop-Loss 2008:خلاصه داستان:یک کهنه سرباز که وظیفه اش را بعنوان یک نظامی در عراق بطور کامل انجام داده، به خانه اش در آمریکا باز می گردد، اما پی می برد که زندگی اش کاملا زیر و رو شده است...
    این فیلمو برعکسه فیلمه قبلی اصلا باهاش ارتباط برقرار نکردم.چند تا سرباز که از جنگ عراق برگشتند و مشکلاته روحی روانی پیدا کردند.از نظر من میتونست خیلی بهتر عوارض جنگو نشون بده.داستانش حس کردم پاره پاره هست و بزور تا آخرش دنبال کردم . فقط بازیه Joseph Gordon-Levitt رو دوست داشتم!بازیگر خوبیه!!
    این دومین فیلمی بود که از این خانومهKimberly Peirce میدیدم(اولی فیلمه پسرها گریه نمیکنند بود که با اینکه فیلمه موفقی بود من نتونستم بااونم ارتباط برقرار کنم!نتیجه گرفتم دوره این کارگردانو خط بکشم!)
    امتیاز دو از ده
    اقیانوسم مرد کشتی کجایی ؟بندرم بازار فروش کلک شد...رخ نشون بده د لعنتی چوبت...ترکه ی شک شد باورم فلک شد
    اگه نیای امشب وسط دریام...با این که سرده می لرزه دستام...اقیانوسم مرد کشتی کجایی……

8. 19 کاربرِ زیر از mas5oud281 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,152 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

The Securit Life Of Walter Mitty - 2013

کل داستان از دانبال کردن آقای والتر به دنبال یه زن... باقیش رو شما فهمیدین بگین مـن هـم بفهمم!

نمیدونم تا حالا فیلم این چنین مذخــرف دیــده بودیــن؟ من که ندیـــده بودم! ینــی در حــدی مذخرف بود که اصلا سر و ته نداشت! اصلا معلوم نبود چه هدفی داره؟! یهو از یـه جــا ســر در میاورد. کلی مسخره بازی در میاورد. ینی کلی هزینه واسه این فیلم کردن در آخر هــم هیـــچ مفهومی نداشت. وقتمو طلف کردم.

Back To Future [Parts 1-2-3] - 1985 - 1989 - 1990

داستان درباره ی بازگشت به گذشته توسط ماشین زمان و ازین جور تخیلاته.

چه جالب بود! دقیقا شبیه Rick And Morty!!! دقیقا همون پیرمرده و پسره ینی ریک و مورتی ولی حیف که اسم پیرمرده ریک نبود. سری فیلم جالبی بود کار های جالبی هم انجام میـدن اما حیف در آخـر پیرمردمون با مغـذش انیشـتینیش(به قول خود مورتی) تو گذشـته باقی میمونـه و بخاطر عشق(!)(همیشه همین دلیله ها) اونجا جا خوش میکنه ولی دوباره آدم نمیشـه و ماشیـن زمانش رو با قطار میسازه من که لذت کافی رو بردم. ازین جور فیلم های تخـیلی خوشـم میاد. محو فیلم میشم

10. 16 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,520
    از این کاربر 6,609 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

اين فيلمو ديشب ديدم ، راستش از قبل هم ميدونستم فيلم

چطوريه،از اول هم انتظار نداشتم فيلم خوبي باشه.

كلا از فيلمايي به اين سبك نميشه انتظار بيشتري داشت.

اين فيلم نه خنده دار بود نه موضوش جالب

بود منم چون تو هاردم داشتم نگاه كردم،كلا به هيچكس

اين فيلمو توصيه نميكنم مخصوصا اگه ميخواهيد دانلود

كنيد .فقط نميدونم فيلم زنها فرشته هستن و

از رو اين ساختن يا ،اينو از روي اون،دقيقا

موضوعش يكيه.

3/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

12. 11 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

خلاصه داستان: براساس یک افسانه ی تازه متولد شده از داستان قدیمی ، یکی از مهمترین و خطرناک ترین هیولاهای جهان که در معزض تشعشعات رادیو اکتیو بود را در مقابل موجودات دست ساز انسان که برای بقای نسل ما خطرناک می باشند قرار خواهد داده شده .

نظر شخصی: همانطور که انتظار میرفت و همانطور که کارگردان فیلم گفته بود جزو برترین سری گودزیلا بود از نظر جلوه میشه بهترین جلوه ها رو در سری فیلم های 2014 داشته همینطور از نظر من جزو برترین فیلم های امسال بوده. بازی شخصیت ها عالی بود اما من هرکاری کردم نتونستم با شخصیت فورد ارتباط برقرار کنم نمیدونم کلا از بازیش لذت نبردم در کل فیلم داستان عالی بود و پیدا شدن گودزیلا در تاریکی و ....... تا لحظه اخر فیلم عالی بود اما نمیدونم این امریکایی چرا دوست دارن براخودشون الکی قهرمان درست کنن لحظه اخر متاسفانه اباهت گودزیلا زیرسوال رفت با اون حرکت مردم من همیشه از گودزیلا یک هیولای بی رحم خشن که طرفداری نداره در تصورم بود که تا دقایق اخر داشت درست پیشت میرفت که متاسفانه کارگردان رویه رو عوض کرد
    7/5 از 10

14. 14 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,146
    از این کاربر 16,195 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

Se7en

سناریویی که با یک پایان متوسط بر باد رفت ، هفت ترانه قاتلانه سروده شد اما نتوانست ضربه آخر را به من وارد کند.
    یک رابطه خوب بین دو کاراگاه ایجاد شده بود که منو یاد سریال True Detectives میانداخت ولی فرق بین سریال و فیلم در انتخاب مجرم بود یکی مجرم بی سواد و دهاتی که برای خودش بی سرو صدا در حال ساخت امپراطوری بود ، یکی دیگه (با بازی دیدنی کوین اسپیسی) یک فرد با سواد و خوش فکر که اساس کارش مجازات بود و آموزش به مردم، تا جایی این کارش منو تحت تاثیر قرار داد و گاهی مجبورم میکرد که در بینابین فیلم نگاهی به شخصیت این روزای خودم بندازم و هر بار سعی میکردم که این هفت گناهو از خودم دور کنم. اما از همون خنده ابتدایی تریسی خوش قیافه پایان ماجرا برای من روشن بود،این بود که لذت دیدن فیلم تو ده دقیقه پایانی برای من خیلی پایین اومد.البته هنوز از دیدن اون همه صحنه خشن توی شوکم و جرئت و قدرت فینچر رو ستایش میکنم.
    7/10 IMDB

16. 17 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,152 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

Jersey Girl - 2004 Wild Hogs - 2007
    داستان درباره ی زندگی یه پدر و دختره که پدره به خاطر مشغله های ذهنی کاری از دخترش دوره و ...
    درباره ی 4 تا رفیق که ازینایی هستن که پشت موتور خرگوشی میشینن(اسمش رو نمیدونم :D ) که برای آزادی سفر میکنن و ...
    شخصیت پدر بزرگ داستان و بازی فوق العاده دختر 7 ساله جلوه ی خیلی قشنگی به فیلم میده. تقریبا سعی کرده کارگردان یه فیلمی بسازه که هم بچه ها ازش خوششون بیاد و هم بزرگسال ها. ولی کلا این مشغله کاری اندکی از زندگی هارو از هم میپاشونه. ولی باز شخصیت داستانمون باهاش کنار میاد
    آقا این فیلمه کاری کرد پیش علاقم به سریال SOA بیشتر بشه. باید بیوفتم دنبالش. فیلم در واقع یه نمه کمدیه ولی با این نمه هم کار خودش رو کرد و من رو خیلی از جاها خندوند. از آزادی این گروه ها و دعوا با گروه های دیگه داستان سازی شده که کار قشنگی تشکیل گرفته
    پ.ن: نترسین اون زنه چیزی نیس

پ.ن : بعد از مدت ها دو تا فیلم پشت هم قشنگ دیدیم

18. 17 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

Mesrine: Killer Instinct »» "ژاک مرین" و یه زندگی گنگستری، در واقع این فیلم بلند دو قسمتی همین یه "ربع" خط‌ بیشتر نیست. داستان و نوع روایت فیلم طوری پیش میره که شما فقط با یک عدد "خلافکار" معروف فرانسوی آشنا می‌شوید و همین. البته "آشنا" هم واژه‌ي درستی برای توصیف فیلمنامه‌ی سبک و بی‌دغدغه‌ی این فیلم نیست چون بیشتر از اینکه شما "ژاک" رو بشناسید یه عدد موجود اسلحه به دست رو می‌بینید که گاهی بانک میزنه و گاهی اوقات کتک! ...

دریغ از یه اتفاق تازه یا یه روایت تازه و ... ژاک مرین زندگی پر از جرم و جنایتش اینقدر بی‌مکتب و بی‌فلسفه پیش میره حتی اگه این "غریزه‌ی مرگ" (عنوان قسمت اول) یا "دشمن درجه یک" (عنوان قسمت دوم) وجود نداشت فیلم "قابل احترامی" به نظر می‌رسید اینطوری با حضور همچین عناوینی فقط تبدیل شده به یه "اطوار" که بیشتر بدرد تیتراژ ابتدایی و پایانی میخوره که توی یه صفحه‌ی کاملا مشکی خودنمایی کنه و از سر شخصیت "کارتونی" مثل ژاک مرین زیاده.

توی همچین فیلم‌هایی فقط باید دنبال "دستاورد کارگردانی" گشت باید توی سکانس‌ها دنبال امضا و آفرینش متفاوت کارگردان گشت. چرا "صورت زخمی" دی‌پالما همیشه توی خاطرم هست چون از همان آغاز با یه سکانس (ترکیبی از اره و حمام خون) خیره‌کننده است یا "پدرخوانده" یا حتی نمونه‌ي فرانسوی‌ش یعنی "یک پیامبر" اودیار یا نمونه‌های خاص‌تری مثل "Pusher" از سینمای همیشه خاص رفن دانمارکی. هر دو قسمت چه غریزه‌ی مرگ چه دشمن درجه یک، همچین چیزی رو کم دارن یه امضا که نسبتش رو با باقی فیلم‌های مشابه جدا کنه. به همین خاطر هم هست که تماشای این فیلم دو قسمتی رو فقط میشه برای "گذشت وقت" اونم به بطالت توصیه کرد.

»» خلاصه اینکه بی‌مایه فطیره! +

20. 14 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,916
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

Oculus
    Horror
    Imdb 6.5
    خلاصه:دختري بعد از آزاد شدن برادرش از زندان به جرم قتل پدر و مادرشون اونو
    به خانه قديمي خودشون مي بره ، تا اثبات كنه قتل خانوادشون به خاطر آيينه اي
    بود كه در خانه شان بوده.حالا دوباره آيينه رو پيدا كردن و آوردن به خونه تا رفتار خودشون
    رو مقابل آيينه ظبط كنن و...

نظر من:اول از همه اصلا" فيلم ترسناكي نيست شايد ژانر معمايي نام درست تري باشه.فيلم به غير فلش بك هاي مستمر چيز خاصي براي گفتن نداره
    شايد از نظر كارگردان تركيب كردن زمان حال به گذشته جذابيت بيشتري به فيلم داده ولي جز گيج كردن بيننده و چند تا صحنه غير منطقي ثمره اي براي بيننده
    نداشته . بازيگر ها هم كه در حد متوسط بودن. ولي چيزي كه بيشتر به چشم مياد ناتواني كارگردان در خلق صحنه اي ترسناك حتي با كمك جلوه هاي ويژه و گريم و... است . در كل اگه نديدين چيز خاصي رو از دست ندادين

https://www.nerdist.com/wp-content/u...-poster-2.jpeg gffgfg

22. 11 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 104 از 317 اولیناولین ... 4547994102103104105106114129154204304 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع