برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 147 از 316 اولیناولین ... 4797122137145146147148149157172197247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 از مجموع 3156
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

repost
    سپاس
    63
    از این کاربر 251 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

the snow walker ( برف پیما )

برف پیما محصول سال 2003 فیلم داستانی زیبایی هستش که سبکی مستند مانند داره و من به شخصه ازش لذت بردم ... نقش اول فیلم barry pepper هستش که در فیلم های معروفی مثل مسیر سبز و سرباز رایان هم ایفای نقش داشته ... داستان این فیلم از اونجایی شروع میشه که چارلی ( barry pepper ) که وظیفش حمل مواد غذایی به نقاط مختلف هستش تو یکی از پرواز هاش به قطب با دختری به نام کانالا اشنا میشه که به سل مبتلا هست و برای درمانش میخواد اونو به کانادا ببره که در این حین هواپیمای چارلی سقوط میکنه و ........................
    نمره من : 7.5/10
    به علاقه مندان به این سبک توصیه میشه ...

سپاس
    230
    از این کاربر 498 بار در 57 پست سپاس گزاری شده

قبلا از اینکه فیلمو ببینم با خودم میگفتم زیاد جالب نیست و... تا بالاخره امروز دیدمش فیلم خوبی بود ضعف های زیادی داشت اما بازم خوب از اب درومده بود بازی راک قشنگ بود جلوه های ویژش خیلی جالب بود درکل ارزش نگاه کردنو حتما داره البته بازم بستگی به سلیقه مخاطب داره

توی یک کلام میشه این فیلمو تعریف کرد(یک اکشن معمولی) اصلا با نسخه های 1و2و3 که عالی بودن قابل مقایسه نبود داستان تکراری تغریبا همراه با صحنه های اکشن که زیاد تعریفی نداشت و در حد متوسط بود البته دوستانی از این ژانر فیلما دوست دارن یک نگاه بندازن شاید خوشتون اومد اما توقع یک فیلم عالی رو نداشته باشین

5. 19 کاربرِ زیر از alita34 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    853
    از این کاربر 324 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

Entourage !

شاید یک فیلم شاهکاری نباشه ولی برای کسایی که عاشق سریالش بودن ... دیدن دوباره وینس و آری خیلی خوشحال کننده ست!
    چقدر دلم برای این احمقا تنگ شده بود مخصوصا آری!
    داستان از این قراره که وینس میخواد یه فیلم خودش کارگردانی کنه با بازیگری خودش ولی به کمک آری نیاز داره تا فیلم رو تکمیل کنه ...

اگه سریالش رو ندیدین حتما ببینین!
    پایین براتون لیست سلبریتی هایی که توش حضور دارن رو میذارم.

مشاهده محتوا اسپویلر

امتیاز من به فیلم : 7/10
    من خیلی سختگیرم واسه امتیاز دادن ولی خب آنتوراژه دیگه استثنا قائل میشیم یه بار

Are you there, beloved one...
    Will you help me carry on,
    and lead me through the sunrise...

سپاس
    271
    از این کاربر 345 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

The Conjuring

جرات دارین این فیلمو نصفه شب ، تو اتاق در رو ببندین ، هدفون بذارین ، ببینین !
    اینجور که اولش مینویسه فیلم بر اساس واقعیت ساخته شده (حالا نمیدونم کلــش یا فقط هســته ش ) ، بعدشم برین ببینین دیگه ... چی بگم ؟ فیلم ترسناکه .... آهان راســتی خیلی هم خوش ساخته.... کارگردانش هم کارگردانه اره 1 هست. چند تا فیلم ترسناک دیگه هم ساخته کلا" تو کارش وارده.
    داستانش اینه که یه خانواده از خدا بی خبر میرن به یه کلبه ای .... ولی افتاد مشکل ها !
    امتیازم هم 8/10

تو ترسناک ها بهترین بود. (من Ring ، Shutter ، و اینو دیدم ، از اون دو تا بیشتر ترسناک بود واسم.)

لینک IMDB

8. 23 کاربرِ زیر از 3bastian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,474 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

داستان : یک بوکسور برای برگرداندن زندگی‌اش به حالت قبلی، دوباره برای قهرمانی پا به میدان می‌گذارد ...

خوب گذاشتم 1080 بیاد بعد ببینم ...
    فیلم اوایلش اینقدر تلخی داره که هپی اند اخرشم نمیتونه کامل رفع کنه تلخیشو !
    بازی جیک جیلینهال خارق العاده بود ... لامصب از بچه معصوم و بی بی فیس قدیم خودشو تبدیل کرده به کوه خشم و عضله ( دیدم که مربیش میگفت روزی 2 بار تمرین میکرده سنگین )

فیلم داستانش کلیشس ولی بازم ادرنالین ادمو قلقلک میده
    خودم چندتا مشت به هوا میزدم

از باری بسیار خوب فارست ویتاکر هم نمیشه چشم پوشی کرد کلا من با نقش های مکملش بیشتر حال میکنم تا نقش های اصلیش ...
    فیلم فضای نابود شدن یک قهرمان و بازساری اونو عالی نشون میده ...
    + صحنه های قهر دخترش با بیلی بنظرم سنگین تر از صحنه ی کشته شدن همسر بیلی بود

نمره من : 7.5 از 10

10. 24 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

بیایید همه ی مان برای یک لحظه هم که شده یهودی شویم....

اسم فیلم خود گویای همه چیز است "خداحافظ بچه ها".حتما دوستانی که فیلم را دیده اند دردناک بودن همین دو کلمه را در پایان فیلم بیشتر درک کرده اند.این شاهکار را به طرفداران فیلم های اکشن و داستان گو اصلا توصیه نمی کنم چون کلیتش را می شود در یک خط نیز خلاصه نمود (داستان دو کودک که در ابتدا ضد هم و سپس به بهترین دوستان یکدیگر تبدیل می شوند اما در اوج شکل گیری رابطه ی کودکانه شان.....) همین خط داستانی کوتاه و کند بودنش شاید سبب پس زدن بعضی از مخاطبان شود به این دلیل که برای دیدن این فیلم باید غرق در ان شد و خود را به ان سپرد نه انکه منتظر اتفاقاتی خاص بود.
    با اینحال با اینکه حوادث کمی در فیلم اتفاق می افتد به هیچ عنوان نمی شود از توجه به جزئیات کارگردان در هرچه واقعی تر جلوه دادن اثر گذر نمود .بطوریکه اگر بخواهم سکانس های تاثیرگذار فیلم را مثال بزنیم تعداد شان کم نخواهند بود از صحنه ی ابتدایی پیانو زدن بونت بگیرید و حسادت ژولین تا دعوای این دو و لبخندهای معصومانه ی شان به یکدیگر.....
    ابتدا و انتهای فیلم با اشک ریختن شخصیت اول شروع و خاتمه پیدا می کند. هوای سرد و طبیعت زمستانی که با برف و نورپردازی عالی تصویربردار نیز شکل گرفته هم به گیرا بودن و ناراحت کننده بودن اتمسفر فیلم کمک می کنند و به ما نشان می دهند که این اشک ریختن ها سهوی صورت نگرفته بلکه خاطره ایی تلخ بوده از گذشته هایی دور...
    دو شخصیت اصلی فیلم را می شود کودکانی دانست متفاوت با هم سن و سالان اطراف خود....شخصیت هایی که تا پاسی از شب کتاب میخوانند کمتر حرف میزنند و بطور کلی دنیایشان هم دنیای دیگریست فی المثل ژولین در یکی از دیالوگ هاش می گوید که "انگار فقط من به مرگ فکر میکنم." البته چهره ی معصومانه و خاص انها نیز علاوه بر اینکه این دو تن را از دیگران متمایز می کند مهر آنها را هم بر دل بینندگان می نشاند.مخصوصا کاراکتر بونت که به دلیل مسخره و مورد ازار و اذیت قرار گرفتن توسط هم کلاسی هایش بیشتر مورد همذات پنداری قرار می گیرد.
    "خداحافظ بچه ها" به اندازه ی کافی به دنیای معصومانه ی کودکان میپردازد و مدتی را با انها در خواب گاه شان همراه می شود. کودکانی که در زمانی در حال زیستن هستند که جنگ در دنیای اطرافشان در حال شکل گرفتن می باشد و از همه مهمتر نیز اینکه اساس خوبی و بدی بشریت را صرفا نژاد و دین فرد مشخص می کند نه اخلاق و رفتارش.....اهمیت و خاص بودن فیلم را زمانی بیشتر درک کردم که متوجه شدم کلیت ان بر پایه ی واقعیتی از زندگی خود "مال" کارگردان اثر بوده پس دوباره لحظات آخر فیلم را دیدم تا صدای سرد "لویی مال" را بشنوم که می گفت." 40 سال از ان دوران می گذرد ولی من هنوز هم همه ی لحظات ان صبح سرد ژانویه را مو به مو به خاطر میاورم."

کوه باش و دل نبند
    سپاس
    16,377
    از این کاربر 6,113 بار در 375 پست سپاس گزاری شده

Nymphomaniac
    لارس فُن تری‌یه

فیلمی دو قسمتی در 240 دقیقه شامل پنج فصل که در آن زنی با اسم مردانه ی جو خاطرات و تجربه های روابط خود را در نوجوانی، جوانی و بزرگسالی اش برای مردی بنام سلیگمن که وی را خون آلوده و کتک خورده در خیابان یافته است، تعریف و مرور می کند و هر یک از این روایت ها با ریشه ای به اشیاء اتاق سلیگمن وابسته می شود (اولین نقطه ای که من را بین رئاليسم يا سورئاليسم بودن فیلم دچار تردید کرد.)

با صدای چک چک و شرشر آب ،کوبیدن فلز و ...، کلوزآپ از جاری شدن آب روی دیوار و لوله ها و حفره ی سیاه روی دیوار که در شروع میبینیم تکلیف مخاطب با فرم و فضای فیلم تا حدودی روشن می شود اما فیلم به هیچ وجه حتی در بدبینانه ترین نگاه و نظر هم فیلمی اروتیک و تحریک کننده نیست و برعکس فیلمی تلخ، سخت و کوبنده است... جایی خوانده بودم سینمای فُن تری‌یه سینمای زخم ها و دردهاست، سینمایی که نگاه کردن به زندگی را سخت تر می کند. سینمایی که واقعیت های کثیف اطراف ما را به گونه ای نشان می دهد که ما را در قضاوت هایمان دچار ابهام می کند... و او براستی با "نیمفومنیاک" برای زن های معتاد به س.ک.س مرثیه سرایی نموده است!
    رولان بارت فیلسوف بزرگ می گوید: فیلم به دنبال تحلیل ایدئولوژی حاکم بر فضای اطراف ماست... با در نظر گرفتن این سخن می توان گفت "نیمفومنیاک" شورشی است بر علیه سیستمی که بر روابط زنان سلطه دارد، سیستمی که هر نوع آزادی را در مناسبات مردان جایز می داند ولی برای زن آن را تبدیل به یک بار و گناه می کند، بار و گناهی که نتیجه ی آن مادر شدن است! (این پاراگراف کپی پیست میباشد)
    فیلم با شعار تبلیغاتی عشق را فراموش کنید و دیالوگ جو که می گوید: برای من عشق همان شهوت است با افزودن حسادت!...برای من بعنوان مخاطب این تفکر و سوال را بوجود می آورد که آیا این ایدئولوژی برخاسته از دیدگاه زنی نیمفومنیاک است یا تفکری فراگیرتر و جهانی؟!

پ.ن: اگر به سینمای فُن تری‌یه علاقمند هستید و ضد مسیح و ملانکولیای او را دیده اید با تماشای "نیمفومنیاک" که از لحاظ داستان و شخصیت پردازی از آن دو بسیار بهتر است، سه گانه ی او را کامل کنید.

Wuthering Heights
    آندره ‌آ آرنولد

بعد از دیدن فیلم یقینا شوکه خواهید شد از اینکه چه طور میشود از متریال یک شاهکار شاهکاری دیگر آفرید بی آنکه زیر سایه ی آن نیز قرار بگیرد.
    برخلاف بربادرفته یا حتی اقتباس های نسبتا خوب از غرور و تعصب، این یکی چیز غریبی ست... خوانش هنرمندانه و دقیق از متن برونته و جسارت و بی‌قراری و پویایی دوربینی که از یک طرف بازتاب دهنده ی پلشتی رمان و از طرف دیگر همزمان آموزه های دُگما و داردن‌ها را در خود هضم و درونی کرده تمام تصورات عامیانه از رمان را به هم می ریزد و به جایش یک جهان حسّانی بی نظیر و ناب خلق می کند...
    شاید سینما بالاخره اون برگردانی که سزاوارشه رو به این رمان "بی رحم" بخشید...

13. 22 کاربرِ زیر از Days of Heaven بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

تصمیم گرفتم به نوعی سینمادوشی راه بندازم

The Dreamers

خب اول میرم سراغ The Dreamers اثری که از چند سال پیش برنامه ریزی کردم وقتی آماده شدم ببینمش ، میدونین خیلی فیلما هستن ممکنه به واسطه خیلی فاکتور ها ازجمله سن و فرهنگ و ... درک نشن ، سینمای برتولوچی (در کنار پازولینی ، دیوید لینچ و خیلیای دیگه که یادم نیست و نمیشناسم ) هم همینه . باید یکم همچین آماده خیلی چیزا باشی و اگر هم حتی بر ضد عقایدت هستن دیگه مسما برای درک فیلم باید باهاشون کنار بیایی . The Dreamers فیلمی عجیب وَ غریب با حضور بانو اِوا گرین (که من این رو نمیدونستم و فیلم رو دیدم D : ) ـه . بقیه بازیگر ها هم من شخصا نمیشناختم پس چیزی نمیگم.
    در ظاهر فیلم ممکنه چیزی جز یه محصول اِروتیک به نظر نیاد که البته یه چیز عادیه چون درک فیلم و مفاهیمش سخته ، من خودم بعد دیدن فیلم رفتم چند تا review خوندم تا اومد دستم اوضاع.
    خلاصه این که فیلم به نظرم شاهکار نیست اما دیدنش هم خالط از لطف نیست . بگذریم بریم واسه فیلم بعدی که خیلی دوسش دارم D :

7/10

Amelie

خب خب Amelie ، یکی از اون فیلمایی که هر وقت میخواستم ببینمش به نوعی یادم میرفت ! بالاخره چند روز پیش فرصت شد این اثر زیبا رو من تماشا کنم ، نیازی نیست که بگم کل فیلم یه طرف موسیقی متن گوشنواز و محشر فیلم (که توسط Yann Tiersen ساخته شده ) هم یک طرف. از طرفی (چقدر طرف زیاد شد D : ) بازی بازیگران هم به شدت دوس داشتنی از آب در اومده و همشون (حتی بد حنس هاشون ) به شدت فان و بامزن و کلا فضا و اتمسفر فیلم به شدت خواستنیه ، تنها ایرادی که به فیلم میتونم بگیرم استفاده از فیلتر رنگی زرد ـه یکم زیاده غلظتش بالا میشه که به مزاقم خوش نیومد.
    نمیخوام چیزی از فیلم بگم فقط پیشنهاد میکنم اگه این پست باعث شد فیلم قبلی رو ببینین این رو دیگه 100 در صد باید دید + این که موسیقی متن رو جدا حتما دانلود کنید ، خوبه که تو آرشیوتون باشه

9/10

Shame

خب برسیم به فیلمی با بازی مایکل فاسبندر و Carey Mulligan . ابتدا بگم فیلم 12 سال بردگی مک کویین بود که من رو با سینمای ایشون آشنا کرد و البته واسه همین انتظاراتم از فیلم شرم بالا بود . که خب انتظاراتم به جا بود و فیلم توی پیامی که میخواست به مخاطب برسونه (بدون این که قضاوت کنه) بسیار موفقه که البته بازی زیبای مایکل فاسبندر و Carey Mulligan اصلا بی تاثیر نبوده برای دستیابی به این مهم . دوست ندارم چیزی از فیلم بگم فقط اینو بدونین که خیلی اثر خوش ساخته و اگه میخواید یه فیلمی تو موضوع اعتیاد جنسی و کمی رقیق تر از Nimphomaniac ببینین این انتخاب قطعا مناسبه.

8.75/10

There Will Be Blood

برسم به گل سرسبد پستم یعنی اثر تحسین شده The Will Be Blood از کارگردان Paul Thomas Anderson که فک کنم با اثر دیگش یعنی The Master آشنایی داشته باشین.
    جریان این که چطور شد من این فیلمو دیدم در نوع خودش جالبه ، چون قرار بود یه سری بزنم به آثار دنیل دی لوییس و رفتم یه سری به آثار این آقا زدم (البته پای چپ من و لینکلن(که البته کامل ندیدم D : ) رو دیده بودم )
    و توی کارنامه ایشون این فیلم و فیلم Gangs of New York به شدت خود نمایی میکرد ، اول تصمیم کردم Gangs of New York رو ببینم چون همچین کست خفن تری داشت و کارگردان درشت تر! بعد از دیدن حدود 30 دقیقه حسته شدم و رفتم سراغ خون به پا خواهد شد . یکی از بهترین تصمیم های زندگیم D : بدون داشتن هیچ پیش زمینه داستانی سراغش رفتم و بهترین نتیجه رو دیدم ، خلاصه این که اگر میخواین میخکوب بشین این فیلم بهترین انتخابه! کلا دو تا فیلم هستن که یه جور حسی بهم دادن انگارر باید واقعا از ته دل خوش حال باشم که تو این دوران زندم و البته کور نیستم D : یکیش اینه یکیش هم No Country For Old Men .
    یه اشاره ای هم بکنم به موسیقی متن شاهکار و گاهی دهشتناک این اثر که واقعا خوبه ، نیازی هم به اشاره کردن به بازی فراشاهکار دنیل دی لوییس نیست

10/10

Im Finished

Trump2016

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

Southpaw 2015

فیلم خیلی خوبی بود.هیجان زیادی داشت و داستانی عالی

فیلم در مورد قهرمان نیمه سنگین بوکس جهان بیلی هوپ بود و ....

شخصیت پردازی خیلی خوبی داشت؛ جک جینهال هم ترکوند خیلی خوب رفته بود تو نقش خودش

فیلم داستان صعود و سقوط یه ادم معروف را به نمایش گذاشت! ادمی که در یک چشم به هم زدن از عرش به فرش می رسه و تمام چیزی هایی که داره رو یک دفعه ای از دست می ده

خشم و غرور دوتا قریضه هستن که انسان های زیادی رو به زمین زدن ؛ و همواره انسان در حال ضربه خوردن از این دو قریضه هست. تو این فیلم هم خشم باعث شد زندگی بیلی هوپ به پرتگاه برسه. وقتی بیلی تونست بر این دو قریضه غلبه کنه دوباره به دوران اوج خودش برگشت

اما بازیگرا که هم جک جینهال و هم ریچل مک ادامز عالی بودن. چند سالیه جینهال داره عالی کار می کنه

فیلم از داستان خوبی برخوردار بود.ولی مشکلی که داشت به نظرم یکم از واقعیت دور بود! تو فیلم دیدیم که بیلی هوپ 38 مسابقه رو برده و بدون باخت هست و بیش از 10 سال هست که در سطح اول بوکس جهان فعالیت می کنه! ولی بعد از شکست اش و مرگ نابهنگام همسرش بیلی از نظر مالی کاملا برشکست میشه و حتی خونه اش و ماشین اش ازش گرفته میشه ؛ حالا من همه اینا رو گفتم تا به مشکل داستان اشاره کنم. من پیگیر مسابقات بوکس نیستم. ولی مسابقه قرن بین فلوید مید و قهرمان فلیپینی را دیدیم (اون مسابقه رو فکر کنم خیلی ها دیدن) خوب تو اون مسابقه من تو اخبار خوندم فقط فلوید مید بوکسور امریکایی بالای 400 میلیون دلار درامد کسب کرده (180 از مسابقه و بقیه درامد از تبلیغات و ...) و جالب هست بدونید فلوید مید ثروتمندترین ورزشکار جهان هست ؛ کلا همه بوکس کار ها ثروتمند هستن. ولی ما تو فیلم خلاف این رو دیدیم ، بیلی هوپ بعد از 10 سال مسابقه و چندین سال قهرمانی حتی نتونست یه خونه برای خودش بخره

این هم در مورد اون مسابقه برتر قرن http://www.tarafdari.com/%D8%AE%D8%A...82%D8%B1%D9%86

نمره من 8.5 از 10

17. 14 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 147 از 316 اولیناولین ... 4797122137145146147148149157172197247 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع