برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 158 از 317 اولیناولین ... 58108133148156157158159160168183208258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 از مجموع 3166
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

Wassup??
    سپاس
    821
    از این کاربر 1,076 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

Unthinkble - 2010

مدتها بود که از یه فیلم اینقدر لذت نبرده بودم. واقعا جالب بود!
    یه فیلم با سبک درام و هیجان انگیز، که در کلیت داستان در مورد بمب گذاری خیلی بزرگ در آمریکا توسط یک مس/لمون هست.
    پیشنهاد میکنم حتما ببینید...
    امتیاز من به این فیلم 10/10

www.imdb.com/title/tt0914863

4. 16 کاربرِ زیر از P!NK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    328
    از این کاربر 949 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

Bridge Of Spies 2015

این فیلم رو به خاطر تام هنکس دیدم واقعا مثل همیشه عالی بود...داستان نسبتا خوبی هم داشت به خاطر اون تصمیم تعویض گروگان ها یاد سریال جومونگ افتادم

نمره ی من 7.5/10

http://www.imdb.com/title/tt3682448/

6. 14 کاربرِ زیر از Constantin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,808
    از این کاربر 5,699 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

Desert Dancer 2014

بالاخره وقت شد ببینمش. بیشتر یک فیلم دانشجویی و دم دستی هست. یعنی اگر موضوعش ایران نبود من همون اول ول میکردم و بقیشو نمیدیدم. اگه هنوز این فیلم رو ندیدین چیزی از دست ندادین. اما اون قسمت رقصش تو بیابون رو خیلی دوست داشتم.
    امتیاز من 5/10

8. 11 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

The White Ribbon 2009

"روبان سفید" شاهکار میشائیل هانکه ، فیلمساز بزرگ اتریشی . روبان سفید از دست رفتن معصومیت در جامعه را نشان میدهد . هانکه در فیلم جامعه ای را به تصویر میکشد که زندگی فرزندان خانواده با خیانت ، مذهب ، تعصب ، فقر و فئودالیسم عجین شده . هانکه داستان خود را فارغ از جنگ و اشاره ی مستقیم به جنگ به گونه ای بیان میکند که در تمام لحظات فیلم نشانه هایی از پیشبینی جنگ و نسلی پرخاشگر و خشونت طلب قرار داده شده است . در خانواده ی کشیش ، مباشر ، کشاوز ، بارون و حتی پزشک تمام زمینه های ظهور نسلی انتقامجو دیده میشود .

کشیشی که با سختگیری های بی جا و محدود کردن بچه های خود باعث ایجاد نفرت آنها از خود و زندگی شده ، دکتری که برای ارضای ناکامی ها و مقصودهای پلیدش از تجاوز به دختر چهارده ساله ی خود نیز نمیگذرد ، بچه هایی که حتی از پرنده و نوزاد بی گناه برای انتقام خود از والدین نمیگذرند و ..... . تمام شخصیت های متعدد فیلم به شکلی محکم و پیوسته بهم وصل شده اند و همگی در اختیار بیان یک "کل" هستند و بسیار پررنگ و تأثیرگذارند .

شخصیت پردازی بی نظیر است و کاملا از درون کاراکترها خبر داریم . قدرت قصه گویی هانکه خارق العاده است و شخصیت ها و داستان را بسیار ملموس در آورده که کاری بس بزرگ است . مسائل جنسی در فیلم مهم هستند و همچنین نشان ندادن عینی صحنه های جنسی بر قدرت فیلم افزوده . فیلم همچنین نشان میدهد که چگونه سرکوب و آزار جنسی در دوران کودکی نیز سالها بعد باعث شکل گیری خط مقدم جبهه ی فاشیسم است که بعده ها در پیروی از نازیسم جامعه ی جهانی را به آتش میکشند .

روبان سفید ناپایداری اخلاقیات در روابط انسانی و زندگی انسان ها را نمایش میدهد و نشان میدهد که چگونه ظلم و خشونت در روابط انسانی بعده ها خود را در سطوحی بزرگتر نشان میدهد . در واقع روبان سفید نشان میدهد که دلیل اصلی پیدایش نازیسم و فاشیسم، به قدرت رسیدن هیتلر و یارانش نبوده بلکه زمینه سازش رفتارهای خشک و مذهبی و فقر و ... در جامعه ی آلمان در دهه های قبل بوده . مذهب مانند چماقی بر سر کودکان کوبیده میشود و جامعه ی پدرسالار همچنان بر روی رفتارهای خشن و غلط خود پافشاری میکند و تمام اینها زمینه ساز فاجعه ای در آینده هستند و فقدان معصومیت را نشان میدهند . هنر هانکه که با بیان ساده و شیوایش چنین جامعه ای را برای بیننده خلق کرده و او را به چالش میکشد ، در خور تحسین است . فیلمنامه و فیلمبرداری درخشان است و شخصیت پردازی و کارگردانی بی نقص است . همگی باعث خلق چنین شاهکار بی بدیلی شدند . 9/10

10. 23 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

Maze Runner The Scorch Trials 2015
    با این تم سه تا فیلم دنباله دار ساختن(Maze Runner-The Hunger Games -Divergent) که هیجان انگیز ترینشون ، دوست داشتنی ترینشون و بهترینشون همین Maze Runner هستش .
    چه قسمت اول چه دوم خالی از خسته کنند بودن ، بودن !چیزی که در دو فیلم دیگر از این نوع به شدت آزار دهنده بود برام!
    بازیDylan O'Brien خیلی خوبه و شخصیت یونیک چنین فیلمهایی هم بهش خیلی میاد. به نظرم تو سزیالی مثل Teen Wolf داره هدر میشه.
    امتیاز من به این فیلم 8 از10

.

12. 13 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,808
    از این کاربر 5,699 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

Zootopia 2016
    جودی هاپس و نیک وایلد یه زوج سینمایی عالی هستن.
    حیوانات این فیلم واقعا قابل لمس هستن. آدم حسشون میکنه. زوتوپیا یه دنیای جذاب هست که شما آرزو میکنین حداقل یک روز بتونید در این شهر با حیوانات بامزش زندگی کنین. کودک درون من خیلی این فیلم رو دوست داشت.عاشق این انیمیشن شدم.
    10/10

14. 21 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    328
    از این کاربر 949 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

Evil dead 2013

با اینکه داستان فیلم مثل این کتاب های ترسناک میموند اما فیلم خیلی ترسناکی بود. جسارت نمیکنم در حضور دوستان اینجا که تخصصشون بیشتر از منه اما من با اینکه همه ی فیلم

ترسناک های خوب تاریخ سینما رو دیدم اما این فیلم یه چیز دیگه ای بود که جا مونده بود دیروز دیدم. و خیلی خوشحالم نصف شب ندیدم اتفاقی چون فکر نمیکردم جالب باشه روز دیدم

و خیلی ترسیدم . فیلم خیلی خوب و سرگرم کننده ای بود اما چیزی که میتونه از ترس آدم کم کنه افسانه ای بودن داستان فیلم هست. در ضمن کاور این فیلم این نیست اما چون خیلی تصویر مناسبی نداشت اصلشو قرار ندادم چون فکر کردم شاید دو نفر ببینن بترسن!

نمره ی من 9/10

http://www.imdb.com/title/tt1288558/

16. 16 کاربرِ زیر از Constantin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Wassup??
    سپاس
    821
    از این کاربر 1,076 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lady snow نمایش پست ها

Zootopia 2016
    جودی هاپس و نیک وایلد یه زوج سینمایی عالی هستن.
    حیوانات این فیلم واقعا قابل لمس هستن. آدم حسشون میکنه. زوتوپیا یه دنیای جذاب هست که شما آرزو میکنین حداقل یک روز بتونید در این شهر با حیوانات بامزش زندگی کنین. کودک درون من خیلی این فیلم رو دوست داشت.عاشق این انیمیشن شدم.
    10/10
    من الان داشتم این انیمیشن رو میدیدم، بسیار عالی بود. هم از لحاظ فنی هم از لحاظ داستانی و شخصیت پردازی...
    هیچ چیزی کم نداشت، کلی خندیدم و لذت بردم. و در آخر هم بگم عاشق شخصیت Flash شدم
    امتیاز من به این انیمیشن 10/10

18. 13 کاربرِ زیر از P!NK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم با اینکه از این سبک فیلمای انگلیسی خوشم نمیاد تا انتهای فیلم محکوم به دیدن شدم

چون همون سکانس اول بازی Tilda Swinton شما رو ترغیب به دیدن میکنه ، داستان فیلم

کمی فانتزیه ، ولی در نهایت با یه غافلگیری خوب تموم میشه ، در کل فیلم خوبی بود ،

Orlando
    199

7.5/10

Zootopia 2016

خدایی رکورد فروش بالای 1 بیلیون دلار حقشونه ، داستان و شخصیت پردازیش عالیه .کلی خندیدیم

حتما ببینید

10/10

J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

20. 16 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The hardest thing to do is watch the one you love, love some
    سپاس
    830
    از این کاربر 544 بار در 64 پست سپاس گزاری شده

Legend 2015

فیلم راجع به دو برادر دوقلو خلافکار هستش که یکی دیوانه هست و دیگری عاشق دختری میشود که بعد ها...
    نظر شخصی من راجع به فیلم: فیلم واقعا قشنگ بود توصیه میکنم ببینید
    لینک IMDB

امتیاز 8.5/10
    The Conjuring 2013

فیلم راجع به دو محقق درباره مسائل ماوراءالطبیعی است که به خانواده‌ای که تازه به خانه‌ای جنگلی نقل مکان کردند و خانه آنها جن زده است کمک می‌کنند
    نظر شخصی من راجع به فیلم: فیلم خیلی قشنگ بود با فیلمای ترسناک دیگه متفاوت بود و طبیعی بود. پیشنهاد میکنم اونایی که ندیدن ببینند
    لینک IMDB
    امتیاز 9/10
    میدونی کجا دلم می‌شکند؟

جایی که یه حرومزاده
    به یه بچه یتیم بگه : بی‌پدر

22. 13 کاربرِ زیر از Maa vampire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 158 از 317 اولیناولین ... 58108133148156157158159160168183208258 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع