برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 163 از 316 اولیناولین ... 63113138153161162163164165173188213263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 از مجموع 3156
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

On the Waterfront - 1954
    Elia Kazan

برنده ی هشت جایزه ی اسکار , در بارانداز یکی دیگه از آثار موفقی که همکاریه دو بزرگ سینما , مارلون برندو و الیا کازان رو به تصویر میکشه , البته معتقدم این دوعنصر رو از فیلم فاکتور بگیریم Lee J . Cobb افسانه ای خودش انگیزه ی تماشای فیلم رو دوچندان میکنه. فیلمی انتقادی به فساد رایج در بنادر آمریکا با زوم کردن روی یکی از اسکله های نیوجرسی مهد شکل گیری یک درام مهیج و یک استیج همه چیز تمام برای تئاتر بازی کردن اسطوره ای چون مارلون برندو رو براتون فراهم میاره , به همه ی این ها یک سادگی خاص و یک راست رفتن سر قصه گویی رو با یک موسیقی فوق العاده در پس زمینه قاطی کنید , معجون به دست اومده بدون شک برای هر سینما دوستی لحظات بی نظیری رو تداعی میکنه.

الیا کازان با این فیلمش خیلی منو یاد مایکل کورتیز و کازابلانکاش انداخت. در کنار روایت یک درام که درمورد یک آدم بی سروپا و کفتر باز به اسم تری مالوی هست و کش و قوس هایی که برای شخصیت وجود میاد , شاهد به وجود اومدن یکی دیگه از عاشقانه های دنیای سینمای سیاه سفید هالیوود هستیم. عشقی که بعد از یک مرگ به وجود میاد , سردرگمی در مواجه شدن با اتفاقات , سعی در بهبوداوضاع ولی ناکام موندن و چالش های روحانی , همگی در کنار هم شخصیت دوست داشتنیه تری مالوی رو تشکیل میدن که به شخصیت چارلی در اوج ناامیدی رو کنه و سومین دیالوگ برترتاریخ سینما رو بهش بگه :

»»
    I could've been somebody, instead of a bum, which is what I am

این پختگی که مارلون براندو دراین فیلم به تصویر میکشه هرچند به پای Don Corleone پدرخوانده اش نمیرسه ولی بخاطر سابقه ی همکاری که با الیاکازان در دو فیلم اتوبوسی به نام هوس و زنده باد زاپاتا داشته کاملاً مشهوده.

8 از 10

Wassup??
    سپاس
    821
    از این کاربر 1,076 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

Insomnia - 2002

بی خوابی، یکی از فیلمای معروف آل پاچینو (و رابین ویلیامز) هست که تعریفش رو شنیده بودم، برای همین تصمیم گرفتم نگاه کنم...
    اون جوری که فکر میکردم، برام جذاب نبود. البته بد نبودا، ولی داستانش یکم سطحی بود. قیافه آل پاچینو رو آدم توی این فیلم میبینه واقعا خوابش میگیره
    بازیگرا اکثرا خوب بودن فقط از اون زنه "Hilary Swank" خیلی بدم میومد.
    در کل باید بگم شاید برای اون زمان که این فیلم ساخته شده یه فیلم خیلی جذابی بوده، اما اگه کسی مثل من توی این زمان بخواد برای اولین بار این فیلم رو ببینه اونقدرا هم شاهکار نیست
    امتیاز من به این فیلم
    6/10

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

»» 5 چیز تو این اثر مهم ترین نقش ها رو داشتن؛ دنیل دلویس، دنیل دلویس، دنیل دلویس، دنیل دلویس، دنیل دلویس. ینی چقد این بازیگر میتونی خوب بره تو نقشش، چقد خوب و غیر قابل توصیف.. من در طول 3 ساعت و خورده ای از فیلم فقط غرقِ بازیه ایشون بودم و عملا به داستان توجهی نمیکردم. با این همه صاف میرم سراغ فیلمنامه و داستان که فقط هیجان بود و هیجان.. گمان کنم فقط 10 تا 15 دقیقه احساس خستگی بهم دست داد، در کل قابل قبول بود فقط بنظرم اون همه خشونت به دیکاپریو نمیاد یه درامِ خالص، یه حماسیِ فوق العاده، یه امیدِ دست نیافتنی شاید توصیف من از این اثر باشه. نکته قابل توجه این فیلم اونجاس که من بعد از تماشاش باور نمیکردم که این یه داستان واقعی بوده باشه! در این حد کارگردانی مارتین اسکورسیزی قابل ستایش بود برام. حالا فیلم به کنار، اسکار نگرفتنش شاید بد ترین تصمیم تاریخ بوده باشه. با 10 کاندید و 0 جایزه، شاید بدترین اسکار سال بوده باشه. طراحی صحنه و لباس هم خیلی واقعی و قشنگ بود، با اون شلوار های چارخونه ی بیل : )) عالی اصن.
    با این حال من این فیلم رو جزو تاپ تنِ خودم قرار میدم و بهترین فیلم تاریخی توصیفش میکنم. حالا امتیازش با شما

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

خلاصه: نلسون" مردی که در کار تبلیغات است و تمام زندگی خود را صرف موفقیت در کارش کرده است. روزی او به طور اتفاقی در حین امتحان گواهی نامه رانندگی با "سارا" ملاقات می کند. "سارا" با تمام زن هایی که او در زندگی اش دیده تفاوت های بسیاری دارد.
    فیلم بدی نبود. کاملا معمولی. خوشحال. یه همچین چیزایی
    6/10

7. 20 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

Something from Nothing: The Art of Rap 2012
    »» یک مستند جالب درباره موسیقی هیپ‌هاپ با کارگردانی Ice-T و با حضور بزرگان این فرهنگ. واسه‌ی منی که چندین ساله این سبک از موسیقی رو دنبال میکنم، با این مستند فهمیدم که چقدر کم از این موسیقی اطلاع دارم. این مستند کاملا با فیلم Straight Outta Compton متفاوته و خیلی تخصصی‌تر هیپ‌هاپ رو دنبال میکنه! رپکن‌ها حرف‌های خیلی جالبی میزنن درمورد اینکه چجوری تکست‌هاشون رو چجوری می‌نویسن و کلا نحوه‌ی کارشون رو میگن.
    کسایی که از هیپ‌هاپ خوششون میاد پیشنهاد میکنم این مستند رو ببینن چون خیلی به اطلاعات ـشون افزوده میشه و با هنرمندهای خیلی خوب زیادی آشنا میشین بغیر از امینم ،آیس کیوب، اسنوپ و داکتر درِی و... که همه می‌شناسن ـشون!

Wassup??
    سپاس
    821
    از این کاربر 1,076 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها

This Is Where I Leave You

یک کمدی درام %100 کلیشه ایی .داستان از این قراره که پدر میمیره همه بچه ها به مدت یه هفته تو خونه پدری همراه مادر

بعد سالها جمع میشن................................فقط همین.نمیدونم این هنرپشه هایی نظیر جیسون بتمن تا کی میخوان بازی تو

این نوع فیلم ها رو ادامه بدن البته در این فیلم نقششو دوست داشتم چون تبدیل به دلقک نشده بود...

اما دلیلی که من این فیلمو تا اخرش تماشا کردم 20 دقیقه اول بود که تصور میکردم با یک درام خوب طرفم. دقایق اول فیلم

با یک صحنه دراماتیک شروع میشه اما بعد از اون.....................................

5/10

[/CENTER]
    این فیلم شروعش بد نبود و تقریبا داشت من رو میگرفت، اما یه مقدار که رفت جلو به قدری افتضاح و خسته کننده شد که فقط زدم جلو... تا آخرش واقعا تاسف خوردم که وقتم رو برای این فیلم گذاشتم.

امتیازی که با ارفاق بهش میدم 3/10

10. 12 کاربرِ زیر از P!NK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,322
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mani Vampire نمایش پست ها
    من اصلاً نمی‌خوام فیلم رو بکوبم یا ازش دفاع کنم، همین الآن این فیلم رو دیدم و به نظرم با اینکه کار اول این کارگردانه خیلی از بازیگرا خوب بازی گرفته و فیلم رو عالی پیش برده، اما به صراحت هرچه تموم‌تر می‌تونم بگم این فیلم نسخه‌ی لوس، بدون داستان منسجم، فاقد پایان مناسب، کم‌هزینه‌تر و نسبتاً پرهیجان‌تر از فیلم 2007 The Mist هستش، اگر فیلم مِه رو دیده باشید کاملاً منظور من رو درک می‌کنید، چون مه داستانش کاملاً مشابه بود و یه پایان فوق‌العاده بی‌نظیر داشت! طوری که من موقع دیدن فیلم همه‌اش به خودم می‌گفتم کِی این فیلم تموم می‌شه اما وقتی پایانش رو دیدم دو هفته ذهنم درگیر بود و بهش فکر می‌کردم، من این فیلم رو به پیشنهاد شما دیدم، دوس دارم فیلم مِه رو تماشا کنید و نظرتون رو بهم بگید
    همین امشب فیلم "مِه" رو دیدم. باهات موافقم فیلم "مه" عالی بود، به نظرم هم بازیگرهاش حرفه‌ای‌تر بودن و هم نقششون ماندگارتر بود. از لحاظ کیفیت تصاویر و فیلمبرداری هم خیلی بهتر از فیلم 10 کلاورفیلد بود. البته برای من اینطور نبود که موقع دیدن فیلم "مه" حوصله‌ام سر بره ولی مثل خودت دوست داشتم بدونم آخرش چی میشه. هیجان هر دو فیلم بالا بود و هر دو فیلم رو دوست داشتم. با وجودی که هیچ نقدی از فیلم "مه" نخوندم ولی باید بگم که فیلم به شدت سیاسی بود و این موضوع پایان فیلم مشخص میشه و در اسپویلر دوم هم یکم در این مورد توضیح دادم.
    وقتی پایان فیلم "مه" رو دیدم حدود 5-10 دقیقه داشتم فکر میکردم...حتی شاید توی دلم میگفتم چقدر مسخره... اما بعد از چند دقیقه فکر میکنم تونستم پایانش رو درک کنم. تأکید میکنم من هیچ نقدی ازش نخوندم ولی فکر میکنم درست متوجه شدم. در مورد فیلم 10 کلاورفیلد هم باید بگم که اتفاقأ پایان اون فیلم هم خوب و غافلگیرکننده بود.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    وقتی از خانه خارج میشه رو میگم، انتهاش که تصمیم میگیره کجا بره رو نمیگم هرچند همون هم ابتکاری بود و فیلمنامه نویس داستان رو کمی تغییر داده بود.

در کل داستان هر دو فیلم به نظرم منسجم بود ولی فیلم "مه" خیلی پخته‌تر بود چه از لحاظ بازیگرانش و چه فیلمبرداری، پایانش هم بهتر بود. ممنون که پیشنهاد دادی ببینمش
    لطفأ اسپویلر رو فقط دوست خوبمون Mani Vampire و کسانی که فیلم رو دیدن باز کنن چون پایان فیلم رو لو میده:
    مشاهده محتوا اسپویلر

عجب پایانی! دقت کردی که آخرش زمانی دنیا از شر اون موجودات ماورایی پاک‌سازی شد که چند قربانی گرفته شد! اون حتی مجبور شد پسر خودش رو هم بکشه! یعنی دقیقأ همون چیزی که اون زن یهودی میگفت. اون زن ماجرای قربانی کردن حضرت اسماعیل (ع) توسط پدرش حضرت ابراهیم (ع) رو هم وسط کشید. حالا دقت کن زمانی که دنیا پاک‌سازی شد شما چی میبینید؟ یک سری تانک و سرباز! سوال اینجاست چه کسانی دنیا را نجات دادند؟ و دنیا را از شر چه چیزی نجات دادند؟! اینها همه شون نماد هستند، این هم اولین فیلمی نیست که هالیوود جنگ میان انسان‌ها و موجودات ماورایی و اون کسانی که بشر رو نجات میدن رو به تصویر میکشه.
    Can't find yourself. Lost in your lies

12. 19 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,785
    از این کاربر 7,926 بار در 803 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    وقتی پایان فیلم "مه" رو دیدم حدود 5-10 دقیقه داشتم فکر میکردم...حتی شاید توی دلم میگفتم چقدر مسخره... اما بعد از چند دقیقه فکر میکنم تونستم پایانش رو درک کنم. تأکید میکنم من هیچ نقدی ازش نخوندم ولی فکر میکنم درست متوجه شدم. در مورد فیلم 10 کلاورفیلد هم باید بگم که اتفاقأ پایان اون فیلم هم خوب و غافلگیرکننده بود.
    من اخر فیلم 10 کلاور فیلد رو نفهمیدم . یکی میشه برام توضیح بده دختره چکار کرد؟

14. 4 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,322
    از این کاربر 20,370 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedporreza9 نمایش پست ها
    من اخر فیلم 10 کلاور فیلد رو نفهمیدم . یکی میشه برام توضیح بده دختره چکار کرد؟
    مشاهده محتوا اسپویلر

پایان فیلم باید یا انتخاب میکرد که به منطقه‌ی امن ارتش بره یا اینکه دور بزنه و برای مبارزه با فضایی‌ها به هیوستون برگرده. و اون هیوستون رو انتخاب کرد. یعنی یک جور پایان هیجانی رو شاهد بودیم اونم درحالی که میشل میدونست توی هیوستون چه خبره و چی انتظارش رو میکشه و با این وجود دل به خطر میده، اگر دقت هم کنی همیشه میشل راههای هیجانی رو انتخاب میکرد مثلأ فرار از پناهگاه خودش یک حرکت هیجانی هست. توجه کن که فیلمنامه نویس پایان داستان رو هم تغییر داده بوده یعنی در نسخه‌ی اصلیِ داستان، هیچ خبری از بیگانه‌ و موجودات ماورایی نیست! در نسخه‌ی اصلی داستان مشخص میشه که حق با هاوارد بوده و دنیا از بین رفته و هیچ راه نجاتی جز موندن در اون پناهگاه نیست. اینکه حق با هاوارد بوده به این معناست که او باید در پناهگاه میموند. این یک پایان بسیار بد هست! ولی فیلمنامه نویس پایان رو اصلاح کرد و میشل رو به عنوان قهرمان معرفی کرد، کسی که حاضر شد برای کمک به بقیه مردم دور بزنه و دل بزنه به خطر، یعنی در داستان جدید شخصیتش به طور مناسب‌تری معرفی میشه.
    Can't find yourself. Lost in your lies

16. 17 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

لانتوری
    دیشب قسمت شد رفتیم دیدیم ، فیلم بدی نبود تماشاچی راضی میاد بیرون ، فیلم اجتماعی که به زوایای مختلف اجتماع

نخونکی میزنه ، از این لحاظ حرف های خوبی میزنه... البته بعضی وقت ها شعاری هم میشه ولی با اینحال به شعور مخاطب

احترام میذاره .... در ضمن اگر احیانا میخواید برید سینما با خانواده خوش بگذرونید این فیلم مناسب نیست ، بیشتر به درد تنها

دیدن یا افرادی که فیلم دیدن رو دوست دارن خوبه...

6/10

J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

18. 20 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 163 از 316 اولیناولین ... 63113138153161162163164165173188213263 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع