برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 180 از 317 اولیناولین ... 80130155170178179180181182190205230280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 از مجموع 3166
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

سپاس
    5
    از این کاربر 55 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستان بنده کاربر جدیدی هستم در این سایت و خب در سایت های دیگه عضو بودم و فعالیت داشتم اما از آن جایی که دیدم این سایت گرم و جذاب هست گفتم اینجا هم فعالیتی داشته باشم ، امید بر آن است که مورد مقبول قرار بگیرم در این محفل گرمتون .

Moonlight

قبل از اینکه فیلم رو ببینم احساس خوبی در موردش داشتم اما وقتی دیدمش ذره ذره احساس بدی در موردش پیدا کردم ، نه اینکه چون فیلم بدیست ، برعکس ، فیلم فوق العاده قدرتمندی هست با فیلمنامه به شدت هوشمندانه و حرفه ای ، برای ارزیابی این فیلم قرار نیست در مورد پیچیدگی ها ، بداعت ، قرارداد ها صحبت کنم ، اما فقط یک چیز رو میتونم به عنوان مثال و مصداق در موردش صحبت کنم ، آن اینست که این فیلم توانایی خلق فرم جدیدی از یک محیط آشنا داشت ، یک سوم پایانی فیلم ریتم به شدت پایینی داره ، تا به مخاطب قوای حس کردن تک تک لایه های فیلم رو بده ، مثلا زمانی که چایرون وارد رستوران میشه و فیلمبردار با هوشمندی به شدت زیادی آبی رو نشون میده که گذاشته میشه روی گاز که تمثالی است از دوران کودکی چایرون و اینکه با آب جوش جای گرمی برای محفل وجودی خودش خلق میکرد تا به آرامش برسه ؛ اما فیلم با تصویر برداری و موسیقی کلاسیک خودش توانسته یک فرم الوهیتی بهش ببخشه ، کاری که فیلم Divines حتی با اسمش میخواست اینکار رو با مخاطب انجام بده تواناییش رو نداشت چون الوهیت از سیستم فرم و رابطه المنت های درون فیلم بر میاد نه از اینکه موسیقی پس زمینه در مورد قرآن بگذارید یا در بعضی مواقع در مسجد فیلمبرداری کنید و یا دختری مسلمان را قربانی ماجرا کنید ! فیلمبرداری فیلم ، کارگردانی فیلم ، نویسندگی فیلم ، در سطح فوق العاده بالایی قرار داشت ، بدون هیچگونه اغراقی ! به دلیل اینکه فیلمساز مشخصا ، مشخصه که آگاهی فوق العاده زیادی در این زمینه داره و با دقت و جزئیات زیاد نشسته کار کرده ! (حالا نشسته یا ایستاده اش رو نمیدونم ! :D )
    بهرحال اما مشکلی که من با فیلم دارم ، مشکل کشمکش یا تضاد درونی روایت فیلم نیست ، بلکه ریتم به شدت کند آخر فیلم هست ، هرچند که این ریتم پایین در پس یک تصمیم بزرگ باشه ، حذف شخصیت مارشلا علی برای من فوق العاده شوک آور و غیر قابل منتظره بود ، نه از این بابت که من شوک بشم بلکه از این بابت که این شخصیت یک نقش محوری و اساسی رو در یک سوم اول فیلم ایفا میکنه و حداقل باید یک پرداخت جزئی تری بهش میشد و اینکه چرا خوان اینقدر نسبت به این شخصیت مهربان بود ؟ آخه مشکلی که وجود داره یک مواد فروش و آدمی به حرفه ای این در زمینه مواد و خلاف و ... اینقدر ها هم دیگه ...

Moana

یک انیمیشن جاندار ، زنده ، پر از کشش و حرفه ای ، شاید بتوان ایرادی اساسی که به این انیمیشن گرفت ، کلیشه های رایج دنیای انیمیشن هاست ، اینکه شخصیت ها رویای یک هدف دست نیافتنی در درون یک قوم را در نظر دارند و با مخالفت سایرین و مخصوصا والدین خودشان مواجه میشند ، خب این قطعا یک کلیشه رایج هست که به چشم میومد ، یا مثلا تسهیل شدن غول آخر فیلم به شکلی غیر منتظره و عجیب ! که البته تهسیل شدگی در هدف قهرمان در هر صورت باید اتخاذ شود وگرنه رویداد خاص فیلمنامه پیش نمیرود ، یا نمونه های دیگر که متاسفانه زیاد است ! اما چیزی که مشخص و عیان و بارز است ، این است که جلوه های بصری ، گرافیکی و تصویری انیمیشن فوق العاده جذاب و پر زرق و برق هست ، همچنین استفاده از مناسک ها و مذهب ها و عمده جهان بینی انسان های اولیه که اتفاقا نقش مهمی در رویای این قهرمان ما یعنی موانا داره ، و خب از طرفی تضاد توانایی های موانا و موایی که توانایی مبدل شدن به یک قهرمان تمام و کمال رو داره باعث جذابیت دیگر فیلم شده و البته چهره تقریبا خشنی که ازش ساخته یه خورده موجب میشه که مخاطب اون رو نپذیره چون حتی من رو به گونه ای یاد اون عروسک خون آشام مینداخت اما در رقابت با انیمیشن هایی مثل زوتوپیا و کوبو و ... در جای دیگری صحبت خواهم کرد .

Hacksaw Ridge

بارها گفتم باز هم میگم ، مل گیبسون کارگردان قویی نیست ! دلیل هم دارم ، چرا ؟
    به دلیل اینکه داستان هرچقدر هم واقعی باشه ، هرچقدر هم از سوی پیرمردهایی که در آنجا حضور داشتند دقیق گفته بشه باز هم قابل باور برای من مخاطب نیست ، تحت هیچ شرایطی ! این ضعف نویسندگی نیست ، ضعف شدید کارگردانی هست ، فیلم بر اساس مستندات واقعی ساخته شده درسته ؟ اما چون این سند بر پیشانی فیلم مهر خورده یعنی به هر نحوی که دلمون خواست فیلم رو نشون بدیم ؟ این پسر ، هرچقدر هم عقیدتی باشه و نمیدونم نترس باشه و برای رضای خدا خودش رو به هر چاله ای بندازه اما باور کنید دیگه زیر بمباران ناو ها و کشتی ها نمیتونه زنده بمونه ، باور کنید ژاپنی ها دیگه اینقدر ها هم احمق و بلا به نسبت جمع ک... خل که نیستند طرف تک و تنها در مقابل 3 الی 4 ژاپنی به راحتی فرار کنه ! و جالبه انگار شهید فهمیده میخواد بپره روی نارنجک ! آقا جان این منطق نیست ، این اسمش باد معده هست ! این اسمش مبالغه هست ، اسمش غلو هست ، اسمش اگزجره در بنیاد اساسی ماجرا هست که اصلا قابل فهم برای من نبود . خب بحث دیگه که هم برمیگرده به کارگردانی و هم برمیگرده به متن اثر ، آنتاگونیست ماجراست! بله متن چندین آنتاگونیست داره و من به شدت معتقدم که نیمه اول فیلم شاهکاره ! حتی بهتر از هر فیلم جنگی که هالیوود ساخته ، اما نیمه دوم فیلم میلنگه ، چه به لحاظ متنی و چه به لحاظ کارگردانی ، یک : فیلمی که از نیت مولف اگاه بشیم ارزش هنری ندارد چون به شدت کارکرد پذیر میشود و بدرد چاه زباله میخوره ، چرا ؟ به دلیل اینکه اپلی آرت از تفکرات غالب یک سیستم بزرگتر فیلم به فیلم غالب میشه و دچار مشکل میشه برای من نوعی و توهین به شعور من میشه ! چرا ؟> چون ماجرا رو آنچه هست نباید درک کنم بلکه ماجرا رو آنچه میخواهند باید درک کنیم و این میشه شکل ضایع شده واقعیت از طرف یک سیستم ! که دست میبره به ریز جزئیات ، خب این مدعا چه استدلال هایی داره ؟ یکیش رو که گفتم اما مورد بعدی همانطور که گفتم آنتاگونیست نیمه دوم فیلم هست ! یعنی ژاپنی ها ! آقا جان قبول داریم که ریشه ژاپنی ها در اساطیر هایی مثل سامورایی ها هست که خود کشی رو اساس زمان نومیدی ماجرا میدونند اما باید این رو مد نظر داشت که دیگه اینقدر ها هم وحشی و بزن بهادر نیستند ، مل گیبسون حتی در لحظاتی فیلم رو ترسناک میکنه تا با چهره ترسناک ژاپنی ها شوک به مخاطب وارد کنه ! بارها گفتم باز هم میگم نمونه درخشان فیلم های جنگی ، Tangerine هست یا پسر شائول که اخیرا دیدم ، چون هیچ چشم داشتی به ماجرا نداره کارگردان بلکه آنچه هست رو نشون میده ، ما خوبیم اونا عنن رو نداره ! با دیدن نیمه دوم این فیلم یاد فیلم های دفاع مقدسی خودمون افتادم که عراقی ها شیطانن و علی و عباس و حسین و ... که شخصیت های اصلی فیلم هامون هستند فرشته هستند ! و خودشون رو به مرگ میندازند .
    در مورد رابطه پسره با دختره باید بگم خیلی مصنوعی بود که هم به متن ضعیف برمیگرده و هم به کارگردانی ضعیف و عدم نماهای قدرتمند و میزان سن و حرکت های درست که بتونه این موضوع رو نشون بده .. دلیل نمیشه چون ماجرا واقعی هست ، خیلی راحت از همه چیز عبور کنید .
    ولی خارج از مباحث ائدیولوژیک فیلم و همین ما خوبیم و اونا بدن ، به لحاظ فنی ، یعنی جلوه های ویژه ، جلوه های اکشن ، طراحی صحنه ، نور پردازی ، رنگ ، ... فوق العاده بودند ! انصافا عالی بودند .

4. 21 کاربرِ زیر از Charliee بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,028
    از این کاربر 1,299 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

its only the end of the world
    امسال دو سه تا فیلم خوب بیشتر ندیدم که یکیش همین فیلم هست
    لویی به یه بیماری لاعلاج مبتلا هست و مدت زیادی زنده نمی مونه برای همین بعد دوازده سال به خونه بر می گرده تا این خبر رو با خونوادش در میون بذاره
    لویی آدم کم حرف و ساکتیه که بیشتر گوش میده و بیشتر دیالوگاش دو سه کلمه ای هست و همیشه یه لبخند کوچیک رو لباش نقش بسته..آنتوان برادر لویی رابطه پر تنشی با لویی داره و این تنش باعث میشه فضای محبت آمیزی که با اومدن لویی قراره بین خونواده شکل بگیره به گند کشیده بشه
    لویی با استقبال نسبتا پر تنشی از طرف خونواده مواجه میشه و در خلال این کش و قوس فلش بک هایی به گذشته لویی زده میشه...شخصیت ها تو انتقال احساساتشون خیلی قوی هستن و بیننده به راحتی می تونه باهاشون ارتباط برقرار کنه
    شخصیت لویی رو خیلی دوست دارم پشت این سکوت و لبخند تلخش درد و غم بزرگی پنهونه که هر کس تو زندگیش بهره ای از غم و رنج برده باشه می تونه عمق احساس لویی رو درک کنه
    نمره من: 10/10

6. 19 کاربرِ زیر از eric بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

بعضی وقت ها آدم دوست داره یک فیلم درست درمون ببینه ، فیلمی که بیننده رو محو داستان

کنه فارق از اینکه داستانش چقدر جذابیت داشته باشه ، همچین آروم آروم از هر سکانس

فیلم لذت ببری با خودت کلنجار بری ،خودتو در موقعیت های فیلم قرار بدی در اخر هم هی

سکانسارو بالا پایین کنی نکنه چیزی از قلم افتاده باشه . فیلم Story Of Women پر از تضاده ،

تضاد هایی که در هر آدمی ، اجتماعی ،خانواده ایی

ممکنه وجود داشته باشه موقعیت هایی که هر چی فیلم جلوتر میره نمیدونی

چطور باید شخصیت های فیلمو قضاوت کنی، یا اصلا سرنوشت این آدم ها منصفانه هست یا نیست!.

9/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

8. 21 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5
    از این کاربر 55 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

Floating Weeds

یک فیلم درخشان و شاهکار از یاساجیرو ازو ، در مورد دوره گرد تئاتر کابوکی که پس از سال ها برمیگرده به شهر خودش و بقیه ماجرا که باید ببینید .
    در مورد سبک فیلمسازی ازو فکر میکنم بارها صحبت شده که به شدت به فضای بیرون پرده اعتقاد داره و دوربین ثابت و طولانی به شدت در زیبایی شناسی وی مهم بوده که برگرفته از ذن بوده ، و همچنین هنر گل آرایی ژاپن و اینکه ازو به شدت با چرخش و حرکت دوربین مخالف بوده و سعی میکرده با این شکل فیلمبرداری به یک مینیمال فوق العاده حرفه ای دست پیدا کنه که قطعا موفق هم بوده . معمولا مسائل اصلی فیلم های ازو مدرنیزه شدن زندگی و سبک زندگی سنتی که تحت تاثیر قرار میگیره مد نظرش بوده .
    فوق العاده بود این فیلم و به نظرم در کنار داستان توکیو جزء شاهکار های مسلم تاریخ سینماست .

October Sky

یه فیلم بیوگرافی در مورد راکت و اینکه دانش آموز هفده ساله ای (که نقشش رو جیک جینهال در سال 1999 و چقدر درخشان هم بازی میکنه ، بازی میکنه) که میخواد راکتی رو بسازه تا بتونه بورسیه دانشگاه بگیره .
    حتما این فیلم رو ببینید ، اون شکل سنتی بودن تفکرات مردان خانواده که چگونه شکاف فکری باعث تزلزل جوون ها میشه به شدت جذاب هست و همیشه اتفاقا در ادبیات کشور خودمون مورد بحث و بررسی بوده .
    از جمله جذابیت های دیگه فیلم به نظرم بازیهای درخشان و جذاب و فیلم نامه کاراکتر محور این فیلم هست و روابط پدر و فرزندی که توی حتی تاریخ سینما هم همیشه دستمایه خوبی برای فیلمنامه نویس ها بوده مثل فیلمهای پدرخوانده ، پسربچگی ، درخشان ، هود ، .... که میشه روش بحث کرد .

Shine 1996

فیلمی به کارگردانی اسکات هیکس و بازیگری درخشان جفری راش که مو به تن هر آدمی سیخ میکنه ، پیشنهاد میکنم حتما این فیلم رو ببینید ، در مورد پیانو هست و یکی از بهترین نوازنده های دهه اخیر به نام دیوید هلفگات که اعتیاد به موسیقی و نوازیدن پیانو اون رو به مرز جنون میکشه و خب از جنبه های جالبتر این درام بیوگرافی رابطه دیوید با پدرش هست که به شدت دراماتیزه و جذاب هست .
    پیشنهاد میکنم این اثر رو فراموش نکنید و جالبه که بدونید این فیلم در سالی به اسکار رفت که رقیب های به شدت بزرگی مثل بیمار انگلیسی و فارگو داشت و خب در اکثر بخش ها ناکام موند اما بازی درخشان جفری راش باعث شد که این فیلم از اسکار بی نصیب نباشه .
    و انصافا دهه نود چه دوران درخشانی بوده در هالیوود ، به نظرم بعد از دهه هشتاد که هالیوود افت میکنه در دهه نود واقعا اوج میگیره !

10. 21 کاربرِ زیر از Charliee بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    525
    از این کاربر 815 بار در 67 پست سپاس گزاری شده

فیلم مـِـه The Mist
    2007

به کارگردانی فرانک دارابونت
    (کارگردان فیلم رستگاری از شائوشنگ و سریال واکینگ دد)

اگه به سریال واکینگ دد علاقه دارید ،
    حتما این فیلم رو ببینید !!

هرچند این فیلم زیاد ترسناک نیست ، اما از اول تا آخر فیلم ، اضطراب و ترس همراه شما خواهد بود

فیلم قوی و عالی نیست اما حتما ارزش یکبار دیدن رو داره

شخصیت پردازی ها عالیه

سرعت فیلم خوبه

و نقطه قوت فیلم ، پایان خیلی خوب فیلمه
    که واقعا غافلگیر کننده س

امتیاز من به این فیلم 7.5 از 10 خواهد بود

Imdb link

خیلی زحمت کشیدم که پست ِ قشنگی تحویل بدم بازم نشد

12. 22 کاربرِ زیر از mahdi206 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,964 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

THE WALK 2015

فیلم بسیار تاثیرگذار از خالق آثار ماندگار سینما استاد "رابرت زمکیس".
    بعد از Forrest Gump و Cast Away بهترین فیلمی بود که ازش دیدم. عجیبه که از imdb امتیاز 7.4 کسب کرده و حتی یک نامزدی در آکادمی اسکار نداشته!
    با توجه به فیلم‌های 2015 می‌شد در بخش‌های بهترین فیلم، فیلمبرداری، کارگردانی، فیلمنامه اقتباسی، تدوین جزو نامزدها باشه. چه بسا برنده هم بشه.
    به دوستداران ژانر بیوگرافی شدیدا توصیه می‌کنم. (البته گمان نمی‌کنم از دست داده باشید.)
    امتیاز 9/10

14. 17 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

لاک قرمز

امروز این فیلمو دیدم ، فیلم قابل قبولی بود حداقل میتونم بگم نیمه اول فیلم آدمو میخکوب میکرد

اما از وسط فیلم افت کرد که همون مشکل همیشگی فیلمنامه مشهود بود ،اینم ازون دست فیلمهای

هستش که هر چی بدبختیه میذارن پیش چشمت تا بیننده تحت تاثیر قرار بگیره بعد برا بعدش میمونن

ادامه داستان رو چکار کنن ...

3.5/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

16. 16 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!Never say Never
    سپاس
    2,933
    از این کاربر 2,616 بار در 297 پست سپاس گزاری شده

Passengers 2016
    بعد از « بین ستاره ایی» کریس نولان دیگه فیلمی را در ژانر علمی- تخیلی و در رابطه با فضا به یاد نمیارم که واقعا بهم چسبیده باشه و فیلم مسافران از این قاعده مستثنی نیست.البته به هیچ عنوان مسافران رو فیلم بدی نمیدونم. و در اون بر خلاف نیمه دوم فیلم که بسیار سطحی و عجولانه هست، نیمه اول فیلم با ریتمی کند شما را جذب داستان می کنه و تا انتهای داستان به سمت خود می کشه. جلوه های ویژه خیلی خوبی داره و قطعا یک فیلم خوب سرگرم کننده برای شما خواهد بود و اینکه جنیفر لارنس باز هم تا حدودی در نقشش درخشیده است

Nocturnal Animals 2016
    شاید اگر این فیلم را به عنوان بهترین فیلمی که امسال دیدم بهتون معرفی کنم تعجب کنید و حرفم رو اغراق بدونید اما حقیقت اینه که این فیلم لحظات حقیقی و عمیقی از ترس، اضطراب،عشق،نفرت،ضعف و انتقام را بهتون هدیه میده.فیلمی سرشار از استعاره و پیچیدگی های ظریف که تازه بعد از تموم شدنش میتونین لذت بردن از اون رو شروع کتید! شاید انگیزه ابتدایی من برای دانلود فیلم جیک جیلنهال بود اما از یه جایی به بعد دیگه جیک برام مهم نبود و فقط میخواستم ببینم کارگردان چه داستانی رو میخواد برای من روایت کنه.اگر بخوام این فیلم رو در سه کلمه خلاصه کنم،میگم: انتقام احساسی تمیز!

Fantastic Beasts and Where to Find Them 2016
    قطعا کسانی که به ژانر فانتزی و جادوگری و... علاقه دارند از دیدن این فیلم لذت خواهند برد.این فیلم را میتوان سفری جذاب دوساعته به دنیای خیالی و پراز رمز و راز تشبیه کرد.بُعد خیال همیشه برای انسان ها جذاب بوده است و فیلم هایی هم که در این زمینه تولید میشوند قطعا تماشاگران مشتاق را به سمت سینما خواهند کشاند.قصد پرحرفی ندارم اما مطمِنم که شما از دیدن این فیلم ارزشمند پشیمون نخواهید شد.

18. 20 کاربرِ زیر از ESR بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    141
    از این کاربر 1,101 بار در 143 پست سپاس گزاری شده

Gantz O 2016

انیمیشنی بسیار زیبا
    یاد اور سری فاینال فانتزی
    تو ژانر وحشت ،دلهره و درام
    داستان نوجوونی هست که تو مترو بخاطر کمک به کسی دیگه کشته میشه ولی این تازه شروعشه و ...

چیزی به اسم گانتز به زمین اومده و مشغول هیولا سازی شده در کنارش افرادی از زمینی ها رو بعد از مرگ زنده کرده تا با اینا مبارزه کنن
    البته اینا همش یه بازی هست که رییس بزرگ اونو برای سرگرمی خودش طراحی کرده

در دید کلی کنایه ای زیبا به داستان افرینش و مرگ هست
    که انسان ها بازیچه ای بیش نیستن و صرفا برای سرگرمی خدا یا خدایان هستن

20. 16 کاربرِ زیر از g0dsend313 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو نیکی کن و در دجله انداز!
    سپاس
    1,922
    از این کاربر 3,716 بار در 426 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed224 نمایش پست ها

لاک قرمز

امروز این فیلمو دیدم ، فیلم قابل قبولی بود حداقل میتونم بگم نیمه اول فیلم آدمو میخکوب میکرد

اما از وسط فیلم افت کرد که همون مشکل همیشگی فیلمنامه مشهود بود ،اینم ازون دست فیلمهای

هستش که هر چی بدبختیه میذارن پیش چشمت تا بیننده تحت تاثیر قرار بگیره بعد برا بعدش میمونن

ادامه داستان رو چکار کنن ...

3.5/10
    با این صحبت ها موافقم... فقط در ادامه حیف وقت!
    همش منتظر بود خوب بعدش..... دیگه آخرش و مادرش خیلی زیادی بود!

22. 9 کاربرِ زیر از nosheh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 180 از 317 اولیناولین ... 80130155170178179180181182190205230280 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع