برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 200 از 318 اولیناولین ... 100150175190198199200201202210225250300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,991 تا 2,000 از مجموع 3171
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,ماج,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

سپاس
    141
    از این کاربر 1,101 بار در 143 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

noobz(2012)

بعد از کلی درخواست برای ترجمه این کمدی ،متاسفانه کسی اقدام نکرد و به اجبار بدون زیرنویس نگاه کردم

داستان چند تا گیمر دهه 50 و 60 ( 80 و 90 میلادی) که الان بزرگ شدن ولی همچنان به بازی اعتیاد دارن که این مسئله زندگیشون رو تحت تاثیر قرار میده
    این گیمر ها دارن خودشون رو اماده می کنن برای مسابقه سال gear of war 3

4. 12 کاربرِ زیر از g0dsend313 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جوری به باز که هیچکس برنده نباشه
    سپاس
    805
    از این کاربر 992 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

wonder woman
    خیلی نظر های منفی راجب این فیلم توی انجمن داده بودن و من خودم هم وقعا وقت نکرده بودم ببینمش ...ولی امشب وقتم خالی شده و تونستم ببینمش و واقعا خوشحالم دیدمش فیلم با این که 2 ساعت 20 دقیقه بود واقعا ارزشش رو داشت ... بزارید قبل نقد همین اولش مشخص کنم چرا بعضی ها با فیلم ممکنه حال نکنن یا ارتباط برقرار نمی کنن واندر وُمن یا همون زن شگفت انگیز شخصیتی نیست که باهاش همزاد پنداری کنی... فرد خودش رو نمیتونه جای کاراکتر ببینه هیچ نقطه اشتراک قوی نیست که بشه اون ارتباط با خود کاراکتر برقرار کرد مثال میزنم بتمن شاید مولتی میلیاردر باشه یا نابقه تک باشه یا هر چیز دیگه ای ولی یه تاریکی عجیبی درونش مخاطب اون رو حس میکنه اون حسی که بتمن یه جور های از درون مُرده یا مثلا سوپر من ( کاری با فیلمش ندارم بیشتر خود کمیکش یا حتی انیمیشن هاش ) سوپر من توی دنیای واقعی یه بازنده تمام عیار مسخرش میکنن دستش میندازن کسی جدیش نمی گیره برای همین باعث میشه فرد بتونه بازم تا حدی خودش رو جای کارکتر بزار نه در حد بتمن یا اسپایدر من که بیشترن میزان این قابلیت رو از همین لحاظ دارن ولی بازم قادر مخاطب تا حد زیادی خودش رو جای کاراکتر ببینه واندر ومن اصلا اینطور نیست اونو باید از طریق اطرافیانش ببینی باید از طریق همراه هاش باهاش ارتباط بر قرار کنی ....که از این نظر واقعا به نظر من فوق العاده عمل کرده اگر بگید عالی نیست خوب هست .....
    اگر شما هم با حرف ریک ( ریک و مورتی ) درباره ابر قهرمان ها هم نظر باشید که اونا یه سری افراد احساسی ان که بیش از حد واکش نشون میدن برای یک ساعت جلسه میزارن و برای 20 دقیقه اینور اون ور میپرن یه سری آتا آشغال هم منفجر میشن ... خب این فیلم از اون دسته نیست واقعا نیست منکرش نیستم از اون صحنه ها هم داره ولی خیلی کمتر .....
    فیلم بیشتر یه درام قوی تا یک اثر ابر قهرامانی و این درام توی کل فیلم به وضوح حس میشه حتی باعث میشه از اشکالات فیلم مثل : جلوه های ویژه ضعیف یا انتخاب بد کاراکتر ها یا مبارزه پایانی ضعیف وغیره چشم پوشی بشه به راحتی ( شاید از نظر بعضی ها واقعا این موارد وارد نباشه ولی قهرمان ها کلاس یک فیلمشون هم باید در همون حد باشه واسه واندر ومن از این لحاظ نبود شاید درجه دو به حساب بیاد) این رو هم باید پای کمپامی وارنرز برادرز گذاشت که هر چقدر سونی سعی داره اسپایدر من رو خراب کنه و به مارک تجاری بدل کنه وارنر کلا کمر به نابودی دی سی بسته .... صحبت از خرابی های وارنر شد : از تعویض کارگردان انتخابی میشل مک لارن به بهانه عدم تجربه فیلم سازی تا اجبار بر این که باید به شخصیت زن شگفت انگیز پرداخته بشه ولی دی سی می گفت که میخواد فیلمی مثل شجاع دل بسازه ( حجم بالای سیاهی لشکر ) ولی وارنر مخالفت کرد که خیلی ها میگن واسه کاهش هزینه ها بود تا پرداختن به خود شخصیت واندر ومن .... وارنر 5 فیلم نامه نویس آورد که کار رو بنویسن یکیشون کلی مارسل بود که به خاطر مشکل تراشی ها اصلا به نتیجه نرسید و آخر به بد بختی پتی جنکینز و جف جانز فیلم نامه رو راست ریست کردن و موارد دیگه که باور کند اصلا وارنر کم نزاشته در مشکلات .... و راجب خود فیلم معمولا راجب خود فیلم خیلی توضیح میدم ولی این یک مورد رو دلم نمیاد چون فیلم بیشتر تا ابر قهرمانی همون عاطفی درام و اون درگیری تفکرات و ایدولوژی هاست که قشنگه و دوست ندارم اسپول بدم .....فیلم اشکالات زیادی داره از خود بازیگر نقش اصلی ( گل گدوت ) که نقشش رو بازی میکنه ( مکنر این نیستم اون شخصیت واندر ومن رو خوب بازی کرد ) ولی از لحاظ فزیکی و اندام اصلا گزینه مناسبی نبود میتونید یه نگاه به کار های Jeffach بندازید تا درک بهتری پیدا کنید منظور چیه و واندر ومن باید چه شکی می بود .......
    در کل میتونم بگم فیلم خوبی بود ابر قهرمانی درجه یک نیست درام عاطفی خیلی خوبی دیدنش رو به همه توصیه نمی کنم ولی ارزش دیدن واقعا داره
    امتیازی که بهش میدم با آی ام دی بی برابر 7.7 از 10 .........
    To everything that you like but deep inside you really know, it isn’t good. To every activity you perform, every bad habit you fell into and every bad demeanor you have over yourself and above all the very fact that you just love these things. One advise: Kill them. I know you like them but I want you to kill them.

Your lips My lips Apocalypse
    سپاس
    480
    از این کاربر 1,328 بار در 102 پست سپاس گزاری شده

the green mile

یادمه نوجون بودم از صدا و سیمای جمهوری اسلامی دیدمش
    چیز خیلی زیادی هم ازش یادم نمونده بود تو سن 26 سالگی دوباره دیدمش
    اون موقع ها دیدنی اشکم ریختم باهاش
    الان ولی بنظرم ی فیلمی بود ک برمبنای ی چیز مسخره و غیر واقعی ساخته شده بود
    ازین مسعله ک بگذرید من کلن ب فیلم هایی ک تو محیط زندان ساخته شده و درمورد زندان و زندانیه علاقه شدیدی دارم
    بازی بازیگرا خیلی خوب بود و بنظرم نقش اول این فیلم موشه یا آقای جینگلز بود!

: ))

بهترین دیالوگ فیلم از نظرم

جان کافی : من خسته ام رییس! خسته از این راه! مثل یه پرستویی که توی بارون باشه!
    خسته از نداشتن رفیق، خسته از این که نمی فهمم از کجا اومدم و قراره کجا برم!
    و از همه بیشتر از زشتی هایی که این مردم با هم انجام میدن خسته ام رییس!
    از این همه درد و رنجی که توی این دنیاست خسته ام!
    انگار توی مغزم شیشه خورده ریخته باشن! می فهمی؟!

http://www.imdb.com/title/tt0120689/

Imdb:8.5

انسان پوچ,وجود خودش را در طغیان و سرکشی تایید میکند.
    خوشا آنان را که دائم نشئه باشند.

7. 25 کاربرِ زیر از Николай بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جوری به باز که هیچکس برنده نباشه
    سپاس
    805
    از این کاربر 992 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

فیلم 6 روز
    متن داری اسپویل به صورت کامل است
    شاید با شنیدن نام ایران و سفارت و تسخیر ممکنه یاد درگیری های اشغال سفارت آمریکا ببخشید اشتباه شده تسخیر لانه جاسوسی بیفتید ... که به لطفا بن افلک خیلی شیک ما رو تروریست نشون دادن یه اسکاری هم دادن و گرفتن... کاری به داستان اون فیلم ندارم وقتی به اسامی که گفتم یعنی سفارت / ایران / تسخیر این بار انگلستان اضافه شد با خودم گفتم یکی دیگه از اون فیلم هاست فقط اپدیت نسخه قبلی .... واقعا فکر کردم راجب ماجرای که آذر 1390 اتفاق افتاده ولی وقتی که پُستر و داستان فیلم به چشمم خورد واقعا جا خوردم برای بار اول ما رو قربانی نشون میدن ( نگران نباشید تیکه هاشون رو میندازن اصلا نگن نمیشه که ) با این خبر هیجان انگیز که برای بار اول ما رو ننشوندن برمسند شرارت یا همون محورش رفتم سراغ فیلم ....
    خب بخوام خیلی خلاصه بگم ارزش یک ساعت نیم رو نداره واقعا فیلم های دیگه ای هست بیشتر ارزش دیدن داشته باشه پس خیلی با امید این که چیز خیلی خفنی ببینید نرید سمتش .....
    فیلم تقریبا بر مبنای داستان واقعی یه سری ایراد های داره از جمله دو گروگان در ماجرای درگیری از سمت تروریست ها کشته میشن یکی از تروریست ها دستگیر میشه... در ماجرای درگیری که داخل فیلم هست به کشته شدن یک گروگان و کشته شدن تمامی تروریست ها بسنده میشه کی به کی 37 سال پیش بوده نه... کی یادشه اصلا خودم نمیدونستم همچین اتفاقی افتاده اصلا به هر حال در ماجرا های مذاکره خوشم میاد خودب نقش عربستان عراق و سوریه رو کم رنگ کردن در حد 3 بار اینا اسمشون میاد که همون موقع تمام قد از تروریست ها دفاع میکردن و حتی اسم الجزیره و اردن هم اصلا به میون نمیاد که از سفرای عراق / اردن و الجزیره تروریست ها خواسته بودن حاضر بشن ....خواسته تروسیت ها آزادی 91 عرب و استقلال خوزستان بود ... فیلم در کل ماجرای درگیری این 6 روزه ترورسیت ها با تیم ویژه اس ای اس و مزاکرات دیپلماتیک برای نجات گروگان هاست فیلم بیشتر بر مبنای ژانر مستنده تا فیلم برای همین خیلی کند پیش میره ... حجم استرس بالای نداره فیلم و همین کند پیش رفتنش به احتمال خیلی زیاد شما رو خسته کنه و این نکته که تا آخر فیلم خبری از درگیری درست حسابی نیست که شما رو پایی فیلم بخواد نگه داره بخوام از نظر یه منتقد دیگه هم نقد کوتاهی کنم : در مجموع، دیدن «6 روز» به عنوان یک تجربه‎ی آموزشی بهتر است تا برای سرگرمی ! مانند هر فیلم مبتنی بر واقعیت دیگری، باید با کمی شک و تردید به رویدادهای روایت شده نگاه کرد، چون هدف اصلی لزوما بازآفرینی دقیق تاریخ نیست، بلکه «فراسر» و فیلمنامه‎نویس او، «گلن استندرینگ»، به نظر بیشتر متعهد به روایت یک داستان بی‎حاشیه می‎رسند. «6 روز» نه تنها درگاهی است برای مرور آنچه 37 سال پیش رخ داده، بلکه برای فهم معضلات مدیریت یک گروگان‎گیری و اینکه چرا به آسانی ممکن است همه چیز خراب شود نیز فیلمی مناسب است. ارزش دیدن را دارد بر آن مبنا را دارد، به خصوص برای افرادی که به آن مکان یا مقطع تاریخی علاقه‎مند باشند. ....
    از نظر من اگر علاقه مند هستید ببینید وگرنه مطمئن باشید پشیمون خواهید شد فیلم عامی نیست میشه گفت علاقه مند خواص خودش رو داره ....
    امتیازی که من بهش میدم 5 از 10
    To everything that you like but deep inside you really know, it isn’t good. To every activity you perform, every bad habit you fell into and every bad demeanor you have over yourself and above all the very fact that you just love these things. One advise: Kill them. I know you like them but I want you to kill them.

9. 18 کاربرِ زیر از SHIMA2016 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2
    از این کاربر 44 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

داستان تخیلی فیلم در مورد یه پسر بچه است که دنیایی رو کشف میکنه به نام میدورلد که یکی از ابعاد جهانه در آنجا با شوالیه سیاه پوستی آشنا میشه که قصد داره به دارک تاور یا همان برج سیاه برسه که همان جایی هستش که آخر دنیاس و میخواد در زمان سفر کنه و میدورلد رو از نابودی نجات دهد و در این بین با جادوگری به نام والتر روبرو میشه و...

فیلم رو فقط به خاطر بازی متیو مکانهی دیدم بر خلاف بازی های فوق العاده متیو در فیلم های قبلی چیزی برای گفتن نداشت خیلی بی سر و ته و داستان ضعیفی داشت در کل ارزش دیدن نداره

امتیاز من به این فیلم 3 از 10

11. 15 کاربرِ زیر از javadazarturk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    525
    از این کاربر 669 بار در 55 پست سپاس گزاری شده

The Hitman's Bodyguard
    نظرات منتقدین در مورد این فیلم منفی یا در بهترین حالت متوسط بوده ( یه نگاه به راتن و متاکریتیک بیندازید) اما من به شخصه لذت بردم از دیدنش. فیلم زوج جالبی را تشکیل میده ( که البته به پای جولز و وینسنت پالپ فیکشن نمی رسه. ) و گری اولدمن هم تونسته بازی قابل قبولی داشته . هر چند که به دلیل کلیشه ای بودن نقش و شخصیت پردازی ضعیف، نمی تونه ضد قهرمانی مثل استنسفیلدِ لئون ارائه کنه.
    داستان فیلم پیچیدگی خاصی نداره و پایانش قابل حدسه ، اما صحنه های اکشن-کمدی فیلم ، ساموئل ال جکسون و رایان رینولدز این قدری خوب هستند که بادیگارد آدم کش حداقل ارزش یک بار دیدن رو داشته باشه. این فیلم رو خیلی بیشتر از فیلم های ابرقهرمانی قبول دارم.
    امتیاز 8/10
    درین دیار غریب ای دل، نشان ره ز چه کس پرسم/ که همچو برگ زمین‌خورده، اسیر پنجه طوفانم

13. 15 کاربرِ زیر از War Daddy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,732
    از این کاربر 19,988 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

Wind River 2017

تصاویر ناب، موزیک عالی و سکانس های هماهنگ و زیبا تنها برجستگی های این فیلم هستند. موضوع شاید قابل حدس و تکراری باشد ولی نحوه روایت داستان کاملا ورق را برگردانده است. زجر سرخپوستان و تبعید ابدی آن ها در سالهای اخیر شاید کمتر مورد توجه قرار گرفته باشد ولی در این فیلم به خوبی در لفافه به آن پرداخته شده است. بعد از درام تلخ Manchester by the sea این دومین فیلم مورد علاقه من در 2017 است. در هیاهوی بی پایان کمیک بازی، داستان های بسیار جالب و دارای مفهوم کمتر مورد توجه قرار می گیرد اما این دو درام تلخ (وجه درام این دو فیلم) کاملا توجه بیننده را به خود جلب می کنند.
    داستان فیلم :
    کوری لمبرت (Jeremy Renner) مامور حیات وحش در حین ماموریت برای شکار شیر کوهی با جسد دختری رو به رو می شود...... مامور اف بی آی جین بنر (Elizabeth Olsen) به دلیل مشکلات پیش آمده باید با کمک پلیس قبیله ای و یک مامور حیات وحش به دنبال قاتل بگردد.........
    امتیاز 6/10

15. 22 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2

جدایی نادر از سیمین 1389

سیمین(لیلا حاتمی) که می خواهد با دخترش ترمه به خارج از کشور برود ولی با مخالفت شوهرش نادر(پیمان معادی) مواجه میشود نادر نمیخواهد پدرش را که آلزایمر دارد تنها رها کند و سیمین به دلیل این درخواست طلاق میکند و....

سکانس ها و دیالوگ های فوق العاده داشت و برنده ی چند جایزه ی اسکار هم شده واقعا هم حقشه من با دیدنش اشکم درومد از بس ناراحت کننده بود فیلم نشون میده یه پسر چقدر واس پدری که این همه زحمت کشیده براش ارزش قایله که نمی خواد تنهاش بزاره درود به شرفش

امتیاز من 10 از 10

17. 15 کاربرِ زیر از javadazarturk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    141
    از این کاربر 1,101 بار در 143 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط javadazarturk نمایش پست ها
    جدایی نادر از سیمین 1389

سیمین(لیلا حاتمی) که می خواهد با دخترش ترمه به خارج از کشور برود ولی با مخالفت شوهرش نادر(پیمان معادی) مواجه میشود نادر نمیخواهد پدرش را که آلزایمر دارد تنها رها کند و سیمین به دلیل این درخواست طلاق میکند و....

سکانس ها و دیالوگ های فوق العاده داشت و برنده ی چند جایزه ی اسکار هم شده واقعا هم حقشه من با دیدنش اشکم درومد از بس ناراحت کننده بود فیلم نشون میده یه پسر چقدر واس پدری که این همه زحمت کشیده براش ارزش قایله که نمی خواد تنهاش بزاره درود به شرفش

امتیاز من 10 از 10
    سیمین:تو چرا از پدرت (که آلزایمر داره) نگهداری می‌کنی؟ اصلاً مگه اون می‌فهمه تو پسرشی؟
    / نادر: من که می فهمم اون پدرمه…

19. 10 کاربرِ زیر از g0dsend313 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2

داستان فیلم روسی در مورد یک تیم نظامی است که برای انجام ماموریتی به یک آزمایشگاه داروسازی اعزام می شوند که در آنجا ویروسی آنها را گریبانگیر خود میکند و...

این فیلم چندان محبوبیتی بین کاربران ندارد چون بازیگران ناشناخته در آن بکارگرفته شدند اما فیلم خوش ساختی است و کسل کننده نیست پیشنهاد میکنم حتما با دوبله ی فارسی تماشا کنید

پای: من آماده ام شلیک کن!
    اسکیف: آدم نمیتونه برای مردن آماده باشه
    پای: انسان اگه بابت گذشتش تاسف نخوره حتما با آرامش میمیره

امتیاز من به این فیلم 6 از 10

21. 14 کاربرِ زیر از javadazarturk بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 200 از 318 اولیناولین ... 100150175190198199200201202210225250300 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع