برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 202 از 202 اولیناولین ... 2102152177192200201202
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,015 از مجموع 2015
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,290 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید . اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم .

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید .

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

اگر هم قصد بحث و تبادل نظر در مورد فیلمی رو داشتید فقط از طریق تاپیک نظرات بینندگان درمورد فیلم های سینمایی پیگیری کنید و نه این تاپیک .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 295 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,alita34,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,Dexter_171,don draper,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebramg,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,FarboƉ,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,Headache,hitman,HMNN,hosseinf722,Hossein_124,hosssein,idin,Irag,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,Joey,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiZ,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KOOROSH,koresh92,lastshepherd,legendary,libra,linkinpark20,Lordloss,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,Marlon Brando,marya,mas5oud281,matiyo,MDZaRa,mehdikhani,MeHr@n,Mehrad7777,mehrganj,mehrzadds,meysam1366,mhk,Mia_3D,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mohamad20,mohammad1992,mortezasmh,mr67,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,Nicolas Brown,nilou6,Nimoo,nlarijani,NOjAN,nokhbeh,nosheh,Notion,Noyze,Ozymandias,P!NK,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,raha_91,RAINY_7,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,SHIELD,Sina Nmt,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,stesa,superstar,swwq,t-rock,The Buzzards,TheDarkness,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UNKNOW,UntouChable,فروردین,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zharfa,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,امیدلئوناردو

Be Happy !
    سپاس
    30
    از این کاربر 104 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط War Daddy نمایش پست ها

ترمینال ، محصول سال 2004
    کارگردان : استیون اسپیلبرگ

داستان فیلم رو نمی خوام اسپویل کنم ، فقط در همین حد بگم که چنین سوژه ای توانایی این رو داشت که به اثری ناراحت کننده و غم انگیز تبدیل بشه.
    منتها فیلم چنین مسیری را در پیش نمی گیره و با اضافه کردن اتفاقات و شخصیت هایی لحظات کمدی فیلم رو زیاد می کند.
    نقطه قوت فیلم تام هنکس هست که تونسته بازی خیلی خوبی از خودش به نمایش بذاره . (به نظرم این نقش شباهت هایی هم با فارست گامپ داشت ) . همچنین موسیقی متن جالبی داشت که با فضای فیلم متناسب بود.
    در کل یک کمدی درام زیبا از اسپیلبرگ هست که قطعا ارزش وقت گذاشتن رو داره و پشیمان نمی شوید.
    نمره من 8/10
    خطر اسپویل اما کم

من اصلا از دیدنش پشیمون نیستم . البته من دو بار فیلم رو دیدم یکبار زبان اصلی یکبار هم با دوبله و میتونم بگم که دوبله خیلی بهتر بود و لذت بخش تر در حالی که این قضبه در مورد اکثر فیلم های دوبله شده صدق نمیکنه .

من تحت تاثیر قرار گرفتم زمانی که اشک توی جشمای شخصیت اصلی حلقه زد از اینکه دید کشورش وارد جنگ داخلی شده و امکان داره برای همیشه از بازگشت به وطنش محروم بشه .

از اونجایی که یه عادت عجیب دارم ، اول میرم موسیقی متن فیلم ها رو گوش میدم اگه موسیقی بدون فبلم خوب بود و تحت تاثیر قرارم داد فیلم رو هم میبنم .
    این فیلم از این لحاظ هم منو راضی کرد !

در مورد حوزه تحصیلی خودم هم باید بگم طراحی صحنه و لباس خیلی خوب بود . فضای یه فرودگاه بین الملی نمیتونست بهتر از این باشه اما یه مقدار بیننده توی نقشه ذهنی که خودش از فرودگاه توی ذهنش ترسیم میکنه دچار سردرگمی میشه ! البته شاید اینم جز اهداف طراح صحنه و کارگردان بوده تا بتونه حس سردرگمی شخصیت اصلی رو القا کنه .
    اگه یه عشق ایده آل رو ...

تا اندازه ی یه عشق ناکامل پایین بیاری ...

دیگه از اون عشق ناکامل رنج نمی بری .

عشق راستین و پایدار من برای اون نیست

برای توست!

4. 14 کاربرِ زیر از KimiZ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    38
    از این کاربر 121 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

همین چند دقیقه پیش قسمت سوم انیمیشن ماشین ها رو دیدم. اگر دو قسمت قبلی رو دیدید ، هر چه سریع تر قسمت سوم رو هم ببینید.
    قسمت سوم وضعیتی رو نشون میده که ماشین های مدرن روی کار اومدند و مک کویین و هم دوره ای هاش ، یکی پس از دیگری دارن کنار می کشند و جایی برای پیرمرد ها نیست! با تصادفی که مک کویین داره ، وضعیت حتی بدتر هم میشه. مک کویین که نمی خواد بازنشسته بشه سعی می کنه سخت تر از قبل تمرین کنه و ...
    این قسمت از این جهت خیلی خوب بود که به قسمت اول خیلی نزدیک بود. مک کویین در قسمت سوم ، دقیقا وضعیتی رو داره که هادسون هورنت در قسمت اول با اون دست و پنجه نرم می کرد. قهرمانی که علیرغم توانایی هاش ، به علت کهولت سن به گوشه ای رانده میشه و شانسی برای کسب افتخار مجدد نداره و در پایان شاهد این هستیم که که مک کویین تجربه و پختگی استاد خودش رو به دست میاره.
    در این فیلم فلش بک های متعددی به گذشته زده می شد و زندگی مرشد مک کویین ، یعنی هورنت رو نشون می داد. از صدای پل نیومن فقید هم در این انیمیشن استفاده شده بود. میشه گفت قسمت سوم حکم بزرگداشتی برای ایشون بوده.
    پایان بندی هم قابل تحسین بود...
    اصلا فکر نمی کردم تا این حد خوب باشه! چقدر چسبید دیدنش! قسمت سوم هم خاطرات قسمت اول رو مرور کرد و هم چیز های تازه ای واسه گفتن داشت.
    نمره من 9/10

پ.ن : صدای پل نیومن عجب ابهتی داره
    ...War Never Ends Quietly

6. 19 کاربرِ زیر از War Daddy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    891
    از این کاربر 1,516 بار در 192 پست سپاس گزاری شده

بین فیلم‌هایی که اخیرا منتشر شدن سه عنوان زیر رو دیدم. کوتاه می‌نویسم، به عنوان نظر شخصی، نه بیشتر.

Wind River

«تیلور شریدان» با این مسیری که داره طی می‌کنه آینده‌ی درخشانی خواهد داشت. حدودا دو ساعت وقت برای این اثر خلاقانه کنار بذارید. شاهکار نیست، اما ارزش دیدن قطعا دارد.
    7/10

The Glass Castle

با همه نواقصی که داشت، فیلم تاثیرگذار و احساسی بود، و موفق هم بود در القای این حس به بیننده. بازی‌های عالی، ضعف فیلنامه و کارگردانی رو کمرنگ‌تر جلوه داد. با این وجود تعریفی که از رابطه پدر و فرزند ارائه داد رو دوست داشتم و به دلم نشست.
    7/10

Logan Lucky

"هیچوقت به امتیاز سایت راتن اعتماد نکنید." این جمله، حاصل تجربه‌ی سال‌ها گشت و گذار من بین سایت‌های امتیازدهی و نقد هستش.
    «استیون سودربرگ» پدر سینمای آب‌دوغ‌خیاری با کلی سروصدا یک اثر ساخته بدتر از «یازده یار اوشن» خودش! سخت بود بعد از پنج دقیقه خودمو راضی کنم که ادامه‌ی فیلم رو هم ببینم، ولی به احترام حجمی که صرف دانلود این فیلم شد و نوشته‌ای که قرار بود بعد از فیلم اینجا به اشتراک بذارم، خودم رو موظف دونستم تا پایان نگاه کنم. اما به خودم قول دادم این آخرین فیلم این کارگردان باشه که دیدم!
    1/10

8. 17 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    62
    از این کاربر 171 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

The Apartment
    من فیلم کلاسیک نگاه نمی کنم خیلی خیلی کم این فیلمم شانسی شد که دیدم بازی جک لیمون منو تحت تاثیر قرار داد. فیلم داستان پیچیده ای نداره ولی غرق میشین تو فیلم شاید 1درصدم فکر نمیکردم نمره من به این فیلم 10/10 باشه. پیشنهاد میشه حتما ببینید! (اسپویل : اون قسمت که سرماخورده بود حس کردم منم سرما خوردم

Logan Lucky
    یه فیلم سطح متوسط حتی رو به پایین فیلم دقیقا هیچی نداشت ندیدینم ندیدین

10. 14 کاربرِ زیر از jake gyllenhal بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

باتلو وردار یه پیک بریز میخورم
    سپاس
    391
    از این کاربر 1,648 بار در 199 پست سپاس گزاری شده

Spider-Man Homecoming 2017
    جالب شروع شد
    متوسط ادامه پیدا کرد
    مسخره شد
    دوباره جالب شد
    مسخره تموم شد
    خوب نبود