برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 203 از 317 اولیناولین ... 3103153178193201202203204205213228253303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 از مجموع 3166
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

به جنگل خوش آمدید!

شرح فیلم از این قراره که دنیل رادکلیف (یوسی) یه ماجراجوئه که خودش رو درگیر سفری به اعماق جنگل‌ها توی بولیوی می‌کنه، توی راه دو دوست و همسفر پیدا می‌کنه. پیشنهاد وسوسه‌کننده‌ای از یه راهنما برای پیدا کردن قبیله‌ی سرخپوستان و طلا بهش می‌شه که با کمی تردید اون رو قبول می‌کنه. ماجراها و اتفاقاتی که بعد از اون براشون می‌افته کمی گیج‌کننده و شوم و دپرس‌کننده هست.
    من عادت دارم اول از بدی‌های فیلم می‌گم و بعد به سراغ نقاط قوتش می‌رم، به نظرم یک ساعت و 55 دقیقه این فیلم می‌تونست 1 ساعت و 15 مهیج‌تر و جذاب‌تری باشه و بیش از اندازه طول کشید، جاهایی از فیلم هستش که حذف‌شون ضربه‌ای به فیلم نمی‌زنه اما قشنگ و زیبا هستن. وقتی پا به جنگل می‌ذارید چیا لازم دارید؟ غذا، آب، دارو؟ آیا از عفونت و بیماری نخواهید مُرد؟ این چیزیه که با دیدن پاهای زامبی‌مانندِ یوسی و مارکوس متوجه‌اش می‌شید. فقط چندتا قرص سوپرمن ورداری و بزنی به دل جنگل؟ مسخره‌اس و اونها رو به پای نویسندگی نسبتاً بد داستان می‌ذارم.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

اگر از دیدن فیلم 127 ساعت آقای دنی بویل به خوبی ارضا نشدید و حس می‌کنید لوکیشن اون فیلم براتون تکراری هستش، پیشنهاد من برای دیدن سینماتوگرافی خارق‌العاده و فیلم‌برداری بی‌نظیر و تماشای نقاطی جذاب از کره‌ی خاکی که دیدن‌شون خالی از لطف نیست رو به راحتی رد نکنید! همیشه آقای دنی بویل رو به خاطر فیلم‌های فوق‌العاده‌اش من‌جمله (میلیونر زاغه‌نشین)، (استیو جابز) و ... قابل می‌دونم، اما به نظرم فیلم جنگل نقاط قوتی ماورای ماجراجویی‌ای که توی 127 ساعت ایشون دیدید داره که این فیلم رو خاص و تماشایی می‌کنه. تقریباً دو ساعت فیلم که شما رو غرق در حس بقا و Survival می‌کنه و به شما نشون می‌ده که قلب و مغز انسان در سخت‌ترین شرایط دست به چه کارهایی برای زنده موندن می‌زنن.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

یکی از نقاط قوت و قشنگی‌های این فیلم بازی باورکردنی بازیگرها نسبت به دوستی‌ای هستش بین‌شون برقراره. به نظرم بازی دنیل رادکلیف فوق‌العاده عالی بود، شاید بهترین فیلمش نباشه اما واقعاً لیاقت اسکار گرفتن رو داره و اگر کسی نظرش جز این باشه مطمئناً باید بره (...مووی...)؟ تماشا کنه. یه شخصیت ریلکس، راحت، سرسخت، سوروایور، خندان، پر از امید و چه بسا کاریزماتیک!
    شما تقریباً 1 ساعت از فیلم رو با بازی خوب توماس کرشمن (کارل) همراه هستید، فقط از جنس صداش می‌شه یه بالش ساخت و عمری روش سر گذاشت. وقتی فیلم رو تماشا کردید براتون جالب می‌شه که بدونید، سکانسی که کرشمن از غرق شدن وحشت کرده چقدر می‌تونه طعنه‌آمیز به زندگی واقعی اون باشه، کسی که تا 25 سالگی برای قهرمانی شنای المپیک تمرین می‌کرده!
    با جوئی جکسون معلم سوئدی و نقش مارکوس که خیلی دوست‌داشتنی و صبور هستش همراه هستید، جالبه بدونید که در زندگی واقعیش رؤیای راک‌استار شدن و سفر به دور دنیا رو در سر می‌پرورونده و یه جورایی با بازی در این نقش به رؤیاش هم رسیده!

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

یه فیلم مدرن که شاید تماشای اون برای خیلی از سینمادوستان سخت و خسته‌کننده باشه، اما بسیار خاص هستش و مناسب خاص‌پسندانه. یکی از فیلم‌های خوب امسال هستش و به نظرم بیشتر باید از این دسته فیلم‌ها ساخته بشه. شاید بهترین سینماتوگرافی رو بعد از دیدن The Revenant توی این فیلم تماشا خواهید کرد.
    موزیک این فیلم اون رو زیباتر و تماشایی‌تر هم می‌کنه، کافیه فیلم رو تماشا کنید تا بفهمید موزیک بعضی سکانس‌ها درجه‌1 و فوق‌العاده هستن.
    سرتون رو درد نمیارم، دیدنش برای خاص‌پسندان و کسایی که از دیدن فیلم 127 ساعت لذت بردند شدیداً پیشنهاد می‌شه. امیدوارم از تماشاش لذت ببرید. و اما در آخر...

It Takes Time To Live

امتیاز من: 8.5/10

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    .Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

سپاس
    83
    از این کاربر 192 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

The Invisible Guest 2016

آخرین فیلم اسپانیایی زبانی که دیده بودم اثر خارق العاده The Secret in Their Eyes بود که واقعا منو با اون صحنه های ناب و موسیقی فوق العاده تحت تاثیر قرار داد.
    با توجه به علاقه زیادی که به سینمای معمایی دارم سعی داشتم اثری نزدیک به اون اثر پیدا کنم که با the invisible guest آشنا شدم.
    فیلم از زمان شروع ریتم بسیار خوبی داره. موسیقی فیلم هم به ریتم دار بودن فیلم کمک بالایی می کنه.
    بازی ها اکثرا قابل قبول و حتی بعضا بسیار عالی هستند ( قطعا در پایان فیلم متوجه می شید کدوم نقش و منظورم بوده ).
    به نظرم کارگردان در بعضی از قسمت ها خیلی باهوش عمل کرده و سعی کرده اگر خلا ی در فیلم به وجود اومده به سرعت اونو برطرف کنه که البته این امر شاید کمی از ظرافت معما کم کرده باشه ولی درانتها قطعا بیننده خودشو میخکوب می کنه.
    این نوع فیلم هارو دوست دارم تو تاریکی شب بدون دغدغه ببینم و مطمئنم که اگر به سینمای معمایی علاقه داشته باشید از این اثر جمع و جور لذت بالایی خواهید برد.
    نمره من به این اثر : 8.2 از 10

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,512 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

Mother! (2017)

کارگردان:دارن آ رنوسکی
    با بازی جنیفر لارنس, خاویر باردم, اد هریس, میشل فایفر

فیلم در ابتدا مخاطب رو گیج میکنه, داستان فیلم مثل فیلم کشتی گیر از همین کارگردان سر راست نیست و یا حماسی مثل نوح. این گیج کنندگی به نوعی تا انتها هم مخاطب رو همراهی میکنه.
    از داستان فیلم میشه برداشت های فراوانی کرد. پس از سکانس پایانی نتیجه گیری اینکه داستان فیلم روایت گر چرخه و تکرار هست ساده هست اما اینکه عناصر داستان نماد چه هستند برداشت ها رو متفاوت میکنه. اینکه در انتهای فیلم شاعر (خاویر باردم) him معرفی میشه و یا اینکه چرا دارن آرنوسکی بی پروا تر عمل نکرد و سوالات زیادی که ذهنم رو بشدت درگیر کرده.
    اینکه آیا جنیفر لارنس نماد مادر طبیعت هست و یا دو برادر نماد هابیل و قابیل ؟؟؟ و یا اینکه داستان رو پیچیده نکنیم و جنیفر لارنس را الهام بخش شاعر بدونیم چنان که در انتها زنی دیگر از تخت بیدار میشود و همسر خود را صدا میزند. مطمئنا این فیلم پر از نماد ها و برداشت های متفاوت هست. باید دوباره دید و شاید چندباره با دقت بیشتر !!!
    ریت من پس از یک بار دیدن 10/8

Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,964 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

Stronger 2017

افسوس و صد افسوس که میتونست خیلی بهتر از اینها ساخته بشه. داستان جای کار داشت و تیم بازیگری هم خیلی خوب بود, اما ضعف کارگردانی و فیلمنامه توی ذوق میزد. فیلم بر اساس داستان وقعی بود و دخل و تصرف تا یه حدی ممکنه اما تا انتهای فیلم هیچ سوپرایز یا خلاقیتی از فیلمنامه نویس و تیم کارگردانی شاهد نیستیم. انگار کارگردان با بازیگر نقش اصلی(جیک جیلنهال) رودرروی هم در جنگ بودن, و هر زمان که هنرنمایی بازیگر فرا میرسید شاهد کات های بی موقع بودیم. جیک جیلنهال از پس نقشی که به عهده گرفته بود براومد اما به نظر من کارگردان نتونست حتی از 50 درصد توانایی های این بازیگر بهره ببره. امیدم برای دریافت اسکار نقش اول تا حدودی کمرنگ شد. باید منتظر بمونیم تا ببینیم دنیل دی لوئیس چطور در آخرین نقش دوران بازیگریش ظاهر شده.
    بعد از اینکه این فیلم رو دیدید مقایسه اش کنید با فیلمی که سال پیش باعث شد تمام توانایی یک بازیگر و حتی بیش از حد توانایی یک بازیگر رو به نمایش بکشه و به این ترتیب براش جایزه بهترین بازیگر نقش اول اسکار رو به ارمغان بیاره. (manchester by the sea)

7/10

Dunkirk 2017

ساختن همچین فیلمی حاصل سالها تجربه سطح اول نولان در سینماست. تقریبا هیچ نکته غافلگیرکننده ای رو در فیلم نمیبینیم و همچنین با یکی از کم دیالوگ ترین فیلم سال های اخیر روبرو هستیم, با این وجود فیلم خسته کننده ای نیست و از هر سکانس این فیلم میشه درس گرفت. به عقیده من ایفا کننده نقش اصلی این فیلم خود نولان هستش و به هیچ عنوان بازیگران این مجموعه نقش بسزایی ندارن; به عبارتی هر کدوم از بازیگرها رو با بازیگر دیگه ای خارج از مجموعه جابجا کنیم هیچ تغییری در کلیت فیلم به وجود نمیاد.

8/10

The Hitman's Bodyguard

فقط میتونم بگم از وقتی که برای این فیلم گذاشتم پشیمونم. یکی دیگه از فیلم های آب دوغ خیاری سینماست.
    از اون فیلمهاست که زیر هدر همه سایت های فیلم قرار میگیره و هر تازه واردی رو میتونه به سینمای خارجی بدبین کنه.

1/10

7. 22 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جوری به باز که هیچکس برنده نباشه
    سپاس
    805
    از این کاربر 992 بار در 88 پست سپاس گزاری شده

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
    متن دارای اسپویلر است

با نقد آخرین نسخه دزدان دریای کاریب خدمتون هستم ( تمامی نظرات شخصی هستن ) بخوام خلاصه نقد رو توی یه جمله بگم ارزش دیدن داره یا نه ... میگم آره ولی انتظاراتت رو برآورده نمیکنه ! ناامیدم کرد دیزنی شدید ..... اصلا ناجور دی سی کم بود حالا دیزنی هم به گروه فیلم سازهای که فیلم هاشون رو فاجعه میسازن ولی انیمیشن هاشون عالی درست میکنن اضافه شد ...واقعا تبریت میگم بهش واقعا مشخصا سخت تلاش شده که این فیلم خراب بشه به شخصه معتقدم که سه گانه سازی خوبه ولی برای بیشتر ساختن به یه چیزی به اسم داستان نیاز داری که معمولا خیلی ها ندارن بعضی فیلم ها به اندازه همون یک فیلم داستان دارن ولی بعلت فروش تا سه نسخه ساخته میشن بعضی ها هم اندازه سه گانه داستان دارن ولی میان که تبدیل سه شن به سریال تلاششون واقعا قابل ستایش بریم سر فیلم امتیاز 6.7 آی ام دی بی / 30% راتن تومیتو 89 % کاربر های گوگل هم راضی بودن ( من جز اون 11% ام ) و فروش فیلم هم 794 میلیون دلار که اصلا بد نبود .... خب اشکال فیلم کجاست ؟ از نظر من داستان و جلوه های ویژه الکی تقریبا اول چرا داستان فیلم میگم ضعیف چون تا جای که من میدونم اوج هیچ فیلم اولش نیست و معمولا آخرش یا تقریبا آخرشه چون میخوام زیاد اسپویل ندم شما اول فیلم یعنی همون دزدی از بانک رو با آخر فیلم و مبارزه نهای مقایسه کنید و بنظرتون کیفیت و هیجان کدومش بیشتر اصلا قابل قیاس نیست مورد دوم داستان رو بیش از حد طولانی کردن شاخ و برگ های بهش دادن که نیاز نبوده نسبت به سه گانه اصلی خیلی مبارزت کم و ضعیفی داشت مطمئنن اگر این اولین سری از دزدان دریای بود این اشکالات نمیگرفتم ولی وقتی میبینم فیلم 2017 خیلی ضعیف تر از 2003 / 2006 و 2007 خب یکم آدم شاکی میشه نکته دوم جلوه های ویژه سرکاری منظورم این نیست ضعیف هستن نه اصلا اتفاقا خیلی هم قوی اند و خیلی خوب کار شدن مشکل این که کاری نمی کنن اون انتظاری که از این کاراکتر ها و افراد سالازار داشتم اصلا براورده نشد ... راجب انتخاب بازیگر و کاراکتر ها راضی کننده بود کایا اسکودلاریو خیلی خوب بود ( نمیدونم شاید من خیلی بهش دارم اعتبار میدم چون یکی از بازیگر ها مورعلاقه هستش و از سریال اسکینز (skins) طرف های 2007 یا 2008 با کاراکتر افی از خاطر دارم و بازیش رو دوست دارم ) بازی نقش اصلی جانی دپ هم خوب و قابل قبول بود با این که پیر شده ولی خیلی خوب با گریم نگهش داشتن ... راجب گلشیفته نقشه آنچنانی نداشت که بخوام نظر خاصی راجبش بدم ولی به عنوان جادوگر اون کاراکتر تیا دلما رو توی سه گانه اول بیشتر قبول دارم ....... درکل فیلم بدی نمیتونست باشه ولی میراث سه گانه اول رو بدوش میکشه( نسخه چهارم خیلی چیز خاصی نبود مثل همین بود ) و اصلا نتونست انتظار رو برآورده کنه ......میدونم لیگ عدالت هم به همین سرنوشت دچار شده چون اونم راتن 40% اونم زیر سایه شوالیه تاریکی گیر کرده ..... ولی بازم میشینیم نگاهشون می کنیم به این امید که دوباره برگردن به اوج .....و واقعا امیدوارم..... به دیزنی خیلی امید هست ولی به دیسی خیلی نه کاشکی نصف خلاقیتی که توی بخش انیمشنش بود توی سینما هم بود .......
    امتیاز من بهش 4.5 از 10
    To everything that you like but deep inside you really know, it isn’t good. To every activity you perform, every bad habit you fell into and every bad demeanor you have over yourself and above all the very fact that you just love these things. One advise: Kill them. I know you like them but I want you to kill them.

9. 23 کاربرِ زیر از SHIMA2016 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,899
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

Mother! (2017) - IMDb

Rating 7.0
    Drama,Horror,Mystery
    خلاصه داستان: «در ابتدا به بگم كه هيچ اسمي از كاراكترها برده نمي شه و به خاطر همين هيچ يك اسمي براي خودشون ندارن»
    زوجي تو خونه اي مشغول زندگي هستن كه غريبه اي شب به منزل اونها مياد و برخلاف ميل زن ،همسرش اصرار به موندن اون غريبه مي كنه و در ادامه افرادي ديگري وارد منزل اونها مي شوند كه به اصرار شوهر ،زن اعتراضي نمي كنه و شوهر كه خود نويسنده كتاب هستش اومدن مهمون ها و صحبت كردن با اونها رو باعث الهام گرفتن براي نوشتن كتابش مي دونه ولي برخلاف همسرش ،زن اينكار رو باعث از بين رفتن آرامش خونه مي دونه و در ادامه حوادث و اتفاقاتي كه تو خونه مي افته زندگي اين زوج رو كاملا" به هم ميريزه

Mother! جزو اون دست از فيلم ها هستش كه بعد از پايان فيلم هنوز هم نمي دونيد با چي طرف بوديد و يا فيلم رو شاهكار مي دونيد و يا فاجعه.«آرنوفسكي» ميشه گفت هرچي ژانر و سبك فيلم سازي هستش رو قاطي هم كرده بود و Mother! رو ساخته بود،فيلمي كه در همون 1 ساعت ابتدايي هيچ ربطي به عنوانش نداره ولي در ادامه كه نيمه دوم فيلم هستش «آرنوفسكي» فيلم رو از اين رو به اون رو مي كنه و فيلم رو كه در نيمه اول بيشتر درام و رمز آلود هستش به فيلمي اسلشر و جنگي تبديل مي كنه و خونه اين زن كه قرار بود که بهشتي براش باشه تبديل به ميدان جنگ و قتل گاه ميشه.البته فیلم پر از استعاره هستش که برداشت های متفاوتی رو به بیننده میده که حتما بعد از پایان فیلم کلی سوال تو ذهنتون شکل می گیره ولی خب نمیشه گفت که گیج کننده هستش و کارگردان با روایتی جذاب ذهن بیننده رو منحرف نمی کنه و اون هدفی که داشته رو به بیننده انتقال میده ولی یه سری جزئیات هنوز هم برای من گنگ هستش مستلزم دیدن دوباره فیلم هستش
    «جنيفر لاورنس» با اون بازي فوق العادش به خوبي حس استرس و ترس رو به بيننده القا كرد و حركت دوربين كه هيچ وقت «لاورنس» رو تنها نمي ذاشت باعث شده شده بود كه بيننده هم تمام اتفاقات رو از نگاه زن اين خونه ببينه و با تمام احساسات اون همراه بشه.
    تا سكانس پاياني هيچ چيزي قابل پيش بيني نيستش و به عنوان بيننده دوست داشتم كه تمام اينا توهمات و خواب باشه ولي پايان اين فيلم چيز ديگري بود كه البته نميشه گفت كه پايان بندي بدي داشت ولي مي شد با ايده هايي ديگر فيلم رو به معناي واقعي به يه اثر خاص و تمام و كمال تبديل كرد.
    با اينكه دو بار فيلم رو ديدم ولي قطعا" ديدن دوباره اش برام لذت بخش خواهد بود و حتما" اونايي كه فيلم رو نديدن مطمئن باشن با يك فيلم خاص طرف هستن و Mother! فقط يه فيلم به سبك فيلم هاي ترسناك Attack House نيستش و كلي سورپرايز براي بيننده داره

سپاس
    158
    از این کاربر 806 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

امتیاز IMDb 8.3
    آخرین ساخته کریستوفر نولان از نظر من یک نقطه مثبت خیلی بزرگ داره: کارگردان بزرگ این بار هم نا امیدتون نمی کنه. در شرایطی که بسیاری از کارگردان های به نام ایرانی و خارجی در حال تکرار خود هستند دیدن این فیلم خوش رنگ و لعاب با موسیقی هانس زیمر که جز لاینفک کارهای نولانه آدم رو سر ذوق میاره.
    این فیلمِ کگم دیالوگ شعار نمی ده و دیالوگ های کمش تاثیرگذار هستند. چند جا غافلگیری های ظریف و معنی داری وجود داره که تحسین برانگیزه.

این فیلم که درباره یکی از نبردهای بزرگ حنگ جهانی دومه پر از امیده
    و در نهایت فیلم در ستایش نیت و هدفه و نه خود مقصد.

12. 22 کاربرِ زیر از Serenita بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

new3 پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

هر سال صد ها فیلم درباره عشق ساخته میشه ، ولی به نظر من کاملترین نوع نمایش عشق در این

فیلم نمود پیدا میکنه ، این فیلم که درون مایه روان شناسانه عمیقی داره در عین حال با روایت ساده

و روان مخاطب رو همراه خودش میکنه .
    7/10
    breaking the waves
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

14. 19 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

BURN THEM ALL
    سپاس
    380
    از این کاربر 661 بار در 107 پست سپاس گزاری شده

swordfish

کارگردان : Dominic Sena

بازیگران : hugh jackman / John Travolta / Halle Berry / Don Cheadle

ژانر : اکشن

خلاصه فیلم : فیلم دربارهٔ استنلی جابسون(هیو جکمن)، یک هکر است که به دلیل مهارت زیادش در هک کردن، برای استخدام در یک عملیات سرقت از بانک در نظر گرفته می‌شود.

نظر من در مورد فیلم : راستش به نظر من به هیو جکمن می خوره هر نقشی بازی کنه الا هکر البته باید اینو هم در نظر بگیریم که فیلم مال سال 2001 هست در کل ارزش یک بار نگاه کردنو داره سکانس های تعقیب و گریز های جالبی داشت به هر حال اگر وقت خالی داشتین پیشنهاد می کنم این فیلمو ببینین

نمره من به فیلم 5.8/10

16. 17 کاربرِ زیر از vampire_sh17 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

BURN THEM ALL
    سپاس
    380
    از این کاربر 661 بار در 107 پست سپاس گزاری شده

hard candy 2005

کارگردان : David Slade

بازیگران : Ellen Page / Patrick Wilson

ژانر : psychological

خلاصه فیلم : شروع فیلم با چت آنلاین بین یک دختر 14 ساله به نام هیلی استارک و یک عکاس 31 ساله به نام جف است که با هم قرار میگذارن و به نحوی هیلی با یک نقشه برنامه ریزی شده به خونه جف میره و ...

نظر من در مورد فیلم : باتوجه به اینکه این فیلم اصلا معروف نیست توقع نداشتم فیلم خوبی باشه و همین جوری خیلی وقت پیش دانلود کردم امروز کاملا اتفاقی این فیلمو دیدم و خیلی خوب بود
    این فیلم جوریه که واقعا نمیشه حدس زد چند دقیقه بعد قراره چی بشه البته یه اشکالای بزرگی هم داره و واقعا خیلی از کارایی که هیلی می کرد از پس یک نوجوان 14 ساله بر نمیاد یا جف راه حل های زیادی داشت و... پایانش واقعا فوق العاده بود و حتی در سکانس های اخر هم به ادم شوک وارد می کرد پیشنهاد می کنم ببینید

نمره من به این فیلم 7.5/10

18. 18 کاربرِ زیر از vampire_sh17 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 203 از 317 اولیناولین ... 3103153178193201202203204205213228253303 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع