برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 204 از 316 اولیناولین ... 4104154179194202203204205206214229254304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 از مجموع 3156
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

سپاس
    525
    از این کاربر 669 بار در 55 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

امروز برای چندمین بار ، هشت نفرت انگیز رو نگاه کردم...
    نمی دونم در این فیلم چه جادویی وجود داره که هیچ وقت از دیدنش خسته نمیشم و هر بار با همون کنجکاوی و ذوق و شوق اولیه ، آخرین دستپخت تارانتینو رو نگاه می کنم و لذت می برم. قبول دارم که فیلم در ابتدا شروع کوبنده ای نداره ( مثل جنگو) و یک مقدار کسل کننده است و وقت نسبتا زیادی صرف آشنا شدن با شخصیت ها شده اما کافیه فیلم روی غلتک بیافته تا نتونید ازش چشم بردارید!
    کارگردانی و فیلمبرداری ، فیلمنامه ( با اون دیالوگ های تند و نیزش!) ، بازی ها ( علی الخصوص ساموئل ال جکسون ) و همچنین موسیقی گوش نواز موریکونه در کنار همدیگه ، فیلمی رو به وجود آوردن که من اون رو بهترین فیلم 2015 و یکی از بهترین های 17 سال اخیر می دونم.
    10/10

پ.ن : حرف از جنگو شد. نمره من به جنگو هم 10/10 می باشد
    درین دیار غریب ای دل، نشان ره ز چه کس پرسم/ که همچو برگ زمین‌خورده، اسیر پنجه طوفانم

سپاس
    83
    از این کاربر 192 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

Wind River 2017

سرد و بی رحم
    راستش قبل شروع فیلم اصلا انتظار نداشتم که بعد از تموم شدنش بیام و دیدنشو به همه پیشنهاد کنم
    فیلم درباره قتلیه که اتفاق میفته و کوری ( با بازی Jeremy Renner )که یه شکارچیه محلیه و جین ( با بازی Elizabeth Olsen )
    که یک پلیس فدراله رو درگیر حل این معما می کنه .
    به جرئت نیمی از زیبایی این فیلم با بازی Jeremy Renner شکل گرفته .
    فیلم خیلی جمع و جوره و اصلا تملق نداره.
    با این که فیلم معماییه ولی رسالت اصلی فیلم پیدا کردن قاتل نیست .
    چه اهمیتی داره که چه کسی قاتله .آیا باید نفس عمل تجاوز و قتل نادیده گرفته بشه و فقط دنبال معما باشیم؟
    - اگر فهمیدی کی این کارو کرده ، برام مهم نیست کیه ، میفهمی چی میگم؟ (دیالوگ پدر دختری که کشته شده)
    اتمسفر فیلم کاملا در راستای فیلمه و برف و سرما حتی به من هم نفوذ کرده بود.
    از هنر جرمی رنر بیشتر از این نمیگم ، قطعا هر بیننده ی بینایی میتونه این نقش درخشانو تشخیص بده
    ولی نباید از دو نقش دیگه قافل شد یکی الیزابت اولسن که خیلی به نقشش میومد و یکی دیگه جان برنتال که انصافا نقش بد ازش ندیدم تا حالا
    ببینید حتما ، لذت خواهید برد
    دیالوگ مورد علاقه من :
    کوری - گرگ ها بدشانس ترین گوزنو نمیکشن ، ضعیف ترینشونو میکشن
    نمره من به این فیلم 8.1 از 10

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,511 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

Perfect Blue (1997)

کارگردان: ساتوشی کن

این انیمه داستان دختری بنام میما ست که خواننده محبوبیه اما خوانندگی رو بخاطر بازیگری کنار میزاره و شروع به بازی در فیلم های جنایی و سیاه و تاریک میکنه و....

آبی کامل یه انیمه روانشناختی در عین حال سیاه و تاریک با صحنه های تکان دهنده و هولناک هست. داستانش هم بسیار غنی و پرکشش هست و شدیدا مخاطب رو درگیر میکنه.
    کاراکتر اصلی "میما" که خوانندگی رو بخاطر بازیگری رها کرده دچار شخصیتی دوگانه میشه یکی از شخصیت هاش همچنان دوست داره خواننده بمونه اما شخصیت دیگه ش بدنبال تغییر در زندگی و بازیگری هست و اون رو به سوی فساد میکشونه. بدلیل همین روایت هم از جایی دیگه واقعیت و توهم و کابوس در هم گره میخوره. در ستایش این انیمه همینقدر بگم که تاثیر و ارجاعات سکانس هاش را میشه در "قوی سیاه" و حتی "مرثیه ای بر یک رویا" هم دید (هر چند آرنوسکی اون رو تکذیب کنه).
    آبی کاملی که میشه گفت قرمز رنگ اصلی اون هست!!!
    ریت من 9/10

Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

Star Wars: The Last Jedi

متاسفانه Rian Johnson یه تنه آفتابه رو گرفت رو تمام چیزی که من و سیل عظیمی از فن های دیگه راجع به استار وارز علاقه داشتیم
    ببینید شما باید فیلم رو ببینید و قبلش هم خوب فیلم های قبلی رو دیده باشید که متوجه بشید چی میگم .
    من واقعا نا امید شدم چون به این کارگردان ایمان زیادی داشتم ...
    جی جی آبرامز داستان های جدید زیادی رو باز کرده بود که قرار بود تو شماره بعد به سرانجام برسن اما Rian Johnson با تمام گستاخی همرو واقعا یا نادیده گرفت یا حذف کرد از معادله . کهکشانی که ما توی دنیای ریان جانسون میبینیم بسیار حالت مینیمال شده ای داره.
    پلات هول ها زیادن ، کافیه برید REVIEW های منفی فیلم رو ببینید متوجه میشید.
    مارک همیل همون اول هم گفته بود من وقتی اسکریپت اپیزود 8 رو خوندم با تمام تصمیماتی که راجع به کرکتر ـم گرفته شد مخالفت کامل داشتم ولی اخترام گذاشتم به کارگردان.
    فیلم هر 5 دقیقه یه بار تو هر شرایطی باید یه جوکی بچپونه . کلا دیزنی ـیزه شده : | در صورتی که قرار بود این اپیزود تم تاریک تری هم داشته باشه...
    تو فیلم یه حیوون فضایی Cute گذاشتن که نه وجودش توی plot تاثیری داره نه بامزس ...
    تنها دلیلش اینه تا سال های بعد دیزنی اسباب بازیاشو بفروشه.
    نکات مثبت فیلم هم مارک همیل دیزی ریدلی و آدارم درایور هستن مخصوصا آدام درایور که کایلو رن با همه اون پیچیدگی هاش واقعا عالی در اورده .

پ.ن: یه سر متا کریتیک و گوجه گندیده بزنید واکنش مردم رو به فیلم ببینید .

5/10​
    Trump2016

سپاس
    1
    از این کاربر 38 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

mother!

این الآن فیلم بود واقعا یا بازی کامپیوتری؟

نمیدونم چی بگم! جاه طلبیهای آرنوفسکی، در نوع خودش جالبه! ولی آخر سر نفهمیدم حرفش چیه! انسان دوباره از نو متولد میشود؟

من از کشتی گیرش بدم نیومد و اگه اون حرکت پرچم و پاره کردنش که به نظر میاد به فیلمنامه تحمیل شده، چه خوب تنهایی یه آدمو تو جامعه نشون میداد.

پیام اخلاقی: این فیلمو صبح ببینید، کمتر خودتونو اذیت کردید، شایدم بیشتر از دیدنش لذت بردید

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,785
    از این کاربر 7,926 بار در 803 پست سپاس گزاری شده

it 2017

خب بالاخره ترسناکترین فیلم 2017 رو دیدیم که البته در مقایسه با فیلمهای ترسناکی مثل احضار اونقدرام ترسناک نبود.اولای فیلم وقتی دلقک پنی وایز با اون صدای ترسناکش اومد و فیلمو هیجانی شروع کرد با خودم گفتم واو قراره یک فیلم ترسناک خفن و خونین ببینم ولی هرچقدر که از فیلم نگذشت از ترسناک بودن فیلم و دلقک پنی وایز کاسته شد.ناسلامتی فیلم با درجه سنی R بود و من منتظر صحنه هایی مثل صحنه ابتدایی فیلم بودم ولی انگار فیلم از اون درجه سنی به کلی خارج شد.نقاط قوت فیلم اما بازی بی نقص دلقک پنی وایز بود و البته داستانی که استفن کینگ نوشته.در کل فیلم راضی کننده ای بود و منتظر قسمت 2 هستم

8/10

9. 23 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I had a marvelous time ruining everything
    سپاس
    5,825
    از این کاربر 6,157 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

It (2017)

منم نظر خودم رو راجب (2017) It میگم
    اول بگم که من خیلی خیلی به این فیلم امید داشتم و با دید یه ترسناک فوق العاده به سراغش رفتم که خب، حتی نزدیک انتظارات ام هم نبود
    واقعن درک نمیکنم چرا مردم برای این فیلم چرت این همه به سینما رفتن و فروشش اینقد زیاد بود :/
    فیلم فوق مزخرفی بود و به کسی پیشنهادش نمیکنم که ببینه
    به شخصه هیچ جای فیلم ذره ای هم نترسیدم
    کمی اسپویل...
    از معدود سکانس های خوب فیلم همون معروف ترینش بود که تو تریلر ها هست، قایق بچه میره تو فاضلاب و پنی وایز و بقیه ماجرا
    شخصیت چاق(چن ماه پیش دیدم اسماشون یادم نیس) به طرز مسخره ای وظیفه اش اینه که فقط بیاد کتک بخوره و زخمی شه، و خب خیلی راحت دوباره حالش خوب شه : ))
    بدترین و بی منطق ترین شخصیت فیلم هم اون پسری بود که کلّا میخواست همرو زخمی کنه خب چرا باید بدون هیچ دلیلی بیاد سعی کنه اون پسرِ چاق رو چاقو بزنه؟ حرکات این پسر خیلی مزخرف و بی معنی بود بنظرم و اینکه هیچکسی هم شکایتی نداره به کارشون و نه به والدین نه به هیچ کسی نمیگن فقط از دستشون فرار میکنن : )))
    و بزرگترین سوال فیلم اینه که این شهرِ بی در و پیکر یه دونه پلیس نداره؟؟
    یا کلّن همه احمقن که هیچکس متوجه نمیشه تو این شهر آمار گمشدگی بچه ها چندین برابر میانگینِ کشوره و هیچکس نمیاد یه کاری راجب این موضوع بکنه و فقط اون پسرِ چاق میتونه متوجه این موضوع بشه : ))
    متوجه نشدم چرا پدرِ دخترِ گروه نمیتونس خون های توی حموم رو ببینه، اگه کسی میدونه لطفن بگه بهم
    یه عده بچه حدود 13 ساله میان براحتی قتل مرتکب میشن و با بزرگترین ترسشون روبرو میشن و شکستش هم میدن : )))) خیلی خوبه نترس بودن این بچه ها
    اگه بخوام با Stranger Things مقایسه ـش کنم(که رمان استیون کینگ یکی از منابع ساخت اون سریاله) اون از همه نظر بهتر بود
    نمره 3.5/10 میدم بهش

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

Blade Runner 2049

از دیشب که فیلم ـو دیدم دارم فک میکنم چی بنویسم در موردش ، از راجر دیکنز بگم با فیلم برداریش، یا موزیک هنس زیمر؟ یا کارگردانی دنیس؟ یا بازی رایان و بقیه؟ یا ایده های جدید سای فای ؟ یا این که میتونم با جرعت بگم بهترین ادامه ای که تا حالا برای هر فیلمی ساخته شده؟
    یکی از کامل ترین فیلم های علمی تخیلی که تا الان دیدم ، از هر نظر شما بگید پرفکت ـه .
    فریم به فریم فیلم رو راجر دیکنز طوری فیلمبرداری کرده که از هرکدومش میشه یه پوستر ساخت.
    گاسلینگ یکی از زیرپوستی ترین نقشاشو بازی کرده .
    دنیس ویلنوو دیگه قشنگ داره شخم میزنه زیبایی و کمال رو ، به جرئت میتونم بگم خود ریدلی اسکات نمیتونست ادامه ای به این قشنگی بسازه .
    صداگزاری و موزیک فیلم طوری ساخته شده که بعضی وقتا متوجه نمیشه آدم این ساند ترکه یا صدایی بود تو دنیای خود فیلم ، خیلی سخته بخوام توصیفش کنم ببینید متوجه میشید.

خلاصه بگم ، واسه اون سای فای باز های خفن این فیلم خود اورگاسم ـه لاغیر.

10/10

Lady Bird

به شدت ملموس و قابل همزاد پنداری، کل فیلم لبخند رو لبام بود : دی مگه این که کارگردان بخواد گریم بندازه.
    فیلم کاملیه دلیلی ندارم زیر 10 بدم .

10/10
    Trump2016

The Sopranos
    سپاس
    918
    از این کاربر 933 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که فیلم رو دیدن این مطلب رو بخونن تا بدونن تو دو ساعت چه چیزایی رو نشون داده این ارانوفسکی . واقعا کارش حرف نداشته و مفهومی که میخواسته رو با این ارجاعات و نماد ها به خوبی نشون داده . فوق العاده کار کرده این بشر

مشاهده محتوا اسپویلر
    خاویر باردم = پروردگار
    جنیفر لورنس = مادر طبیعت
    خانه = سیاره زمین ، دنیا
    اد هریس = آدم
    میشل فایفر = حوا
    دو برادر = هابیل و قابیل
    سنگ مخصوص = سیب یا دانه خلقت
    کتاب جدید شاعر = انجیل
    بچه شاعر و مادر = عیسی مسیح
    طرفداران شاعر = پیروان مسیحیت
    پلیس ها و نظامیان = کنایه به دنیای پر از جنگ
    مرگ بچه و خوردنش توسط مردم = نالایقی انسانها و نابودی پیامبرانشان
    اتش و خون داخل انباری = اتش جهنم
    نابود شدن خانه توسط جنیفر لاورنس = اشاره به غلبه طبیعت بر انسانهای نالایق
    قبل جنیفر لارونس در دستان خاویر باردم = دانه خلقت ، شروع دوباره پس از مرگ
    بیدار شدن زنی در رختخواب بعد از همه اتفاقات = کنایه به زندگی پس از مرگ و ایجاد دنیایی دیگه توسط خدا بوسیله دانه خلقت

13. 17 کاربرِ زیر از coolsmoker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,753 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

این فیلم خیلی خوب بود در واقع عالی بود
    فیلم در مورد یک مجرم سابقه داره که میخواد راه درست رو پیش بگیره
    ولی سرنوشت تباهی رو براش مقدر کرده
    و خودش قبول می کنه که برای این نقش ساخته شده و بعد هزاران بار سختی نباید یکبار روی خوشی رو ببینه
    فیلم از داستان،بازی و کارگردانی خیلی خوبی برخورداره
    امروز چک کردم ببینم کارگردانش کیه
    دیدم فیلم فوق العاده Bone Tomahawk بابازی کرت راسل و متیو فاکس رو هم این کارگردانه ساخته
    کلا این کارگردان سبک و داستان خاصی داره داستان به ارومی شروع مبشه و با خشونت و سرعت زیادی به تموم میرسه
    داستان در ابتدا خیلی ساده است مثل باقی فیلم هایی که با خودتون مرور خواهید کرد
    داستان در ابندا به ارومی و به سادگی داره پیش میره
    در میانه یک اتفاق پیچیدگی داستان رو بیشتر میکنه نیمه اول کلا بعد از این قسمت فراموش میشه انگار اضافه بوده
    داستان شکل تازه و متفاوتی پیدا میکنه و به سمت اتفافات پیش بینی نشده ای سوق پیدا میکنه
    و در انتها باورتون نمیشه که این فیلم اینقدر پایان بی رحم و خشنی داشته باشه
    بازی وینس وان در این فیلم خیلی عالی و هنرمندانه بود یکی از بهترین های امسال بود
    بعد از سریال ترو دتکتیو و فیلم ستیغ اره ای کلا لایه ها و شخصیت جدیدی از قدرت بازیگری خودش رو نشون داده

15. 19 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 204 از 316 اولیناولین ... 4104154179194202203204205206214229254304 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع