برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 210 از 317 اولیناولین ... 10110160185200208209210211212220235260310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 از مجموع 3164
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,753 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

تو این چند وقته فیلم ایرانی خیلی بد خیلی دیدم
    ولی این فیلم خوب بود ارزش دیدن و وقت گذاشتن رو داشت از دیدنش پشیمون نیستم
    فیلم داستان و بازی های این فیلم قابل قبول بود ریتم سریال خسته کننده نبود
    تگاه انتقادی خاصی نداره یا دقیقا نمی دونه از کی داره انتقاد میکته یا برای چیه
    البته مگه میشه تو مملکت ما از کسی انتقاد کرد
    ولی بیشتر داره رفتار خودمون رو نقد میکنه

در این گیردار فیلم های بی سر و ته ایران یاین فیلم خوب بود تلخ سیاهی داره
    که همش به رفتارهای شخصی و اجتماعی خودمون ربط داره
    من به این فیلم پنج میدم

4. 21 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,833
    از این کاربر 7,973 بار در 806 پست سپاس گزاری شده

Justice League 2017

فیلم همینطور که پیش بینی میشد پر از حفره های داستانی بود.بن افلک نسبت به BVS چاق شده بود واقعا تو لباس بتمن پف کرده بود.استپن ولف هم رو اعصاب بود.نکات مثبتش فلش بود با شوخیاش البته آکوامن هم خوب بود واسه فیلمش باید منتظر موند.

7/10

6. 20 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,833
    از این کاربر 7,973 بار در 806 پست سپاس گزاری شده

Shape Of Water 2017

فیلم خوبی بود.موسیقی فیلم خیلی عالی بود.مطمئنا اسکار میگیره.

8/10

8. 20 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218
    از این کاربر 705 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

bomb city 2017
    واقعا لذت بردم از دیدن این فیلم...بلد نیستم از فیلم تعریف کنم، فقط پیشنهاد میکنم ببینید در ضمن باید اینو بگم که داستان این فیلم واقع ایه

10. 21 کاربرِ زیر از hossein370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بزرگی این دنیا به کوچیکی فکر ماست
    سپاس
    1,197
    از این کاربر 7,718 بار در 601 پست سپاس گزاری شده

Deep End 1970
    مایکل 15 ساله به تازگی مدرسه رها کرده و برای امرار و معاش شروع به کار در استخری میکنه و در اونجا با دختری به اسم سوزان اشنا میشه ...

فیلمی انگلیسی که توسط کارگردان لهستانی Jerzy Skolimowski ساخته شده کارگردانی که سابقه همکاری با رومن پولانسکی در کارنامش داره و با ساخت این فیلم اثر قابل احترام و قابل تاملی برای بیننده خلق کرده.
    فیلم نامه اورجینال از نقاط قوت فیلم به حساب میاد.
    در همون ابتدا حال و هوای انگلیسی فیلم به راحتی میشه درک کرد و اهنگ زیبای But I Might Die Tonight از کت استیونز در شروع باعث میشه درکی کلی از اثر داشته باشید.
    فیلم یه جاهایی سورئال و کمی کمدی چاشنی کاره، البته خیلی به اندازه.
    دوست ندارم زیاد به داستان فیلم بپردازم و اسپویل کنم کار ولی بعد از تماشای فیلم توصیه میکنم نقدهای Rotten Tomatoes بخونید خیلی قشنگ موشکافانه یه سری نکات ذکر کردن.
    خلاصه فیلمی که نوشتم گولتون نزنه و با کلیشه ای که از این جور فیلم ها تو ذهنتون دارید فرق میکنه.

4/5
    دیدن فیلم پیشنهاد میکنم

پ.ن: جین اشر بازی خیلی قوی داشت حیف شد بیشتر از این دیده نشد هم جذابیت بصری داشت در جوونی هم بازیگر قابلی بود حیف که بیشتر به عنوان EX پاول مک کارتنی میشناسنش.

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,511 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

Loveless 2017

کارگردان: آندره ی زویاگینتسف

فیلم "بی عشق" محصول کشور روسیه و نامزد اسکار بهترین فیلم خارجی زبان میباشد و روایتگر داستان زندگی پسر بچه ای دوازده ساله است است که والدنیش در حال طلاق گرفتن میباشند.

خیلی نمیخوام در مورد داستان توضیح بدم چون با داستان پیچیده ای طرف نیستیم و نمیخوام که براتون اسپویل بشه. پنجاه دقیقه ی ابتدایی فیلم به فضا سازی برای ببینده و آشنایی با این خانواده ای عاری از عشق میگذره و مرد و زنی که عشق رو نه در بستر خانواده که نزد افرادی دیگر جستجو میکنند و پس از این فضا سازی از طبقه متوسط جامعه روسیه حادثه ی اصلی رخ میده. فضای فیلم آرام هستش و برای نتیجه گیری و لذت از فیلم باید تا انتها صبر کرد. در واقع Loveless رو میشه در ادامه ی Elena و Leviathan از همین کارگردان دونست. سکانس های ابتدایی و پایانی و تصویر درختان خشکیده در سرمای روسیه همه آنچه که باید در فیلم بیان بشه رو برای ما بازگو میکنه. اگر فیلم هایی با داستان سرراست و با انتهای باز رو دوست دارید این فیلم به شما پیشنهاد میشه.
    ریت من:8 از 10

Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

سپاس
    7,527

من خودم طرفدار شخصیت های دی سی هستم ولی مارول تو فیلم سازی خیلی عالی تر کار میکنه
    برای هر شخصیت برنامه داره و الکی تو اونجرز واردش نمیکنه بدترین شخصیت بتمن که به نظر من انت من از بتمن بن افلک سرتره
    هنوز شخضیت اکوامن،فلش،سایبورگ فیلمشون پخش نشده بدون هیچ پیش زمینه ای تو لیگ عدالت وارد میشن
    برزرگترین اشتباه کمپانی دی سی اینه که حق امتیاز شحصیت هاشو به وارتد داده وبدتر از اوت کارگردانی مثل اشنایدر رو برای این کار در نظر گرفته
    که هیچ ایده،جذابیت،خلاقیت،داستان ی و برای شخصیت ها نداره انگار یک شخصیت نفوذیه که میخواد شخصیت ها رو نابود کنه
    شما تمام کارهای این کارگردان ببینید به حرف من می رسید
    مارول شخصیتی مثل جاس ودن رو برای اونجررز میاره دی سی اشنایدر رو انتخاب میکنه
    مارول رابرت دوانی رو انتخاب میکنه دی سی بن افلک رو
    این لیگ عدالت هیچی چیزی برای لذت بردن نداره نه جلوه های ویژه عالی،نه شخصیت های درست و حسابی
    نه داستان درست ودرمون فقط ترکیبی از یک داستان بی سروته
    مقداری بتمن،سوپرمن با کوامن و باقی رفقا به اضافه یک بدمن رو مخ که معلوم نیست از کجا اومده و تا حالا کجا بوده
    با یک کارگردان بی عرضه با بودجه میلیاردی که میشه لیگ عدالت !!!!
    یعنی دقیقا اگر یک فیلم ساده رو نگاه کرده باشید میدونید یک پایان خوبی داره ولی این فیلم پایان سرهم بندی شده ای داره
    تمام فیلم دنبال اوردن سوپرمن بودن یک هو میاد همه رو فتیله پیچ میکنه رفیق جون جونی بتمن میشه و همه به خوشی با هم زندگی می کنند
    و تا قسمت بعدی صبر می کنند که دوباره با ترکیب شده و دوباره زمین رو از یک بدمن نپخته دیگه نجات بده فقط این نکته رو بدونید
    مارول برای ورود شخصیت تانوس به اونجرز ده ساله در برنامه ریزی میکنه و فیلم می سازه
    از وقتی بتمن رو به بن افلک دادن میدونستم با با دی سی خداحافظی کنم
    من به این فیلم یک میدم چون صفر نداریم

14. 22 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 85 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

من لیگ عدالت رو همین دیروز دیدم و امتیاز 4 بهش میدم . فیلم بیخودی بود و ارزش دیدن نداشت . همین الآن تو یه سایت خارجی خوندم که هواداران دی سی منتظر اخبار بدی باشند ( البته فکر کنم با توجه به محتواش بیشتر باید گفت برای اکثریت اخبار خوبی هست ) اینجور که معلومه بن افلک دیگه بتمن نیست و جیک جیلنهال قراره بتمن باشه انگار تقریبا قطعی شده و به زودی اعلام میشه .این همه نقدی که به بن افلک میشه رو نمی فهمم واقعا باید چه جوری بازی میکرد قشنگ تر کتک میخورد ؟ تو فیلمنامه فقط میخواستند گند بزنند به بتمن که موفق هم شدند . بن افلک کلا شانس نداره هر کارگردانی یه فیلمنامه ی داغون ابر قهرمانی داشته باشه میاد سراغ بن افلک . دردویل 2003 رو سکانس ها مهمش رو تو یو تیوب دیدم به قدری افتصاح و مسخره بود که لیگ عدالت پیشش شاهکار حساب میشه . دیگه خودتون حساب کنید چی بوده .
    درکل بن افلک توbvs خوب بود ولی خیلی از منتقدا گفتند بتمن خشک و عصبانی ای بود حالا تو لیگ عدالت مثلا خواستند به بتمن حالت فان و با احساسات بدن که گند زدن بهش و ابهتش رو از بین بردند. بالاخره بن افلک هر جوری بازی کنه یه عده متعصب که از قیافه ی کریستین بیل خیلی خوششون میاد یه ایرادی بهش میگیرند و از خداشونه فیلمنامه و کارگردانی فیلم ضعیف باشه تا همه چی رو بندازند گردن بن افلک .
    به آرزوتون رسیدید بن افلک از بتمن میره .فقط امیدوارم بعد از بتمن اونقدر موفق بشه که تو دهنی محکمی به متنفران متعصبی بزنه که مدام مسخره اش کردند و بد گفتند . امیدوارم اسکار سومش رو بگیره ولی تو زمینه کارگردانی و فیلمای بیشتری رو کارگردانی کنه حالا که دیگه بتمن نیست وقت بیشتری داره .
    یه جوری همه میگن فقط بن افلک بد بود انگار گال گدوت با اون خنده های بیجاش شاهکار بود هی الکی میخندید یا اون سایبورگ چجوری بازی کرد انگار شاهکار کرده ! یا آکوامن چون قیافه و هیکل خوبی داره و یقه ی بتمن رو گرفت و چسبوند به دیوار همه عاشقش شدند یا اون سوپرمن که فقط چون بازیگرش جوان و خوش قیافه هست هیچکی به بازیش ایراد نمیگیره البته اینجا بهتر بود ولی تو bvs اصلا خوب نبود یا فلش 4 تا جوک گفت شد بهترین بازیگر جهان . خب اگه توفیلمنامه بن افلک رو هم قوی نشون میدادند و انقدر کتک خوردن براش نمینوشتن و شخصیت بی خاصیتی براش در نظر نمیگرفتند و مثل همونbvs بود کسی ناراصی نبود.
    به نظرم جزو بدشانس ترین بازیگراست . خوش اخلاق و شوخه و اصلا هم خودش رو نمیگیره برخلاف کریستین بیل . و قیافه و قد خوبی هم داره ولی همه ازش بدشون میاد به نظرم این یه قانونه مغرورتر باش محبوب تر باش .
    مشکل دی سی از فیلمنامه و کارگردانی هست نه بازیگرا .

16. 14 کاربرِ زیر از مهدی __ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,527

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی __ نمایش پست ها
    من لیگ عدالت رو همین دیروز دیدم و امتیاز 4 بهش میدم . همین الآن تو یه سایت خارجی خوندم که هواداران دی سی منتظر اخبار بدی باشند ( البته فکر کنم با توجه به محتواش بیشتر باید گفت برای اکثریت اخبار خوبی هست ) اینجور که معلومه بن افلک دیگه بتمن نیست و جیک جیلنهال قراره بتمن باشه انگار قطعی شده .این همه نقدی که به بن افلک میشه رو نمی فهمم واقعا باید چه جوری بازی میکرد قشنگ تر کتک میخورد ؟ تو فیلمنامه فقط میخواستند گند بزنند به بتمن که موفق هم شدند . بن افلک کلا شانس نداره هر کارگردانی یه فیلمنامه ی داغون ابر قهرمانی داشته باشه میاد سراغ بن افلک . دردویل 2003 رو سکانس ها مهمش رو تو یو تیوب دیدم به قدری افتصاح و مسخره بود که لیگ عدالت پیشش شاهکار حساب میشه .
    درکل بن افلک توbvs خوب بود ولی خیلی از منتقدا گفتند بتمن خشک و عصبانی ای بود حالا تو لیگ عدالت مثلا خواستند به بتمن حالت فان و با احساسات بدن که گند زدن بهش و ابهتش رو از بین بردند. بالاخره بن افلک هر جوری بازی کنه یه عده متعصب که از قیافه ی کریستین بیل خیلی خوششون میاد یه ایرادی بهش میگیرند و از خداشونه فیلمنامه و کارگردانی فیلم ضعیف باشه تا همه چی رو بندازند گردن بن افلک .
    به آرزوتون رسیدید بن افلک از بتمن میره .فقط امیدوارم بعد از بتمن اونقدر موفق بشه که تو دهنی محکمی به hater ها بزنه .
    یه جوری همه میگن فقط بن افلک بد بود انگار گال گدوت با اون خنده های بیجاش شاهکار بود هی الکی میخندید یا اون سایبورگ چجوری بازی کرد انگار شاهکار کرده! یا آکوامن چون قیافه و هیکل خوبی داره و یقه ی بتمن رو گرفت و چسبوند به دیوار همه عاشقش شدند یا اون سوپرمن که فقط چون بازیگرش جوان و خوش قیافه هست هیچکی به بازیش ایراد نمیگیره یا فلش 4 تا جوک گفت شد بهترین بازیگر جهان . خب اگه توفیلمنامه بن افلک رو هم قوی نشون میدادند و انقدر کتک خوردن براش نمینوشتن و مثل همونbvs بود کسی ناراصی نبود.
    دوست عزیز از روزی که افلک برای این نقش انتخاب شد همه اعتراض کردن که این اقا نمی تونه از پس این نقش بربیاد همونطوری که جورج کلونی نتونست
    یک نقش باید مناسب بازیگرش باشه درسته سوپرمن تا اخرای فیلم نبود ولی بازیگرش از پس نقشش براومده برای این نقش مناسبه
    بن افلک نه شخصیت قهرمانی خوبی از این بتمن نشون داده نه نتونسته بروس وین درست حسابی باشه
    چرا که بزرگترین ایرادش اینه که هنوز زیر سایه بتمن کریستین بیل قرار داره چیز جدیدی نشو نداده که بتمن بیل رو کمرنگ کنه
    این فیلم یک سمبل کاری به تمام معنا بود تمام شخصیت ها ایراد داشتند پادرهوا بودن
    داستان خوبی برای شخصیت ها درست پرداخته نشده بود تا حدود فلش و اکوامن خوب بودن
    مخصوصا شوخی های فلش جالب بودشما نگاه کنید هر کاراکتری که توس سینما درخشیده باشه
    از چند ویژگی برخودار پرداخت درستی داشته و بازیگر به خوبی از پس نقش برامده
    و بیشتر از همه کارگردان خلاقیت و قدرت بازی گیری خوبی داشته این فیلم هیچ یک از این ویژگی ها رو نداشته
    چون کارگردان برای این فیلم کوچیکه شما برادران روسو ببینید با فیلم کاپیتان امریکا جنگ داخلی چه کردن
    الان دارند قسمت بعدی اونجررز رو میسازند چرا که کارشون درست بود زک اشنایدر واچ من رو نابود کرد
    مردی از اهن رو بتمن بر علیه سوپرمن رو خراب کرد باید یک جایی قیدش رو میزدن
    بیشتر بلاک باسترها ایراد داستانی دارند ولی شخیت پردازی ، ضرب اهنگ و جلوه های ویژه خوبی دارند
    که این ایرارد رو کمرنگ میکنه ببینده میدونه یک فیلم اکشن داره می بینه ایا لیگ عدالت اینجور بود

18. 9 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14
    از این کاربر 85 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

بتمن کریستین بیل شخصیت پردازی داشت نویسنده اش نولان بود فیلمنامه خوبی داشت گروه بازیگری عالی درکنارش داشت مثل هیث لجر و کارگردانش نولان بود تو3 تا فیلم بازی کرد هر 3 تاش هم فیلم مستقل بتمن بود ولی بن افلک تو هر فیلمی بازی کرده فیلم مستقل خودش نبوده فیلمنامه داغون بازیگرای معمولی .یه لباس بتمن افتضاح داشت اینقدر که حجمش بزرگ هست .
    اونایی که اعتراص میکردند دیدند تو bvs خوب بود حتی منتقدا هم گفتند بن افلک جزو نقاط قوت فیلم بود ولی بتمن شخصیت پردازی نداشت . ولی همین هنری کویل تو bvs واقعا خوب نبود ولی هیچکی ایراد نگرفت .چرا ؟ چون از قیافش خوششون میاد . و برخلاف افلک بعد از فیلم موفقی مثل شوالیه تاریکی ایفای نقش نمیکنه . و با کسی مقایسه نمیشه .
    به نظرم مظلوم ترین بتمن سینما بن افلک بود . واقعا قیافش برای بروس وین مناسبه .حالا هم که به احتمال خیلی زیاد از بتمن میره کنار.
    هیچکی به صدای بتمن نولان اعتراض نکرد در حالی که به شدت مسخره بود حتی منتقدا هم گفتن . مبارزات بتمن نولان اصلا جالب نبود . ولی یه فیلمنامه ی جذاب همه چی رو میپوشونه .
    اونایی که قبل از bvs اعتراض میکردند همشون از کامنت های توهین آمیزشون و طرفداری از کریستین بیل مشخص بود که از تعصب زیاد این حرفا رو میزنند.
    بازیگر به تنهایی نمیتونه معجزه کنه یه فیلمنامه ی مسخره ی بی منطق رو حتی اگه بهترین بازیگر هم بازی کنه معجزه ای رخ نمیده وارنر هم انتظار داشت بن افلک مثل رابرت داونی جونیور بشه آخه یکی نیست بگه مگه فیلمنامه و کارگردانی تون شاهکار بود که همه چیرو تقصیر بن افلک میندازید ؟
    لیگ عدالت ارزش دیدن نداره واقعا . به نظرم دانلود نکنید .یه داستان پیش پا افتاده بدون هیچ هیجانی.

20. 11 کاربرِ زیر از مهدی __ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 210 از 317 اولیناولین ... 10110160185200208209210211212220235260310 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع