برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 317 اولیناولین ... 34567153055105205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 3166
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    البته یه جایی خوندم که کارگردان گفته تا اخر تیتراژ صبر کنید تا سرنوشت جان مشخص بشه اما خبری نبو
    اشکان جان بعد از تیتراژیه شات از فیلم رو نشون میده که زده گرگه رو نفله کرده افتاده روش.البته خودمم نفهدیم که جان هم مرده بود یا نه

4. 6 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    339
    از این کاربر 361 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

Festen

این فیلم دانمارکی که با ترجمه انگلیسی The Celebration در سال 1998 توسط توماس وینتربرگ ساخته شده در لیست IMDB جزو 250 فیلم برتر انتخاب شده بود ( الان نیست ).

Festen (1998) - Full cast and crew

داستان فیلم در مورد جشن تولد 60 سالگی یه پدرموفق و پولداره که دوستان و فامیلها رو به هتلش دعوت کرده و جشن بزرگی ترتیب داده. پسر بزرگش ، کریستین ، سر میز و جلوی همه مهمانها میگه که پدرش از بچگی به اون و خواهرهاش تجاوز میکرده و مادرش هم در جریان این کار بوده و واکنشی نشون نمی داده . کل فیلم رو دعواهای بین خواهر و برادرها و پدر تشکیل میده .کریستین ، برادر و خواهرش هر کدوم ظاهرا به نوعی از مشکلات روانی رنج میبرن ، کما اینکه یک خواهر دیگه اشون ، لیندا، هم به همین دلیل خودکشی کرده.
    این فیلم شاید موقعی که ساخته شد یه جورایی تابو شکنی بود برا خودش ، ولی الان ؟!
    از نظر من فیلم متوسطیه ، من به این فیلم بیشتر از 5 یا ماکسیمم 6 نمی دم . شاید چون فیلمایی توشون دعوا و جار و جنجال زیاده رو زیاد دوست ندارم ، ولی فیلم در مورد خیلی چیزا ، اتفاقا و شخصیتها توضیح نمیده و سوالای زیادی باقی میمونه که بیننده رو سر در گم میذاره، شخصیت مادرکریستین اصلا رنگی نداره و اگر هم نبود هیچ اتفاقی نمی افتاد چه بسا فیلم منطقی تر هم به نظر می رسید.رابطه کریستین با برادرش ، خواهرش ، مادرش و حتی با خدمتکارای هتل کاملا تعریف نشده اس و در نهایت پایان فیلم با اون چیزی که از شخصیت پدر نشون داده بودن کاملا مغایرت داره. ...

6. 12 کاربرِ زیر از nlarijani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688

نقل قول نوشته اصلی توسط nlarijani نمایش پست ها
    در لیست IMDB جزو 250 فیلم برتر انتخاب شده
    نبودا
    It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

8. 3 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

قبلا بودش مجتبی، ما هم تو تاپیک 250 فیلم برتر گذاشته بودیم، جدیدا خارج شده
    این لینک صفحه اش.
    http://www.tvworld.info/thread10419-23.html#post57400
    موقع پیدا کردن لینک هم کلی دردسر داشتیم، یادش بخیر
    فیلم 229 بوده

10. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    قبلا بودش مجتبی، ما هم تو تاپیک 250 فیلم برتر گذاشته بودیم، جدیدا خارج شده
    این لینک صفحه اش.
    http://www.tvworld.info/thread10419-23.html#post57400
    موقع پیدا کردن لینک هم کلی دردسر داشتیم، یادش بخیر
    فیلم 229 بوده
    می دونم بود اشکان.خودمم دیدمش یه مقاله خونده بودم که می گفت به وینتر برگ می گن برگمن ثانی(محبوب ترین کارگردانمه) اما...بگذریم منظورم این بود دوستمون الان پست داده خووب.بی خیال.تاپیکو دیدم با هوس در افشانی کردمبرم بشینم یه مطلب واسه گرند تورینو بنویسم

12. 5 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط prongz نمایش پست ها
    می دونم بود اشکان.خودمم دیدمش یه مقاله خونده بودم که می گفت به وینتر برگ می گن برگمن ثانی(محبوب ترین کارگردانمه) اما...بگذریم منظورم این بود دوستمون الان پست داده خووب.بی خیال.تاپیکو دیدم با هوس در افشانی کردمبرم بشینم یه مطلب واسه گرند تورینو بنویسم
    من بالاخره متوجه نشدم شما میدونید بود یا نه در ضمن فکر می کنم اینجا جاییه که نظرمون رو می نویسیم ، نه اینکه برای کارگردانا به خاطر اسمشون هورا بکشیم . من نطرمو در مورد این فیلم گفتم حالا میخاد برگمن ثانی باشه یا خود برگمن

14. 5 کاربرِ زیر از nlarijani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688

اسم ایستوود رو که می شنوم یاد سرجیو لئونه فقید میوفتم.یه جورایی انگار نمی شه از خوب بد زشت جدا بدونمش.واسه همین دیدن ایسوود تو این سبکا همیشه واسم غریب بوده.اما به هر حال فیلم گرن تورینو فیلم نسبتا خوش ساختیه.از اون فیلماییه که همه چیز به اندازه رعایت شده و تک محوری نیست.یه داستان کلیشه ای اما پربار (داستان در مورد تقابل یه سرباز قدیمی امریکا تو جنگ کره و تقابلش با نژاد اسیای دور توی امریکاست )داستان خیلی خاصی نیست اما برای یه فیلم خوب کفایت می کنه.

بازیگر زیادی هم نمیخواد.یه ایستوود رو که داشته باشید (که اتفاقا در مقام کارگردان دقیقا می دونه چی می خواد از بازی خودش) کافیه .نیازی به یه لشگر بازیگر مطرح نیست چون بار اصلی فیلم رو دوش بازیگر نیست.ایسوود مثل اکثر کارای اخیرش بازم نقش یه پیر مرد اخمو و بداخلاق رو داره که سر پیری تحت یه چالش بزرگ مجبور به تغییر دیدگاهای زندگیش میشه.از خیلی جهات نقشش خیلی نزدیک به نقشش توی عزیز میلیون دلاری هست که این روند تکراری می تونه برای یه نقطه منفی به حساب بیاد.

موسیقی فیلم کاملا کمرنگه اما بی تاثیر نیست.خود من تاثیر زیاد موسیقی حتی اگه فیلم رو تحت تاثیر بزاره خیلی بیشتر می پسندم.محیط فیلم قراره برامون بیانگر یه محل پر از شرور و بزه کارو ... باشه اما برای من که ایرانم همچین جای بدی هم نبود.خونه های ویلایی منطقه های اروم باغچه های بدون حفاظ که خود به خود برای من حس امنیت شهروند رو القا می کنه ،همه ی اینا نشون دهنده یه مکان پر از ارامشه.اما چیزی که فیلم میگه چیز دیگه اس.به خاطر همینم هست که هیچ وقت از فیلمایی که با دید فرهنگی خاص ساخته می شن خوشم نمیاد.سکانس ها خیلی درگیرتون نمی کنه.بیشتر سکانس ها فقط دنبال روایت خط داستانی فیلم هستن به غیر از یکی دو تا استثناء.مثل صحنه ای که والت میره پیش کشیش اعتراف کنه ولی به همه ی گناهان ریزش اعتراف میکنه به غیر از کشتن مردم توی کره.و بعد می فهمی که دلیلش این بوده که همیشه سعی داشته که فراموشش کنه.

باز هم می گم گرن تورینو فیلم خیلی خوبیه.اما این همه تعریف و تمجید زیاده رویه.اگه بخوام بهش رتبه از 10 بدم 7.5 به نظرم عادلانه اس.در صورتی که از imdb ریت 8.3 گرفته.

اضافه شده در : 6 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط nlarijani نمایش پست ها
    من بالاخره متوجه نشدم شما میدونید بود یا نه در ضمن فکر می کنم اینجا جاییه که نظرمون رو می نویسیم ، نه اینکه برای کارگردانا به خاطر اسمشون هورا بکشیم . من نطرمو در مورد این فیلم گفتم حالا میخاد برگمن ثانی باشه یا خود برگمن
    عزیز جان من قصد ناراحت کردن شمارو نداشتم.صحبت من در مورد رتبه فیلم بود که فرمودید گفتم شاید دوست داشته باشین اصلاحش کنین.اون حرفی هم که زدم نظر شخصی خودم نسبت به فیلم بود.این مغایرتی با نظر شما نداشت.به هر حال اگه اون یه کلمه که سعی کردم با شکلک توضیح بدم بیشتر یه شوخیه تا چیز دیگه باعت ناراحتیتون شد ازتون عذر میخوام

16. 12 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    339

من ناراحت نشدم و نیازی به عذر خواهی نیست prongz عزیز ، فقط کمی تعجب کردم ، شاید به خاطر اینکه منظورتونو متوجه نشدم رتبه فیلم رو هم تو لینک سایت دیدم و با IMDB چک نکردم . الان درستش می کنم . ممنونم

18. 8 کاربرِ زیر از nlarijani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

white snow and the huntsman

Snow White and the Huntsman (2012) - IMDb

داستان این فیلم خلاصش همون چیزی که در عنوان فیلم هست یعنی داستان "سفید برفی" که شاید هزاربار شینده باشیم و دیده باشیم و خوانده باشیم.
    و اما فیلم ما هم تفریبا همین روایت و همین خط داستان سفید برفی را که توسط نامادری‌ جادوگرش زندانی میشه و قرار همه زیبایی های دنیا رو مال خودش کنه و هیچکس نباید از ایشان زیباتر باشه!
    را دنبال میکنه ولی با چند تفاوت مثل اینکه شخصیت جدیدی به نام "شکارچی" به داستان اضافه میشه و مامور قتل سفیدبرفی میشه و ...
    ---
    فیلم تقریبا هیچ دیالوگ تفکرآمیزی که چرا این زن جادوگر اینقدر حساسیت داره و یا فلسفه‌ي این همه تکبر و خودخواهی ایشان چیست؟! را دنبال نمیکنه
    اصلا دیالوگ‌ها در حد ردوبدل شدن این که ما کجا هستیم باید چه کار بکنیم باقی مانده و به شدت سکانس‌ها شتاب زده است!
    فیلم با اینکه تقریبا 2 ساعت ربع وقت داره ولی اصلا تلاشی برای موشکافی حداقلی از چیستی! این همه دردسر از طرف نامادری نداره!
    شاید تنها دلیلش این باشه که ایشان در سپاه تاریکی بوده!!! که کاملا مضحکه!
    به نظرم این فیلم زیر 5 نمره داره این نمره هم به خاطر فقط جلوه‌های ویژه و تصاویر لذت بخش محیطی!
    البته در این فیلم بازیگران بزرگی بازی میکنن که اتفاقا زن جادگر با بازی خانم "چارلیز ترون" بهترین بازیگر این فیلم هست. و البته یک زن دیگر هم در این فیلم نقش قابل ستایشی داره که ایشان "فلورانس" نام داره که فقط خواننده‌ی تیتراژ پایانی و تبلیغات این فیلم بودن!!

20. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تغيير در زاويه ديد
    سپاس
    3,976
    از این کاربر 2,913 بار در 560 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط irag12 نمایش پست ها
    [CENTER]white snow and the huntsman
    شاید تنها دلیلش این باشه که ایشان در سپاه تاریکی بوده!!! که کاملا مضحکه!
    به نظرم این فیلم زیر 5 نمره داره این نمره هم به خاطر فقط جلوه‌های ویژه و تصاویر لذت بخش محیطی!
    چطوری ایرج آقا
    حیف که فردا امتحان دارم وگرنه حسابی با هم چت میکردیم سر این 5 دادنت به این فیلم
    خدا وکیلی ....خدا وکیلی
    5 هست
    یا تو هم مثل من مشکل پسند شدی تو فیلم ها و سریال ها
    راستش همین الان این فیلم تو ریل دانلودم بودم
    دیدم نوشتی اومدم ازت بپرسم بگیرمش یا نه
    یا برم چیز دیگه بگیرم
    در حد 7 هم باشه خوبه
    من نیگاه میکنم
    ولی اگه فکر میکنی زیر 5 هست و با رو در واسی 5 دادی بگو
    که کمپلت بیخیال بشم

شبت هم بخیر ایرج خان

22. 6 کاربرِ زیر از Mehrd@d بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :