برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 97 از 317 اولیناولین ... 4772879596979899107122147197297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 از مجموع 3166
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

HGW XX/7
    سپاس
    1,372
    از این کاربر 1,788 بار در 171 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

Silver Linings Playbook 2012
    IMDB
    خلاصه:داستان در مورد ازاد شدن فردی به نام پاتریک(بردلی کوپر)هست که به علت مواجه شدن با خیانت همسرش کارش به تیمارستان کشیده.پاتریک همچنان مشکلات روحی روانیش ادامه داره تا اینکه با تیفانی(جنیفر لاورنس) آشنا میشه...
    خب من تا قبل از این فیلم جزو خیل عظیم(!) متنفرانِ جنیفر لاورنس بودم.ولی با بازی ای که ازش تو این فیلم دیدم به یکی از بازیگرای زن محبوبم تبدیل شد.اون به خوبی تونسته از پس نقش چند لایه اش بر بیاد و در صحنه های احساسی احساسات رو به مخاطب منتقل کنه...

داستان فیلم خیلی ساده و پیشِ پا افتادست.ولی این روابط بین کاراکتراست که تا حدودی پیچیدش میکنه.پاتریک فردی دو قطبیه که خیانت زنش باعث شده به فردی پرخاشگر تبدیل بشه.حال بعد از بیرون اومدن از تیمارستان هم می خواد دوباره دلِ زنش رو بدست بیاره و هم با پدر و مادرش ارتباط برقرار کنه.که البته در جفتش هم نا موفقه تا اینکه با تیفانی اشنا میشه.تیفانی از لحاظ مشکلات زندگی حتی بدتر از پاتریک هست ولی معجزه ی فیلم همینه که این دو نفر مکمل هم میشن و به سمت*بارقه ی امید*میرن.بازی هر دو شخصیت اصلی عالیه.صحنه های عجیب و غریب و در عین حال رومانس هم در این فیلم کم نیست

بازی بازیگر ها مکمل خصوصا دنیرو هم عالیه.پدری که همه چیزش رو باخته و فقط تیمش براش باقی مونده.و حالا باید پسرش هم تحمل کنه
    در کل من این فیلمو می تونم تو یه کلمه توصیف کنم.*شیرین*.اگر به یک فیلم کمدی-رومانس متفاوت و قوی علاقه دارید این فیلم پیش روی شماست
    8.5/10
    دیالوگ مورد علاقه: (در رستوران)
    تیفانی:برای چی مخلوط شیر و بیسکوییت سفارش دادی؟
    پاتریک:چون احساس نکنی که این یک قرارِ عاشقانست
    تیفانی:ولی با شیر و بیسکوییت هم میشه یک قرار عاشقانه داشت!
    پاتریک:ببین این یه قرار عاشقانه نیست خب؟

4. 18 کاربرِ زیر از Snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

وسط قهقهه یه ادم لال
    سپاس
    5,114
    از این کاربر 2,809 بار در 357 پست سپاس گزاری شده

داستان فیلم:یک مامور امنیتی پرواز در هواپیما بعد از اینکه پیام هایی مبنی بر یک باج گیری دریافت می کند، وارد عمل می شود. 150 میلیون دلار باید به حساب شخص باج گیر منتقل شود و یا اینکه جان تمام مسافران هواپیما به خطر می افتد...
    نظر:فیلمی فوق العاده با دوعیب بزرگ! پایان بسیار آبکی و مزخرف! و گروه بازیگری هم اصلا و ابدا در حد و اندازه لیام نیسون ظاهر نشدن! به صورتی که نقش آفرینی لیام اصلا در حد و اندازه های این فیلم نبود متاسفانه! اگه این دوعیب برطرف میشدن مسلما فیلم ماندگاری میشد!
    البته یه چیزیم بگم که یسریا مثله من با دیدن تریلرفیلم توقع فیلمه قوی ای رو داشتند که بشخصه نتونست کامل من رو راضی کنه.شاید بدونه هیچ شناخت و توقعی فیلمو میدیدم راضی میکرد.
    اقیانوسم مرد کشتی کجایی ؟بندرم بازار فروش کلک شد...رخ نشون بده د لعنتی چوبت...ترکه ی شک شد باورم فلک شد
    اگه نیای امشب وسط دریام...با این که سرده می لرزه دستام...اقیانوسم مرد کشتی کجایی……

6. 14 کاربرِ زیر از mas5oud281 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

X-MEN Days of future past

خب بالاخره صبر چندین چند ماه من به سر رسید و این شاهکار رو دیدم
    البته کیفیت فیلم خیلی جالب نبود اما بیشترین نگرانی من در طول فیلم کیفیت صدای اثر بود که واقعا بد بود ، از اون جهت که هیچ زیرنویس انگلیسی برای فیلم نیومده !
    از این ها گذشته ، این ها روی من تاثیری نزاشت و من مشتاقانه فیلم رو دیدم ، بایدا بگم که کاملا عالی و بینقص بود .
    اول از همه باید به شخصیت های فیلم اشاره کنم که همه دور هم جمع بودن و این برای من عالی بود!
    دوم داستان فیلم که کلا یه پله از بیشتر فیلمای ابرقهرمانی بالاتره و یه جورایی علمی تخیلی+کمی جاشنی فلسفی به حساب میاد و جا داره بگم از نظر من از شوالیه تاریکی برمیخیزد بسیار سر تر بود!!
    سوم این که المان سفر در زمان بسیار عالی و قابل باور توی فیلم مطرح شده
    چا داره به موسیقی متن خیلی عالی فیلم هم اشاره کنم ! همچنین جلوه های ویژه فیلم هم در سطح عالی قرار داره
    تنها اشکالی که میتونم به فیلم بگیرم مدت زمان فیلمه (131 دقیقه) که به نظرم با توجه به محتوای داستان میتونست بیشتر هم باشه که بیشتر فیض ببریم :D
    امتیار:9.75/10
    Trump2016

8. 20 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    138
    از این کاربر 522 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

خلاصه داستان : زن جوان بیوه‌ای برای فرار از دست عواملی که برای آزار او اجیر شده‌اند به سینمای متروکه‌ای که دو جوان آن را اداره می‌کنند پناه می‌برد و ...

نظر شخصی : شاید خیلی ها با نظر من مخالف باشن و این کار رو کار ضعیفی بدونن ولی خوب من از اونجایی که تو سینما ایران به سبک کارهای کیمیایی علافه خاصی دارم این اثر برام جذاب بود . هنوز هم عدول نکردن از ارزش ها توسط کیمیایی . بازی ها از نظر من فوق العاده بودن مخصوصا مهناز افشار فقط پولاد کیمیایی خیلی مصنوعی بازی میکرد و حرکاتش کاملا مصنوعی بود اگه تو انتخاب بازیگر دقت میکرد و فامیل بازی نمیکردش خیلی بهتر بود . فروتن هم خوب بود اما نقطه قوت کار موسیقی فوق العاده رضا یزدانی که ترانه ای از یغما گلرویی بود و به سبک اثر واقعا میچسبید . پیشنهاد میکنم تیتراژ پایانی رو حتما بشینید اگه به دیدن این فیلم میرید . از نظر تکنیکی هم از تلفیق سیاه سفید و رنگی خیلی لذت بردم فقط دوربین رو دست کم داشت !

ضمنا نمره و مقایسه ای که میکنم نسبت به کارهای ایرانی هست و نسبت به کار های خارجی امتیاز نمیدم کار های ایرانی رو .

8.7
    "Most of us experience life as a linear progression... ...but this is an illusion - because every day, life presents us with an array of choices... ...each choice leads to a new path. To go to work. To stay home. And each choice we take creates a new reality."

10. 14 کاربرِ زیر از Irish بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm necessary evil
    سپاس
    240
    از این کاربر 854 بار در 120 پست سپاس گزاری شده

تا اونجایی که یادم میاد همیشه از فیلمایی که توی هواپیما و کشتی اتفاق می افتادن بدم میومد، اما با دیدن افسانه 1900 این قضیه درمورد کشتی متنفی شد ولی همچنان داستان هواپیما برقرار بود، گفتم شاید این دفعه با دیدن بازی لیام نسون تو هواپیما نظرم عوض بشه ولی متأسفانه اینطور نشد، کلا فیلم کلیشه بود، بدون هیچ گونه نوآوری (البته نباید پروتکل انفجار بمب و ارتفاع 2400 رو ندید بگیریم، که جالب بود و یه چیزی یاد گرفتیم!) فیلم جذابیت های محدودی هم داشت که مهیج ترین صحنه فیلم رو تو پوستر فیلم میشه دید و یه جا واقعا منو غافل گیر کرد، تو بقیه زمان فیلم کاملا بازی بازیگرا و روند داستان قابل پیش بینی بود، پایان بندی فیلم هم که یه هپی اند بووووول شیت بود که فکر میکردم کم کم نسلش منقرض بشه ولی اینجا دیدیم که به قدرت خودش پابرچاست، در کل این فیلم خوراک صداوسیماس و مطمئن باشید تا 1 ماه دیگه از 4-5 تا شبکه پخش میشه، درضمن برای با خانواده دیدن هم مناسبه

4/5-10

12. 14 کاربرِ زیر از EMINENT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,189 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

Hard Candy
    نه قرار بود رتبه یک فیلم های من تغییر کنه!نه قرار بود فیلم چیزی فراتر از یک داستان و یا یک تراژدی باشه !قرار بود فقط یک فیلم معمولی باشه که بعد از دیدنش بگم بد نبود، اما اینطوری نشد. شاید توی این نوشته اغراق هایی وجود داشته باشه که باعث بشه شما نسبت به این فیلم تنفر پیدا کنید پس سعی کنید با یک مغز خالی از این گفته ها سراغ این فیلم برید نه به آی ام دی بی برید نه خلاصه ای بخونید و نه نقدی،تنها و تنها ناگهانی بشینید فیلم رو ببینید تا بفهمید حسی که الان من دارم چه حسیه !
    وقتی فیلم تموم شد تا چند دقیقه نمیتونستم فکر کنم،تصمیم بگیرم، راه برم و ... فقط نشسته بودم و سرمو توی دستام نگه داشته بودم و فکر میکردم و فکر تا اینکه خوابم برد.
    تاثیر چند روزه این فیلم منو یاد ورتیگو هیچکاک انداخت چند روز درگیر ماجرا بودم و تازه فهمیدم یه فیلم چقدر میتونه احساسات آدمو آزار بده
    10/10

14. 14 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,460 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

برف‌ روي كاج‌ها

»» قصه‌ايي وجود نداره! پس خلاصه‌ايي از چيزي كه وجود نداره هم وجود نداره ... اين چيزي كه شما احتمالا ديديد يا خواهيد ديد يك عدد موضوع و درگيري ذهني‌ست كه چند وقتي خيلي اتفاقي به ذهن جامد كارگردان برخورد داشته دقيقا مشابه يه تصادف مثل ... (بيخيال).

"كاريكاتور كشيدن غيرتعمدي"، اين تنها خلاصه تعريفي‌ست كه به ذهنم ميرسه و مي‌تونم بعد از تماشاي اين فيلم تحويل خودم و شما بدم. همين. گاهي اوقات آدم‌ها توي فيلم شخصيت‌هاي دنياي فيلم، اجبارا و تعمدا براي كنايه و طعنه به دنياي واقعي "اغراق"شده و غيرواقعي هستند خب اين قابل دركه و اين منطقي‌ست ولي "برف روي كاج"‌ها اين نيست بلكه دقيقا در مقابل دنياي غيرواقعي تعمدي و اجباري قرار گرفته. اين يه "نقاشي كودكانه"ست كه يه آدم گنده‌ي پشمالو كشيده نه يه كودك 5 يا 6 ساله. نه صداقتي داره نه استعدادي.

اگه قراره پيرو و دنباله‌روي سينماي آدم خاصي باشه (منظورم فيلم‌هاي فرهادي‌ست.) خب اين چيزي كه به نام "برف رو كاج"ها ساخته شده هيچ‌وقت مثل اون نميشه چون نه معمايي داره نه واكنشي نه جزئياتي همش شده هميني كه هست! ميخواي بخواه ميخواي نخواه. تازه بگذريم كه چقدر اين آدمك‌هاي واقعي در دنياي واقعي بي‌واكنش و خونسرد هستند اصلا انگار اينها ايراني نيستند! راحت ميشه با يك عدد "چوب لباسي" تعويض‌شون كرد و از فردا به جاي اون چوب يا فلز روي اين شخصيت‌هاي انسان‌نما (رويا ژاله سعيد علي و ...) لباس آويزون كرد.

»» بلاهتي كه در اين فيلم هست تنها يك رقيب ايراني داره اونم فيلمي (نه ببخشيد ماقبل فيلمي‌) به نام "پل چوبي". حالا جالبه كه در هر دو فيلم استفاده از رنگ در "بي‌هويتي" مطلق قرار گرفته‌اند يعني علاقه‌ي كارگردان به منطق استفاده مقدم شده و خب نتيجه‌ي چنين ابتكار احمقانه‌ايي [...]

موج فيلم‌هاي "خيانت" سينماي خودمون رو ميشه در مقابل موج فيلم‌هاي "مبارزه براي اميد" سينماي بلاد كفر قرار بديم عجب نتيجه‌ي دلچسبي ميشه! آخرين باري كه در سينماي ايران يه شخصيت رو در حال تلاش و مبارزه ديدم برمي‌گرده به دوره‌ي اكران فيلم‌هاي هاليوودي!

امتياز: 0 + 0 = 0

16. 19 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145

True Romance

IMDB
    WIKI
    قبلنا وقتی کسی ازم میپرسید بهترین سکانس سینمایی که تا به حال دیدی چی بوده همیشه اولین سکانسی که بیاد میاوردم سکانس رویارویی بتمن و جوکر در فیلم شوالیه تاریکی نولان بود ولی حالا قطعا باید بین اون سکانس و سکانس درگیری دختره(آلاباما)و فردی که اومد دنبال موادا شک کنم. سکانسی که چندین و چند بار دیدمشو هر بار بیشتر لذت بردم و میشه گفت این سکانس نسخه قدیمی تر همون سکانس جوکر و بتمن هست.
    این فیلمو نه به خاطر داستان و نه به خاطر بازی چشمگیر و کارگردانی شاخص و هنری بلکه فقط و فقط به خاطر همین ی; سکانس پیشنهاد میکنم ببینید شک نکنید که ارزشش رو خواهد داشت.
    8/10

18. 13 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,350 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

ایرج عزیز و گرامی بنده، این دومین بار است که در نقد های خود به "وودی آلن" توهین میکنی، اینجا نه به عنوان دستیار ارشد، که به عنوان یک کاربر که این آدم رو دوست داره ازت خواهش میکنم حداقل وقتی در مورد فیلم و یا فرد دیگه ای حرف میزنی به این آدم توهین نکنی، اگر قرار به لیست کردن پدوفیل ها باشه، مطمئن باش منم لیست محکمی برات دارم اما دلیلی نمیبینم هر جایی که دستم اومد اسامی افرادی که برات خیلی مهم و عزیزند رو با انواع توهین ها و برچسب ها آلوده کنم.

متاسفم، ولی این یه خواهش دوستانه بود که باید در ملاء عام میگفتم.

20. 18 کاربرِ زیر از Mikado بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145

Rain Man

IMDB
    Wiki
    چارلی داستان یک مرد خودخواهه که قراره در ادامه داستان برادر خل وضعش که به طرز باورنکردنی ای باهوشه رو بشناسه
    داستان هندی ای که توی این فیلم تعریف میشه کمی زننده و آزار دهنده است ولی برای یک بعد از ظهر دلگیر و حوصله سر بر ممکنه فیلم جالبی باشه.
    از دیوونه بازی های داستین هافمن و طنز خفیفی که توی رفتاراش هست تا عصبانیت های تام کروز و احساساتی شدنش و بوسه شیک و مجلسی داستین هم نباید گذشت پس از هیچ چیز که لذت نبرید از بازیگری لذت خواهید برد.
    6/10

22. 17 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 97 از 317 اولیناولین ... 4772879596979899107122147197297 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع