برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 152 از 317 اولیناولین ... 52102127142150151152153154162177202252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 از مجموع 3166
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

سپاس
    434
    از این کاربر 544 بار در 98 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط Marlon Brando نمایش پست ها

دو دختر و یک پسر که در بهترین دوران زندگی خود قرار گرفته اند توسط پدر و مادرشان در اثر یک تصمیم نابخردانه از اجتماع محروم گشته اند تنها به این دلیل که از نگاه والدین, فرزندانشان در ناملایمات زندگی توسط دیگران به فساد و تباهی کشیده نشوند.والدین,انها را به مدت دو دهه در ویلایی که در مکانی دور افتاده واقع گشته نگاه میدارند و به انها گوشزد می کنند که تنها راه ارتباطی ورود به جهان بیرون تنها دو عامل است :
    یک اینکه دندان نیش تان لق شود و سپس بیفتد (شاید منظور از اینکار دل کندن از گذشته و به خاک سپردن ان و همینطور بدست اوردن اراده ایی که باید شکل بگیرد تا بتواند دروازه درون که همان دیوار دهان است را بشکافت و به دنیای بیرون پای بنهد باشد)و دوم اینکه بوسیله ی ماشین پدر که در پارکینگ قرار دارد می توان به ان دنیا مرتبط گشت.در این جهان خود ساخته فقط پدر است که با کمک ماشین برای کار و تهیه ی غذا به بیرون می رود و در واقع مادر خانواده نیز همواره در کنار فرزندانش حضور دارد.این سه تن هر روز را به همان کارهای تکراری خود دست میزنند و تفریحات شان نیز کارهای عجیب و غریب است تا فقط وقت زندگی شان را تلف نمایند.همه ی اتفاقات طبق روال پیش میرود تا اینکه دختر بزرگتر به سببی دست به کاری خلاف عرف میزند....
    خب,همانطور که خلاصه ی داستان را مطالعه فرمودید با فیلمی بسیار غیر عادی و تا حدودی نادر طرف هستیم,سرتاسر این فیلم یک نکته برایم اشنا می نمود و انهم اینکه چقدر این محیط برایم خودمانیست,انگار انرا در جایی دیده ام شاید هم کشوری پس اگر شما هم به نام این کشور پی بردید برایم لحاظ بفرمایید!
    باید بگویم که برای نوشتن این نقد بنده اکثر نوشته هایی که موجود بودند را خوانده ام و به نظرم نکته ی اصلی که پیام مهم فیلم بود هنوز ناگفته مانده است.برای من پدر به مانند دیکتاتوریست که کشورش که همان ویلای خانه شان است را به کمک همسرش مدیریت می نماید او برای پایین نگاه داشتن درک و فهم مردمانش که همان فرزندانش هستند خط قرمزهایی را بوجود میاورد: در ابتدا رسانه ها(تلویزیون,تلفن و اینترنت) را کنار میگذارد به گونه ایی که مردمانش از وجود همچین امکاناتی بی خبرند و بعد نیز برای جلوگیری کردن از به اشوب کشیدن و منحرف شدن جامعه اش تنها پسرش که از نظر وی می تواند این ازمایش را خراب نماید از نظر جنسی سیراب می نماید به گونه ایی که برای هر هفته یک زن را با چشمانی بسته برای اینکه از موقعیت منزلش اگاه نگردد به خانه داخل می کند تا با پسر رابطه ی جنسی برقرار نماید تا بدین گونه جلوی خشونت های بعدی و سرکش شدنش را بگیرید(البته اون کشوری که من مدنظرم هست این کار رو هم نمی کنه!) در این قسمت از دید پدر که همان دیکتاتور است دختران و یا زنان جامعه نیاز به رفع قوای جنسی خود ندارند و این تنها مردان هستند که باید ارضا گردند تا جلوی خرابی های بعدی گرفته شود.
    اما نکته بعدی که عامل پایداری حکومت است پیدا کردن یک دشمن فرضیست تا بتوان او را همیشه لحاظ کرد و برای منع کردن و همینطور به پیش بردن بسیاری از کارها از این دشمن استفاده نمود در Dogtooth نیز دشمن اصلی این جوانان گربه است پدر به این دلیل که به فرزندانش بقبولاند سگ انها (در این دنیا سگ هم به مانند یک انسان است بنابراین دو دختر و یک پسر سگ را برادرشان میدانند!) به دلیل خطایی که کرده کشته شده عامل این مرگ را یک گربه عنوان می کند!

این سه عامل یعنی رسانه,نیازهای جنسی و دشمن فرضی را پیش خودتان داشته باشید تا من کمی شخصیت های داستان را معرفی نمایم:
    پدر و مادر : پدر قدرت بلا منازع این خانواده است که در نظام خانوادگی یونان(کشور فیلم ساز) نیز از جایگاه بالایی برخوردار است و مادر هم تسریع کننده ی فرمان های اوست در این فیلم این زوج برای خیلی از مفاهیم چون دریا و یا اندام تناسلی زنان و ....واژه های دیگری که هیچ معنایی ندارند را برای فرزندانشان معادل قرار میدهند مانند صندلی چرمی و صفحه کلید و....جالب است که این زوج با اعتماد به نفس کامل لب به حماقت خود می گشایند و بارها شده که کار خود که همان ایزوله کردن فرزندشان از جهان بیرون است را کاری معقولانه می پندارند.
    پسر: او که از نظر پدر یک عامل تهدید به نظر می اید برعکس بسیار راضی از زندگی به نظر می اید چرا چون تمام نیازهای جنسی و غیر جنسیش در این دنیا براورده می شوند پس همین که به یک شکل س ک س نماید و یا هر روز به استخر برود و همان کارهای روز قبل را انجام دهد نامعقول نیست به هر حال هر فردی نقطه ضعفی دارد و برای پسر داستان ما که سنگ خانه شان را از روی دیوار خانه به بیرون پرت می کند و حتی حاضر نیست برای با ارزش ترین داشته اش که همان هواپیمای اسباب بازیش است هم دست به ماجراجویی بزند همان بهتر که در همین خانه بمیرد.
    دختر بزرگ: از همان اول هم او حسابش از دیگران جدا می شود به نظر از تمام لحاظ از پسر برتر است ولی نیازی به پیشی گرفتن از او نمی بیند(در فیلم برای هر کار خوبی والدین یک برچسب به فرزندانشان هدیه می دهند و هر مدت نیز براورد می شود که چه کسی بیشترین برچسب را در اختیار دارد تا او در نهایت سرگرمی و یا هر چیزی که میخواهد را عنوان بدارد) برای همین هم هست که همیشه او از پسر عقب است ولی اگر جایی بخواهد رقابت کند به مانند گرفتن ان هواپیمای کذایی میتواند هر فردی را کنار بگذارد.او به مانند خواهر و برادرنش نیست و هر حرفی را باور نمی کند(به مانند گرفتن ژل از ان زن) پس اگر کسی بخواهد به ان جهان دست یابد اوست همانطور که او بود که به جای برادرش کیک به بیرون خانه پرتاب می کرد به جای انکه سنگ پرت کند!
    دختر کوچک: بی خیال و بسیار ضعیف .....او برای دست یافتن به چیزهای جدید و نو حس رقابت انچنانی ندارد و همه چیز را بعدها با عجز و ناله و از سر کوچک کردن شخصیت خود مانند لیس زدن خواهرش است که ممکن است بعدها بدست بیاورد.

همانطور که پیداست این چند نفر می توانند قشرهای مختلفی از جامعه باشند جامعه ایی که اقشار بسیار متفاوت با جهان بینی متفاوتی را در خود جای داده در این دنیا یا همان کشور ایزوله که به دست دیکتاتور خود فرمانروایی می شود تنها مردمانی به سعادت می رسند که دل به دریا زنند و از ان رها گردند و به کشورهای دیگر مهاجرت گردند تا بتوانند معنای درست ازادی و همینطور خیلی لغات دیگر را بچشند.این قشر توسط ان سه عاملی که قبلتر بدان اشاره کردم تحت تاثیر قرار نخواهند گرفت و به انکه می خواهند خلاصه دست خواهند یافت .
    نکته ی دیگری که در فیلم نمود دارد سگ است بطوریکه در عنوان فیلم هم به ان اشاره شده است(ترکیبی از dog + tooth /که هر دو عاملی مهمی در داستان را ایفا می نمایند.)سگ در این دنیا هم به مانند یک انسان است و هم به مانند یک سگ گله که گوسفندانش که همانا فرزندان هستند را مراقبت می نماید اصلا به همین دلیل است که دختر بزرگ در نبود ان می تواند از مهلکه بگریزد.لیسدن دختر کوچک برای دست یافتن به خیلی از چیزهای کوچک تشابهات بسیاری نسبت به رفتار یک سگ دارد اما در میان همین سگان نیز سگی یافت می شود که حرف صاحب خود را گوش نمیدهد و به مانند سگ داستان با صدا زدن او به نزد پدر که صاحب ان نیز است نمی اید همان کاری که دختر بزرگ بعدها با فرارش تکمیل می کند. مربی سگ ها در جایی به پدر می گوید که ما برای تربیت سگ به پنج مرحله نیازمندیم اصولی که با تشابهات داستانی ما در مقابل پدر نسبت به فرزندان مو نخواهد زد.
    در کنار داستان و درون مایه های غنی فیلم نامه, بازی بازیگران و همینطور فیلمبرداری فیلم که به طور کاملا ثابت و بی حرکت به مانند دنیای خشکش تصویر برداری گردیده بسیار زیبا جلوه می نماید.دیالوگ هایی که به زیبایی گفته می شوند و تصاویری که از قصد رنگ سفید در ان توی چشم میزند تا ما را از این دنیای عجیب خسته تر نماید همانگونه که هیچ موسیقی در فیلم بکار نمیرود تا بیننده دنیایی کاملا رئال را تماشا نماید از نکات بارز فیلم هستند.
    اقای Yorgos Lanthimos با استفاده از لوکیشن های کم و اکثرا بسته و همینطور شخصیت هایی اندک جهانی سراسر کمونیستی و بی هیچگونه مذهبی را شکل می دهد او گویی نظام اجتماعی و سیاسی حاضر در کشورش را رو به تباهی می پندارد و همانطور که قبلتر گفته ام راه رهایی از انرا جدا شدن از این دنیا عنوان میدارد پیشگویی که چندین سال بعد با فروپاشی و بحران اقتصادی یونان بیشتر نمود پیدا می کند.او مردمان کشورش را بی احساس و احمق فرض می کند و روابط انها با یکدیگر را از اساس غلط و ریاکارانه میداند(به مانند رابطه ان زن که حتی یکبار هم از پدر خانواده سوال نمی کند که چرا این بلاها را سر فرزندان خود می اورد و یا همکار پدر ).شاید برای بیننده بعضی سکانس ها مانند پارس کردن و..... کمدی و خنده اور به چشم بیاید ولی در واقع این اتفاق ها هر روز توسط سیاستمداران بر سر اقلیت و اکثریت های جامعه بوقوع می پیوندد خواه ان کشور آمریکا باشد ,خواه کره ی شمالی.
    هنوز هم با توضیحاتی که داده ام متاسفانه متوجه ان کشور بخصوص نشده ام باشد که حداقل شما انرا درک کرده باشید!
    از بهترین فیلمایی که تا حالا دیدم اینقدر حرف داره هرچی بگی کمه ازش.
    بسیار پخته ، قوی کار شده ....
    کاش به جای دیدن 10 تا فیلم خوب ! این فیلمو 10 بار دید !

4. 16 کاربرِ زیر از poriya_f بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

Trumbo

امروز فیلمیو دیدم که فکر میکردم نهایتا یک فیلم خوب یا خیلی خوب باشه ، فیلمی با بازی برایان کرنستن که فک کنم تنها دلیلی بود که باعث شد منو وادار کنه فیلم رو ببینم .
    تقریبا پیش زمینه داستانی هم ازش نداشتم . اما با تماشاش ، تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که چرا فیلم جزو نامزد های بهترین فیلم در اسکار 2016 نشده ، داستانش در نگاه اول شاید یکی از خسته کننده ترین ها باشه اما به بهترین شکل ممکن روایت شده . حتی من قبل این Spotlight رو دیده بودم و با این که ازش لذت بردم اما نتونستم بعد دیدن این چیزی از اون بنویسم . بازی کرنستون عالیه و واقعا از تک تک سکانس هاش لذت میبردم بازی با صورتش لب هاش کلا همه چی تمومه . دیکاپریو به نظرم رقابت سختی رو داره با ایشون نه فقط امسال بلکه در اینده ، چون برایان تازه سوگولی سینما شده قربونش برم D : این فیلم یکی از بهترین بهترین اتفاقای سینمایی امسال بود برام
    من به فیلم حقیقتا کمتر از 10 نمیتونم بدم

Trump2016

سپاس
    7,945
    از این کاربر 6,721 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط .Ven0m. نمایش پست ها
    تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که چرا فیلم جزو نامزد های بهترین فیلم در اسکار 2016 نشده
    همیشه در اسکار فیلمهای بسیار خوبی هستند که از دیده نمیشوند و بدون شک این فیلم بزرگترین جامانده امسال هست یک فیلم با یک فیلمنامه بسیار دقیق و حساب شده که نقطه عطفهای ان در زمان مناسب قرار گرفته است با یک داستانی که بارها مورد نکوهش منتقدین دولت امریکا بوده است لیست سیاه کمونیستها که ادمهای مشهور زیادی درگیر اون شدند داستان چون واقعی هست بیشتر ادم از اوج و فرود زندگیها لذت میبرد ودر کنارش بازی بازیگرها بخصوص کرانستون که یک تنه بار فیلم رو بدوش میکشد و در کنار بازیهای بازیهای مکمل بخصوص لویی دوست داشتنی که یک بازی جدی کرده است .دیدن این فیلم رو به شدت پیشنهاد میدم نمره من 8 هست

7. 15 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,605 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

تمشک

فیلم تلخی بود ،نمیدونم چی باعث شد تا انتها فیلمو ببینم معمولا فیلمایی که خیلی ریتم کندی دارن

رو به سختی تحمل میکنم ، اما فضای اندوهگین فیلم منو جذب کرد هر چند خیلی ضعف در فیلم هست

از جمله بازی فوق ضعیف مهدی پاکدل همچنین شخصیت پردازی نچسب فیلم ولی با تمام این احوال باز

هم فیلم جالب بود.

4/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

9. 16 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    328
    از این کاربر 949 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

Sinister 2

طبیعتا این آخرین فیلمی نیست که دیدم چون هر فیلم رو شاید 2 یا 3 بار ببینم اما آخرین فیلمی که ندیده باشمو دیدم این فیلم بود..

خب نسبت به فیلم ترسناک های دیگه موضوع متفاوت و معمایی داشت و فکر کنم جالب بوده باشه. اما یه کم روی ترسناک بودنش کم کاری شده بود ..فکر میکنم بعد فیلم

جنگیر دیگه فیلمی که بیننده رو سکته بده نیومده تا اینکه Conjuring اومد که نسبتا قوی بود. به هر حال sinister 1 &2 موضوع نسبتا خوبی داشت.

نمره ای که من میدم به این فیلم 6/10

11. 17 کاربرِ زیر از Constantin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,152 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

بزارین دلی از عذاب درارم، خیلی وقته اینجا پست ندادم
    اول از همه میریم سراغ اینکه چقد پیکسار خوبه(از همین تریبون اعلام میکنم من عاشقشم -__-)، کلا هر سال با انیمیشن هایی میسازه، به دنیای سینما یه حال و هوای تازه و رنگی میبخشه، حالا امسالم که The Good Dinasour و Inside Out که دیگه چه عرض کنم کاملا ترکوند.
    اولین روز که اسمشو شنیدم و بعد از اینکه تریلر نچندان جذابشو دیدم، با خودم گفتم حتما یه فیلم آبکیه دیگس و مثله بقیه انیمیشن ها ولی وقتی امروز ینی همین چند ساعت پیش شروع به دیدنش کردم از همون لحظه های اول محو کیفیت انیمیشن سازی و داستان فوق العاده زیباش شدم. یه تخم بزرگ هرچند نتونه بزرگ جلوه بده، ولی آخر داستان همون تخمِ که بزرگیه خودشو نشون...(نمیدونم فهمیدین چی گفتم یا نه ). امید و ترس غلبه بر ترس تو این انیمیشن موج میزنه، اگه دنبال اینید که بعد از سال ها ترس هاتون رو کنار بزارین() و در لحظاتی کاملا قشنگ بخندید، این انیمیشن میتونه به شما کمک کنه و بعد از تموم شدنش هم احساس اینکه "یه ساعت و نیم از عمرم گذشت"(که من بعد از دیدن اکثر فیلم ها میگم) بهتون دست نده.
    امتیازی هم که میتونم در نظر بگیرم، 9ـه و دلیل اینکه یه نمره کم کردم این بود که جنبه‌ی گروه سنی 3+ـش زیاد بود.

سپاس
    328
    از این کاربر 949 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

Sleeping With other people

این فیلم بیشتر جنبه ی عوض کردن روحیه و فان داشت . فیلم نسبتا خوب و جالبی توی سبک کمدی و عاشقانه بود و فکر میکنم اگه بی حال و افسرده هستید بشینید این فیلم رو ببینید

من که حسابی شاد شدم نمره 7/10

14. 14 کاربرِ زیر از Constantin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,647 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

نهنگ عنبر فیلم خوبی بود من خیلی دوست داشتم کلا با کارای اقای عطاران حال میکنم این فیلم هم که خیلی خوب بود اگه کارای اقای عطاران رو میپسندین این رو هم میپسندین

9/10

16. 17 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,647 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

Boyz n the Hood

? We got a problem, nigga

فیلم پسران محله یکی از بهترین فیلم هایی بود که دیدم از بازی بازیگرا بگیر تا فیلمنامه واقعا عالی بود صحبت های فیورس با تری و بقیه برادراش(سیاه پوست ها) واقعا زیبا و تاثیر گذار بود کلا با این سبک فیلم که حول زندگی و مشکلات سیاه پوستان و هیپ *** و گنسگتر بازی هست حالا میکنم این فیلم رو به همه پیشنهاد میکنم

10/9

18. 16 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بزرگی این دنیا به کوچیکی فکر ماست
    سپاس
    1,197
    از این کاربر 7,720 بار در 601 پست سپاس گزاری شده

کله سحر از خواب پا شدم کوبیدم رفتم دانشگاه که استاد گرامی شرف یاب نشده بودند مجبور شدم برگردم
    حالم خیلی گرفته بود تا این فیلم دیدم خیلی حس خوبی بهم داد
    از اون جور فیلماست که 10 دقیقه اولش ببینی داستان کلی احتمالا دستت میاد و میدونی با یه فیلم فان و تا حد زیاد قابل پیش بینی و کلیشه ای رو به روی که تا حد زیاد میشه پیش بینی کرد چه اتفاقی میوفته و تقریبا میشه فهمید پایانش چه جوریه
    با این وجود 5 شیش ماه شایدم بیشتر بود که به خاطر دیدن یه فیلم تا این اندازه نخندیده بودم...
    از این گذشته بازیگرایی مثل جوزف گوردن و ست روگان به دیدنی تر شدن فیلم کمک کردن
    اللخصوص ست روگان این بشر فوق العادست یه تنه تو این فیلم بار کمدی به دوش میکشید و ترکوند
    البته نه این که بقیه بازیگران خوب نبودن ولی ست روگان خاق العاده بود یکی از خنده دارترین بازیایی بود که ازش دیدم شایدم بهترینش
    با همه ی این توضیحاتی که نوشتم به نظرم فیلم صد در صد ارزش دیدن داره مخصوصا برای کسی که بخواد برای یک ساعت خورده ای اعصابش اروم بگیره و لحظات خوبی همراه با خنده تجربه کنه

همیشه نباید فیلم جدی و بی نقص پرفکت دید که بعضی وقتا باید با این جور فیلما حال کرد
    ژانر کمدی خیلی خوبه امیدوارم فیلم سازهای ماهم قدمی تو این راه بر دارند و یه فیلم تهیه کنند که سراسر از خنده باشه هر چه قدرم بد باشه بازم خوبه و نیازه...

نمره:8/10

این دو تا صحنه فوق العاده بود

مشاهده محتوا اسپویلر

مشاهده محتوا اسپویلر

20. 16 کاربرِ زیر از Daniel Desario بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 152 از 317 اولیناولین ... 52102127142150151152153154162177202252 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع