برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 153 از 317 اولیناولین ... 53103128143151152153154155163178203253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 از مجموع 3168
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

Ain't No Such Things As Halfway Crooks
    The Oswald State Correctional Facility, Level 4
    سپاس
    14,953
    از این کاربر 18,648 بار در 1,392 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

قبل از اینکه محمد عزیز نظرش رو درمورد فیلم بگه من فیلم رو دانلود کرده بودم و میخواستم ببینم من کارای ست روگن رو خیلی دوست دارم چه کار قبلی The Interview که به همراه جیمز فرانکو بود که واقعا خنده دار بود و خیلی دوست داشتم و همینطور فیلم This Is the Endخیلی خوب بودن این فیلم لحظات خوبی داشت اما مثل دو فیلمی که گفتم برای من خنده دار و لذت بخش نبود هر چند فیلم رو دوست داشتم و خوشم اومد و پیشنهاد میدم ببینید کار خوبی شده اما مثل کار های قبلی نمیشه.

10/7

4. 18 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 329 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

The Peanuts Movie

یه انیمیشن دوست داشتنی و خوب با اینکه یه داستان کلیشه ای داره ولی اینقدر خوب کار شده که واقعا از خیلی از انیمیشن هایی که امسال اومده سر تره یه تم ساده کودکانه ولی خیلی شیرین به همه توصیه میکنم حتما ببینید امتیاز من بهش 9

6. 20 کاربرِ زیر از stc37 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

人の夢は!!!終わらねェ!!!!
    سپاس
    5,151
    از این کاربر 7,475 بار در 571 پست سپاس گزاری شده

پل جاسوسان
    کارگردان : Steven Spielberg
    نویسندگان : Matt Charman, Ethan Coen, Joel Coen
    بازیگران : Tom Hanks, Mark Rylance, Alan Alda

خلاصه داستان : دولت آمریکا در یک ماموریت محرمانه هواپیمایی را بصورت مخفیانه برای تجسس به خاک شوروی می فرستد اما این هواپیما در خاک شوروی سرنگون می شود و خلبان این هواپیما به نام گری پاورز (آستین استول) دستگیر می شود. در آنسوی دنیا در ایالات متحده نیز جاسوس شوروی به نام رادولف آبل (مارک رایلنس) دستگیر می شود اما وکیلی به نام جیمز بی داناوان (تام هنکس) وکالت او را برعهده می گیرد. با اینحال آبل در دادگاه محکوم می شود اما پس از انتشار خبر دستگیری پاورز در شوروی، پیشنهاد معاوضه این دو جاسوس مطرح می شود و...

خوب قبل از دیدن فیلم از اونجایی که هر کسی میتونه اول و اخر فیلم رو حدس بزنه با توجه به داستان کمی از جذابیتش برام کم شد (علی رغم علاقه شدیدم به جنگ سرد و فیلم های از این دست) ولی اسپیلبرگ نشون داده و داد که میتونه داستان های کوچیک و معمولی رو جذاب بنویسه مثل ترمینال و ...
    بازیگری شخصیت های اصلی فیلم که در حد عالی ، تام هنکس که همیشه خوب و عالی بوده و من بازی بد ازش بیاد ندارم
    بطور حتم میشه گفت که سورپرایز فیلم بازی "مارک ریلنس" بازیگر نچندان مطرح و شناخته شده بود که بیشتر عمرشو وقف تئاتر کرده و حتی با نقش کمش تونست جوایز مختلف رو بگیره و نامزدی اسکار مکمل هم نصیبش بشه که به احتمال بالا اسکار رو هم بگیره.تنها کسی که در این فیلم پا به پای تام هنکس میدرخشه.

اما من از چندجای فیلم خوشم نیومد ...
    اول اینکه یه ذره فیلم برام طولانی شد 2:20 حدود زمان فیلم بود / دوما اینکه کارای تکراری در فیلم یکمی زیاده مثل رفت و امد های تام هنکس برای معاوضه و ...
    در کل هم انتظار من از فیلمنامه ای که برادران کوئن نوشتن و اسپیلبرگ فیلمبرداری کرده خیلی بیشتر بود
    فیلم بنظر من خیلی خوش ساخته خیلی هم خوب نوشته شده ولی مشکل داستانِ نچندان جذاب فیلمِ (اونقدری جذاب نبود که بخواد فیلم بشه) و انتظار دارم اگر فیلمی الان میخوان درباره جنگ سرد ساخته بشه یه موضوع جدید و بکر باشه.

# با توجه به پیشینه کارگردان بزرگی مثل اسپیلبرگ و انبوهی از فیلم های درخشان این فیلم حتی تو 10تای برترشم جا نداره،اما فیلم بسیار خوبیه و الخصوص برای 2015 که فیلم خوب کم داشت

البته فیلم نکات مثبت هم داره مثل صحنه های المان شرقی و غربی ، کشیدن دیوار برلین ، تفاوت این دو بخش.خیلی درامای قشنگی بود شاید اگه بیشتر فوکوس میکرد و روی شخصیت های اون سکانس ها بیشتر کار میکرد بنظرم بهتر میشد
    فیلم البته یه نگاه امریکایی کامل داره یکطرفه.میشه گفت یا یک تیر دو نشون هم طرفداری محض و اغراق امیز از امریکا و هم سیاه و تلخ جلوه دادن آلمان شرقی و روسیه.بالاخره غیر از این هم از اسپیلبرگ که کاراش جهت داره انتظار نمیرفت ...

نمره من به فیلم 6.5 از 10

8. 24 کاربرِ زیر از ShInOdA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,584
    از این کاربر 1,738 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

The Act of Killing

این مستند نامزد اسکار بهترین مستند سال 2012 بوده و برنده نشده!!! هنوز نرسیدم برنده ی اسکار 2012 رو ببینم، باید خیلی خوب بوده باشه که تونسته باشه این مستندو پشت سر بزاره، و اما درباره ی خود مستند:
    موضوع و خلاصه ش درباره ی انقلاب نیم قرن پیش اندونزیه که کودتا میشه و کومنیست های حاکم سرنگون میشن و با کمک گروه های شبه نظامی اندونزی الان شکل میگیره اما این مستند درباره ی سیر این اتفاقات نیست!! درباره ی بازجوهای اون زمان و قاتلین اون دورانه!! جوون هایی که یهو قدرت قضاوت واسه ی جون یه آدم رو میزارن تو دستشون
    کلا مستند واقعن ترسناکیه و شروعش اینطوریه که با مردان پیر شده ی اون دوران همراه میشن تا اعدام ها و قتل هارو بازسازی کنن به شیوه ای که دوست دارن و ازش یه فیلم درست کنن
    مطمئنم هرچقد که فکر کنید در خفقان بسر میبرید اگه این مستندو ببینید خداروشکر میکنید اندونزی زندگی نمیکنید:دی چیزی که آدمو بهت زده میکنه شرایط حاکم الانشونه، گروه های شبه نظامی وجود دارن و رژه برگزار میکنن و مورد ستایش قرار میگیرن، پوشیدن یونیفرمشون افتخاره و تو تلویزیون به عنوان قهرمان ازشون نامبرده میشه و تشخیص تبعیت مردم که بر اساس رضایته یا ترس واقعن سخته، دیالوگ ها واقعن صریحه و شخصیت ها واقعن عجیب
    سیر تغییر شخصیت ها تو مستند هم در نوع خودش جالبه ، "انور" یکی از راوی های اصلی داستانه که قتل هزار نفر توسط اون صورت گرفته و خیلی شاد و خوشحال و با کلی خاطره بازی از فیلمای هالیود شروع میکنه و هرچی بیشتر پیش میریم انور بیشتر و بیشتر تو فکر میره و در آخر دچار فروپاشی میشه و خیلی خیلی جالب بود
    قسمت دوم این مستند هم گویا ساخته شده

W*h*o*r*e's Glory

این مستند تو سه تا کشور ساخته شده و باز خیلی دلخراش بود
    موضوعش درباره ی فاح/شه ها و روس/پی هاست و چگونگی امرار معاششون و زندگیشون و نیازهاشون و ...
    فیلم در تایلند شروع میشه که وضع تقریبن بهتری دارن و بعد به بنگلادش میره که واقعن فاجعه ست و دلگیره و در آخر به مکزیک میرسه
    یچیزی که خیلی جالبه رضایت خود اون افراد از اون سبک زندگیه، مخصوصن بنگلادش، برای من بیننده خیلی دردناک بود اون شرایط ولی آدمای داستان واسه اون زندگی میجنگیدن و عجیب مسخ اون زندگی بودن، بین اون همه فقط یکی دو نفرشون از این نوع زندگی گله کردن
    تو مکزیک که وضع عجیبتری بود، بعضیا حتی فرصت برای فرار ازش داشتن ولی خیلی محکم میگفتن این انتخاب ما واسه زندگیه
    واسه یبار دیدن جالب بود ولی کلا خوشم نیومد ازش، قسمت دوم که مربوط به بنگلادش بود از دو قسمت اول و سوم جالبتر بود

به کجاها برد این امید ما را...؟

سپاس
    14,953

انیمه "Porco Roso" ساخته ی هیائو میازاکی یکی از بزگترین کارگردانان دنیای انیمیشن و یکی از موسسین استدیو مشهور جیبلی و سازنده کارهای محبوبی چون"Princess Mononoke" و "Spirited Away" برنده اسکار بهترین انیمیشن سال 2003 داستان انیمه در مورد یک خلبان ایتالیایی دوران جنگ جهانی اول هست که قبلا یک انسان بوده، اما الان یک خوک ـه! شغل اون محافظت از کشتی های دریای مدیترانه در مقابل دزدان هوایی ـه! با روی کار اومدن رژیم فاشیستی دولت تمام کار های اون رو تحت نظر داره و همیشه تحت تعقیبه و با ورود یک خلبان امریکایی که به گفته ی خودش یک چهارم جدش ایتالیایی ـه به دریای ادریاتیک محل سکونت پورکو که نه تنها میخواد افتخارات پورکو رو بدزده بلکه میخواد زنی رو که پورکو از بچگی عاشقشه رو بدست بیاره وارد ماجراهایی میشه که باید ببینید و لذت ببرید

10/9

11. 22 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

? You Think You Know Me
    سپاس
    66
    از این کاربر 486 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

Steve Jobs
    با شروع شدن سال 2016 سیل سریال های جدید و البته فصل های جدید سریالا روند فیلم دیدنم خیلی کند شده
    ولی یکی دو شب پیش بالاخره همت کردم و فیلم Steve Jobs محصول سال گذشته هالییود به کاگردانی Danny Boyle رو تماشا کردم و با اینکه موضوع و ژانر فیلم انچنان برام جذاب نبود و
    خیلی انتظار خاصی از فیلم نداشتم ، با یک فیلم خوب روبرو شدم .
    یک فیلم خوب پر از بازی های خوب و با کارگردانی حساب شده
    بانو Kate Winslet انصافا بازی زیبایی تو یه نقش متفاوت با دیگر نقش افرینی هایی که ازش دیده بودم اجرا کرده بود و به حق گولدن گلوب (و احتمالا اسکار) رو مال خود کرد .
    همچنین Seth Rogen کمدین مورد علاقم یک بار دیگه بعد از فیلم تحسین شده ی 50/50 در یک نقش کاملا جدی بازی خوبی رو از خودش به نمایش گذاشت و البته Michael Fassbender که بازیگر مورد علاقم توی نسل نسبتا جدید سینما باز هم یه بازی کامل از خودش به نمایش گذاشت و چندین و چندتا سکانس دیدنی داشت و به حق کاندید تمامی جوایز معتبر سینمایی شده .
    سکانس مورد علاقم از فیلم احتمالا سکانس درگیر لفظی روگن و فسبندره تو 1/3 پایانی فیلم .
    در انتها اینکه اگر راجع به فیلم تحقیق خاصی نکرده اید از فرم فیلم کمی جا می خورید ولی بدون شک از دیدنش پشیمون نمیشید و لذت می برید .

یه نکته هم راجع به فسبندر بگم که سال 2015 رو به اسمش می زنم با 3و4 تا بازی خوب تو چند تا فیلم خوب با نقشای کاملا متفاوت . Slow West در نقش یه Bouty Hunter کم حرف ، در بازسازی موفق MacBeth در نقش لرد مکبث و این فیلم . البته در نسخه ی جدید فیلم X-MAN هم بازی کرد که من علاقه ای ندارم و ندیدم .

نمره من 8 از 10 به این فیلمه .

13. 22 کاربرِ زیر از sh-zarbedar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,520
    از این کاربر 6,609 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

این همکاری دنیل با شرایدان معجزه میکنه

فیلم های خوب زیادن اما فیلم هایی که تاریخ مصرف ندارن خیلی کمن ،

به نام پدر هم جزو همین دسته هستن ، در هر زمان این فیلمو ببینید شما

رو محو لحظات و دیالوگ های عمیق و بازی های بی همتای خودش میکنه

شاید در دنیای پر از جنایت و وحشتناک امروز دیدن فیلمی که در مورد عدالت

و آزای باشه جالب باشه.

9/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

15. 18 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,953

فیلم "Hot Fuzz" ساخته "Edgar Wright" این فیلم جزء یک سه گانه هست که داستانشون به هم هیچ ربطی نداره فقط دو زوج بازیگر در هر سه فیلم حضور دارند "Simon Pegg" و "Nick Frost" من حدود یه سال پیش فیلم سوم این سه گانه به نام "The World's End" رو دیدم و واقعا خوشم اومد جدیدا به لطف ایرانسل فیلم زیاد میبینم داشتم توی اینترنت در مورد یه فیلم کمدی اکشن خوب مثل "Kingsman: The Secret Service" میگشتم که به این فیلم برخوردم که هم از طرف منتقدین و هم از IMDB نمره خوبی گرفته بود داشتم اطلاعات فیلم ور میخوندم که فهمیدم جزو یک سه گانه هست که به ترتیب "Shaun of the Dead" و "Hot Fuzz" و "The World's End".
    از اینکه چطور به این فیلم برخوردم و این فیلم رو دیدم بگذریم فیلم در مورد یک پلیس جوان و با استعداد به نام نیکلاس انجل که در اداره پلیس شهر لندن مشغول به کار هست در هنر های رزمی مهارت داره و در کنترل کردن اشوب استاده و برنده باتون افتخار! هم شده و در بین مردم هم بسیار محبوب هست این شخص رکورد دار بیشترین تعداد دستگیری مجرمین رو داره و نسبت به بقیه افسران 400% بالاتره همین دلیلی هست که بقیه بهش حسادت کنن به همین دلیل اون رو به یک روستایی در بیرون از شهر میفرستن در اون روستا امار جرم بسیبار پایین هست و حتی توی بار ها بچه های زیر سن قانونی ازادن که مشروب بخورن به جای اینکه بیکار باشن و همین برای افسر نیکلاس انجل که الان گروهبان یکم شده بسیار عجیبه و سعی داره بفهمه قضیه از چه قراره در ضمن فرد بسیار قانون مداری تشریف دارن.

فیلم رو دوست داشتم اگه کارهایی مثل "SPY" و "Kingsman" رو دوست داشتید پیشنهاد میکنم ببینید.

8/10

17. 19 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,953

فیلم اول از سه گانه دوم "جنگ های ستاره ای" با عنوان "Star Wars IV :A New Hope" محصول سال 1977 با کارگردانی جورج لوکاس خالق اصلی مجموعه خیلی ها ترتیب دیدن فیلم ها رو به این صورت که اول سه گانه اول که بین سال های 1999 تا 2005 ساخته شده رو پیشنهاد دادن اما من از سری قدیمی که طرفدارای قدیمی پیشنهاد کردند شروع کردم و با دیدن قسمت اول فهمیدم با چه شاهکاری طرفم واقعا فیلم زیبایی بود جلوه های ویژه که برای اون سال ها واقعا خوب بود و اصلا از این بابت اذیت نمیشین داستان از اونجا شروع میشه که به سفینه پرنس لیا حمله میشه و این سفینه حامل نقشه هایی هست که برای پیروزی شورشیان در مقابل امپراطوری لازمه پرنس لیا نقشه ها رو توی حافظه دروید(ربات) به نام R2 ذخیره میکنه و میخواد که اون رو به فردی به نام اوبی ون کنوبی تحویل بدن و اون دروید به همراه یه دروید دیگه به نام C-3PO فرار میکنن و توی یه صحرای بی اب و علف می افتن و C-3PO با داد وبیداد درخواست کمک میکنه و گونه ای از موجودات به نام جاوا (Jawas) که کارشون فروش دروید و .... است اون ها رو پیدا میکنن و میبرنشون برای فروش بین راه شخصیت اصلی فیلم وارد میشه به نام لوک اسکای واکر که پدرش یک جدای بوده و در جنگ کشته شده و به همراه عمو و زن عموش زندگی میکنه که با ورود این دریود ها وارد ماجراهایی میشه و میفهمه که اوبی ون کنوبی که زمانی در کنار پدرش جنگیده در حقیقت نمرده و زندس و عموش چیز هایی رو از اون پنهان کرده .......

فیلم واقعا عالی بود من که خیلی لذت بردم

10/10

19. 11 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    14,953

شاهکار داستان عامه پسند فوق العاده بود قبلا بعضی سکانس های فیلم رو دیده بودم اما نمیدونم چرا نرفته بودم سمتش بهترین اثر تارانتینو هیچی کم نداشت یکی از بهترین تجربه های سینمایی من از غافلگیری ها که تارانتینو استاد اینکاره ,فیلمنامه , بازیگرا همه عالی بودن به اضافه خودش که عالی بود پرداخت داستان فوق العاده بود خلاصه داستان که فکر کنم نیازی نباشه چون با یه سرچ کوچیک میتونین بفهمین با چه شاهکاری طرفین بزودی هم فیلم اول تارانتینو سگ های انباری رو میبینم

10/10

21. 12 کاربرِ زیر از Tha Real Nigga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 153 از 317 اولیناولین ... 53103128143151152153154155163178203253 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع