برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 217 از 317 اولیناولین ... 17117167192207215216217218219227242267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 از مجموع 3166
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,754 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

وقتی شنیدم الی راث قراره یک فیلم بر اساس ارزوی مرگ چارلز برانسون بسازه
    مطمن بودم فیلمش خیلی خونین و خشنی بشه بیراهم فکر نکرده بودم
    فیلم خوب و سرگرم کننده ای بود
    برای سرگرم شدن و سپری کردن یک اخر هفته گزینه بدی نیست
    داستانش خیلی سر راست و ساده است قابل پیش بینیه ولی سکانس اکشن فیلم خوب کار شده
    که این ایراد رو تا حدودی برطرف میکنه و باعث میشه که جذابیت برای بیننده کم نشه
    تا اخر فیلم درگیر فیلم بشه درست فیلم حفره های داستانی زیادی داره
    که ببینده به راحتی این مشکل رو پیدا میکنه وباید بدونه که فقط با یک فیلم اکشن طرفه نه بیشتر
    نسبت یه کارهای قبلی بروس ویلیس خیلی سرتر بود
    از بس این بروس ویلیس و نیکلاس کیج فیلم بد و بی خود بازی کردن و همه رو دلسرد کردن
    نمیشه به حضورشون تو یک فیلم دلخوش بود و به خاطر فیلم های خوبی که ازشون دیدیم
    به اسمشون اعتماد کرد این دو نفر برندی بودن که بی اعتبار شده و برشی ندارند
    ولی اگر دوست دارید یک فیلم خوب و ارجینال ببینید
    قسمت اول ارزوی مرگ با ابزی چارلز برانسون رو ببینید
    خیلی سرتره بازی چارلز برانسون خیلی جذاب تر و به یادماندنی تر بود
    من به این فیلم شش میدم

فکر میکردم همکاری دوباره جنیفر لارونس و فرانسیس لارونس یک تریلر جاسوسی عالی و سرگرم کننده باشه
    ولی اینجور نبود زمان بیش از حد طولانی و کشنده فیلم ببینده رو جون به لب می کنه
    ریتم فیلم خیلی کنده هیچ هیجان و کششی نداره نه گره داستانی خوبی داره نه اتفاقی می افته که
    جذابیت فیلم رو بیشتر بشه فیلم های جاسوسی از این دست خلاقیت و داستان گویی خیلی خوبی دارند
    البته اگر یک فیلم جاسوسی درست و درمون باشه ولی این فیلم این ویژگی رو نداره
    همه بار جذابیت و زرق و برق فیلم روی دوش جنیفر لارونس قرار داره که برای یک فیلم در این سبک کافی نیست
    این فیلم این ویژگی ها یک تریلر جاسوسی رو نداره در انتهای فیلم که ببینده زجر کش شده وتیک تاک ساعت شروع میشه
    داستان فیلم کمی تکون میخوره ولی برای لذت بردن از این فیلم کافی نیست اینجا خلاقیت و قدرت نویسندگی کمی دیر شکوفا میشه
    این فیلمی یکی از معمولی ترین و کسل کننده ترین فیلم های جنیفر لارونس و فرانسیس لارونس خواهد بود
    فیلم های جنایی و جاسوسی سبک مورد علاقه من هستند ولی به شرطی که یا داستان خوبی داشته باشه
    یا هیجان درگیر کننده ای در فیلم وجود داشته باشه که به ریتم مناسب فیلم کمک کنه
    البته فیلم زیرپوستی نگاه سیاسی و منتقدانه ای نسبت به کشور روسیه داره
    به ببینده القا خواهد شد که ریس جمهور روسیه یک دیکتاتور بوده و ک گ ب هم یک سازمان خونخواره
    انگار همه سازمان سیاه و اف بی ای رو ب عنوان یک نهاد عدالت خواه و مقدس به یاد می اورند
    من به این فیلم پنج میدم
    در کارنامه کاری فرانسیس لارونس فیلم دیدنی مثل کنسانتین،من افسانه ام و سه قسمت از هانگر گیمز وجود داره

سپاس
    834
    از این کاربر 882 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

اکثرا از فیلم های سبک تین ایجری خوشم نمیومد شاید به خاطر همین بود تا الان ندیده بودم این فیلم !!!!ولی با دیدنش تازه فهمیدم خلاقیت توی فیلم های تین اینجری تا کجا میتونه پیش برهفیلم دو بخش داشت برام نیمه اول فیلم برام بیشتر جنبه خنده و توصیف شخصیت های داستان بود که انصافا هم خوب بود و نیمه دوم فیلم برام بیشتر جنبه درام داشت که یه خورده ای هم احساسی شده بود داستان با این حال ازون فیلم های بود که حال آدم خوب میکرد بعد دیدنش
    9/10

سپاس
    25,365
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط allen74 نمایش پست ها
    اکثرا از فیلم های سبک تین ایجری خوشم نمیومد شاید به خاطر همین بود تا الان ندیده بودم این فیلم !!!!ولی با دیدنش تازه فهمیدم خلاقیت توی فیلم های تین اینجری تا کجا میتونه پیش برهفیلم دو بخش داشت برام نیمه اول فیلم برام بیشتر جنبه خنده و توصیف شخصیت های داستان بود که انصافا هم خوب بود و نیمه دوم فیلم برام بیشتر جنبه درام داشت که یه خورده ای هم احساسی شده بود داستان با این حال ازون فیلم های بود که حال آدم خوب میکرد بعد دیدنش
    9/10
    ممنون از دوست خوبمون به خاطر معرفی این فیلم حال خوب کن. راستش منم که چند سال پیش میخواستم این فیلم رو ببینم، با توجه به اسم فیلم با دید منفی رفتم سراغ این فیلم، منتظر بودم تا حالم رو بهم بزنه! ولی حقیقتأ این فیلم بیشتر حال خوب کن بود هرچند آخر فیلم زیادی احساسی شد. داستان هم به ظاهر کمی کلیشه‌ای و تینیجری به نظر میومد ولی همونطوری که خودت هم گفتی خلاقیتی که کارگردان به خرج داده بود و مفاهیمی که داخل فیلمش بود ثابت میکنه اینگونه نیست.

از روی اسم فیلم هم مشخص هست که ظاهر این فیلم در مورد یک دختر مردنیه و روی این قضیه مانور داده میشه اما باطن فیلم در مورد این پسر(گیرگ) هست و این "گیرگ" هست که در حقیقت مرده! کسی که به صورت "نامرئی و تنها" و همینطور "از خود متنفر" زندگی میکنه. یکی از دلایل اینکه از خودش متنفر هست این هست که قیافه‌ی زشتی داره و همین باعث می‌شه نامرئی‌تر بشه (انتخاب بازیگر نقش گیرک و شخصیت‌پردازیش خوب صورت گرفته بود، مثلأ گیرک از اون خوشگلای کلاس نیست)، همیشه با همه‌ی سلیقه‌ها موافق هست و همه رو تأیید میکنه درحالی که در هیچ کدام از آنها سررشته نداره. با همه دوست میشه تا هیچ دشمنی نداشته باشه در حالی که از آنها متنفر هست ولی برای اینکه وارد دردسر نشه همیشه نامرئی زندگی میکنه، تناقض خنده‌داری به نظر میاد: همه جا هست و هیچ جا نیست!! به ظاهر در همه‌ی گروه‌ها هست ولی در واقع در هیچ گروهی نیست!

ایده داستان (ظاهر داستان):
    مشاهده محتوا اسپویلر

از قضا (اجبار مادرش!) گیرگ قرار هست نقش فرشته‌ی نجات رو این وسط بازی کنه. او و دوستش "ارل" فیلمساز هستند (باورتان نمیشود چقدر این فیلم‌های کوتاه باحال هستن!) و از قضا (اجبار مدیسون!) گیرگ میخواد برای خوشحال کردن این دختر مردنی یک فیلم بسازه که قبل از مردنش اون فیلم رو ببینه تا خوشحال بشه و افسردگیش کمتر بشه. در واقع یک جور حس دلسوزی و ترحم نسبت به این دختر پیدا میکنه.

در ارتباط با اسپویلر قبلی یکسری سکانس خیلی باحال توی فیلم بود (در ارتباط با فیلمسازی گیرک و ارل) که بسیار نوستالژیک بودن خصوصأ خاطره‌بازی با فیلم The Seventh Seal از اینگمار برگمن! میتونید چندتاشون رو توی اسپویلر پایین ببینین:

مشاهده محتوا اسپویلر

این فیلم در مورد آدم‌هایی هست که مرده زندگی میکنن، فیلم به دنبال آن هست که نشون بده حتی اگر یک روز به پایان زندگیت مونده باشه، باید اون روز رو در شادی بگذرونی، حسرت گذشته رو نخوری و سرزنش‌ها و تمسخرهای دیگران برایت بی‌اهمیت باشن.
    و اما این پسر به فکر همه هست و برای همه دلسوزی میکنه بجز خودش! خودش "مرده" زندگی میکنه (یا بهتر بگم مُردگی میکنه) تا "زندگی" دیگران رو ببینه و این به او آرامش میده.

مشاهده محتوا اسپویلر
    زمانی که دختره میخواد از شیمی درمانی دست بکشه، گیرک بهش میگه با این کار مادرت را به کشتن میدی! (یعنی هم خودت را میکشی و هم مادرت از غم از دست دادن دخترش می‌میره!) یعنی پسر به فکر زندگی دختر هست به فکر زندگی مادر این دختر هم هست ولی به فکر زندگی خودش نیست.

اما نکته‌ مهم‌تر اینجاست که گیرگ همه‌ی این کارها رو به اجبار انجام میده تا از دردسر به دور باشه! در دیالوگی این قضیه روشن می شه، آنجا که دختر میگه:

مشاهده محتوا اسپویلر
    "مادرت مجبورت کرده تا با من باشی، ارل مجبورت کرد تا فیلمات رو نشونم بدی، مدیسون مجبورت کرد تا اون فیلم رو بسازی، پس کدوم قسمتش واقعأ از طرف خودت بوده؟"

و اما گیرگ به نظر دیگران بیش از حد اهمیت میده و همین باعث میشه کارهایی انجام بده که دیگران را خوش آید! نکته‌ی مهم این هست که میشه از زندگی دیگران قبل از مردنشان درس گرفت و احساس خوشبختی کرد، اینکه ببینی چقدر زیبا زندگی کردند، کافیه چشم‌ها رو باز کنیم و "زندگی" رو ببینیم. جالب اینکه فیلم با یک دروغ شروع میشه! به این قضیه هم میشه با یک دید منفی نگاه کرد و هم با یک دید مثبت، به خودتون بستگی داره! موسیقی این فیلم، کیفیت تصاویر، فیلمبرداری و ... هم خوب هستن و در کل فیلم حال خوب کن و لذت‌بخشی هست. آخرش هم فیلم به طرز حیرت‌انگیزی متحول میشه و به شدت احساسی تموم میشه.

امتیاز من به این فیلم: 7.4/10
    Can't find yourself. Lost in your lies

سپاس
    834
    از این کاربر 882 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

"جاده ای به سوی تباهی"همیشه انتظار داشتم تام هنکس توی فیلم های با نقش مثبت ببینم اصلا انتظار نداشتم اول فیلمی رو ببینم که توش تام هنکس نقش منفی( از اعضا گروه گنگستر) داشته باشه که در ادامه فیلم هنکس به خوبی توانسته بود از عهده‌ی یک شخصیت منفی دوست داشتنی بر بیاد فیلم با یک داستان در مورد یک دعوا بین گروه گنگسترها آغاز می‌شود، که موجب می‌شود تا پسر مایکل(تام هنکس) که آن صحنه را می‌بیند، شاهد دیدن یک قتل باشد و بعد از این اتفاق پسر مایکل تبدیل به هدف گروه گنگسترها می‌شود(اون چرا که نباید می دید، دید) بر اثر اشتباهی همسر و فرزند دیگر مایکل به جای او کشته می‌شوند و ازین جای داستان حس انتقام سراسر فیلم دربرمیگیره.............انتخاب اسم فیلم هم به نظرم عالی بود چون اون حس انتقامی که توی ذهن مایکل ایجاد شده بود،تشبیه به جاده ای شده بود که مایکل به سوی تباهی پیش میبرد.
    10/10
    سکانس مورد علاقه:
    یک صحنه فیلم تام هنکس و جودلا(در نقش هارلن مگوایر یک آدمکش با اختلالات روانی که اجیر شده بود مایکل و پسرش بکشد)توی یک رستوران بین راهی برای اولین بار بهم برمیخورن و وقتی مایکل از هارلن مگوایر درباره شغلش میپرسه در جوابش به مایکل میگه" شغلم روزنامه نگاری و جنازه هارو هدف میگیرم.......منظورم با دوربین نه با اسلحه"بعد این حرف جودلا، قشنگ یه خط عرقی داشت روی صورت تام هنکس ایجاد میشد از ترس بود یا هر چیز دیگه ای کلا صحنه ای جالبی بود برام.

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

احساس می‌کنم از آخرین چیزی که تو این تاپیک نوشتم یک سالی می‌گذره شاید چون بعد از نوشتن آخرین مطلب راجع به فیلمی که دیدم، فیلمی ندیدم که اونقدر خوب باشه تا منو قانع کنه بیام و براش چیزی بنویسم. نه که حالا کسی منتظر نوشتن من باشه، فقط من‌بابِ معرفی

شاید برای شما هم تا حالا پیش اومده باشه که با یه فیلمی که امتیازش بالائه و همه هم ازش تعریف می‌کنن ارتباط برقرار نکنین و یا برعکس با فیلمی که امتیاز پایینی داره و خیلی‌ها ازش خوششون نیومده، خوشتون بیاد و لذت ببرید. فیلمِ Th Bachelors برای من در دسته‌ی دوم قرار می‌گیره و واقعاً موقع دیدن این فیلم نمی‌خواستم تموم بشه اصلاً، شدید باهاش ارتباط برقرار کردم و لذت زیادی بُردم.

داستان فیلم روایتِ پدر و پسریِ که بعد از فوت مادر خانواده، از اون شهر به یه شهر دیگه می‌رن و می‌خوان زندگیِ جدیدی رو شروع کنن، بیل که معلم مدرسه‌ست و تو شهر جدید مشغول به کار می‌شه و وِس هم که خب همراه پدرش به همون مدرسه می‌ره و مشغول درس خوندن می‌شه. بیل بعد از فوت همسرش کاملاً شخصیت قبلی و شادِ خودش رو از دست داد و تبدیل به یه آدم افسرده شد و حتی شهر و آدمای جدید هم نتونست بهش کمک کنه و وِس هم با اینکه با دختری به اسم لِیسی آشنا شد که خودش از وِس هم فاکد آپ تر بود، وضعیتش زیاد رو به راه نشد. بیش‌تر از این نمی‌خوام راجع به داستان حرف بزنم چون قشنگ اسپویل می‌شه و مزه‌ـش رو از دست می‌ده. حالا این وسط کلی اتفاق مختلف میوفته که خیلی ناراحت کننده و دیدنیه. چیزی دیگه‌ای نمی‌شه گفت، لذت بخش و تماشایی بود. 8.5/10

سپاس
    158
    از این کاربر 806 بار در 65 پست سپاس گزاری شده

خوک

ساخته مانی حقیقی
    با بازی حسن معجونی، لیلا حاتمی، سیامک انصاری، علی مصفا، لیلی رشیدی و پریناز یازدیار

خوک رو اگه از منظر سکانس های جداگانه در نظر بگیری بی نظیره...نوع طنز و نگاهش در بعضی از این سکانس ها منحصر به فرده
    بازی ها خیلی خوبه به خصوص حسن معجونی
    ولی فیلم در کل آشفته ست...پیامش رو می رسونه ولی دلچسب نیست.
    از مانی حقیقی که کنعانش هامونی جدیده انتظار بیشتری می ره

9. 25 کاربرِ زیر از Serenita بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    998
    از این کاربر 784 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

Audition 1999
    همین الان دیدن فیلم و تموم کردم .
    میدونم باید وقت بزارم و بهش فکر کنم و بعد نظرم و بنویسم اما بیخیال نمیتونم صبر کنم
    با وجود imdb rate بالا نمیدونم چرا تا الان ندیده بودمش شاید چون میترسیدم با فیلمی تو مایه های martyr و ... روبرو بشم
    نصف اول فیلم یا حتی بیشترش که میگذره فقط بهتون سرنخ میده و اجازه میده کاراکترها رو بشناسید ظوری که فکر میکنید ایا واقعا فیلم ترسناک نگاه میکنید؟! اما فضای تعلیق و درام فیلم شما رو پای فیلم نگه میداره .
    نحوه فیلم برداری و زاویه دوربین فضا رو باز میزاره برای تخیلتون که بنظر من فیلم و creepy و جالب میکنه
    و پایان دو پهلو که من هنوز نمیدونم فیلم چطور تموم شد .... نه واقعا اگر کسی درباره اخر فیلم نظری داره به من بگه چون نمیتونم بهش فکر نکنم و دلم میخواد نظرهای مختلف و بدونم... اگر اینجا نظر خودم و نمیگم چون اسپویل میشه
    بدون هیچ تصوری برید و فیلم و تماشا کنید ... امیدوارم لذت ببرید

11. 19 کاربرِ زیر از A_TWD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Nothing is Impossible
    سپاس
    448
    از این کاربر 710 بار در 75 پست سپاس گزاری شده

بعد از کلی فیلم بلک باستر و نجات دنیا توسط آمریکایی ها بالاخره یه فیلم دیدم که ارزش وقتی رو که می زاری داشت
    داستان فیلم سرراست بود و هیجان خوبی به بیننده القا می کرد.
    حتمن پیشنهاد می کنم ببینید

13. 17 کاربرِ زیر از Skadi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,731
    از این کاربر 2,964 بار در 313 پست سپاس گزاری شده

Call Me by Your Name 2017

"مرا با نام خودت صدا بزن" صمیمی ترین و شاعرانه ترین فیلم سال های اخیر, و بدون شک یکی از ماندگارترین فیلم های تاریخ سینماست.
    برای من این فیلم همچون 2 ساعت سفری بود به دل طبیعت, عشق, موسیقی و از همه مهم تر "زندگی"!
    شاید تمام زندگی در همین دیالوگ "پروفسور پرلمان" خطاب به فرزندش "الیو" خلاصه بشه:

"فقط یادت باشه...
    قلب و جسم ما فقط همین یک بار به ما بخشیده میشه,
    و تا چشم بهم بزنی قلبت کهنه شده.
    و جسمت... زمانی میرسه که دیگه کسی حتی بهش نگاه هم نمیکنه, چه برسه به اینکه بخواد بهش نزدیک بشه.
    الان اندوه داری, غم داری. نکشش. همینطور اون لذتی رو که حس کردی"

تنها نقص فیلم دقیقا بعد از همین دیالوگ اتفاق می افته. یک نقص فنی بزرگ ویرایش در فیلمی که میتونست بی نقص باشه
    به زمان دو عکس زیر که پشت هم گرفته شده توجه کنید

9.5/10

15. 19 کاربرِ زیر از Lou Bloom بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    291
    از این کاربر 489 بار در 71 پست سپاس گزاری شده

http://picoup.ir/images/35072511703740671662.jpg
    https://www.imdb.com/title/tt5478478/
    HOSTTILES 2017
    چند وقت پیش قسمت شد و این فیلم دیدم.دلیلش هم یک به خاطر کریستین بیل بود که بازیگر فوق العاده ایه و دلیل دوم درام بودن داستان!فیلم داستان تنش بین یه ارتشی با بازی کریستین بیل و رهبر یکی از قببایل سرخپوستیه که زندانی شده ولی حالا چون سرطان داره به بیل این وظیفه رو میدن که ایشون به زادگاه مادری منتقل کنه!تو بعضی از قسمتها اونطور که باید و شاید به شخصیتها پرداخته نشده و بعضی جاها فیلم روی مخ هست مخصوصا اون جاهایی که اون زنه تو فیلم GONE GIRL پیداش میشه ولی در کل فیلم سطح بالاییه!و به کسانی که درام دوست دارن توصیه میکنم
    امتیاز من=8 از 10

17. 14 کاربرِ زیر از MEHDIATB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 217 از 317 اولیناولین ... 17117167192207215216217218219227242267 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع