برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 197 از 316 اولیناولین ... 97147172187195196197198199207222247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 از مجموع 3156
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

دوستانی که خوره ی فیلم هستن میتونن توی این تاپیک آخرین فیلم ـی که دیدن رو معرفی کنن .
    چیزی که مهم هست توی این تاپیک نظر شما در مورد اون فیلم هست، نه نقد یا معرفی کپی شده از جای دیگه و فلان منتقد.
    شاید یه فیلم از نظر اکثریت خوب یا بد باشه ولی شما نظر متفاوتی نسبت به اون فیلم داشته باشید . ما توی این تاپیک قراره تظر و برداشت شخصی "شما" از فیلم رو بدونیم . اگر در کنار مطلب خودتون و جهتِ کامل تر شدن پستتون هم از نقدِ سایت های معتبر دیگه استفاده کنین مشکلی نداره .

برای هر چه کامل تر شدن و بهبود روند تاپیک یه سری قوانین و نکته هایی لحاظ شده که باید زحمت بکشید و در پست های معرفی خودتون لحاظ کنید .

• اسم لاتینِ فیلمِ موردنظر رو حتما ذکر کنید و صرفا به گذاشتن عکس اکتفا نکنید که بعدا از طریق "جستجو" بشه راحت تر بهش دسترسی پیدا کرد .

• گذاشتن عکس یا پوستر از فیلم (ترجیحا پوستر فیلم) علاوه بر زیبایی پستِ شما، به معرفی بهتر فیلم به کاربرا هم کمک میکنه . فقط هنگام گذاشتن عکس به دو نکته توجه کنید:
    • اول اینکه از عکس های با سایز و حجم معقول استفاده کنید. و بعد اینکه عکس مربوطه رو در گالری عکس اختصاصی سایت آپلود کنید که در آینده با مشکلاتی از قبیل پاک شدن عکس ها روبرو نشیم. در صورتی که سایز تصویرتون بزرگ بود حتما تصویر بندانگشتی مخصوص انجمن رو استفاده کنید (Thumbnail for Forum)

• حتما لینک مربوط به صفحه ی IMDB اون فیلم رو هم در پستتون قرار بدید .

• حتما توضیحی درباره ی فیلم و داستانش بدید (استفاده از خلاصه داستان های موجود در نت خلاف مقرراتِ تاپیک هست).

• نظر شخصی خودتون رو درباره ی فیلم بنویسید، نه نظر بقیه ی افراد یا منتقدها رو .

• طبیعتا متن های نیم خطی با این محتوا که خوب بود/خوشم اومد/ حتما ببینید یا.... اسپم محسوب شده و پست بایگانی خواهد شد .
    • اگر توی متنتون بخش مهمی از فیلم و یا پایان اون رو بیان میکنید حتما و حتما از تگ اسپویلر() استفاده کنید .
    • و در آخر اینکه نمره و امتیاز خودتون به فیلم (از ۱۰ امتیاز) رو اعلام کنید.

• لطفا از درخواست و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک خود داری نمایید.

امیدوارم با مشارکت همه ی کاربرا و رعایت نکات بالا شاهدِ تاپیک کامل و منظم و پر رونقی باشیم که بتونه به کاربرای عزیز برای انتخاب فیلم موردنظرشون کمک کنه .

با تشکر .
    تیم مدیریت انجمن/ سینما

2. 370 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

"Ross Geller",.:'PΞJMΔП':.,.:SiSiBK:.,.Ven0m.,0UnknowN1,11212,123u,125yahel,1passenger,2rance,3bastian,86471181,:: ERFAN ::,::LuCiFer::,a1251372,AAlireza,abbas stannis,Achillies,ADaM AhaNi,AdibTE,ADOLOVSKY,ahmady45,Ahmad_n,akromat,Alex Vause,ali1452,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,aliskh,alita34,allen74,amesterida,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,AmirGoody,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_24,ammar,amo_omid,ana raftalia,anzalichi,apple2009,AR!@N,aramis2800,Arash_72,ARCTIC,arefeh-7,arezoojashoa,aria76,arso,asdali,ashley_1986,atena90,Atrin021,audrey,♥FRIENDS♥,bad-sector,bakuryu,bamdadn,Barkeep,Barney,Barney Stinson,Batlaghi,bayani,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Bill The Butcher,Bis,Boatles-Oar,bysnco,CapKiLL3r,caroline,Chandler Bing,Charliee,checha,Chris,Cinderella,Corleone,D O R D I,daniish,Dark Angel,DARK BOY,Dark Passenger589,Davinci,Days of Heaven,dazraf,De PALMA,Demon Killer,DEXTER HBO,Dexter_171,dll,don draper,drake,Dream Theater,Dreamy girl,dutchman,Eℓηαz,ebire,ebramg,ehsan1370,ehsan_2000,Ehsan_keen,eli99,eni,erfani,ergen,eric,Error Time,ESajad,ESPRIT,EstefaN,Ever_3313,Exit1,FarboƉ,Farc0da3lx,FARZAD-P,fatima-b021,Fedex,Filmer,freeda,friendz,g0dsend313,Gallow,gasarsa,gole yakh,H a M i D,H!TMAN,h1tman007,haberalism,hadi2006mi,hamed224,hamid-p71,HAMID13,hamid5251,Headache,hitman,HMNN,Hmv-,hossein370,hosseinare,hosseinf722,Hossein_124,hossien89,hosssein,idin,Irag,irani11,ShInOdA,Jack Bauer,jackal,jackbauer2012,janloka,JenabPargaar,Joey,jokarsanaye,joker8,Julie,justice,justUnited,karim_load,Katy Perry,KawasaKi,KEVIN GARVEY,KimiaM,KING STANNIS,KING TWD,kingmiladkh,kingnessi,KingStranger,KOOROSH,koresh92,kousha,lastshepherd,legendary,Lemonism,libra,linkinpark20,Logic,Lordloss,Lou Bloom,M.Amir,M.pirate,M20N-5HiN3,m621,Maa vampire,mah banoo,mahdi1356,mahdi206,Malcolm X,mamallyy,MaMaLoM,Mani Vampire,MaNiTa,mansourhobbit3,Marlon Brando,marya,mas5oud281,masihm,matiyo,MDZaRa,Meee,MEHDIATB,mehdikhani,MeHr@n,mehrab 63,Mehrad7777,mehrdad_2,mehrganj,mehrzadds,Meti,meysam1366,mhk,Mia_3D,Midnight Coffee,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,MixMkv,Mohamad20,Mohammad-RI,mohammad1992,Mohsen82,mortezasmh,mr67,MRK,MrParhaM,Mr_Ashkan,mushroom,nasim777,nemsis,Nestor,Nevah,nevermind,nilou6,nimaasna,Nimoo,nlarijani,No Country,NOjAN,nokhbeh,Nora,nosheh,Notion,Noyze,тнor,P!NK,P0ya,paradic,PARSA0123,parvazpd,Patriot,pedram136,Pegah,pejmanmm,persian legend,peyman_eun,Phoebe,Pirlo,pooya,poriya_f,prongz,QasemSamangani,Qasem_Samangani,raha_91,RAINY_7,Ray Deadman,Raylan Givens,Red Bull,rekaft,reynard1,Reza-G,reza8198,RezaMbz17,Rezaraki,reza_nestor,rolan,roshan_gh,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S0hrab,S@eeD-Mj,S@eeƉ,Saber-j,SaeeD-Mj90,saeedporreza9,Sahid,sajad4,sajad44,saman2esm,Samankaka,samansh,samb,sami1428,sawasa,SepehrDtj20,Serenita,sh2012,shahramirani,shayan010,shayan____sa,Sheldon_Cooper,Sherlockian,SHIELD,shifter,Sina Nmt,sina-hidden,Sina_Saw,Sky Boy,sky-boy,SKYPERSiA,slimshady,smgh470,Snow,snr,StarTak,STEFAŊ,SterlingArcher,stesa,superstar,swwq,t-rock,tasha,Tha Real Nigga,The Buzzards,The Vaiper,TheDarkness,ThunderStorm,tigerom,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,فرشیدورد,گل گلدون,V!p3R,V@hiD,vA hid,vahid-fcb,vaker,vampire021,vampire_sh17,VIVA THE ROCK,voldemort,War Daddy,white_beard,witch king,wlh,Xasta,yaser63,Zac Efron,zahra128,zakhar2atishe,Zaxmx,zesht,Zombieland,[JOKER],ŞłŁΞИҬ,_BEHZAD_,_princ3_,_Tara_,امیدلئوناردو,حسن زیتون چی

Kenny McCormick
    سپاس
    556
    از این کاربر 2,665 بار در 282 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : آخرین فیلمی که دیدم | قوانین در پست اول

The Snowtown Murders
    فیلم بیوگرافی یه گروه قاتل زنجیره ای که هولناکترین جنایات تاریخ استرالیا رو انجام دادن هست
    بجرئت میگم تو همه فیلمایی که دیدم,این از اون معدود فیلمایی هستش که هیچوقت دوباره سراغش نمیرم
    نه که فیلم بدی باشه ولی به حدی دیدنش سخت و خفقان آور بود که جرئت نمیکنم یه بار دیگه تجربش کنم
    کثیف و خشن و بی رحم
    فضای تیر و تار,نوع فیلم برداری,کارگردانی خوب,بازی های خوب(مخصوصا Daniel Henshall که کارش عالی بوده) همه باعث ایجاد یه فیلم خسته و خفه کننده شدن
    در صورتی که از Henry Portrait Of A Serial Killer خوشتون اومده از این هم احتمالا خوشتون بیاد
    اگه با شکنجه,قتل های خشن,تجاوز جنسی به کودک و نوجوان,چهره های افسرده,فضای چرک آلود و یه سکانس خفه کردن خیلی طولانی مشکلی ندارید حتما سراغش برید
    بعد از دیدن فیلم برید درباره قتل ها بخونید.جالبن...
    7.5/10
    *تشکر از پویان عزیز بابت پیشنهاد خوبش
    Veezus

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,511 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

امروز رفتم سراغ دوتا فیلم که گوشه ی هارد خاک میخوردن, اما حسابی غافلگیر شدم اصلا توقع نداشتم با فیلم های به این خوبی روبرو بشم

Get Out

داستان پردازی این فیلم عالی بودش, تا وسط های فیلم دائم با خودم میگفتم چرا همه چی عجیب غریبه.
    اون بیگانگی شخصیت اصلی با محیط اطراف و تقلیدی نبودنش لحظات ناب و دلهره آوری پدید آورد.

ریت من :8/10

Don't Breathe

یجورایی این فیلم منو یاد "تا تاریکی صبر کن" انداخت البته با خشونت خیلی بیشتر.
    کهنه سرباز کور داستان مهاجم قصه میشه و کاراکترهای مهاجم که البته ترسیدن و شروع به فرار کردن در پی کشتن صاحبخونه برمیان. بدون شک ارزش یک بار دیدن رو داره.

ریت من:7.5/10

5. 23 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Kenny McCormick
    سپاس
    556
    از این کاربر 2,665 بار در 282 پست سپاس گزاری شده

King Arthur:Legend Of The Sword
    نمیدونم این جو منفی برای چی تا این حد حول فیلمه
    من که خیلی هم خوشم اومد.انگار داری Snatch رو با تم حماسی میبینی
    خیلی تجربه جالب,فان و یونیکی بود
    حداقلش داستانی که صد بار قبلا گفته شده رو به یه شکل نو نشون میده که دل مخاطب رو نزنه
    بازیافتی مثل The Force Awakens میاد و New Hope رو عینا بازسازی میکنه و نشون میده ولی فقط بخاطر یدک کشیدن اسم Star Wars اون همه ازش تمجید میشه ولی این فیلم بدلایل نامعلوم کوبیده میشه
    این کینگ آرتور حسابش با بقیه کینگ آرتور ها جداست و بجز بکگراند اصلی داستان,بقیه موارد تماما فرق کرده
    روایت,کارگردانی,تدوین و موسیقی همه دست به دست هم یه فیلم کاملا مدرن تو یه دنیای افسانه ای ساختن
    فیلم درجه یک نیست.مشکلات خودشو داره
    یه تعداد پلات هول عجیب,انتخابا و تصمیمات غیر منطقی از سوی شخصیت ها,بعضی بازی های اغراق شده و اینکه برخی اوقات فیلم به سمت کلیشه میره که حتی میشه نکته منفی نگرفتش بخاطر ژانرش
    اما با همه اینها,خیلی فیلم خوبیه
    چارلی هانام هم با اینکه انتظار بیشتری ازش داشتم,ولی خوب ظاهر شد.جود لاو عزیز هم عالی بود.اریک بنا حضور کوتاه ولی خوبی داشت.از نظر بازی خوب بود در کل
    من شدیدا فن گای ریچی ام ولی سعی کردم که به دور از فن بازی نظر واقعیم رو بدم.جاهایی که باید آزارم میدادن آزارم دادن و نکته منفی حسابشون کردم.ولی این منفی ها به اندازه ای نیستن که فیلم به این حد کوبونده شه
    7/10
    *لهجه بکهام رو کجای دلم قرار بدم :دی
    Veezus

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

، این سه گانه به نویسندگی و کارگردانی

تام سیکسه ، دنیای سادیسمی و وحشتناک و غیر قابل تصوری داره ، میتونم بگم جزو

تهوع آور ترین فیلم های ساخته شده در دنیای تصویره که فقط از ذهن یک بیمار

تراوش کنه.نمیخوام این فیلمو با سالو مقایسه کنم

چون کمی از نظر محتوا و ساختار و نوع نگاه متفاوته اما به همون اندازه سادیسمیه.

The Human Centipede

5/10
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

8. 19 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,802
    از این کاربر 5,673 بار در 611 پست سپاس گزاری شده

۸/۱۰

جلوه های بصری عالی. لوکیشن ها عالی. بازی مایکل فسبندر فوق العاده
    اما از خود فیلم اونقدری لذت نبردم. فیلمی نبود که وقتی کسی ازم فیلم بخواد فوری تو ذهنم بیاد و معرفیش کنم. فیلم بین تئاتر و سینما گیر کرده بود. روایتی مدرن از آثار شکسپیر اما نه چندان دلچسب و ماندگار.
    البته در زمان اکرانش نقدهای مثبت زیادی گرفته بود. با اینکه بازی کوتیار مورد تحسین قرار گرفته بود ولی من نتونستم با لیدی مکبث ارتباط برقرار کنم. کلن با سلیقه من مچ نشد

10. 16 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

اگه بارون بباره
    سپاس
    13,785
    از این کاربر 7,926 بار در 803 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط EYE نمایش پست ها

King Arthur:Legend Of The Sword
    نمیدونم این جو منفی برای چی تا این حد حول فیلمه
    من که خیلی هم خوشم اومد.انگار داری Snatch رو با تم حماسی میبینی
    خیلی تجربه جالب,فان و یونیکی بود
    حداقلش داستانی که صد بار قبلا گفته شده رو به یه شکل نو نشون میده که دل مخاطب رو نزنه
    بازیافتی مثل The Force Awakens میاد و New Hope رو عینا بازسازی میکنه و نشون میده ولی فقط بخاطر یدک کشیدن اسم Star Wars اون همه ازش تمجید میشه ولی این فیلم بدلایل نامعلوم کوبیده میشه
    این کینگ آرتور حسابش با بقیه کینگ آرتور ها جداست و بجز بکگراند اصلی داستان,بقیه موارد تماما فرق کرده
    روایت,کارگردانی,تدوین و موسیقی همه دست به دست هم یه فیلم کاملا مدرن تو یه دنیای افسانه ای ساختن
    فیلم درجه یک نیست.مشکلات خودشو داره
    یه تعداد پلات هول عجیب,انتخابا و تصمیمات غیر منطقی از سوی شخصیت ها,بعضی بازی های اغراق شده و اینکه برخی اوقات فیلم به سمت کلیشه میره که حتی میشه نکته منفی نگرفتش بخاطر ژانرش
    اما با همه اینها,خیلی فیلم خوبیه
    چارلی هانام هم با اینکه انتظار بیشتری ازش داشتم,ولی خوب ظاهر شد.جود لاو عزیز هم عالی بود.اریک بنا حضور کوتاه ولی خوبی داشت.از نظر بازی خوب بود در کل
    من شدیدا فن گای ریچی ام ولی سعی کردم که به دور از فن بازی نظر واقعیم رو بدم.جاهایی که باید آزارم میدادن آزارم دادن و نکته منفی حسابشون کردم.ولی این منفی ها به اندازه ای نیستن که فیلم به این حد کوبونده شه
    7/10
    *لهجه بکهام رو کجای دلم قرار بدم :دی
    منم امروز دیدمش.زیاد خوب نبود.کارگردان که کلا عشق مار بود!دیوید بکهام هم فقط واسه تبلیغ فیلم آوردن.6/10

12. 14 کاربرِ زیر از saeedporreza9 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    418
    از این کاربر 2,378 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

Wonder Woman

قبل از دیدن این فیلم خیــلـی هیجان داشتم که قراره عجب فیلمی بشه! اما هیچی به هیچی! فقط برداشتن همچین کاراکتر فوق‌العاده‌ای رو الکی حروم کردن رفت...
    بخوام جنبه های مختلف فیلم رو بگم اول جلوه های ویژه که متوسط بود دوم شخصیت‌های بسیار ابکی بودن سوم داستان فیلم خیلی سطحی بود
    قدرت‌های دایانا اصلا با هم همخونی نداشت و معلوم نبود قدرت‌هاش چیه! یعنی یه جوری ر*یدن توی شخصیت واندرومن که دیگه نمیشه درستش کرد، چون فیلم اول پایه گذار شخصیت ـه. الان دیگه نمیتونن قوانین و قدرت‌هاش رو تغیر بدن و باید با همین شمایل مزخرف فیلم رو ادامه بدن(بماند که اصلا قانونی توی سوپرپاورها وجود نداشت).
    فیلم خیلی سر هم بندی شده بود... ای کاش یه کارگردان مَرد و درست و حسابی و امتحان پس داده آورده بودن... قسمت دوم رو هم همین خانم کارگردان قسمت اول قراره بسازه

14. 17 کاربرِ زیر از Rick Grimes بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,907
    از این کاربر 13,614 بار در 1,062 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rick Grimes نمایش پست ها
    Wonder Woman

قبل از دیدن این فیلم خیــلـی هیجان داشتم که قراره عجب فیلمی بشه! اما هیچی به هیچی! فقط برداشتن همچین کاراکتر فوق‌العاده‌ای رو الکی حروم کردن رفت...
    بخوام جنبه های مختلف فیلم رو بگم اول جلوه های ویژه که متوسط بود دوم شخصیت‌های بسیار ابکی بودن سوم داستان فیلم خیلی سطحی بود
    قدرت‌های دایانا اصلا با هم همخونی نداشت و معلوم نبود قدرت‌هاش چیه! یعنی یه جوری ر*یدن توی شخصیت واندرومن که دیگه نمیشه درستش کرد، چون فیلم اول پایه گذار شخصیت ـه. الان دیگه نمیتونن قوانین و قدرت‌هاش رو تغیر بدن و باید با همین شمایل مزخرف فیلم رو ادامه بدن(بماند که اصلا قانونی توی سوپرپاورها وجود نداشت).
    فیلم خیلی سر هم بندی شده بود... ای کاش یه کارگردان مَرد و درست و حسابی و امتحان پس داده آورده بودن... قسمت دوم رو هم همین خانم کارگردان قسمت اول قراره بسازه

من هم از پست اين دوستمون استفاده ميكنم ، نظرم رو ميگم

زن شگفت انگيز اولين ضربه(و صدالبته بزرگترين ضربه) رو از "پرداخت نامناسب شخصيت ها(بخصوص شخصيت اصلي)" ميخوره
    در ادامه ، جلوه هاي ويژه اي كه در حد و اندازه ي كارتون هاي DC هستن قشنگ عنوان Wonder Woman رو ناك اوت ميكنه

سازنده ها ، بجاي اينكه شخصيت دايانا رو به بيننده معرفي كنن ، يهو از كودكي تا بزرگسالي دايانا رو در عرض چند دقيقه و در چندسكانس نشون ميدن
    بخاطر همين بكل توانايي ها و شخصيت زن شگفت انگيز براي بيننده كاملا مبهمه
    موضوع جالب اينجاست ، اين ضعف شخصيت پردازي تمامي كاركترها رو پوشش ميده... و در نهايت ميتونيم بگيم كاراكتر ها به دو قسمت خير و شر تقسيم ميشن كه قراره تو ميدون جنگ به جون هم بيوفتن كه با يه اكشن خيلي آب دوغ خياري(!) قراره اين دسته از سكانس ها در يك بازه ي زماني بسيار طولاني(كه بشدت كسل كننده هست) به تصوير كشيده بشه

امتياز من به اين فيلم 5از10

16. 12 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    434
    از این کاربر 544 بار در 98 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rick Grimes نمایش پست ها
    Wonder Woman

من اعتقاد دارم فیلمای ابر قهرمانی رو باید با چشم بسته دید! چون اکثر پر از باگ ، ایراد ، شخصیت پردازی های عجیب و غریب و ضعیف ان کلا زیاد طرفدار این سری فیلما نیستم اما بازم بین همینا فرق هست با هم زمین تا آسمون. مثلا تنها سری فیلمهای ابر قهرمانی که تونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم سری بتمن بود اونم به دلایل مشخص و بازم نه همشون بلکه فقط دارک نایتش.
    راجع به Wonder Woman اگر بخوام بگم فیلمی خیلی سروصداهای عجیب غریب که به نوعی مشابه طبل تو خالی ان کلا نسبت به این فیلما من خیلی حساسم و همیشه با یه دید منتقدانه عجیبی شاید میرم سمتشون ! این فیلم هم مستثنی نبود ازین قضیه.
    تنها نقطه قوت فیلم جذابیت این مدل اسرائیلی بود و همین اگر بازیگر ایشون نبودن من این فیلمو به پایان نمیرسوندم. هیچ تکنیک خاصی نه تو روند داستان نه جلوه های ویژه و شخصیت پردازی فیلم نمیبینم که به خاطرش صحبت کنم. یه فیلم خیلی خیلی معمولی که مشابه اش خیلی زیاده.
    با بازی Gal Gadot نمره 5
    بدون بازی Gal Gadot نمره 1

چرا اینقدر نمرات تو سایت های IMDB و Rotten و بقیه بالاس ؟ نمیدونم

18. 7 کاربرِ زیر از poriya_f بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,511 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

Contratiempo (The Invisible Guest) 2016

ژانر: جنایی, رازآلود
    ریت آی ام دی بی:8/10
    محصول اسپانیا

داستان روایتگر تاجر جوانی هستش که با کمک وکیلش سعی بر مبرا کردن خودش از قتل هست اما ....

قتل, چندین روایت متفاوت و معمایی که باید در ذهن خودت حلش کنی. اگه به این سبک فیلم ها علاقه دارید بدون شک یکی از انتخاب های خوب همین فیلمه.
    البته به نظرم ریت 8 آی ام دی بی یه جورایی اغراق آمیزه و شاید 7 یا 7.5 ریت مناسب تری باشه.

20. 18 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 197 از 316 اولیناولین ... 97147172187195196197198199207222247297 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع