برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 44
    سپاس
    4
    از این کاربر 47 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

چرا سریالِ How i met your Mother رو دوست دارید؟

سلام به همه ی دوستان
    مخصوصان اونایی که عاشق "آشنایی با مادر"هستند

سوال خیلی ساده هست و دوست دارم بدونم شما چرا این سریال رو دنبال میکنید و چقدر اون رو دوست دارید؟

جواب خودم:
    اول اینکه مسائل رایج آمریکارو خیلی خوب نشون میده
    مسائل خیلی پیچیده اجتماعی که بین دوستی دختر/پسر ی پیش میاد رو به بهترین شکل و با منطق تحلیل میکنه
    شوخی های فوق العاده ای توش انجام میشه. مخصوصا شوخی لفظی که ما ایرانی ها رو خیلی میگیره

یه سری معایب هم داره که البته شاید بعضی ها بی طرف بودن و نوگرایی کارگردن رو دلیلش بدونند
    از واژه های رایج همج*نس گرایی استفاده میشه و خیلی معمول جلوه میدن
    خیلی زیاد به بی بند و باری و عیاشی اشاره میشه

دوست دارم نظر دوستان رو هم جویا بشم

2. 21 کاربرِ زیر از sasan_blue بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : چرا سریالِ How i met your Mother رو دوست دارید؟

جدی من اگه رئیس شبکه بودم در زارت لحظه ای اینو کنسل میکرم یکم از بارنی خوشم میاد یکمم از شرباسکی ولی کلا ضایعه
    Can’t even remember to forget you

4. 3 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط slimshady نمایش پست ها
    جدی من اگه رئیس شبکه بودم در زارت لحظه ای اینو کنسل میکرم یکم از بارنی خوشم میاد یکمم از شرباسکی ولی کلا ضایعه
    سعید جان تو کمدی باز نیستی فقط از ModernFamily خوشت میاد اون هم به یه دلیل .
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

6. 8 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    سعید جان تو کمدی باز نیستی فقط از ModernFamily خوشت میاد اون هم به یه دلیل .
    وقتی که تو به فرندز میگفتی فلندز من کمدی نگاه میکردم جوج
    من مادرن فمیلی رو بخاطر اینکه خیلی روونه دوست دارم اصلا دیالوگاش انگار مثله زنجیر بهم وصله
    این اشنایی با ننه رو دارم نگاه میکنم الان شش بار ول کردم اومدم سایتو چک کنم
    Can’t even remember to forget you

8. 6 کاربرِ زیر از slimshady بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    555
    از این کاربر 946 بار در 221 پست سپاس گزاری شده

بارنی باعث موفقیت و محبوبیت این سریاله

10. 6 کاربرِ زیر از m a h d i بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

من به این علت نگاه میکن چون که به سیتکام علاقه دارم Frasier و Seinfeld و friends ماله دهه 90 هستن رو دیدم (سیتکام های سوپر معروف دنیا ، به نظر حیلی از منتقدین و حتی کاربرا سایت های فیلم و سریال Seinfeld بهترین سیتکام دنیاست ولی به نظر من هیچ کدوم به پای friends نمیرسن) توی ستکام های جدید how i met your mother بیشترین شباهتو به friends داره و واقعا هم قشنگه
    یه صحبت دیگه هم اینکه این هنر سازنده های friends بود که به مدت 10 سال تونستن این سریال رو توی اوج نگه دارن و تقریبا هیچ فصل یا حتی قسمت ضعیفی نداره . من هیچ وقت دنبال انتها friends نبودم الان هم دنبال انتهای how i met your mother نیستم اصلا مزیت سیتکام اینه که مهم نیست کی تموم شه باید هر قسمت فقط عالی باشه . مثلا همین how i met your mother میتونه آخرش بچهاشو جمع کنه یه دیالوگ بگه مثل : خوب بچه ها بعدا بهتون میگم چطوری با مادرتون آشنا شدم و سریال رو تموم کنه ولی اگه اون قسمت عالی باشه هیچوقت هیچکس هیچ ایرادی از این سریال نمیگیره تازه اگه بتونن تا 10 فصل خوب بسازن من که میبینم . شما پایان friends رو نگاه کن و نظر منتقدان رو هم در مورد همین پایان بخون همه میگن عالیه هیچ کس اصلا نمیتونه بگه friends بد تموم شد این سریال هم تا وقتی خوب باسه من دنبالش می کنم و اصلا هم دنبال پایانش نیستم

12. 9 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

it's LEGEN...wait 4 it...DERY
    سپاس
    668
    از این کاربر 959 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi90 نمایش پست ها
    بارنی باعث موفقیت و محبوبیت این سریاله
    باهات موافقم شدید...اگه بارنی نبود شاید مارشال میتونست یکم سریال رو نگه داره ولی نهایتا تو فصل 4 یا 3 سریال کنسل میشد

14. 3 کاربرِ زیر از ADOLOVSKY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط psycho0098 نمایش پست ها
    باهات موافقم شدید...اگه بارنی نبود شاید مارشال میتونست یکم سریال رو نگه داره ولی نهایتا تو فصل 4 یا 3 سریال کنسل میشد
    مارشال ؟؟
    دلیلت چیه برای این حرف ؟
    مارشال چه جذابیتی داره ؟
    کاراکتر ِ مارشال و لی لی و تد وختی با بارنی و یه خورده هم شرباتسکی مچ میشن یخورده جذاب میشن

مثل همون نظریه ای که بارنی در مورد ِ یه دسته دختر داشت !! وختی با هم میدیدیشون خوشگل بنظر میومدن
    الان شما هم سعی کن مارشال رو جدا از بقیه ببینی و بگو دوس داشتی یه سریال میدیدی که فقط مارشال توش بازی میکرد !!؟

عقاید ِ یک گرگ

16. 2 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    605
    از این کاربر 1,735 بار در 350 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط s4mt نمایش پست ها
    كی گفته دوستش داريم! اتفاقا حالمون ازش بهم ميخوره!
    بهتر بود يه تاپيك ميزدی كيا آشنایی با مادر رو دوست ندارن و چرا!
    اينجوری حجم كمتری از db سايت اشغال ميشد! D:
    عاشقشيم!

قبل از اینکه شروع کنم میگم که صحبت هامو با لحن خودتون مینویسم تا متوجه بشید که وقتی نظرتون خونده میشه چه حسی به خوانندش میده
    تایپیک در مورد دلیل دوست داشتن آشنایی با مادره و توی متن پست اول گفته دوستانی که دوسش دارن چرا دوسش دارن؟
    و اینکه در ابتدا به همه سلام کرده برای اینه که اگه کسی با این سریال آشنایی نداره و دوست داره قبلش نظر اونایی که دوسش دارن رو بدونه وارد تایپیک شدن هم بهشون عرض ادب شده باشه.
    شما که آشنایی با مادر رو دوست ندارید میتونستید اصلا وارد تایپیک نشید و اینجوری خلق خودتون رو تنگ نکنید چون ممکنه این ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها به پوستتون آسیب برسونه.
    نظر شما محترمه ممکنه دوسش نداشته باشید و بخواید نظرتون رو بگید اما میتونستید قبل از این یه تشکر خشک و خالی از نویسنده تایپیک بکنید به اندازه یکی از حروف نوشته شده متنتون بیشتر وقت نمیگرفت.اگه هم الان دارم اینا رو بهتون میگم به خاطر روحیه انتقادی خودتون هستش و اصولا منتقدها جنبه شنیدن انتقاد از خودشون رو دارن .
    هر جایی که میبینم پست گذاشتید فقط منفی بوده همه اینجا با هم شوخی میکنن و گفتن ایراد ها هم خیلی خوبه و قابل تحسینه ولی باید دید واقعا ایرادی که میگیریم درسته یا نه و اگه منظور خاصی ندارید بهتره لحن بهتری تو بیانتون پیدا کنید و خیلی خوشخال میشیم که اگه دوست دارید توی چت باکس با بچه ها صحبت کنید تا با روحیتون آشنا بشیم.
    و در نهایت اینکه گذاشتن تایپیک آزاد هستش شما یه تایپیک با اسم مورد علاقتون بذارید و ما هم میایم جنبه های منفیه سریال رو میگیم اینجارو میذاریم برای جنبه های مثبتش...

18. 8 کاربرِ زیر از Moon Light بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Moon Light نمایش پست ها

قبل از اینکه شروع کنم میگم که صحبت هامو با لحن خودتون مینویسم تا متوجه بشید که وقتی نظرتون خونده میشه چه حسی به خوانندش میده
    تایپیک در مورد دلیل دوست داشتن آشنایی با مادره و توی متن پست اول گفته دوستانی که دوسش دارن چرا دوسش دارن؟
    و اینکه در ابتدا به همه سلام کرده برای اینه که اگه کسی با این سریال آشنایی نداره و دوست داره قبلش نظر اونایی که دوسش دارن رو بدونه وارد تایپیک شدن هم بهشون عرض ادب شده باشه.
    شما که آشنایی با مادر رو دوست ندارید میتونستید اصلا وارد تایپیک نشید و اینجوری خلق خودتون رو تنگ نکنید چون ممکنه این ناراحتی ها و اعصاب خوردی ها به پوستتون آسیب برسونه.
    نظر شما محترمه ممکنه دوسش نداشته باشید و بخواید نظرتون رو بگید اما میتونستید قبل از این یه تشکر خشک و خالی از نویسنده تایپیک بکنید به اندازه یکی از حروف نوشته شده متنتون بیشتر وقت نمیگرفت.اگه هم الان دارم اینا رو بهتون میگم به خاطر روحیه انتقادی خودتون هستش و اصولا منتقدها جنبه شنیدن انتقاد از خودشون رو دارن .
    هر جایی که میبینم پست گذاشتید فقط منفی بوده همه اینجا با هم شوخی میکنن و گفتن ایراد ها هم خیلی خوبه و قابل تحسینه ولی باید دید واقعا ایرادی که میگیریم درسته یا نه و اگه منظور خاصی ندارید بهتره لحن بهتری تو بیانتون پیدا کنید و خیلی خوشخال میشیم که اگه دوست دارید توی چت باکس با بچه ها صحبت کنید تا با روحیتون آشنا بشیم.
    و در نهایت اینکه گذاشتن تایپیک آزاد هستش شما یه تایپیک با اسم مورد علاقتون بذارید و ما هم میایم جنبه های منفیه سریال رو میگیم اینجارو میذاریم برای جنبه های مثبتش...

حالا این دوستمون هم منظور نداشت بنده خدا
    شما باید بیای پلاس تا ببینی توهین ینی چی !
    یه نوتی مینویسی که کاملن شخصیه بعد یه عده که اصن نمیشناسیشون میان کامنت میذارن و به زیر و زبرت توهین میکنن !

s4mt @سریال آشنایی با مادر تاپیک بحث و تبادل ِ نظر داره که من هم اونجا در مورد نقاط ضعفش صبت کردم
    شما هم اگه دوست داری اونجا نظراتت رو در مورد اینکه چرا این سریال رو دوست نداری بگو
    با تشکر

عقاید ِ یک گرگ

20. 4 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    605
    از این کاربر 1,735 بار در 350 پست سپاس گزاری شده

آشنایی با مادر رو به خاطر اینکه صمیمیت واقعی دوستارو نشون میده , طنزش منو شاد میکنه و اینکه در عین حال که ممکنه صحبت ها یا بد آموزی هایی داشته باشه میشه ازش یادگیریه زیادی داشت مثلا یکی از مواردی که من دوسش داشتم قضیه برگرد به نامه بود. اتفاقاتی که توش میوفته اتفاقات واقیه زندگیه و برای ماهم اتفاق میفته فقط با یه شکل دیگه اما اصل موضوع همونه. من از تد خوشم میاد و شاید یکی از بازیگرای این سریال باشه که باعث دوست داشتن آشنایی با مادر از طرف من میشه تد واقعا خنگه

در مورد مطرح شدن مسائل هم*جنس*... هم این موضوعیه که میشه جاهای دیگه شاید بیشتر تو سریال های طنزشون دید توی فرندر هم این موضوع دیده میشه حتی توی فصل یک که فکر کنم کم کم 10 15 سال پیش ساخته شده. حتی توی سریال های دیگه هم اکثرا دیده میشه و کمتر سریالی میبینیم که یه مورد از این قبیل نداشته باشه.

موضوع دیگه اینکه به نظر من این مسائل منفی توی سریال ها و آشنایی با مادر برای کسایی که همیشه اهل فیلم دیدن بودن زیاد مهم نیست و بیشتر موضوع داستان جلب توجه میکنه ولی اگه این سریال ها رو به یکی که تازه میخواد فیلم و سریال دیدن رو شروع کنه بدید مطمئن باشید که حتی فکرش راجع به شما هم عوض میشه

22. 5 کاربرِ زیر از Moon Light بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع