برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر میگیرید ؟

رأی دهندگان
30. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ۱ امتیاز

1 3.33%
  • ۲ امتیاز

0 0%
  • ۳ امتیاز

0 0%
  • ۴ امتیاز

0 0%
  • ۵ امتیاز

0 0%
  • ۶ امتیاز

1 3.33%
  • ۷ امتیاز

0 0%
  • ۸ امتیاز

3 10.00%
  • ۹ امتیاز

9 30.00%
  • ۱۰ امتیاز

16 53.33%
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 47
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود سیزدهم (پایان فصل دوم)

Beside the Dying Fire

تاریخ پخش : ۲۹ اسفند

خلاصه ی داستان : با از دست رفتن یکی از اعضای اصلی گروه، مزرعه هم در معرض خطر قرار میگیره . گروه از هم جدا میشن و ....

2. 17 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 15 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود سیزدهم (پایان فصل دوم)

این قسمت عالی بود همون طور که همه ی دوستان و اساتید گفتن،
    ولی به مناسبت تمومم شدن این فصل در مورد کل سریال دوست دارم بگم: (البته بد نیست به بحث کلی به همین مناسبت راه بندازید)
    بر خلاف اکثر فیلم های زامبولی ( زامبی ای ) خیلی حرفای سیاسی و اجتماعی تو این سریال می بینیم،
    توی فیلم هیچ ارزشی برای زندگی ( یا مردگی ) زامبی ها نمی بینیم ولی بعضی صحنه ها هم نشون میده که اونا هم واسه خودشون عالمی دارن،
    و بعضی قسمتا زامبی ها رو به دشمنان مردم ( مردم غرب ) تشبیه میکنه و نابود کردن اون هارو کاملا به حق میدونه
    ولی در عین حال از هیجان فیلم کم نمی کنن و من فکر میکنم بیشترش رو مدیون گروه گریم و موسیقی متن فیلمن.
    در کل سریال عالی ای هست مخصوصا اگه دوازده شب به بعد تماشا شود

4. 4 کاربرِ زیر از samangle بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود سیزدهم (پایان فصل دوم)

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    نظرت کاملا محترمه . ولی به نظرم اینجوری لذت سریال رو برای خودت از بین بردی .. ارزشش خیلی بیشتر از اینه که دو قسمت آخر فصل رو ببینی .. نظر من اینه که اگر فصل 3 رو هم همینطور می خوای دنبال کنی بدون در نظر گرفتن سریال برو سمت کامیک بوکاش.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    ما هم بالاخره دیدیم؛ خدا رو شکر

اون دوست عزیزی که گفت من دو قسمت اخر فصل رو دیدم، من پستشون رو خوندم اینجوری شدم

اصلا همچین کاری تو کتم نمیره. ولی هر جور که راحتید.

خب حالا درباره ی این اپیزود. در خوبی اپیزود که شکی نیست. کمبود زامبی های این فصل رو یه جا تو این اپیزود جبران کردن ولی یکم این قضیه که با صدای

یه هلیکوپتر راه افتادن و به مزرعه رسیدن مسخره است. این قضیه هیلکوپتر هم جالبه، هنوز ادم ها زنده ان.

صحنه ی سوختن انبار هم که همه گفتن چقدر خوب بود و همین جور حرف های ریک

اینا بدجور اعصاب منو خورد میکنن، یک: لوری به خاطر رفتارش وقتی که ریک تعریف کرد، اخه زنیکه حق کاملا با ریکه این ادا اصول ها چیه در میاری؟ برن بزن دهنشو پر خون کنما

چه شلوغ شده این تاپیک، کاش همه ی بحث اپیزودیک های سایت به همین شلوغی باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    آقا من فراموش کردم بگم . چقدر حرص خوردم از دست لوری

ریک که قضیه شین رو بهش گفت تازه 2 قرت و نیمش باقی بود !! من جای ریک بودم با لگد می زدمش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patriot نمایش پست ها
    آره بچه پر رو. خودش به ریک میگفت شین خطرناکه. هی تو گوشش خوند که تهدیده حالا هی قر میریزه!
    دوستان نظر لطفتون است که می فرمایید حیف که فقط دو قسمت آخر سریال رو دیدم/ ولی واقعیتش اینه که من وقت ندارم، حداقل اینجوری دیدن بهتر از هرگز ندیدن است!

در مورد لوری هم به نظر من اونچه که باعث عصبانیت لوری شد این بود که ریک بهش گفت کارل ، شین رو کشت/ شاید از این که پسرش یکی رو کشته ناراحت شده بود/ راستی کارل اون موقع شب بیرون مزرعه چکار می کرد؟ اگه من بودم که جرات نمی کردم پامو ار ساختمون بزارم بیرون!

6. 2 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    851
    از این کاربر 266 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3eN نمایش پست ها
    یه چیزی راستی ....
    جایی که نشون داد واکرها با شنیدن صدا به طرفش حرکت میکنن، جالب این بود که داشتن توی جنگل به یه طرف دیگه میرفتن که با شنیدن صدای شلیک (گلوله ای که کارول به شین زد) برگشتن طرف مزرعه . اما خبری از تیری که شین موقع درگیری با ریک زد نبود . یعنی عکس العملی نسبت به اون نداشتن ؟
    سوتی دادن یعنی ؟

بعد اون هلیکوپتره هم که اول اپیزود نشون داد میتونه برای ادمای اون زندان باشه ....
    باید حدود ۷ ماه منتظر باشیم و ببینیم ...

محسن جان گیر دادیا به نظرم صحنش جوری نبود که بگیم صدای شلیکی که اومد حتما ماله تفنگ کارل بوده
    من فقط تو این موندم چرا یه نفر سوار ماشین نشد که واکرارو با بوق فراری بدن؟؟
    اما کلا این قسمت خیلی بهم حال داد من 10 دادم

8. 5 کاربرِ زیر از esi_iranian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_iranian نمایش پست ها
    محسن جان گیر دادیا به نظرم صحنش جوری نبود که بگیم صدای شلیکی که اومد حتما ماله تفنگ کارل بوده
    من فقط تو این موندم چرا یه نفر سوار ماشین نشد که واکرارو با بوق فراری بدن؟؟
    اما کلا این قسمت خیلی بهم حال داد من 10 دادم
    مگه میشه واکر ها را با بوق و سر و صدا فراری داد؟ اگه اینجوری بود که باید با صدای شلیک فرار می کردند نه اینکه بروند طرف صدا!

10. کاربر زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Why Me ? نمایش پست ها
    مگه میشه واکر ها را با بوق و سر و صدا فراری داد؟ اگه اینجوری بود که باید با صدای شلیک فرار می کردند نه اینکه بروند طرف صدا!
    از مضرات دو تا در میون اپیزودها رو دیدن همینه دیگه ....
    واکر ها به طرف صدا حرکت میکردن . با صدای هلیکوپتر اومدن بطرف جنگل . و با صدای شلیک اومدن سمت مزرعه .

منظور دوستمون هم از فراری دادن این بود که مثلا یه نفر سوار ماشین میشد و با سر و صدا واکرها رو میکشوند خارج از مزرعه . ولی خب نویسنده و کارگردان اینجوری خواستن دیگه .

12. 5 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    851
    از این کاربر 266 بار در 78 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Why Me ? نمایش پست ها
    از صدا که نمیترسن ولی حساسن هر طرفی که صدا بیاد همون وری میرن منم منظورم این بود سوار ماشین بشن بوق بزنن که واکرا بیفتن دنبال ماشین عین همون کاری که گلن تو فصل اول کرد اینجوری دیگه به طرف خونه نمیومدن

14. 6 کاربرِ زیر از esi_iranian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_iranian نمایش پست ها
    از صدا که نمیترسن ولی حساسن هر طرفی که صدا بیاد همون وری میرن منم منظورم این بود سوار ماشین بشن بوق بزنن که واکرا بیفتن دنبال ماشین عین همون کاری که گلن تو فصل اول کرد اینجوری دیگه به طرف خونه نمیومدن
    اسی جان راستش الان که فکر می کنم می بینم یه مقدار (خیلی کم) این تیکه از داستان مسخره بود ... چون ممکن بود خیلی فکرا به ذهنشون برسه تا واکرها رو از مزرعه دور کنن . ولی همه گله ای با ماشین و موتور حمله کردن سمتشون . که خب حتما نویسنده ها راهی غیر از این برای پیش بردن داستان به سمت اتوبان و خارج مزرعه نداشتن .
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

16. 6 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

یه نکته ی جالب و عجیب :

دیل هم به ویروس مبتلا بود پس چرا وقتی مرد به واکر تبدیل نشد؟؟؟ این سوتی سریال بوده به نظر شما؟

الان داشتم تاکینگ دد اپیزود 12 رو میدم، مهمون برنامه که بازیگر سریال چاک بود گفت شاید فقط ادم بدا بعد از مردن تبدیل به واکر میشن به خاطر همین دیل تبدیل نشد و

شین تبدیل شد، البته به شوخی گفتا. اون موقع هنوز نمیدونست کسی که ویروس تو بدن همه هست.

=======================

یه نظر سنجی هم کردن که دلتون برای کدوم شخصیت تنگ میشه جواب 55% دیل بود، 38 درصد شین، و 7 درصد هم سوفیا.

اخه دیل دلتنگی داشت؟؟؟

18. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    یه نکته ی جالب و عجیب :

دیل هم به ویروس مبتلا بود پس چرا وقتی مرد به واکر تبدیل نشد؟؟؟ این سوتی سریال بوده به نظر شما؟

الان داشتم تاکینگ دد اپیزود 12 رو میدم، مهمون برنامه که بازیگر سریال چاک بود گفت شاید فقط ادم بدا بعد از مردن تبدیل به واکر میشن به خاطر همین دیل تبدیل نشد و

شین تبدیل شد، البته به شوخی گفتا. اون موقع هنوز نمیدونست کسی که ویروس تو بدن همه هست.

=======================

یه نظر سنجی هم کردن که دلتون برای کدوم شخصیت تنگ میشه جواب 55% دیل بود، 38 درصد شین، و 7 درصد هم سوفیا.

اخه دیل دلتنگی داشت؟؟؟
    اشکان دیل یه سرش شلیک شده بود برای همین دیگه مغزش از کارافتاده بود و تبدیل هم نشد.

20. 6 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

اهان راس میگی اصلا حواسم نبود

22. 3 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع