برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    سپاس
    1,178
    از این کاربر 457 بار در 63 پست سپاس گزاری شده

پرسش و پاسخ طرفدارای واکینگ دد با Robert Kirkman | کامل شد.

سلام دوستان همونطور که می دونین Robert Kirkman به نوعی پدر حقیقی مجموعه the walking dead هستش و نویسنده اصلی کمیک این سریال مشهور که چندی پیش به سوالات طرفدارای پر و پاقرص این سریال در وبلاگ شبکه پاسخ داد در زیر براتون این سوالات و پاسخهاشون رو آوردم :
    سوال1: چه دلیلی پشت کشته شدن شخصیت اندریا در اپیزود نهایی فصل سوم بود؟
    Robert Kirkman : ماها خیلی روی این قضیه وودبری مانور داده بودیم و به نوعی این یه کاری بود که برای ساختن این صحنه لازم داشتیم . در حقیقت چیزی که باعث می شد که شخصیت ریک همیشه خاطرات وودبری رو با خودش به همراه داشته باشه مرگ غم انگیز اندریا بود اینکه این مرگ بدشگون بود رو من هم قبول دارم حتی اینکه بعضی از تماشاچی های سریال با خودشون بگن:" اه خدای من چرا اندریا رو کشتی!؟"من حقشون می دونم قبول دارم که این مرگ خیلی غم انگیز و ناگهانی بود اما به هر حال بعدا در فصل 4 خیلی چیزا با بهره گیری از این لحظه بوجود خواهند اومد و این صحنه خیلی مسایل دیگه رو بعدا با خودش به همراه خواهد داشت فقط می تونم بگم وقتی که فصل 4 رو مشاهده کردین خودتون دلیلش رو حتما متوجه خواهید شد.

سوال2: شما چطوری بازیگرای سریال رو از مزگ کاراکتراشون با خبر می کنین؟ آیا اونا از اول خوندن سناریو این قضیه رو می دونن؟
    Robert Kirkman :در حقیقت تفاوت زیادی برای اونا نسبت به سایر بازیگرا قایل نیستیم چون خیلی تبادل نظر و بحثای فنی بین بازیگرا و نویسنده ها و کارگردانهای سریال وجود داره برای حذف کاراکترها. در حقیقت هر بازیگر زمانی متوجه مرگ کاراکتر خودش در سریال میشه که تقریبا آخرین لحظات هستش و در حد یه خبر قبلی قبل از خواندن آخرین فیلمنامه اپیزودشون هستش چون نمی خوایم اونا بازده خوبشون رو از دست بدن با فکر به این موضوع که دیگه کاراکتراشون در سریال حضور نخواهد داشت و روی بازیشون تاثیر بدی بذاره.

سوال3: اینکه در پایان فصل دیدیم ریک دوباره عده ای مردم رو با خودش به زندان برگردوند (تقریبا بر خلاف عقاید پسرش) باعث پیچیده شدن رابطش با پسرش کارل خواهد شد؟
    Robert Kirkman: من به شما پیشنهاد می کنم که تا فصل 4 صبر کنین تنها چیزی که من می تونم در این مورد به شما بگم اینه که این فصل بیشتر به پویایی رابطه ریک و کارل تمرکز خواهد کرد و حتی ممکنه به طور شگفت انگیزی باعث عوض شدن رابطه این پدر و پسر در بعضی از موارد بشه.
    سوال 4: آیا گروه می تونه بدون ریک هم به حیات خودش ادامه بمونه؟
    Robert Kirkman:بله چرا که نه! شعار اصلی ما در این سریال اینه که جای هیچ کس در این سریال امن نیست و امکان مرگ هر کاراکتری در این سریال وجود داره حتی ریک! من دوست دارم که مردم به مرگ ریک هم فکر کنن و حتی در مورد اون حدسهایی هم بزنن چون از نظر خود من مرگ ریک می تونه پتانسیل زیادی برای داستانهای تازه تری به همراه داشته باشه . تا حالا ما ریک رو بعنوان رهبر این گروه می شناختیم که مسلما اشتباهاتی هم داشته اما حالا اگه ریک از داستان خارج شه ماها می تونیم به گلن مگی و دریل هم بعنوان یه رهبر بزرگ فکر کنیم که می تونه رهبری اونا برای گروه ماجراهای جدید هم با خودش به همراه داشته باشه.
    سوال5: آیا ممکنه دوباره ما شخصیت Morgan رو دوباره ببینیم؟
    Robert Kirkman:خوب راستش تنها چیزی که من می تونم به شما بگم اینه که همه می دونیم اون زندس هنوز و ریک هم می دونه اون کجاس و حتی ممکنه یه روز اون به داستان برگرده چرا که نه! اینکه کی یا کجا اون بر می گرده رو بذارین به عنوان یه سورپرایز و راز باقی بمونه اما حتما احتمال بازگشت وی به داستان وجود داره شک نکنین.

پی نوشت:شرمنده دوستان اگه ترجمه مشکلی داشت اینم بذارید به پای خستگی شدید بنده به زودی سعی می کنم ادامه این سوال و جوابها رو هم براتون در همین پست بگذارم.

شرلوک: این قلبته و تو هیچوقت نباید اجازه بدی به مغزت حکمرانی کنه.

2. 27 کاربرِ زیر از Ashkan_crash بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تا ازادی راهی نیست.....
    سپاس
    928
    از این کاربر 713 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : پرسش و پاسخ طرفدارای واکینگ دد با Robert Kirkman

یه سوالی که رو اعصابم راه میره اینه که چرا حیوان های زامبی تو این سریال نیست؟؟؟؟اگه سخته براشون که بسازن حداقل موضوع رو تو سریال بیارن که حیوانات وقتی گاز گرفته میشن میمیرن یا چنتا دلیل خوب دیگه

4. 9 کاربرِ زیر از sajad44 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    66
    از این کاربر 155 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

حاج اشکان دستت درد نکنه/ از این که گفت حتی ممکنه ریک هم بمیره خیلی حال کردم چون این هیجان سریال رو بیشتر میکنه/ مثلا الان بعضی از سریال هایی که میبینیم مطمئنیم شخصیت اصلی داستان تا آخرش زنده هستش و این اصلا خوب نیست و در لحظاتی از بعضی سریال ها که در اون شخصیت اول جونش در خطر هستش مطمئنیم اگرم آسیب ببینه حداقلش نمیمیره/ مثلا دکسترو میبینی که جونش در خطره یه جورایی مطمئنی که خطری جونشو تهدیدش نمیکنه و این هیجان اون لحظه سریال رو برای مخاطب کم مکینه

6. 5 کاربرِ زیر از TWD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan_crash نمایش پست ها
    اما حالا اگه ریک از داستان خارج شه ماها می تونیم به گلن مگی و دریل هم بعنوان یه رهبر بزرگ فکر کنیم که می تونه رهبری اونا برای گروه ماجراهای جدید هم با خودش به همراه داشته باشه.
    یعنی تنها کارکتری که اصلا اعصابشو ندارم این گلنه دیگه چه برسه بخواد لیدری کنه
    .
    [

8. 4 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,178
    از این کاربر 457 بار در 63 پست سپاس گزاری شده

پرسش و پاسخ طرفدارای واکینگ دد با Robert Kirkman - قسمت دوم

سلام دوستان این هم قسمت دوم و البته پایانی پرسش و پاسخ Robert Kirkman با طرفدارای سریال تو این قسمت Robert Kirkman در مورد موضوعاتی مثل رمانتیک شدن داستان Daryl و عواطف این کاراکتر و همچنین در مورد تفکرات خودش در مورد زندگی زامبیها رو بیان کرده است.

سوال: می تونین یه مقدار در مورد آینده گاورنر و اینکه داستان وی چطوری ادامه پیدا خواهد کرد در ادامه این فصل یا حتی در مورد پایان کار وی اطلاعاتی رو به ما بدین؟
    پاسخ:تنها چیزی که به صورت قطعی می تونم به شما بگم اینه که کاراکتر گاورنر در فصل بعد هم در داستان حضور داره اما شخصیت وی یه مقدار متفاوت تر خواهد بود و منتظر دیدن کارای جدیدی از وی باشید پس بصورت قطعی می شه گفت این کاراکتر همون گاورنر فصل پیش نیستش

سوال همونطور که می دونیم در طی داستان تقریبا همه عاشق شدن و از خودشون احساسات مختلفی رو بروز دادن تا اینجا اما شخصیت Daryl همچنان از لحاظ احساسی چیز خاصی رو از خودش نشون نداده... ممکنه ما در این فصل ببینیم که وی هم عاشق بشه؟!
    پاسخ: هیچ چیزی غیر ممکن نیست من فک می کنم این اتفاق دیر یا زود خواهد افتاد من قصد لو دادن داستان رو ندارم اما ببینین دریل یه کاراکتر پیچیده ای داره اون در طی زندگیش با سختی ها و پیچیدگی های زیادی از لحاظ احساسی رو برو شده تا اینجای داستان و همچنین مشکلات مختلفی رو در کودکیش پشت سر گذاشته درسته این قضیه یه مقداری عجیبه که ما از اون زیاد از لحاظ عاطفی شناخت زیادی نداریم اما این به نظر خود من یه برتری هستش که باعث پیچیده شدن شخصیت وی می شه و باعث می شه یه مقدار بیشتری برای ما مرموز تر و حتی باحال تر بنظر بیاد.

سوال:در مورد ارتباط و پیوستگی بین کامیک و خود سریال ما این روزا شاهد اختلافاتی در داستان هستیم (مثل قضیه زنده بودن سوفیا در کمیک که در فصل 2 مردش) اگه یه روز قرار باشه بین کمیک و سریال یه انتخاب داشته باشید اون انتخاب کدوم خواهد بود؟
    پاسخ:خود من به شخصه الان نزدیک 1 دهه می شه که دارم کمیک کار می کنم به نظر من اصل کار خود کمیک هستش بدلیل اصل بودنش و قدیمی تر بودنش اما از نظر من این اصلا ایرادی نداره که سریال بخواد بعضی از جاها با نوسان نسبت به کامیک که مرجع اصلی هستش عمل کنه و این باعث زیبایی و تنوع هم می شه

سوال:چطوری در مورد این قضیه که چه اطلاعاتی از کمیک در سریال به همون شکل حضور داشته باشه و چه اطلاعاتی بهتر هستش که عوض بشه تصمیم می گیرین؟
    این تصمیم گیری در حقیقت یه پروسه ی خیلی طولانی داره که فقط شامل انتخابات من نیست بلکه کارگردان و نویسنده و تهیه کننده و همه و همه باهم باید در این موارد تصمیم بگیریم در حقیقت ما در نشستهای اولیه ای که در ابتدای هر فصل داریم می شینیم و تصمیم می گیریم اول کامیک رو مطالعه می کنیم و سعی می کنیم ببینیم کدوم قسمتاش می تونن وارد داستان این فصل بشن و چه قسمتایی برای داستان ما مفید هستش حتی خیلی از اوقات پیش میاد که بعد از پایان این جلسات من تصمیم می گیرم که قسمتی از خود کامیک رو تغییر بدم در ادامه روند داستان کامیک چون ایده ای عالی رو ما در این جلساتشاهدش هستیم

سوال:آیا تا حالا قسمتی از این سریال باعث بوجود اومدن یه داستان جدیدی در ذهن شما شده هستش که باعث شه شما در ادامه کامیک بخواین از اون ایده بگیرید و استفاده کنین؟

پاسخ:بله بذارید یه مثال برای این قضیه بزنم تو این فصل وقتی هرشل و گلن داشتن با هم صحبت می کردن تیکه ای بود که هرشل به گلن می گفت : " تو هیچوقت نمی دونی کی می تونه مرد مناسبی برای دخترت باشه تا زمانی که واقعا اون آدم مناسب رو خودت ببینیش " این به نظر من یه قسمت تلخ و زیبا بود که نویسنده سریال نوشته بود این یه قسمت زیبا بود که من هیچوقت در کمیک خودم بین این 2 شخصیت چنین مکالمه ای رو نداشتم و یکی از چیزایی بود که من جدا دوست داشتم در کامیک ازش استفاده کنم اما متاسفانه کار من در کامیک خیلی از اوقات بشدت سخت می شه چون ---------خطر اسپویلر از کمیک----------- بدلیل مرگ این 2 نفر در کامیک من نمی تونم از این ایده عالی استفاده کنم برای من خیلی زیباس که با یه همچین نویسنده های محشری کار می کنم که خیلی از اوقات حتی باعث راحت تر شدن و زیبا تر شدن کار من تو کمیک می شن.

سوال:تا حالا دوست داشتین که خودتون نقش یه واکر رو داشته باید ؟
    پاسخ:نه اصلا ! واکر بودن اصلا چیز باحالی نیست بدنت بو گند می ده و داره از هم جدا می شه و اصلا احساس خوبی ندارید اما گذشته از شوخی من برای کسایی که در سریال نقش این موجودات رو بازی می کنن به شدت احترام قایل هستم اونا باید کلی گریم سنگین که با چسب بهشون چسبونده شده رو تحمل کنن به همراه کلی خون تقلبی و این به نظرم سخت ترین کار ممکن مخصوصا اینکه در جورجیا هوا بشدت گرمم هستش و من هم انقدر تنبل هستم که شک نکنین هیچوقت قادر به انجام همچین کاری نخواهم بود

شرلوک: این قلبته و تو هیچوقت نباید اجازه بدی به مغزت حکمرانی کنه.

10. 15 کاربرِ زیر از Ashkan_crash بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :