برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

arrow2 ۞ The Walking Dead | بهترین اپیزود از فصلِ دوم به انتخابِ TvWorld

سلام خدمت کاربران عزیز .

همونطور که قبلا و در این تاپیک اعلام شده بود از مدتی پیش برای سریال ها بحث اپیزودیک در نظر گرفته شد و قرار بر این بود که در تاپیک مربوط به هر قسمت نظرسنجی ای ایجاد بشه برای اینکه دوستانی که هر قسمت رو دنبال میکنن بتونن امتیاز خودشون به اون اپیزود رو مشخص کنن تا در پایان فصل این نظرسنحی ها جمع بندی بشه و بهترین اپیزود سریال هایی که دیدیم از نظر کاربران محترم TvWorld مشخص بشه .

اخیرا هم که فصل دومِ سریال The Walking dead به پایان رسیده و این مجموعه ی زیبا اولین سریالی هست که جمع بندی براش صورت میگیره .

اما از اونجایی که ابتدای ایجاد بحث اپیزودیک با اواسط پخش سریال همزمان شد از اپیزود هشتمِ سریال بحث اپیزودیک موجود هست . به همین خاطر برای هفت قسمت اول که بحث اپیزودیک مجزا نداره از روی امتیاز IMDB مربوط به اون اپیزود استفاده میشه تا در نهایت چند اپیزودی که بالاترین امتیاز ها رو داشتن مشخص بشن و در یه نظرسنجی جدا بهترین اپیزود فصلِ این سریال مشخص بشه .

اما مسئله ی مهمی که توی جمع بندی نهایی آرای شما عزیزان تاثیر زیادی داره تعداد آرا هست . مثلا برای بحث های اپیزودیکِ موجودِ این سریال کمترین تعداد آرا ۸ و بالاترین تعداد ۳۰ رای هست .
    طبیعتا تکثر آرا تاثیر مستقیمی روی مشخص شدنِ امتیاز نهایی و درستِ هر اپیزود و در نهایت اعتبار کلی کار داره .

پس خواهشی که از دوستان دارم اینه که بحث های اپیزودیکِ The Walking Dead رو مشاهده کنن و با شرکت در نظرسنجی، امتیاز خودشون به اون قسمت رو مشخص کنن. اگر نظری در مورد هر قسمت سریال هست هم میتونید در تاپیک مربوط به همون قسمت اعلام کنید . و یا نظر کلی خودتون در مورد فصل دوم رو هم در این تاپیک اعلام کنید .

بعد از مدت یک هفته نظرسنجی ها بسته میشه و آرا و امتیاز هر اپیزود مشخص و اعلام خواهد شد تا در نهایت بهترین اپیزودِ فصلِ دوم رو مشخص کنیم ...

امیدواریم با همکاری و مشارکتِ شما دوستان چه در این موضوع و چه در مورد بحث های اپیزودیکِ سایر سریال ها بتونیم این بخش رو به بهترین نحو پیش ببریم .

با تشکر ....
    تیم مدیریت انجمن

.

2. 16 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | فصل دوم | بهترین اپیزود به انتخابِ TvWorld

خب ، من که فقط دو قسمت آخرش رو دیدم زیاد هم ضرر نکردم! بهترین قسمت هاش رو دیدم

I'm necessary evil
    سپاس
    240
    از این کاربر 854 بار در 120 پست سپاس گزاری شده

برخلاف نظر خیلی از دوستان که فصل اول این سریال رو مهیج میدونن من هیچ هیجانی ندیدم توش!
    تو هر اپیزود شاید بشه گفت 2-3 دقیقه صحنه های هیجان انگیز داشت بقیه سریال از هر لحاظ، چه بازی چه داستان چه فیلمبرداری و ... یه BullShit واقعی بود!
    البته من به همون فصل 1 بسنده کردم ولی الان که نظرات رو دیدم ترغیب شدم برم فصل 2 رو هم ببینم.

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط EMINENT نمایش پست ها
    ... یه BullShit واقعی بود!
    الان با این جمله به جمع کثیری از مخاطبان توهین کردی این سریال بیشتر درامه تا اکشن وهیجانی و اگه هم فیلم های زامبی و مخصوصا فیلم ها جورج رومرو رو دیده باشی عملا فصل اول یه تکرار و کپی صد در صد هست (و اینجا اون جمله کاملا درسته) . من فصل اول رو دیدم میخواستم بقیه اش رو نبینم ولی تو انجمن اینقدر صحبت شد که منم شروع کردم به دیدن و رسیدم به پخش هفتگی و شدیم یکی از طرفداراش

6. 4 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 905 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

خوب با تاخير فراوان بالاخره به آخر فصل دوم رسيدم سه قسمت آخر خوب بودند حيف مي شد نميديدمشون مخصوصا قسمت آخر
    از اونجايي كه راي من خيلي موهمه اين نظر سنجي باطل ميشود

I'm necessary evil
    سپاس
    240
    از این کاربر 854 بار در 120 پست سپاس گزاری شده

فصل 2 رو دیشب تموم کردم، هیجان خاصی نداشت کلا ولی تو اپیزود 7 آخراش یه کارگردانی خیلی قشنگی دیدم که واقعا تحسین برانگیزه، اونجایی که شین در انبار رو باز میکنه و واکرها رو میکشه، دوربین روی صورت هرشل میاد که داره گریه میکنه، ولی بیننده هیچ حس ناراحتیی نداره از این صحنه و هرشل رو درک نمیکنه، ولی انتهای اپیزود که سوفیا از انبار میاد بیرون و تبدیل به واکر شده و ریک مجبور میشه بکشتش تازه آدم میفهمه که اون هرشل بیچاره چی میکشیده، واقعا صحنه متأثر کننده ای بود

9. 4 کاربرِ زیر از EMINENT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع