برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    سپاس
    839
    از این کاربر 2,414 بار در 378 پست سپاس گزاری شده

The Tonight Show with Jay Leno

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    تصمیم گرفتم که تاپیکی ایجاد کنم و یکی از "تاک شو" های مورد علاقه ام رو در اینجا معرفی کنم و اگه بشه لینک دانلودها رو به طور مستمر در این تاپیک قرار بدم . از میان تاک شوهایی که وجود دارن و وجود داشته اند ، همیشه سعی کردم که همه رو دنبال کنم .
    ولی با "لترمن" و "اوپرا" و "کونان" و "جیمی فالن" و ... زیاد نتونستم ارتباط برقرار کنم ولی در هر حال هنوز هم برنامه هاشون رو دنبال میکنم . ولی " جی لنو " برام جالب تره و از مهمان هایی که دعوت میکنه تا شوخی ها و بَند ، همه به نظرم در نوع خودش جالب و به
    جاست . در ویکیپدیای پارسی که چیز دندان گیری برای زندگینامه وجود نداره یا من سر در نیاوردم . گزیده ای از زندگینامه ی "جی لنو " به نقل از ویکیپدیای انگلیسی :
    "جی لنو" متولد سال 1950 (61 ساله - در شرف 62 سالگی ) و در شهر "نیو روشل" از نیویورک ـه . تباری اسکاتلندی - ایتالیایی داره . برادر بزرگتری داره که کهنه سرباز جنگ ویتنام ـه و در حال حاضر وکیل ـه .
    "لنو" در دهه ی هفتاد در نقش های کوچکی در مجموعه های تلویزیونی و فیلم ها ظاهر شد . اما نقطه اوج کار جایی بود که بعد از سال 1987 به عنوان جایگزین و در واقع "یدکی" یه "جانی کارسون" بزرگ انتخاب شد . در نهایت در سال 1992 "کارسون" کنار رفت و The Tonight Show به "لنو" رسید و از اون زمان به عنوان مجری و بعدتر به عنوان نویسنده و تهیه کننده سِمَت پیدا کرد و از اون زمان "شو" رو اجرا میکنه . بقیه مسائل کاریش یحتمل برای من وشما اهمیت و جذابیت چندانی نداره . پس بگذریم .
    علاوه بر شغل و حرفه ، "لنو" در زندگی شخصی و خانوادگی هم ثبات بسیاری داره و از سال 1980 با "مِیویس لنو" مزدوج ـه ! فرزندی نداره . از خصوصیات ظاهریش هم که خیلی تو چشم میزنه ، فَک خاص و برآمده اش هست . این آرواره ی پیش آمده که در واقع قابل درمان و جراحی هم هست ولی خب ، "لنو" تمایلی به جراحی نداره و در واقع بخش مهمی از فیزیک اش در این آرواره خلاصه میشه ."لنو" ، دیسلکسیک هست . مدعی یه که در شبانه روز بیشتر از چهار یا پنج ساعت نمی خوابه . الکل مصرف نمیکنه و اهل دود و دم هم نیست . به قمار هم علاقه ای نداره . یه کلکسیون محشر از انواع و اقسام اتومبیل ها داره . سالی 32 میلیون دلار پول بی زبون رو از NBC و .. میگیره . کمی هم اهل خیریه و این برنامه هاست .
    "لنو" یکی از افرادیه که در محاکمه ی "مایکل جکسون " نقش مهمی داشت و یکی از افرادیه که در واقع شهادتش مهم بود و به یه دردی میخورد یا شاید هم نه ! قضاوتش با شماست .

من هر چی گشتم نه ساب انگلیسی پیدا کردم و نه پارسی . خودم تو فکر بودم که بعضی قسمتا رو ترجمه کنم . ولی اعصاب پولادین میخواد که آدم بشینه ساب رو از هیچی سینک کنه و شنیداری ترجمه کنه و تازه یه چیزیه که مخاطب چندانی نداره . پس از فکرش در اومدم . ولی کاری که میتونم کنم اینه که از هر قسمت یه خلاصه ای قرار بدم .

به زودی اپیزود ها اضافه خواهد شد .
    مخلص و ارادتمند همگی .

2. 8 کاربرِ زیر از RezaAK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

برچسب برای این موضوع