برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 37 از 37 اولیناولین ... 1227353637
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 366 از مجموع 366
    There's a storm coming
    سپاس
    10,255
    از این کاربر 28,704 بار در 3,607 پست سپاس گزاری شده

سرعت دانلودت چقدره ؟

اپراتور “تیم” برزیل با هدف کاهش شکاف دیجیتالی قصد دارد به ۱۵۰٬۰۰۰ ساکن یکی از فقیرترین و بزرگترین کلبه نشینیهای آمریکای جنوبی اینترنت با سرعت بیش از ۵۴ مگابیت بر ثانیه ارائه کند.

به گزارش مهر، “روسینا” یکی از بزرگترین کلبه نشین های آمریکای جنوبی است که در شهر ریو دو ژانیرو در برزیل قرار گرفته است. این کلبه نشینی (در اصطلاح بومی به این مناطق فاولا گفته میشود) در ۹۵ هکتار گسترده شده است و در آن بیش از ۳۸٬۰۰۰ خانواده (۱۵۰٬۰۰۰ نفر) زندگی می کنند.

اکنون اپراتور “تیم برزیل” به منظور توسعه فرایند ادغام اجتماعی و کاهش شکاف دیجیتالی، با نصب ۲۵ آنتن “وای- فای” در “روسینا” قصد دارد به ساکنان این فاولا اینترنت با سرعت بیش از ۵۴ مگابیت بر ثانیه ارائه کند.

این اپراتور همچنین در سال ۲۰۱۲ حدود ۱۰٬۰۰۰ آنتن “وای- فای” را در سراسر این کشور نصب خواهد کرد.

متاسفم برای خودمون

در این تاپیک میتونید سرعت دانلودتونو بگید
    Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me

One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

Friedrich Nietzsche

Like that, he's gone
    سپاس
    2,377
    از این کاربر 3,307 بار در 291 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سرعت دانلودت چقدره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iran9win نمایش پست ها
    عارضم سرعت زیر 40 مگ الان تو 90 درصد کشورای دنیا فحش محسوب میشه
    شما هم خیلی خوش خیالین!
    شاید هم 40mbps خوندی و نمیدونی که میشه 5مگابایت بر ثانیه
    میانگین سرعت دانلود تو آمریکا که حدود 8مگابایت بر ثانیه ـست:

3. 2 کاربرِ زیر از Mia_3D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    38
    از این کاربر 121 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط iran9win نمایش پست ها
    یک بسته 900 تومانی همراه اول بخرید.... ساعت 3 صبح استفاده کنید تا ساعت 9 صبح نامحدوده ..
    به نظرم بهترین کار اینه که یه بسته 1800 تومنی بخرید . 50 مگ روزانه و 50 مگ شبانه. از این به عنوان پوشش استفاده کنید و یه هفته از نت نامحدود 3 تا 9 صبح لذت ببرید
    یا این که یه ذره پول بیشتری بدید و یه بسته یه ماهه بخرید و همین ترفند رو پیاده کنید . فقط توجه کنید این جشنواره تا پایان پاییز به اتمام می رسه. اگر می خواهید یه ماه نت نامحدود با قیمت بسیار پایین داشته باشید دست بجنبونید!!!
    ...War Never Ends Quietly

5. 5 کاربرِ زیر از War Daddy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    218
    از این کاربر 9 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط War Daddy نمایش پست ها
    به نظرم بهترین کار اینه که یه بسته 1800 تومنی بخرید . 50 مگ روزانه و 50 مگ شبانه. از این به عنوان پوشش استفاده کنید و یه هفته از نت نامحدود 3 تا 9 صبح لذت ببرید
    یا این که یه ذره پول بیشتری بدید و یه بسته یه ماهه بخرید و همین ترفند رو پیاده کنید . فقط توجه کنید این جشنواره تا پایان پاییز به اتمام می رسه. اگر می خواهید یه ماه نت نامحدود با قیمت بسیار پایین داشته باشید دست بجنبونید!!!
    دوست عزیز این مربوط به سیم کارت ایرانسل هست؟؟....الان میخوام یه سیم کارت اعتباریشو بخرم چند بگم 4 جی یا فرقی نمیکنه چون گوشیم 4 جی رو ساپورت میکنه .....من خط ثابت همرا اول رو چک کدم اینترنت نامحدود شبانه از ساعت 2 تا 7 صبح یک روزه 2500 تومن و 1تا 11صبح 5 هزار تومن...حالا نمیدونم سرعتش چقدره و چند گیگ میشه دانلودکرد...دوستان تجربه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند....در ضمن من اینترنت نامحدود 2 مگ دارم هر 2 ماه قبضم میاد 150 تا 170 تومن سرعت دانلودم 256 هست چه روز چه شب الان 3سال دارم

7. 3 کاربرِ زیر از janloka بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    38
    از این کاربر 121 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط janloka نمایش پست ها
    دوست عزیز این مربوط به سیم کارت ایرانسل هست؟؟....الان میخوام یه سیم کارت اعتباریشو بخرم چند بگم 4 جی یا فرقی نمیکنه چون گوشیم 4 جی رو ساپورت میکنه .....من خط ثابت همرا اول رو چک کدم اینترنت نامحدود شبانه از ساعت 2 تا 7 صبح یک روزه 2500 تومن و 1تا 11صبح 5 هزار تومن...حالا نمیدونم سرعتش چقدره و چند گیگ میشه دانلودکرد...دوستان تجربه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند....در ضمن من اینترنت نامحدود 2 مگ دارم هر 2 ماه قبضم میاد 150 تا 170 تومن سرعت دانلودم 256 هست چه روز چه شب الان 3سال دارم
    این طرحی که گفتم برای همراه اول هست...
    ایرانسل دز این چند سال هم خدمات مناسبی ارائه کرده و هم قیمت معقولی داره طرحاش. یعنی در مقایسه باهمراه اول چند لول بالاتره. ( فکرش رو بکنید که ۱۰۰ مگ اینترنت همراه اول رو ۱۸۰۰ تومن باید تهیه کنید! ظلمه واقعا...)
    همراه اول برای این که دوباره مشتری جذب کنه از اول پاییز طرحی رو شروع کرد . شما یه بسته رو فارغ از نوع و مدت زمانش می خری . تا زمانی که بسته ات معتبر باشه ، از ساعت ۳ تا ۹ دانلود رایگان داری. حالا این بسته می تونه یه روزه باشه ( و شما فقط یه روز مهلت داری تا دانلود کنی ) می تونه یه هفته ای باشه ( و شما می تونی ۷ روز دانلود کنی ) و الی آخر...
    فقط باید حواست باشه که بسته ات تموم نشه. من خودم یه بسته یک هفته ای گرفتم . ولی در طول روز اصلن ازش استفاده نمی کنم . و فقط در ساعات نلمحدود ذیتا رو روشن می کنم . ( تا بسته ام زودتر از موعد تموم نشه )

همونطور که گفتم بسته های همراه اول مفتش گرونه ولی با این آپشنی که گذاشته ، تا پایان پاییز میشه مخاطب همراه اول موند
    در مورد سیم اعتباری هم پیشنهاد من ایرانسله . دلایلم رو بالا گفتم ...
    ...War Never Ends Quietly

9. 8 کاربرِ زیر از War Daddy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    971
    از این کاربر 788 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    شما هم خیلی خوش خیالین!
    دقیقا موافقم
    اهل بلوف نیستم ولی خواهر و دایی و 2 تا از خاله های من در آمریکا زندگی میکنن:از آرلینگتون بگیر تا خود نیویورک و هیچکدومشون نت هایی که استفاده میکنن به 6 مگ نمیرسه...تو محیط اداری یکشیون که زیرمجموعه مایکروسافت محسوب میشه تو بهترین شرایط 10.5 میرسه گاهی...
    بله تو ارگانهای دولتیشون تا 160 مگ رو پیشتر برخی نشون دادن..
    رفیقمون خیلی تو حالهه..
    بنده نتی که استفاده میکنم از درون دیتا سنتر یکی از بزرگترین ارگانهای دولیتی کشوره و اینکه اسکرین شات گذاشتم فقط جهت اطلاع به دوستانم اینجا بود که آره چه نتهایی هست که دستمون ازش وتاهه..همین...
    این ریتهای دانلود8.9 و 10 بالا غیرممکنه برای مصارف خانگی.
    های وب هم شخصا باهاشون صحیت کریم برای قرارداد با سازمان ولی گفت به گور بابامون خندیدم که نت بالای 10 مگ ریت بدیم به کسی...فقط خود مخابرات با هزار ترفند اینکارو میکنه...
    بعضی دوستان برن تو این شرکتها کار کنن بازیابهای خوبی میشن

11. 4 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    971
    از این کاربر 788 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها
    شما هم خیلی خوش خیالین!
    ضمنا این تو بهترین شرایط بود

13. 4 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :