برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 33 اولیناولین 123451328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 326
    سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,553 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

اخبار دنیای فناوری+بحث و گفتگو

در این تاپیک اخبار دنیای فناوری قرار می گیرد.

2. 8 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

He passed peacefully surrounded by LOVE
    سپاس
    6,408
    از این کاربر 3,939 بار در 922 پست سپاس گزاری شده

Google Chrome

سلام.
    با توجه به رشد روز افزون استفاده ی کاربران از مرورگر Google Chrome، و اینکه این مرورگر برای کاربرانی که مثل ما سرعت کمتری دارند، خیلی بهتره، منم این تاپیک رو زدنم که نسخه های جدید و پایدار که از طرف خود گوگل معرفی میشوند رو برای دانلود بذاریم اینجا.
    فقط همونطوی که گفتم، دوستان فقط نسخه های Stable رو بذارن. چون تا اونجا که من میدونم، بعد از نسخه ی 6 دیگه هیچ نسخه ای Stable نبوده!

Google Chrome 16 Stable

?Why use Google Chrome
    The web browser is arguably the most important piece of software on your computer. You spend much of your time online inside a browser: when you search, chat, email, shop, bank, read the news, and watch videos online, you often do all this using a browser

Speed
    Chrome is designed to be fast in every possible way. It's quick to start up from your desktop, loads web pages in a snap, and runs complex web applications lightning fast

Simplicity
    Chrome's browser window is streamlined, clean and simple, and has features that are designed for efficiency and ease of use. For example, you can search and navigate from the same box and arrange tabs however you wish—quickly and easily

Security
    Chrome is designed to keep you safer and more secure on the web with built-in malware and phishing protection, autoupdates to make sure you have all the latest security fixes, and more

Signing in
    Signing in to Chrome brings your bookmarks, history, and other settings to all your computers. Just go to the Wrench menu and select Sign in to Chrome

And more features
    Chrome has many useful features built in, including automatic full-page translation and access to thousands of apps, extensions, and themes from the Chrome Web Store

فایل Installer را میتوانید از لینک زیر دانلود کنید!
    کد:
    https://www.google.com/chrome/eula.html
    همچنین در این تاپیک می توانید برنامه های کمکی (Extensions) که به نظر شما کاربردی و جالب هستند را با بقیه ی کاربران انجمن به اشتراک بگذارید!
    برای دانلود و مشاهده ی برنامه های کمکی می توانید از آدرس زیر به Web-Store بروید:
    کد:
    https://chrome.google.com/webstore/category/home

4. 16 کاربرِ زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    بعد از باگها و کرشهایی که Firefox از نسخه ی 4 به بعد داشت من هم دو ماه پیش به Chrome رو آوردم .. از همه نظرم راضیم کرده این مرورگر ... تمام ِ افزونه هایی که توی فایرفاکس داشتم رو توی این مرورگر هم پیدا کردم ..
    یکی از مزیتهای دیگه ای کروم اینه که کسایی که توی گوگل دارن روی توسعه ی نسخه های این مرورگر کار می کنن اکثرا از فعالان ِ کنسرسیوم جهانی وب هستن .. پس می تونین اطمینان داشته باشین که کروم بروزترین مرورگره و با استفاده ازش می تونین وب رو به بهترین و زیبا ترین شکل ممکن ببینین .
    فقط این رو خاطرتون باشه که به هیچ وجه از سایتهای دانلود (چه ایرانی و چه خارجی) این مرورگر رو دانلود نکنین !! و فقط از طریق خود گوگل مرورگر رو نصب و یا آپدیت کنین .
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

6. 9 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

He passed peacefully surrounded by LOVE
    سپاس
    6,408
    از این کاربر 3,939 بار در 922 پست سپاس گزاری شده
    اومدم تا یه افزونه واقعا جالب رو برای پیش بینی هوا به شما معرفی کنم.
    این نرم افزار که اسمش Weather Bug هست، شهرهای زیادی رو ساپورت میکنه، تا 6 روز آینده رو پیش بینی میکنه، نقشه های هواشناسی رو با هر متغیری که بخواید(دما، ابر، وزش باد، رطوبت و ...) برای شمل مهیا میکنه.
    همچنین وسطش توی اون پنجره، یک کلیپ از وضع هوا در شهر شما پخش میشه، که خیلی جذابه.
    شما میتونید مکنان های مورد نظر خودتون رو (هر چند تا که باشه) به برنامه اضافه کنید.

تصاویری از محیط برنامه:
    محیط کلی:

محیط بخش پیش بینی، سربرگ دوم مربوط به توضیحات جزئی هوا هست.

شما میتونید، این افزونه رو از این لینک دانلود کنید:
    کد:
    https://chrome.google.com/webstore/detail/ihdkejbciahopmbagpnjmmkkdpfpaaak
    همچنین به یه نکته ای که برخورد کردم این بوده تا حالا:
    افزونه های مربوط به شکلک ها (Emoticons) و هیچوقت نصب نکنید، چون بعضی هاشون باگ دارند و روی باز کردن صفحات شامل فایل های GIF یا اون صفحه هایی که CSSی دارن که عکس رو عوض میکنه، پدرتونو در میاره، سرعت پخش انیمیشن های GIF به 2FPS میرسه و خلاصه کروم گیر میکنه و LAG میزنه به عبارتی.

8. 7 کاربرِ زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No news, Good news
    سپاس
    1,457
    از این کاربر 2,977 بار در 769 پست سپاس گزاری شده
    من تا اون جایی که یادمه نسخه های قبلی کروم رو نمیشد داتلود کرد و یجورایی محدودیت آی پی برامون قائل شده بودن
    چی شده که الان میشه دانلود کرد ؟!
    از اون جهت که باید app دانلود کروم رو دانلود کرد تا خود کروم رو دانلود کنه من خیلی به این کار مشکوکم و احساس میکنم چیزی زیر سر گوگله!
    خواهشمندم هرکسی اطلاعاتی در این زمینه داره مارو بی بهره نکنه

10. 4 کاربرِ زیر از MaMaD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD نمایش پست ها
    من تا اون جایی که یادمه نسخه های قبلی کروم رو نمیشد داتلود کرد و یجورایی محدودیت آی پی برامون قائل شده بودن
    چی شده که الان میشه دانلود کرد ؟!
    از اون جهت که باید app دانلود کروم رو دانلود کرد تا خود کروم رو دانلود کنه من خیلی به این کار مشکوکم و احساس میکنم چیزی زیر سر گوگله!
    خواهشمندم هرکسی اطلاعاتی در این زمینه داره مارو بی بهره نکنه
    گوگل کروم Open-Source نیست و همین موضوع یه مقدار شبهه ایجاد می کنه .. ولی به نظرم دلیل اصلیش اینه که کسی نتونه از موتور قوی ِ این مرورگر کپی برداری کنه .. ولی اگرم همچین چیزی باشه ادارات .. ارگانهای دولتی و ... باید نگران ِ استفاده از این مرورگر باشن.. نه یه فرد عادی مثل من .. الان که بعد از اینترنت اکسپلورر محبوب ترین مرورگره .. من هم شخصا ترجیح می دم به جای تحمل crash ها و هنگ کردن های فایرفاکس ِ Open-Source از کروم ِ Closed-Source استفاده کنم .

12. 5 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    نوژن ولی قابلیت طلایی فایرفاکس یعنی Extension رو هم نمیشه نا دیده گرفت...ولی این کرش های فایرفاکس من رو چند سالی پیر کرده واقعا...

14. 3 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No news, Good news
    سپاس
    1,457
    از این کاربر 2,977 بار در 769 پست سپاس گزاری شده
    پس این کرش و اینا چیز عادیه! من فکرمیکردم سیستم من مشکل داره

16. 4 کاربرِ زیر از MaMaD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    نوژن ولی قابلیت طلایی فایرفاکس یعنی Extension رو هم نمیشه نا دیده گرفت...ولی این کرش های فایرفاکس من رو چند سالی پیر کرده واقعا...
    امین حتما یه سری به extension های گوگل هم بزن .. دنیای زیباییه !! من هرچی پلاگین تو فایرفاکس داشتم تو کروم با همون اسم پیداش کردم !! از اون بگذریم خدا می دونه چقدر Theme های قشنگ و application های جالب داره !!! خلاصه گوگل به نظر من وب رو تو دستش گرفته .. از موتور جستجو گرفته تا سرویس ایمیل دوست داشتنیش و مرورگرش و حالا هم شبکه ی اجتماعی خفنش

18. 5 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    امین حتما یه سری به extension های گوگل هم بزن .. دنیای زیباییه !! من هرچی پلاگین تو فایرفاکس داشتم تو کروم با همون اسم پیداش کردم !! از اون بگذریم خدا می دونه چقدر Theme های قشنگ و application های جالب داره !!! خلاصه گوگل به نظر من وب رو تو دستش گرفته .. از موتور جستجو گرفته تا سرویس ایمیل دوست داشتنیش و مرورگرش و حالا هم شبکه ی اجتماعی خفنش
    واقعا حق با نوژن هستش ! واسه خودش دنیایی شده گوگل. جوری که فکر کردن به اینترنت بدون امکانات و محصولات گوگل ، عملا واسم غیر ممکن شده. البته هنوز با شبکه اجتماعیش زیاد راه نیفتادم. گیراییش اندازه فیسبوک نیست
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

20. 3 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You can call me Judas
    سپاس
    313
    از این کاربر 339 بار در 67 پست سپاس گزاری شده
    گوگل کروم پروژه ای محقق شده از گوگل کرمیوم هستش که در اصل Google Chromium به صروت Opensource هست و برای مثال من توی لینوکسم هم از این استفاده می کنم که با پیشنهاد ها و Report bug ها و انتقادها تغییر پیدا می کنه و هر چند وقت یک بار Google Chrome رو با استفاده از اون کامپایل می کنن و میشه گوگل کروم الان...

من خودم به شخصه هم Chrome هم Firefox رو برای وبگردی ترجیح میدم مخصوصا Firefox که توی این نسخه آخریا خیلی Stable شده ولی برای افراد Web Developer قطعا Firefox بهترین گزینست چون کروم نسبت به فایرفاکس محدودیت های بیشتری اعمال میکنه...

امین حتما یه سری به extension های گوگل هم بزن .. دنیای زیباییه !! من هرچی پلاگین تو فایرفاکس داشتم تو کروم با همون اسم پیداش کردم !! از اون بگذریم خدا می دونه چقدر Theme های قشنگ و application های جالب داره !!! خلاصه گوگل به نظر من وب رو تو دستش گرفته ..
    اون که بلـــــــــــــه، اون روز توی یه مقاله خوندم که اگر گوگل برای 1 دقیقه Down بشه بیشتر از 50% اینترنت به کلی مختل میشه...
    ...Some of them closed their eyes and accepted it, Some of them didn't care, but the people that Stood up and resisted, I will remember them

To the hope of freedom

22. 5 کاربرِ زیر از YellowJimbo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 33 اولیناولین 123451328 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع