برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
مطلبي که مشاهده مي کنيد
در سطل زباله ي انجمن مي باشد
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    91,162
    از این کاربر 12,458 بار در 1,673 پست سپاس گزاری شده

new2 صعود بایرن‌مونیخ به فینال با درخشش نویر/ دست مورینیو از جام کوتاه ماند.

تیم فوتبال بایرن‌مونیخ با برتری برابر رئال‌مادرید در ضربات پنالتی حریف چلسی در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا شد.

در دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم‌های رئال مادرید و بایرن‌مونیخ چهارشنبه شب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند.

این مسابقه در 90 دقیقه با برتری 2 بر یک رئال خاتمه یافت تا با توجه به برتری 2 بر یک نماینده آلمان در دیدار رفت، بازی به وقت اضافه کشیده شود.

کریستیانو رونالدو در دقایق 6 (از روی نقطه پنالتی) و 14 و آرین روبن در دقیقه 27 از روی نقطه پنالتی برای بایرن گل زدند.

تلاش دو تیم در 30 دقیقه وقت اضافه نتیجه نداشت تا تکلیف تیم صعود کننده دز ضربات پنالتی مشخص شود.

در ضربات پنالتی بایرن مونیخ با درخشش نویر به برتری رسید تا گام به دیدار فینال بگذارد. دروازه‌بان ملی‌پوش بایرن ضربات رونالدو و کاکا را مهار کرد تا زمینه برتری تیمش را فراهم کند. آلونسو پنالتی‌اش را گل کرد و راموس ضربه‌اش به آسمان کوبید.

در آن سو کاسیاس دروازه‌بان رئال مادرید ضربات کروس و لام را مهار کرد اما مقابل آلابا، گومس و شوان اشتایگر ناکام بود تا بایرن در ضیافت پنالتی‌ها برابر شاگردان مورینیو 3 بر یک پیروز شود و به فینال برسد.

بدین ترتیب تیم‌های بایرن مونیخ و چلسی 30 اردیبهشت سال جاری دیدار فینال را در ورزشگاه آلیانس آره‌نا شهر مونیخ برگزار می‌کنند.
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

2. 6 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,112
    از این کاربر 2,162 بار در 324 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : صعود بایرن‌مونیخ به فینال با درخشش نویر/ دست مورینیو از جام کوتاه ماند.

واقعا خوشحال شدم دیشب دیگه کل آپارتمان رو هوا بود:دی
    بعد از حذف بارسا که تا 1 ساعت نمیتونسسم حرف یزنم(البته کری رئالی هارو تحمل میکردم)با حذف رئال تو همون ی ساعت اندازه 2 ساعت فک زدم و حسابی زندگی کردم
    آخه چرا وقتی از آیندتون خبر ندارین واسه بقیه کری میخونین یکی نیس بگه اول به ی جایی برسین بعد کری بخونین
    مونیخی ها واقعا عالی بازی کردن
    بنظر من فرق حذف بارسا و رئال در این بود بارسا کلا رو دروازه ی حریف بود ولی رئال ....
    (در نهایت دوست دارم بایرن مونیخ قهرمان شه تا انقد نگن لیگ انگلیس اینه لیگ انگیس اونه)
    war is coming
    pls w8
    روز خوش

4. کاربر زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,966
    از این کاربر 2,524 بار در 399 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : صعود بایرن‌مونیخ به فینال با درخشش نویر/ دست مورینیو از جام کوتاه ماند.

دلم خنک شد

این رئالی ها خیلی پر رو شده بودند--- مخصوصا این مورینیو

6. کاربر زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

برچسب برای این موضوع