برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
مطلبي که مشاهده مي کنيد
در سطل زباله ي انجمن مي باشد
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,871
    از این کاربر 44,365 بار در 5,625 پست سپاس گزاری شده

سه کلیپ تصویری بسیار زیبا از همکاری "داریوش" و "فرامزر اصلانی"

با سلام .

سه تا کلیپ زیبا از "داریوش" و "فرامزر اصلانی" رو براتون رو مدیا فایر آپلود کردم . نگاه کنین و لذتش رو ببرین .

کلیپ "دیوار" که جدید ترین کارشون هست با کیفیت HD . خیلی کار قشنگیه ,دوقسمت از شعرش رو براتون می زارم , خودم خیلی با این دو قسمت حال کردم :

تو همه خاطره هامون , حقّ ِ دشمن مرده باده
    حتی راهِ دشمنی رو هیچکی یادمون نداده....

از عذابِ این قبیله هممون از هم بریدیم...
    حسّ ِ همخونی نداریم , چون قبیلمون رو دیدیم...

کلیپ بعدی "ای عشق" هستش که فکر کنم اولین همکاری این دو عزیز باشه . این هم با کیفیت HD
    و آخرین کلیپ همخوانی آهنگ ِ معروف ِ فرامرز اصلانی به نام "اگه یه روز" که کیفیت تصویری خیلی بالایی نداره ولی کیفیت صداش خیلی خوبه.

دیوار با حجم 176 مگابایت (نمونه کیفیت)
    کد:
    http://www.mediafire.com/?o4r877gd2c6r2wt

ای عشق با حجم 79 مگابایت
    (نمونه کیفیت)
    کد:
    http://www.mediafire.com/?dd307nnjno1dhud

اگه یه روز با حجم 41 مگابایت
    (نمونه کیفیت)
    کد:
    http://www.mediafire.com/?iwa0if9id5dpoa5

(کلیپ "اگه یه روز" رو که می خواین دانلود کنین توی اسم فایلش نوشته Live به اون توجهی نکنین )
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 4 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,295 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده
    من آهنگ اگه یه روز رو پریروز ازین سی دی فروش سیارها (ازینا که اسپیکر گذوشتن تو زنبیل! و سی دی میفروشن) شنیدم . خیلی حال کردم با آهنگش و منتظر بودم که برسم خونه و بگردم دنبال آهنگ و دانلودش کنم . بعد اومدم اینجا دیدم زکـــی کلیپشم گذوشتن . خلاصه چند صد باری گوش دادم و حالش رو بردم .
    قشنگ ترینش که همون اگه یه روز بود بنظرم . بعدشم ای عشق . دیوار رو خیلی غمناک بود هنوز درست گوش ندادم .
    یه چیزی ...
    من هیچوقت علاقه ای به شنیدن آهنگای خواننده های به اصطلاح لس آنجلسی نداشتم و هیچوقت هم گوش نمیکردم (منظورم قدیمی هاس نه مثلا شادمهر رو). بطوریکه تالا خودم هیچ آهنگی رو از داریوش نگرفتم و گوش بدم (هر چی شنیدم تو ضبط ماشین بوده یا گوشی رفقا). حتی تالا اسم فرامرز اصلانی به گوشم هم نخورده بود . یعنی کلا علاقه ای به کاراشون نداشتم دیگه . اما با شنیدن اهنگ اگه یه روز با خودم فکر کردم که چه اشتباهی میکردما ...

.

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,871
    از این کاربر 44,365 بار در 5,625 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3eN نمایش پست ها
    من آهنگ اگه یه روز رو پریروز ازین سی دی فروش سیارها (ازینا که اسپیکر گذوشتن تو زنبیل! و سی دی میفروشن) شنیدم . خیلی حال کردم با آهنگش و منتظر بودم که برسم خونه و بگردم دنبال آهنگ و دانلودش کنم . بعد اومدم اینجا دیدم زکـــی کلیپشم گذوشتن . خلاصه چند صد باری گوش دادم و حالش رو بردم .
    قشنگ ترینش که همون اگه یه روز بود بنظرم . بعدشم ای عشق . دیوار رو خیلی غمناک بود هنوز درست گوش ندادم .
    یه چیزی ...
    من هیچوقت علاقه ای به شنیدن آهنگای خواننده های به اصطلاح لس آنجلسی نداشتم و هیچوقت هم گوش نمیکردم (منظورم قدیمی هاس نه مثلا شادمهر رو). بطوریکه تالا خودم هیچ آهنگی رو از داریوش نگرفتم و گوش بدم (هر چی شنیدم تو ضبط ماشین بوده یا گوشی رفقا). حتی تالا اسم فرامرز اصلانی به گوشم هم نخورده بود . یعنی کلا علاقه ای به کاراشون نداشتم دیگه . اما با شنیدن اهنگ اگه یه روز با خودم فکر کردم که چه اشتباهی میکردما ....
    نه داداش کارشون درسته
    خیلی از این خواننده هامون گناهشون اینه که اسمشون کنار کسایی مثل کامران و هومن و شهرام K. و... اومده و بهشون می گن لس آنجلسی .
    من خودم پاپِ ایرانی سبک مورد علاقم نیست ولی واقعا واسه خواننده هایی مثل داریوش و اصلانی و گوگوش و قمیشی و .. که هیچ وقت هنرشون رو سبک نکردن احترام قایل ام
    واجب شد یه گلچین از فرامرز اصلانی بهت بدم محسن جون
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

5. کاربر زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

برچسب برای این موضوع