برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 از مجموع 28
    سپاس
    9
    از این کاربر 106 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

thumbsup Fringe سریالی رو به زوال یا ...؟ | نظرِ شما چیه ؟

كساني که معتقدن فرينج تخيلي و روبه زواله، دلايلشون و بگن واينكه چي از فرينج ميخوان؟

تو علم جابجايي در ترموديناميك همه چيز از لحاظ نظري منطقي و علميه. ولي باورش در ذهن تقريبن بعيد به نظر ميرسه كه ميگن هركس بگه من مثلا فلان مسئله رو درك كردم يعني كلا چيزي نفهميده!
    خيلي از مسائل تو فرينج كاملن درست عنوان ميشن ولي به نظر تخيلي ميان. مثل ارتباطي كه اليويا از طريق مغز با يه ادم ديگه داشت. كه جديدا تو يكي دو جاي دنيا يه دستگاهي شبيه اسكن مغزه به نام scio كه ذهن افرادي رو كه به كما رفتن رو ميتونه پردازش كنه.
    يا استيون هاوكينگ كه تو كتاب تاريخچه مختصر زمان به نوعي موضوع جهانهاي موازي رو تفهيم ميكنه، و اثبات وجود ٨ جهان موازي..
    به نظرم دقيقا مفهوم كرمچاله تو فرينج هموني بود كه من تو كتاباي استيون خوندم..
    نميدونم ولي اين داستان فرينج مخصوصا شخصيت والتر برام شيرينه..
    و نظر بقيه ادمها برام جذابه..

2. 15 کاربرِ زیر از پونه بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : كساني معتقدن فرينج تخيلي و روبه زواله.دلايلشون و بگن واينكه چي از فرينج ميخوان

کلآ انگار ایراد گرفتن از سریال های JJ Abrams مد شده . هر چقدر هم تخیلی باشه دیگه به یه شرو وری مثل SuperNatural نمی رسه...
    تنها ایراد این سریال اینه که 18 قسمت داستان انقدررررر کننننننددددددددددددددد پیش می ره .....
    بعد می یان تو 2 قسمت اخر انقدر مطلب می زارن و کل داستانو عوض می کنن
    فصل اول هم تا اواخرش یه قرون نمی ارزه سر همین خیلیا 2 قسمت می بینن می گن سریال "زوال" ه
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

4. 2 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : كساني معتقدن فرينج تخيلي و روبه زواله.دلايلشون و بگن واينكه چي از فرينج ميخوان

Fringe - Drama | Mystery | Sci-Fi --- درام | معمایی | علمی تخیلی

کسی که میگه فرینچ مزخرفه چند قسمت دیده؟ 5قسمت ؟ اگه با چند قسمت میشه درموردچیزی نظر داد پس نظرش مزخرفه نه سریال - واگه الانم داره میبینتش تا "S05- E03" پس دوست داره مزخرف ببینه پس یه سریال مزخرف دوست داشتنی ه واسش - همین که دوست داشتنی باشه بسه ...

حالا میگن تخیل بده - ایندفعه والتر توی فرینچ میگه تخیل خوبه و اگه تخیل نداشتم والتر نمیشدم
    همینطور که واقع گرایی یه سبک بیان افکاره واسه ادم هایی که از تخیل بدشون میاد تخیل و کمدی هم یه نوع دیگس هست واسه کسایی که از تخیل خوششون میاد - ماجرای" بریکینگ بد "همه طرفدارشن - چرا؟ چون اونایی که تخیل دوست دارن میتونن بریکینگ بد نگا کنن ولی اونایی که تخیل بدشون میاد نمیتونن فرینچ ببینن پس سطح دیدت پایینه - احساست نمیزاره ببینی مشکل از توه نه سریال فرینچ

شاید بعضی حرفارو بعضی نکته هارو بعضی اموزش ها رو میشه با تخیل به ادم یاد داد که با واقع گرایی نشه پس اصلا چیز بدی نیست
    میگن طنز به بهترین روش به ادم اموزش میده و حرف میزنه - خب تخیل هم همینه

سریال فرینچ داره چیزایی میگه از 2035 سریال "Continuum" داره چیزایی میگه از 2077 شاید نمیشد این نکته هایی که این سریال ها با به اینده بردن سریال دارن میگن توی زمان حال بگن -یا اگه بگن به دل نشینه یا تکراری باشه - شاید الان میبینی نمیفهمی جریان چیه میزنی زیر هرچیزی که داره میگه ولی شاید بگی بعد ها راست میگه مثل همین مثال بلوتوث که دوستمون زد - قدیم بکسی میگفتی ارتباط بدون تماس هنگ میکرد ..

سوپرنچرال فرینچ گریم زنجیره دکستر بریکینگ بد بازی تخت ها
    اینا خیلی هوادار دارن همشونم کسایی دارن که به شدت ازشون انتقاد میکنن
    به کسی سریال معرفی میکنی "Game of Thrones" واست شکلک استفراغ میزاره میگی چرا میگه از شمشیری بدم میاد
    یا سوپرنچرال میگه یکی میمره میره جهنم فرشته ای میارتش بیرون پس مسخرست - ولی واسه کسی که عاشق این سریال ه همین کار عاشق ترش میکنه

چند قسمت از دکستر اومد از فصل هفتم دارن دکستر رو هم بد میکنن

سریال Once Upon a Time همش افسانست از ماجرای سفید برفی شنل قرمزی دیو و دلبر داره استفاده میکنه و خیلی افسانه های دیگه توی فصل اول تا بگه عزیزم خانواده مهمه یا رابطه برقرار نکن یا بچه دار میشی مواظبش باش - نشون میده چه زیاد ادم هایی که بچشون رو بخاطر نداشتن وضعیت اقتصادی سر راه گذاشتن و وضعیت بچه ها چیشده و چه خانواده هایی که پاشیده شده خب اگه با استفاده از افسانه ها نمیگفت این چیزی که الان هست نمیشد

کسی که واسه بار اولش زیست شناسی میخونه با کلی کلمه جدید اصطلاح پزشکی اشنا میشه که تا حالا نشنیده باید چند بار بخونتش تا منظور کلمه و جمله رو بفهمه و یا یادش بگیره
    این مثال واسه چیزهایی که ما ندیدیم صدق میکنه ما نمیتونیم هضم کنیم چون نه این امکانات رو دیدم نه 2035 هستیم ...

چیزایی که یه سریال میگه بعضی هاشو نمیفهمیم بعضی هاشو فکر میکنیم میفهمیم ولی نفهمیدیم و بعضیهاشم میفهمیم پس نمیتونیم در مورد همش نظر بدیم
    شاید خیلیا با خوندن متن من باز همین احساس رو داشته باشن بعضی حرفام رو بفهمن بعضی هاشو فکر کنن فهمیدن ولی منظور اشتباهی میگیرن

6. 7 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    46
    از این کاربر 35 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Fringe سریالی رو به زوال یا ...؟ | نظرِ شما چیه ؟

راستش بحث های شما رو نخوندم..ولی به نظر فصل جدید خیلی ضعیف شروع شد و ادامه داره پیدا میکنه..میشه گفت مثل بازی های کامپیوتری شده(روند بازی اسیستنش یک رو اگه بازی کرده باشید به یاد بیارین) یک سری ویدئو هست که باید پیدا کنن و هر ویدئو یک قسمت رو به خودش اختصاص میده..خیلی داستانها کامل نمیشه و فقط در بیننده یک علامت سوال اضافه میکنه..در کل به نظرم این فصل و اواخر فصل قبل خیلی ضعیفه..البته میشه علتش رو عدم اطمینان از تمدید برای فصل جدید دونست و ..

ولی یه سوال..این دو جهان موازی که داشتن پیش میرفتن و شیپ شیفتر ها و ...چی شد نهایتا..چرا یهو دنبالش ول شد..اون یکی جهان به فنا رفته الان؟

سپاس
    603
    از این کاربر 515 بار در 84 پست سپاس گزاری شده

من نمیگم مزخرفه چون میگید با 5 قسمت نمیشه نظر داد ( واقعا 5 قسمت اول رو دیدم) و منم تو جایگاهی نیستم که سریالی رو کاملا رد کنم! . اصلا سواد اینکار رو ندارم
    اما مشکل من همون سالی که چند قسمت رو دیدم، در درجه اول جریانات تخیلی سریال نبود بلکه طریقه روایت داستان و شخصیت ها بودن . وقتی با شخصیتی نتونم ارتباط برقرار کنم (هیچکدوم از شخصیت ها) و سرنوشت اون شخصیت مهم نباشه برام ، من نمیتونم اون سریال رو نگاه نمیکنم /.
    حالا از طرفی این سریال ، مثلا مثل the walking dead نیست که فقط جنبه سرگرمی و هیجان داشته باشه . سریالیه که آدم رو به فکر وا میداره و اگه سریال رو نفهمی فایده ای نداره دیدنش

9. کاربر زیر از Alireza 69 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    35
    از این کاربر 344 بار در 47 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ضد اسلام؟!!؟!؟!!؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط پونه نمایش پست ها
    ببين اقاي يا خانوم mhn 123!:با تموم بي حوصلگيم نسبت به توضيح حرفهام،حاضر شدم يه طومار واسه كسي كه احساس كردم حرفمو ميفهمه بنويسم،چون سوالش و دانسته هاش هر چي كه بود قابل تحسين بود،هست. چه من باهاش مخالف باشم و چه موافق، برام مهم بود.ولي خواهش ميكنم ،اصلا اين كلمه اسلام حال منو بهم ميريزه، اصلا ميدوني ؟ هر مطلبي كه ضد دين مخصوصا از نوع اسلام باشه، كاملا عقلانيه. ولمون كن يعني معجزات شما تو سريالهاي شبكه ١٢٣و.. و حضور شيطان و .. اينا علميه؟!!!در كل تا عفت كلامم رو كنترل ميكنم دست رو اين مسئله نذار.
    مگه آقا یا خانوم mhn 123 بر درستی مطالبی که از شبکه های 123 مصرح میشن صحه گذاشته؟؟؟!!!ایشون نظرشونو بیان کردن - و اینکه ماهیت نظریه جهان های موازی با حقیقت معاد و اعتقاد به جهان آخرت تناقض داره که اتفاقا خودشون هم قبول دارن! بنده کسی نیستم که فلسفه وجودی و دین به شکل تخصصی بدونم ولی ادبیات شما با ساختار این سایت که همه آزادن اظهار نظر کنن مناسب نیست! این حرف های بنده هم از روی مطالب اخلاق اسلامی نیست یک اخلاق انسانیست!از جبهه گیری بپرهیزیم!

11. کاربر زیر از kiasheen بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    22
    از این کاربر 23 بار در 12 پست سپاس گزاری شده

کاش من این مبحث رو قبل از اینکه گزیده ای از طرز فکرم و انتقادم در بحث رمزگزاری تصاویر گذاشته بودم میدیدم

والا من الان میترسم بیام نظراتمو جمع بندی کنم چون تا حدودی چند نفر تحصیل کرده در زمینه فیزیک کوانتوم هستند و ما بیسوادا حتی جرات نداریم حرف بزنیم و به شکلی از پیش تعیین شده محکومیم

ببینین برین بگردین آی آدمایی که تا فصل 5 قسمت 3 رو دیدین بگردین ببینین روی شما و زندگیتون چه تاثیری گذاشته این تبعات دیدن این مسایل و فهمیدن بسیاری از رمز و رازهای طبیعت چه درسی رو به شما دادن؟ آیا تونسته به شما اهرمی بده تا یه انسان بهتری باشین برای من به شخصه باعث شد دنبال ادامه تحصیلم برم و شدیدا تغییر رشته خواهم داد به سمت فیزیک

یه سری نقد حسن عباسی در مورد این سریال داره اگه بخواین میتونم براتون آپلود کنم که 80 درصد حرفای تایید کننده ی سریال رو منفی و 20 درصد انتقادهای شدید اون رو به سریال معکوس کنین و به نفع سریال ترجمه اش کنین میفهمین این قانون کارما اینجا داره صدق میکنه
    ببینین عوالم دیگه وجود داره ولی نه به این شکلی که اینجا نشون داده ولی یه نکته هست جوری که اینا نشون دادن چیزی بوده که از دستشون برمیومده همین که مارو هل میدن دنبال این چیزا باشیم و باهم بحث کنیم بجای اینکه بریم دنبال یهع سری کار بی فایده خب این خودش دلیل خوب بودن این سریاله ولی به شدت به کسایی منتقدم که چندین بار این سریال رو میبینن و عامیانه میگم داداش من شما که با یه بار چیزی ازین سریال نفهمیدی چرا وقتتو تلف میکنی چون یه ساعت دو ساعت که نیست که بگی خب طبیعیه صحبت سر حدودا 100 ساعت از زندگیته یکی میگفه 3 بار دیدم بازم چیزی متوجه نشدم خب برادر من بیخیال نرود میخ آهنین در سنگ برو دنبال the new girl بهتر چیز میفهمی البته توهین نشه ها که والله قصدم این نیست دوستانه میگم اون تاپیک روئ بخونین یه سری چیز دیگه گفتم که بد نیست به این حرفهام اضافه بشه مثلا من کل سریال بریکینگ بد رو دیدم فرمول شیشه رو پیدا کنم جدا از جریانات پارادایم شیف و این حرفها ولی دلیلم اون بود سوپر نچرال رو هم واسه خنده با بچه هام میدیدم که سنشون 12 و 10 هستش جلوه های ویژه ی خوبی داشت و تنها چیزی که یاد گرفتم این بود هر وقت رفتم خارج تیکه کلامم بشه دیس ایز آسوم lol

من قصد توهین به کسی رو ندارم اگر به تیریش قبای کسی برخورد خاضعانه پوزش میطلبم

پروردگار عمری طولانی به همه عطا کنه و بشیم جزو کسانی که در این دنیا متغیرند نه چیز دیگه

13. کاربر زیر از Blacky بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    28
    از این کاربر 16 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

من که اين سريالو نديدم ولى جورى که شما دارين فراتر از مغز کوچولى من حرف ميزنيد واجب شد برم دانلودش کنم و ببينمش....من عاشق اين جور فيلمام که در مورد نظريه ى جهان هاى موازى بحث ميکنند. . . نمونه اش سريال لاست که چگونگى شکل گرفتن دنياى موازى رو نشون داد و فصل آخر هم محور اصلى داستان همان دنياى موازى بود.

15. 2 کاربرِ زیر از anasalbaloshi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    28
    از این کاربر 108 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

من عاشق این سریالم...... کلن عاشق فیلمای پر رمز و راز هستم که آدمو وادار به فکر میکنه هیجانشو دوست دارم تخیلی بودنشو دوست دارم

17. 6 کاربرِ زیر از nedashiva بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123

برچسب برای این موضوع