برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 از مجموع 19
    با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

new2 جنجالی ترین سکانس فیلم توقیف شده «خصوصی»

به دلیل این که بسیاری از معترضان به فیلم خصوصی به گفته خودشان تاکنون موفق به تماشای این فیلم نشده اند، خبرگزاری سینمای ایران فیلم نوشت جنجالی ترین سکانس این فیلم را منتشر کرد.

داخلی- شب - خانه پریسا

ابراهیم (فرهاد اصلانی) روبروی پریسا (هانیه توسلی) پشت میز اوپن آشپزخانه نشسته است. و پریسا درون آشپزخانه با او حرف می زند.

پریسا: من شنیدم شما حزب الهی ها میگید هرجا یه زن و مرد نامحرم تنها باشن احتمال گناه زیاده

ابراهیم: بله درسته

پریسا: خب؟

ابراهیم: اما دین ما برای این هم راه حل داره

پریسا: راه حلش چیه اونوقت؟

ابراهیم: اسلام در این مواقع صیغه رو پیشنهاد می کنه

پریسا چهره در هم می کشد و خود را ناراحت نشان می دهد

ابراهیم: ناراحت شدی؟ منظوری نداشتم اگر قبول نمی کنی اصراری نیست

پریسا: اونوقت اگر قبول کنم این وقت شب کدوم محضری بازه؟

ابراهیم: احتیاج به محضر نیست...

کات

روز - داخلی - خانه پریسا

ابراهیم از خواب بیدار می شود و می بیند پریسا در آشپزخانه در حال آماده کردن صبحانه است...

منبع: سینما پرس
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

2. 22 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    671
    از این کاربر 539 بار در 95 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : جنجالی ترین سکانس فیلم توقیف شده «خصوصی»

نقل قول نوشته اصلی توسط Alijo0on نمایش پست ها
    ولی با وجود تولید اینجور فیلمها ، هر چند چند سالی یه بار
    بازم میتونه یه تکونی به اجتماع و طرز تفکر مدفون شده زیرِ خاک و اراجیف آخوندها بده
    هر چند دقیقا همونایی که این اراجیف چنبره زده رو اعتقادشون دقیقا آدمایی هستن اغلب شهرستانی و ... که نه فرهنگ سینما رفتن فیلم دیدن دارن نه به بچه هاشون از این مجوزا میدن
    اگرم طرف تیز بازی درآورد و رفت دید پس فردا شوهر یا زنش میدن که بیشتر از این به قول خودشون نره تو منجلاب
    دقیقا همونایی که با شنیدن خبر واریز یارانه و ... صف میبندن جلو atm ها و تا آخر شب کل خاندان دولت دعا و ذکر میگن .
    ببین دوست عزیز نحوه صحبت کردن شما اصلا درست نیست ببخشید این حرف رو میزنم اما این رو هم بپذیرید که آدم های بی عرضه وقتی خودشون توانایی یکسری کارها ندارن دیگران رو متهم میکنن

I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,148 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

عزیز دل ، همین جوابی رو که برای یه بنده خدا دیگه دادم پِیست میکنم اینجا :

همین که اونقدر فرهنگ منش خوانوادت بالا هست که اجازه و یه سری آزادیها رو برای مثال همین اینترنت رو برات آزاد قرار دادن
    نباید خودتو دیگه شامل حرف من بکنی
    منظور من از شهرستانی دقیقا اون دسته افرادیه طرز فکرشون غلط هست ، منظور هم از غلط و درکش واسه هر کی متفاوته اما
    بطور کلی همین که هستن یه سری افرادی که با روش زندگی 50 سال قبل دارن زندگی میکنن و تربیت میکنن فرزنداشونو . ...
    در کل امیدوارم دچار سوتفاهم نشده باشی از حرفم .
    شما همچین میگی اجازه استفاده از اینترنت رو بهت دادن که هرکی ندونه فک میکنه شهرستانیا هیچی از اینترنت سرشون نمیشه!

من به شما توصیه میکنم یه سر به شهرستانا بزن, احتمالن نظرت عوض میشه.

5. کاربر زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    671

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad eMJey نمایش پست ها
    شما همچین میگی اجازه استفاده از اینترنت رو بهت دادن که هرکی ندونه فک میکنه شهرستانیا هیچی از اینترنت سرشون نمیشه!

من به شما توصیه میکنم یه سر به شهرستانا بزن, احتمالن نظرت عوض میشه.
    کاملا باهاتون موافقم

7. کاربر زیر از vahidcivil66 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

:) - :( = :X
    سپاس
    417
    از این کاربر 709 بار در 116 پست سپاس گزاری شده

اِی داد چرا انقدر سریع جبهه میگیرین و به خودتون میگیرین

آره داداش گلم من از چیزایی که دیدم دارم میگم وگرنه عقده تهرانی بودن و زندگی تو شهر پر از کثافات و شلوغی و ... رو ندارم
    من برای دانشگاه یه ترمم رو کرمان گذروندم با فرهنگ یه سری از اقلیت مردمش ، دارم میگم یه سریا ! آشنا شدم که وضعشون انقدر بد بود که داغونم کرد که گفتم
    الانم که میرم گرمسار و میام بین راه بعضی وقتا از سبز وار و ... ... هستن که بغل دستی هست تو تاکسی یا خودم سوارشون میکنم و خود به خود سر صحبت باز میشه
    طرف 40 سالشه یه پسر 20 ساله داشته دبیرستان تموم نشده واسه اینکه چشو گوشش باز نشه خدمت حین خدمت زنش داده ، یه دختر 15 ساله !!!
    همه اینارم داشت با افتخار برام تعریف میکرد وقتی 2 تا از همکلاسیها دختر دانشگاه و دید با وضع ظاهری معمولی و بکار بردن چندتا صفت خیلی بد دربارشون
    آمپر من رفت بالا خواستم از درک مسخرش از زندگی بکشونمش بیرون که دیدم نـــه عمق فاجعه زیاد تر از صحبتاس
    در کل دوستایه گل من خودم خدایه ایراد و مشکلم نخواستم برنجونمتون از حرفم فقط یه کم صریح نظرمو گفتم ... همین
    |روزمره گے هایه علے|
    http://AliGhanbari.blogfa.com
    RapidBaz DirectLink System,Try it
    http://rapidbaz.com/from/181407

9. کاربر زیر از Alijo0on بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    671

آره داداش گلم من از چیزایی که دیدم دارم میگم وگرنه عقده تهرانی بودن و زندگی تو شهر پر از کثافات و شلوغی و ... رو ندارم
    من برای دانشگاه یه ترمم رو کرمان گذروندم با فرهنگ یه سری از اقلیت مردمش ، دارم میگم یه سریا ! آشنا شدم که وضعشون انقدر بد بود که داغونم کرد که گفتم
    الانم که میرم گرمسار و میام بین راه بعضی وقتا از سبز وار و ... ... هستن که بغل دستی هست تو تاکسی یا خودم سوارشون میکنم و خود به خود سر صحبت باز میشه
    طرف 40 سالشه یه پسر 20 ساله داشته دبیرستان تموم نشده واسه اینکه چشو گوشش باز نشه خدمت حین خدمت زنش داده ، یه دختر 15 ساله !!!
    همه اینارم داشت با افتخار برام تعریف میکرد وقتی 2 تا از همکلاسیها دختر دانشگاه و دید با وضع ظاهری معمولی و بکار بردن چندتا صفت خیلی بد دربارشون
    آمپر من رفت بالا خواستم از درک مسخرش از زندگی بکشونمش بیرون که دیدم نـــه عمق فاجعه زیاد تر از صحبتاس
    در کل دوستایه گل من خودم خدایه ایراد و مشکلم نخواستم برنجونمتون از حرفم فقط یه کم صریح نظرمو گفتم ... همین
    منم خیلی صریح نظرم رو میگم ، کلا آدمهایی که فرهنگ مردم رو با اینترنت و یه بار کنار یه شخص تو تاکسی نشستن می سنجن در واقع بی فرهنگ تر از همون شخص توی تاکسی هستش که که با دیدن چند نفر 55 میلیون ایرانی رو زیر سوال میبره ببخشید تو این جمعیت آدم با ،با فرهنگی شما نبود
    متاسفم واستون

11. کاربر زیر از vahidcivil66 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

خوب اين ربطی نداره خيلی، اما يه قسمتیش تا حدودی درسته...
    مثلا شما تو مترو تهران يا مشهد كنار يه خانم يا دختر بشينی هيچكس فكر بد نميكنه. در صورتی كه اگه روستاها يا حتی بعضی شهرا و تو بعضی محلاشون بری و بخوای مثلا تو اتوبوس بشينی اول خودتو ميگيرن ميكشن بعدم دختره رو سنگسارش ميكنن! هر چقدر از پايتخت دور بشی از نظر جغرافيایی اين تعصبات تقريبا بيشتره ولی خوب نميشه بسطش داد به همه. اونا يه گروه خاصن، يه اقليتن.

13. کاربر زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    417

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidcivil66 نمایش پست ها
    منم خیلی صریح نظرم رو میگم ، کلا آدمهایی که فرهنگ مردم رو با اینترنت و یه بار کنار یه شخص تو تاکسی نشستن می سنجن در واقع بی فرهنگ تر از همون شخص توی تاکسی هستش که که با دیدن چند نفر 55 میلیون ایرانی رو زیر سوال میبره ببخشید تو این جمعیت آدم با ،با فرهنگی شما نبود
    متاسفم واستون
    ببین اگه گفتن بی فرهنگ به من خالی میشی و اخساس رضایت داری از خودت ، اوکی راحت باش دوست گلم
    اما اگه اونقدر سن و سالت نرسیده که فرق یه مثال و اتفاق روزانه رو با زیر سوال بردن و یکی دونستن همه ملت رو تشخیص بدی
    ازت خواهش میکنم دیگه اظهار نظر نکن و به با فرهنگی و دکتر بودنت بِبال !
    |روزمره گے هایه علے|

15. کاربر زیر از Alijo0on بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    417

نقل قول نوشته اصلی توسط s4mt نمایش پست ها
    خوب اين ربطی نداره خيلی، اما يه قسمتیش تا حدودی درسته...
    مثلا شما تو مترو تهران يا مشهد كنار يه خانم يا دختر بشينی هيچكس فكر بد نميكنه. در صورتی كه اگه روستاها يا حتی بعضی شهرا و تو بعضی محلاشون بری و بخوای مثلا تو اتوبوس بشينی اول خودتو ميگيرن ميكشن بعدم دختره رو سنگسارش ميكنن! هر چقدر از پايتخت دور بشی از نظر جغرافيایی اين تعصبات تقريبا بيشتره ولی خوب نميشه بسطش داد به همه. اونا يه گروه خاصن، يه اقليتن.

من نمیدونم چطور همین حرف و منظور شما رو
    خودم نتونستم برسونم ، در کل حرف حسابت جواب نداشت .
    |روزمره گے هایه علے|

17. کاربر زیر از Alijo0on بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

من نمیدونم چطور همین حرف و منظور شما رو
    خودم نتونستم برسونم ، در کل حرف حسابت جواب نداشت .
    آخه بد شرح دادی عزيز من. رسما يه عدد 8 رقمی رو كردی انسان غارنشين... (:
    ولی همه جا خوبو و بد و متعصب و غير متعصبش رو داره. اما خوب كاملا واضحه اين رسم و رسومات تو شهر يا روستاهای كوچيك بايد بيشتر باشه و سختگيری بيشتری انجام بشه.

19. 2 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع