برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22
    این نیز بگذرد
    سپاس
    829
    از این کاربر 681 بار در 148 پست سپاس گزاری شده

arrow2 بیاین با هم طالع بینی درست کنیم

دوستای خوبم سلام

نمیدونم تا حالا چند نفرتون طالع بینی خوندین و گاهی اون و واقعی و گاهی مسخره دیدین. این موضوع واسه من پیش اومده. واسه همین بد ندیدم تا برای بهتر آشنا شدن با شما دوستای خوب انجمن و همینطور نگاهی به میزان شباهت آدم های متولّد یک ماه به هم این تاپیک و بوجود بیارم. این تاپیک و مشابه اش رو من تا حالا تو هیچ فرومی ندیدم و ایده اش ماله خودمه

نحوه ی شرکت تو این تاپیک اینجوریه که هر کسی ماه تولّدش و اگه خواست روز تولّدش و با مهم ترین ویژگی اخلاقی اش و اینجا بگه و بعد اگه کسی تو اون ماه متولّد شده بود نظرش و راجع به این ویژگی در خودش بگه. امیدوارم بحث جالبی بشه

2. 11 کاربرِ زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بیاین با هم طالع بینی درست کنیم

28 مهر

بسیار احساسی , مثل دوست خوبمون خود خور , عاشق کمک کردن به دیگران , به همه ی آدما اعتماد میکنم , صادق (در هر شرایطی) , یه ذره توی شروع کارها تنبلم ولی وقتی شروع کنم حسابی میچسبم بهش , خوش قول , زود عصبانی میشم , کسی که ناراحتم کرده باشه رو میبخشم و به قول معروف کینه به دل نمیگیرم , خیلی کم صحبتم و یه شنونده ی عالی , یه ذره توی جمع که باشم خجالتیم , از تنها بودن بیشتر خوشم میاد تا این که دورم شلوغ باشه و ...

همینا به ذهنم رسید . ببخشید اگه زیاد شد

4. 4 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 905 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط idin نمایش پست ها
    28 مهر

بسیار احساسی , مثل دوست خوبمون خود خور , عاشق کمک کردن به دیگران , به همه ی آدما اعتماد میکنم , صادق (در هر شرایطی) , یه ذره توی شروع کارها تنبلم ولی وقتی شروع کنم حسابی میچسبم بهش , خوش قول , زود عصبانی میشم , کسی که ناراحتم کرده باشه رو میبخشم و به قول معروف کینه به دل نمیگیرم , خیلی کم صحبتم و یه شنونده ی عالی , یه ذره توی جمع که باشم خجالتیم , از تنها بودن بیشتر خوشم میاد تا این که دورم شلوغ باشه و ...

همینا به ذهنم رسید . ببخشید اگه زیاد شد :smiley17:
    خوش قول , زود عصبانی میشم , کسی که ناراحتم کرده باشه رو میبخشم و به قول معروف کینه به دل نمیگیرم , خیلی کم صحبتم
    از تنها بودن بیشتر خوشم میاد تا این که دورم شلوغ باشه

اینا رو هم به من اضافه کنید چه آشی شده خصوصیات من

6. 4 کاربرِ زیر از HaaMeeD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lilipoot نمایش پست ها
    مثل اینکه خردادی ها تشابهات زیادی دارن منم خدایی کینه ای نیستم و خیلی زود ناراحتی ها رو فراموش میکنم. در کل قدرت انطباقم با شرایط خیلی خوبه راجع به بدقولی ممکنه از نظر زمانی بدقول بشم ولی زیر حرفم نزدم تا حالا شاید منظور شما هم همین بوده
    دقيقا از نظر زماني بدقولم. وگرنه كار انجام ميشه در كل. تا تمومش هم نكنم بي خيال نميشم.

8. 4 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    869
    از این کاربر 798 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam نمایش پست ها
    دقيقا از نظر زماني بدقولم. وگرنه كار انجام ميشه در كل. تا تمومش هم نكنم بي خيال نميشم.
    برعکس من !همه چیز باید راس ساعت وطبق برنامه پیش بره وگرنه روانی میشم...حالا اینکه تموم بشه یانه معمولا نمیشه
    خوش به حال مسافركش های میدان آزادی / هر روز آزادانه فریاد میزنند/ آزادی، آزادی.

10. 4 کاربرِ زیر از snowgirl بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

این نیز بگذرد
    سپاس
    829

یه خصوصیت دیگه که میخواستم راجع به خودم بگم این بود که خیلی راحت عقاید موافق و مخالفم و گوش میکنم و بازم با مخاطبم دوست میمونم. درواقع تحمل ساز مخالف و خیلی خوب دارم واسه همین دوستای زیادی دارم ودشمنای کم

12. 5 کاربرِ زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

این نیز بگذرد
    سپاس
    829

از اونجایی که تولّدم نزدیکه یه کوچولو پررویی می کنم و از مابقی دوستان خواهش می کنم لطفاً اونها هم راجع به خصوصیّات خودشون بیان و کامنت بزارن

14. کاربر زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    671
    از این کاربر 539 بار در 95 پست سپاس گزاری شده

من طالع بینی رو خیلی قبول دارم البته بجز ماه و روز تولد چیزهای دیگه هم رو انسان تاثیر گذار هستن
    منم 26 دی
    انسان قدرت طلب ،خود رای ، مهربان ولی جدی،تنهایی رو دوست دارم همیشه تو برخورد اول تصیم میگیرم طرف مقابل خوبه یا بد،جنگجو هستم وبا همه چیز میجنگم بخصوص باخودم،اگه بخوام کاری رو انجام بدم زمین وزمان نمیتونن مانع بشن و خیلی خصوصیات دیگه که حوصله ندارم بنویسم

16. کاربر زیر از vahidcivil66 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

این نیز بگذرد
    سپاس
    829

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidcivil66 نمایش پست ها
    من طالع بینی رو خیلی قبول دارم البته بجز ماه و روز تولد چیزهای دیگه هم رو انسان تاثیر گذار هستن
    منم 26 دی
    انسان قدرت طلب ،خود رای ، مهربان ولی جدی،تنهایی رو دوست دارم همیشه تو برخورد اول تصیم میگیرم طرف مقابل خوبه یا بد،جنگجو هستم وبا همه چیز میجنگم بخصوص باخودم،اگه بخوام کاری رو انجام بدم زمین وزمان نمیتونن مانع بشن و خیلی خصوصیات دیگه که حوصله ندارم بنویسم
    ممنون از همکاری شما دوست عزیز با توجه به حرفاتون پس این خصوصیت هم من اضافه میکنم که خیلی با حوصله نیستین

18. کاربر زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

? WHO AM I
    سپاس
    64
    از این کاربر 109 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

طالع بینی فقط یه سرگرمی میتونه باشه . متوجه نشدید که توی یه طالع حدوداً 20 خصوصیت یک انسان رو میگن که بیشتر اونا بین انسانها مشترکه و یا اینکه فرد دوست داره اونجوری باشه که طالع میگه . یه روانشناسی خیلی ساده که من تنها به عنوان سرگرمی میتونم تحملش کنم . امیدوارم دوستان زندگیشون رو با این چیزا تباه نکنند. والسلام علیکم و لعنت خدا بر مشرکان ، خصوصاً کشورهای مستکبر غربی که ما را معطل خودشان کردند.

عجب نطقی بودا

20. 2 کاربرِ زیر از top بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    671
    از این کاربر 539 بار در 95 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط top نمایش پست ها
    طالع بینی فقط یه سرگرمی میتونه باشه . متوجه نشدید که توی یه طالع حدوداً 20 خصوصیت یک انسان رو میگن که بیشتر اونا بین انسانها مشترکه و یا اینکه فرد دوست داره اونجوری باشه که طالع میگه . یه روانشناسی خیلی ساده که من تنها به عنوان سرگرمی میتونم تحملش کنم . امیدوارم دوستان زندگیشون رو با این چیزا تباه نکنند. والسلام علیکم و لعنت خدا بر مشرکان ، خصوصاً کشورهای مستکبر غربی که ما را معطل خودشان کردند.

عجب نطقی بودا
    متولدین واقعی هر ماه اکثر خصوصیات تو طالع بینی رو دارن بالا هم گفتم روز تولد ویکسری موضوعات دیگه هم تاثیر گذارن،من اولین بار که یه کتاب طالع بینی رو خوندم(ماه تولد خودم) شوکه بودم حتی مثالی هم که توش زده بود من تو زندگیم قبلا انجام میدادم،به نظر من هم روانشناسی هست اما یه خورده پیچیده تو طالع بینی های معتبر با توجه به خصوصیات سیارات مختلف که هرکدام مربوط به یک ماه هست مطلب مینویسن واصلا سرگرمی نیست،خیلی چیزها هست که ما به عنوان سرگرمی و خرافه بهش نگاه میکنیم اما واقعیت چیز دیگست مثل طالع بینی ،کف بینی ، فال تاروت و.........

22. 2 کاربرِ زیر از vahidcivil66 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع