برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 از مجموع 22
    این نیز بگذرد
    سپاس
    829
    از این کاربر 681 بار در 148 پست سپاس گزاری شده

arrow2 بیاین با هم طالع بینی درست کنیم

دوستای خوبم سلام

نمیدونم تا حالا چند نفرتون طالع بینی خوندین و گاهی اون و واقعی و گاهی مسخره دیدین. این موضوع واسه من پیش اومده. واسه همین بد ندیدم تا برای بهتر آشنا شدن با شما دوستای خوب انجمن و همینطور نگاهی به میزان شباهت آدم های متولّد یک ماه به هم این تاپیک و بوجود بیارم. این تاپیک و مشابه اش رو من تا حالا تو هیچ فرومی ندیدم و ایده اش ماله خودمه

نحوه ی شرکت تو این تاپیک اینجوریه که هر کسی ماه تولّدش و اگه خواست روز تولّدش و با مهم ترین ویژگی اخلاقی اش و اینجا بگه و بعد اگه کسی تو اون ماه متولّد شده بود نظرش و راجع به این ویژگی در خودش بگه. امیدوارم بحث جالبی بشه

2. 11 کاربرِ زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

این نیز بگذرد
    سپاس
    829
    از این کاربر 681 بار در 148 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بیاین با هم طالع بینی درست کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط top نمایش پست ها
    طالع بینی فقط یه سرگرمی میتونه باشه . متوجه نشدید که توی یه طالع حدوداً 20 خصوصیت یک انسان رو میگن که بیشتر اونا بین انسانها مشترکه و یا اینکه فرد دوست داره اونجوری باشه که طالع میگه . یه روانشناسی خیلی ساده که من تنها به عنوان سرگرمی میتونم تحملش کنم . امیدوارم دوستان زندگیشون رو با این چیزا تباه نکنند. والسلام علیکم و لعنت خدا بر مشرکان ، خصوصاً کشورهای مستکبر غربی که ما را معطل خودشان کردند.

عجب نطقی بودا
    ممنون از نظراتی که دادین. راستش نمی دونم با آسترولوژی چقدر آشنایی داشته باشین اما این یه علم اثبات شده است که هر شخص در هر لحظه و هر کجایی که متولّد بشه با توجه به نحوه قرار گیری سیّارات و ستارگان در اون لحظه تحت تأثیر انرژی هایی قرار می گیره که در شکل گیری شخصیّت اون فرد اثرگذاره. علم آسترولوژی شاخه ای از اختر شناسیه و کاملاً اثبات شده و منطقی . طالع بینی بر اساس سال یا ماه تولّد شاید به اون دقّت نباشه که در آسترولوژی حتّی نشونه های ظاهری هر فرد رو هم مشخّص کنه اما تا حدودی نزدیک به واقعیّت هاست . البّته جدای از باورباورپذیری این بحث که چقدر صحّت داره یه مقوله دیگه رو فراموش کردین که توی پست اوّل این تاپیک گفتم، این تاپیک رو بهونه ای قرار دادیم تا با همدیگه بهتر آشنا بشیم و از خصوصیّات اخلاقی هم با خبر بشیم

4. 2 کاربرِ زیر از lilipoot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بیاین با هم طالع بینی درست کنیم

متولد 7یا8 اسفند ، حافظه داغون ، فراموش کار ، مغرور ، جونم بره غرور و آبروم نره ، هیچ چیزو 100% قبول ندارم به جز اعتقاداتم ، ساکت تا نظرم رو نخوان حرف نمیزنم ، زیر بار حرف زور نمیرم ، دروغ نمیگم یا اصلا در مورد اون موضوع صحبت نمیکنم ، راز دار ، حس انسان دوستی و کمک به دیگران هم دارم ، جو گیر نمیشم ، over thinking خیلی دارم ، یا یه کاریو درست و تا ته انجام میدم یا اصلا انجام نمیدم و................

پ.ن : به طالع بینی و اینجور حرفا اصلا اعتقاد ندارم

6. 4 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123

برچسب برای این موضوع