برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 38
    سپاس
    138
    از این کاربر 361 بار در 83 پست سپاس گزاری شده

new7 سریال Battlestar Galactica

لطفا سریال Battlestar Galactica را برای دانلود قرار دهید به صورت کامل
    اول اینکه این سریال علمی تخیلی هست.
    دوم اینکه این سریال، س/ی/ا/س/ی هم هست.
    سوم اینکه این سریال، عمیقا فلسفی هم هست در عین حال. به همین خاطر بعد از تموم شدنش، تو مجمع عمومی سازمان ملل متحد، 2، 3 ساعت در مورد این سریال و بحثهای فلسفی س/ی/ا/س/ی اون، بحث و گفتگو کردن.
    و اما نکته مهم اینه که شما با دیدن این چهار فصل، نصف اون چیزی رو که تو داستانها هست، می فهمین. این سریال، خرده ریزه به اصطلاح زیاد داره.
    اول باید یک مینی سریال دو قسمتی رو ببینین که سال 2003 ساخته شده،
    بعد فصل اول رو ببینید که 13 قسمته و سال 2004 ساخته شده
    بعد فصل دوم که 20 قسمته و سال 2004 ساخته شده
    بعد ده تا اپیزود کوتاهه که سال 2006 ساخته شده به نام The Resistance Webisodes
    بعد یک قسمت با نام The Story So Far ساخته شده در سال 2006
    بعد فصل سوم رو ببینید
    بعد Razor Flashbacks - Razor Minisodes که یک قسمت کوتاهه و در سال 2007 ساخته شده
    بعد Razor که یک قسمت بلند یک و نیم ساعته هست و در سال 2007 ساخته شده.
    بعد قسمت کوتاه The Phenomenon ساخته شده در سال 2008
    بعد قسمت کوتاه Revealed ساخته شده در سال 2008
    بعد فصل چهارم تا بخش 10 رو ببینید و قبل از ادامه باید چند تا قسمت دیگه رو ببینید.
    پیش از ادامه فصل چهارم
    اول ده تا بخش کوتاه با نام The Face of the Enemy - Webisodes ساخته شده در سال 2008
    و بعد یه بخش کوتاه که خیلی مهمه تو درک و فهم کلی این سریال که در سال 2009 ساخته شده و با نام
    The Top 10 Things You Need to Know
    حالا می تونید ادامه فصل چهارم رو تا آخر ببینید که 21 بخشه کلا
    بعد یه بخش مهم دیگه پشت صحنه هست ولی برای درک کلیات سریال خیلی مهمه، مثل لاست که سازنده ها تو یه قسمت راجع به چند و چون داستان حرف می زدن. اسم این قسمت هست
    The Last Frakkin Special - Behind Scene
    و سرانجام Battlestar Galactica - The Plan که یه فیلم یک و نیم ساعته هست و داستان تموم میشه.

اما دو نکتۀ دیگه:
    اول اینکه چون همۀ این بخشها زیرنویس فارسی نداره، دانستن انگلیسی در حد متوسط به بالا لازمه. اگه انگلیسیتون ضعیفه، بی خیال اون قسمت اضافیا بشید و همون چهار فصل به علاوه the plan رو ببینید و خلاص. داستان دستتون میاد ولی هدف سازنده ها این بوده که شما در کنار دیدن یه داستان علمی تخیلی گیرا، در جریان کلی بحث فلسفی و سیاسی هم قرار بگیرید.
    و نکته دوم، اینجا فقط همین چهار فصل قرار گرفته، اصولا خیلیا نمیدونن که خط و ربط داستان چیه و نمیدونن که اون قسمتها هم هست. به هر حال، تو این آدرس مدیا فایر، همۀ قسمتها رو کامل می تونید دانلود کنید.
    Free File Sharing Made Simple - MediaFire
    این مال یه سایت فارسی هست به نام Persian Media Center که الان ف.ی.لت.ر شده. تو سایت های فارسی، من فقط اینجا رو پیدا کردم که کامل داره و کیفیتشم خوبه، ریلیزش هم مال B.O.B هست. اون حروف الفبای انگلیسی اول لینک ها هم مال ترتیب دیدن قسمتهاست.
    البته با حجمهای بالا هم تو سایتهای انگلیسی هست. من هر قسمت رو با حجم 1.5 گیگ از رپیدشر گرفت.
    امیدوارم از دیدن این سریال بسیار بسیار زیبا لذت ببرید
    موفق باشید

سپاس
    1
    از این کاربر 3 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سریال Battlestar Galactica

ممنون از اطلاعات مفیدتون . فقط ببخشید رمز فایل های فشرده rar چیه؟

3. 3 کاربرِ زیر از tvworld2041 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    43
    از این کاربر 2 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

با درود
    پسورد فایلها در صورت نیاز
    www.pmcforum.net
    می باشد
    از دیدن این سریال بسیار زیبا لذت ببرید

5. 2 کاربرِ زیر از ahmad318 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    624
    از این کاربر 1,486 بار در 230 پست سپاس گزاری شده

واقعا بعضی سریالا غریب موندن.از اون دست سریالاست که باید دید.
    تازه فصل یک تموم کردم.درست ژانر علمی تخیلی ولی همونطور که تو معرفی نوشته.بحث فلسفی توش زیاد.فضای مبهم و راز آلود داره.بعد چند قسمت به فضاش عادت میکنیم.جلوه های ویژه اش با توجه به سال تولیدش قابل تحمل.
    سریالی که ارزش دیدن داره.دیالوگها و متن قوی داره و فقط یه اثر سرگرم کننده علمی تخیلی نیست و آب نبستن به سریال.
    ای کاش کسایی که دیدن راجع بهش نظر میدادن

7. 8 کاربرِ زیر از sami1428 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,413 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sami1428 نمایش پست ها
    ی کاش کسایی که دیدن راجع بهش نظر میدادن
    والا من دیدمش ولی واسه من خیلی مسخره بود (البته فک کنم 8 قسمت از فصل اول رو دیدم شاید بیشتر) خیلی خواست تحمل کنم ادامه بدمش ولی دیگه غیرقابل تحمل شده بود واسم
    تو اون همه درگیری و کشمکش، یهو سر و کله ی خبرنگارا پیدا میشه سوالهای واقعا دری وری میپرسند که اصلا متناسب فضای سریال نیست
    یه اون دختره که میفته تو یه سیاره، بعد میره داخل بدن یکی از اون حیونها و شروع به پرواز میکنه، طرف بهش شلیک میکنه، یهو این میره بالا سر پسره و زیر اون چیزی که سوار شده اسمش رو نوشته مثلا با شلیک هایی که پسره داشته این تونسته اسمه رو بنویسه
    خیلی وقت پیش دیدم، الان دقیق یادم نیست، ولی به شدت سوتی داست و داستانش رو واقعا بد درآورده بودن

9. 10 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    624
    از این کاربر 1,486 بار در 230 پست سپاس گزاری شده

فک کنم تا قسمت چهار پنج دیدی.اون نوشته ها رو هم فک کنم تو هوا ننوشته بود رو سفینه.رو سیاره با نوار زردی که داشت نوشته بود.بعد هشت نه قسمت جذاب میشه داستان.داستان سریال یکم مبهم.هرچی جلوتر میره جذاب تر میشه

11. 9 کاربرِ زیر از sami1428 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223
    از این کاربر 1,122 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    والا من دیدمش ولی واسه من خیلی مسخره بود (البته فک کنم 8 قسمت از فصل اول رو دیدم شاید بیشتر) خیلی خواست تحمل کنم ادامه بدمش ولی دیگه غیرقابل تحمل شده بود واسم
    تو اون همه درگیری و کشمکش، یهو سر و کله ی خبرنگارا پیدا میشه سوالهای واقعا دری وری میپرسند که اصلا متناسب فضای سریال نیست
    یه اون دختره که میفته تو یه سیاره، بعد میره داخل بدن یکی از اون حیونها و شروع به پرواز میکنه، طرف بهش شلیک میکنه، یهو این میره بالا سر پسره و زیر اون چیزی که سوار شده اسمش رو نوشته مثلا با شلیک هایی که پسره داشته این تونسته اسمه رو بنویسه
    خیلی وقت پیش دیدم، الان دقیق یادم نیست، ولی به شدت سوتی داست و داستانش رو واقعا بد درآورده بودن
    این حرفی که میزنید اصلا درست نیست.همین قسمتش یکی از باحال ترین ها بودش.اینطوری که شما میگی معلومه مسخره به نظر میادش
    قضیش اینه که سفینش سقوط میکنه رو یکی از سیاره های نزدیک همرا با سفینه دشمت (نه حیوون) حالا این سفینه های دشمن خود به خود کنترل میشند یعنی هوش مصنوعی دارند ولی باز هم سفینه به حساب میان
    سفینه هوش مصنوعیش از کار میفته برا همین اون خلبانه که سفینش سقوط کرده به طور دستی این یکی سفینه رو راه میندازه و با اون پروار میکنه.ولی چون سفینه دشمن بوده اسم خودش رو زیر سفینه مینیویسه
    بعد که میپره خلبانای دیگه فکر میکنند دشمنه که خوب خودش چون خلبان ماهری بوده سفینه رو کنترل میکنه تا اینکه یکیشون میبینه اسمش رو زیرش نوشته و میشناستش.حیوون کجا بود اصلاپ

-------------------------------------------------------------------------------------------------
    من این سریال رو دیدم.به شدت قشنگه خیلی خیلی قشنگه لامصب.همه چیش یعنی از اهنگ تیتراژش که اصلا یه طوریه کلا میری تو فضا تا هیجان خود سریال و داستان به شدت قوی و از همه مهتر بحث های فلسفی و سیاسیش.مخصوصا بحث هاش راجع به خدا و اعتقاد داشتن بهش.خیلی خیلی خیلی خیلی قشنگه هرچی بگم کم گفتم.اصلا شما تیتراژ رو گوش بدی کافیه عاشقش میشی.حتما حتما ببینید عالیه این سریال.

فقط من اضافه های اصلی رو دیدم اما اینجا انگار یه مقدار بیشتر بود.بقیشون کجاست؟؟لینکی که گذاشتین خرابه کسی نیست بقیش رو هم داشته باشه؟؟
    (راستی فیلم the plan ) پایان سریال نیستش. سریال همون قسمت اخر فصل 4 تموم میشه این یه مقدار واضح سازی از دید یکی از ربات ها هستش که به شدت جالبه.
    راستی یه جورایی قضیه کلون کردن انسان هم پیش میاد تو سریال.یعنی نه که مستقیم ولی خوب...
    و یه چیز دیگه هم یه فیلم هست بعد همشون اومده به اسم battlestar galactica blood and chrome که داستان 40 سال پیشه این هم دیدنش خالی از لظف نیستش

کسی اگه لین بقیه اضافات رو داره خواهشا بده.ممنون
    http://8pic.ir/images/ops5g462fq1y9mgr7b8n.jpg
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

13. 12 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

این سریال یکی از بهتریناییه که هرکس میتونه ببینه.از دستش ندین.همین!
    اگه دوست دارین یه سریال ببینید که پر از شخصیته که هر کدوم شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن این یه معجونه!
    همه شخصیتا عالین!از شرون گرفته تا استارباک و لی و رییس جمهور و شماره6 همه عالین
    سریال بعد از دیدن مینی سیالشو و دیدن 5-6 قسمت از سریال اصلی قشنگ میشه
    بدون شک جزو Top6سریالیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط SMahmoud نمایش پست ها
    کسی اگه لین بقیه اضافات رو داره خواهشا بده.ممنون
    بگو کدوم اضافاتو میخوای تا بهت بفرستم

اضافه شده در : 14 minutes

.اصلا شما تیتراژ رو گوش بدی کافیه عاشقش میشی.حتما حتما ببینید عالیه این سریال.
    واقعا تیتراژش یکی از بهتریناییه که تا حالا ساخته شده.البته از فصل 2 تیتراژش قشنگ میشه و موسیقی خیلی توپی میگیره.
    سریال بار طنز نسبتا خوبی هم داره.فقط کافیه دقیقه 10 از قسمت 9 فصل اولو ببینید و از خنده بترکیناین گایوس واقعا یکی از بهترین شخصیتاست

15. 11 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223
    از این کاربر 1,122 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Matin VT نمایش پست ها
    این سریال یکی از بهتریناییه که هرکس میتونه ببینه.از دستش ندین.همین!
    اگه دوست دارین یه سریال ببینید که پر از شخصیته که هر کدوم شخصیت پردازی فوق العاده ای دارن این یه معجونه!
    همه شخصیتا عالین!از شرون گرفته تا استارباک و لی و رییس جمهور و شماره6 همه عالین
    سریال بعد از دیدن مینی سیالشو و دیدن 5-6 قسمت از سریال اصلی قشنگ میشه
    بدون شک جزو Top6سریالیمه

بگو کدوم اضافاتو میخوای تا بهت بفرستم

اضافه شده در : 14 minutes

واقعا تیتراژش یکی از بهتریناییه که تا حالا ساخته شده.البته از فصل 2 تیتراژش قشنگ میشه و موسیقی خیلی توپی میگیره.
    سریال بار طنز نسبتا خوبی هم داره.فقط کافیه دقیقه 10 از قسمت 9 فصل اولو ببینید و از خنده بترکیناین گایوس واقعا یکی از بهترین شخصیتاست
    خیلی ممنون
    یکی این:
    و یکی این:
    phenomenon
    http://8pic.ir/images/ops5g462fq1y9mgr7b8n.jpg
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

17. 6 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

خیلی ممنون
    یکی این:
    و یکی این:
    phenomenon