برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت ؟!

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.04%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 2.04%
  • 6

2 4.08%
  • 7

8 16.33%
  • 8

5 10.20%
  • 9

20 40.82%
  • 10

12 24.49%
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 33
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود هفتم

Season 2, Episode 7 | A Man With No Honor
    فصل دوم, قسمت هفتم | مردی بی شرافت

خلاصه داستان : جیمی با یکی از خویشاوندانش ملاقات می کنه , تیون به شکار می ره , و داینریس به مکانی دعوت می شه ...

God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 17 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,519 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود هفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    من واقعا با دیدن این قسمت ناامید شدم... سومین قسمتیه که فقط کسلم می کنه . واقعا انتظار داشتم بعد از 2 قسمت اخیر (که ضعیف بودن) باز هم اون هیجان همیشگی و دیالوگهای عالی رو ببینم ..

بیشتر از همه هم بازی شخصیت داینریس عذابم می ده .. من چون موقع زیرنویس بعضی سکانس ها رو 2 یا حتی 3 بار می بینم گاهی اوقات دقیق می شم روی بازی بازیگرا.. حرکاتش چهرش خیلی خیلی مصنوعیه!

نمی دونم حالا فقط من اینطور احساس کردم یا کس دیگه ای هم با من موافقه !
    منم باهات موافقم. این قسمت مالی نبود!

فقط تیکه های جان اسنو و آریا قشنگ بود.

بازی داینریس هم به نظر من هم ظعیفه. البته مشکل از بازیگر نیست. این نقش مناسبش نیست. زیادی واسه این نقش ظریف و خوشکله. آدم باورش نمیشه!

4. 2 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 905 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

من واقعا با دیدن این قسمت ناامید شدم... سومین قسمتیه که فقط کسلم می کنه . واقعا انتظار داشتم بعد از 2 قسمت اخیر (که ضعیف بودن) باز هم اون هیجان همیشگی و دیالوگهای عالی رو ببینم ..

بیشتر از همه هم بازی شخصیت داینریس عذابم می ده .. من چون موقع زیرنویس بعضی سکانس ها رو 2 یا حتی 3 بار می بینم گاهی اوقات دقیق می شم روی بازی بازیگرا.. حرکاتش چهرش خیلی خیلی مصنوعیه!

والا منم تو دو قسمت اخیر همین حس رو داشتم ولی گفتم شاید منم که این احساس رو میکنه در نتیجه در موردش حرفی نزدم یه خورده به خودم امیدوار شدم

6. کاربر زیر از HaaMeeD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Just Wait For It ... ;)
    سپاس
    191
    از این کاربر 167 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

نوژن عزیز من کاملاً باهات موافقم ... بی روح بازی میکنه ... یه جورایی آدم احساس میکنه میخواد از سر باز کنه ! و زود قسمت خودش تموم شه !! ...
    احساس میکنم سریال گیر کرده ! همه سر جاشون نشستن فقط جان اسنو و تیون در حال حرکتند ! ... اینی که اون یارو جیمی لنستر هم فرار کرد و دوباره برگشت هیچ تاثیری توی هیچی نداشت و اضافی بود ... کاش دوباره سریال به جنبش و تکاپو بیوفته مثل قسمتهای پایانی فصل قبل و چند اپیزود اول این فصل ...

8. کاربر زیر از emperato0r بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

گند بزنن این جان اسنو رو . خیلی بی عرضگی کرد . دهنش آسفالته حالا .

اما اسمِ این قسمت، یعنی مردِ بدونِ شرافت . درسته که کتلین اینو به جیمی لنیستر گفت اما انصافا تیون خیلی لایق تره برای این لقب . اون جنازه هائم که مطمئنا برن جزوشون نبود. اون دو تا یتیم بودن که توی اون مزرعه بودن و تیون برانکه تو وینترفل بی عرضه جلوه نکنه اون دو تا رو سوزونده و جای برن قالب کرده به ملت که ازش حساب ببرن .
    البته از اونجایی که سریال مبناش تخیلی هست احتمالش هست که مثلا واقعا برن رو کشته باشن و روحِ برن تو قالب گرگ نمد پیدا کنه. هر چند احتمالش خیلی کمه ولی خب سریال تخیلی هست دیگه ....

سرسی هم یه ظاهر مهربون و مادرانه دیدیم بالاخره ازش . ببینیم رابطش با تیریون چجوری ادامه پیدا میکنه حالا ...
    صحبتاش در مورد تارگرین هائم جالب بود. اینکه موقع تولد هر تارگرین خدا شیر یا خط میندازه ....

آریا هم که ماشالا ... چقدر نازه این طفل معصوم . تایوین هم گرفته که این یه کسی هست برا خودش و رو نمیکنه ...

کارث هم که به فنا رفت راستی . حالا این وسط کی میتونه حریفِ این جادوگرِ نامیران بشه !!!! اوضاعِ دنریس فلک زده زیر و رو شد ...

در کل قسمت کم اتفاقی بود . کمترین امتیاز که توی این فصل دادم رو به این اپیزود میدم ; ۷ امتیاز .

فقط سه قسمت مونده ....

10. 9 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

پست های تاپیک رو خوندم و حال کردم. از جو اپیزود هم اومدم بیرون و تازه یه چیزای دیگه ای یادم اومد .

اول از همه...
    از همین جایگاه کلیه ی اتهامات نسبت داده شده به بازیگرِ دنریس رو محکوم میکنم . شانتاژ نکنید خواهشا .

من پیش خودم به جوراه شک کرده بودم بابت دزدیده شدن اژدهاها. ولی تو این قسمت فهمیدیم که رفته بوده دنبال کشتی ...
    صحبتای جوراه با اون زن پیشگوئه هم جالب بود. زنه بش گفت "بازم بش خیانت میکنی؟" . از خیانتِ جوراه به دنریس چیزی گفته نشده بود تالا. یا من یادم نمیاد ؟
    این زن پیشگوئه هم فکر کنم در آینده با دنریس و جوراه همراه بشه ...

تندیسِ بهترین دیالوگِ این قسمت با احترام به دیالوگای سرسی، تقدیم میشه به جیمی لنیستر بابتِ این دیالوگ :

خيلي قسم خورديم...
    مجبورت مي کنن همينطور قسم بخوري;

از شاه محافظت کن
    از شاه پيروي کن
    از پدرت پيروي کن
    از بي گناهان دفاع کن
    از ضعفا دفاع کن

ولي اگر پدرت از شاه بدش بياد چي ؟

اگر شاه ضعفا رو قتل عام کنه چي ؟

خيلي زياده...
    مهم نيست چيکار کنين.بالاخره يکي از قسم ها رو زير پا مي زارين...
    عالی بود این دیالوگ ...
    با صحبتاش در مورد وفاداریِ ند هم، کتلین رو خوب عصبی کرد . کتلین که نمیکشش ولی فکر کنم یه کاری باش کنه که جیمی خودشو خیس کنه .

یه دیالوگِ باحال دیگه هم مربوط به کارث و نشستِ 13 بود ؛
    تاجرِ ادویه : جاه طلبیه شما الهام بخشه! ولی مثل تمام انسانهای نوکیسه پاتون رو از حد خودتون فراتر می ذارین! 3 تا اژدها به اندازه ی گربه و شریک شدن با یه آدم شارلاتان شمارو پادشاه کارث نمی کنه!
    زارو زوآن : نوکیسه و شارلاتان؟! فرمانروایی ها با کمتر از این هم ساخته شدند!

ولی من هنوز دارم به آخر و عاقبتِ جان فکر میکنم. اگه بره اونور با وحشی ها میتونه یکی از نفراتِ مهمشون باشه ولی میره ...
    فکر کنم با این قضایایی که پیش اومد قسمتِ بعدی بالاخره منس ریدر رو هم ببینیم .

بازم حیفه اشاره نکنم به بازی محشر آریا توی اون سکانس صحبتش با تایوین و اون تیکه ای که به تایوین انداخت "تالا یه سنگ تراش رو از نزدیک دیدین؟" . من موندم اسمِ نفر سومی که به جاکن هفار میده چی میتونه باشه .

.

12. 12 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

محسن منظور اون جادوگره که به جوراه گفت همون فصل 1 بود
    جوراه بود که به رابرت آمار دنریس رو میداد و همینجوری هم بود که اون شراب مسموم رو میخواستن بدن به دنریس که آخرش جوراه که عاشق دنریس شده بود نذاشت
    مگه ندید که رابرت میگفت این که آمار میده میخواد برگرده به کشور ولی ند میگفت که این یه خائن و تو نباید با خائنین همکاری بکنی.

14. 5 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul River نمایش پست ها
    جوراه بود که به رابرت آمار دنریس رو میداد و همینجوری هم بود که اون شراب مسموم رو میخواستن بدن به دنریس که آخرش جوراه که عاشق دنریس شده بود نذاشت
    مگه ندید که رابرت میگفت این که آمار میده میخواد برگرده به کشور ولی ند میگفت که این یه خائن و تو نباید با خائنین همکاری بکنی.
    مرسی فربد .. بدجور این معما مخ من رو به کار گرفته بود !! لا مصب هیچی از فصل یک یادمون نمونده
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

16. 2 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,346
    از این کاربر 1,122 بار در 188 پست سپاس گزاری شده

خوب یک کمی دیر دیدم این اپیزود رو به علت مشغله زیادم ولی اولین باری بود که به یک اپیزود نمره 1 میدادم واقعا صحبتهای سرسی با سانسا خیلی حوصله سر بر بودن سریال دچار تکرار شده دیگه از صحنه های هیجان انگیز فصل یک خبری نیست آخر هر اپیزود هم با یک سکانس هیجانی میخوان هیجان رو ببرن بالا که این کار هم دیگه تکراری شده اما خوب اون قسمت که جادوگره گفت الان پیش کالیسی هست اون کسی که دزدیده یک مقدار جالب بود و همچینین گفتگوی آریا با لنیستر بزرگ جان اسنو هم که دیگه خدا بیامرزتش حالا حالاها مهمون وحشی ها فکر کنم باشه در مورد تیون هم که من هم بعید میدونم برن با داداشش رو کشته باشن احتمالا همون بچه یتیم ها هستن ولی این تیون حال میکنم محافظ هیولایی هیکل کتلین گردنش رو بزنه آخ که چه حالی میده بی صبرانه منتظر جنگ و خروج سریال از این سکانس های تکراریم.

18. کاربر زیر از linkinpark20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul River نمایش پست ها
    ای دمت گرم فربد . اصلا یادم نبود . من که کلا قر و قاطی کردم همه رو. داشتم به فصل یک فکر میکردم ببینم قضیه ی این خیانت جوراح یادم میاد یا نه . ییهو تو ذهنم دیدم شلدون اون وسط داره میدوه، اسپارتاکوس هم به دنبالش . شرلوک هم با دقت تعقیب و گریزِ این دو تا رو زیرِ نظر داشت . یه وعضی اصلا ....

نقل قول نوشته اصلی توسط linkinpark20 نمایش پست ها
    بی صبرانه منتظر جنگ و خروج سریال از این سکانس های تکراریم.
    احتمالا تو قسمتای بعد باید به این آرزومون برسیم. جنگ بلک واتر تو راهه...

20. 7 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    110
    از این کاربر 19 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

آره! اینهمه میگفتن وار ایز کامینگ که من چه فکرایی میکردم !

به کسی بر نخوره ولی من یه ایرادی میخوام بگیرم از سیر تکاملی سریال، کاری هم به نویسندش ندارم.
    فصل 1 اتفاقاتش کاملا" طبیعی به نظر میرسید داستان رو کاملا به مخاطب فهموندن، فصل 2 هم از این بهتر نمیشه ولی;

ولی یه زن بیاد روح بزاــِه! روح بره رنلی رو بکشه ؟ دمتون گرم دیگه همینجوری بدون جنگُ اینا رنلی مُرد! و به همین راحتی یه کینگ از سر راه بقیه کینگ ها رفت کنار
    سحر و جادو تو اون زمان زیاد دور از ذهن نیست همینطور دراگون ها! ولی این؟
    یکی منو قانع کنه..

22. 3 کاربرِ زیر از Rhyanda بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین