برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت ؟

رأی دهندگان
42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 4.76%
  • 2

0 0%
  • 3

1 2.38%
  • 4

2 4.76%
  • 5

3 7.14%
  • 6

1 2.38%
  • 7

3 7.14%
  • 8

7 16.67%
  • 9

10 23.81%
  • 10

13 30.95%
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 از مجموع 33
    I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

How i Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود بیست و سوم , بیست و چهارم

The Magician's Code

تاریخ پخش : 26 اردیبهشت 90

خلاصه داستان : مارشال سعی میکنه برای تولد اولین بچه اش به نیویورک برسه در حالیکه تد میخواد به نصیحت رابین در مورد ویکتوریا گوش بده و ...

2. 9 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,178
    از این کاربر 457 بار در 63 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : How i Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود بیست و سوم , بیست و چ

نقل قول نوشته اصلی توسط sramint نمایش پست ها
    با سلام
    من تو نظرسنجی به این قسمت یک دادم به همین خاطر یکی از اعضای سایت به من پیام داده که چرا و از اونجاییکه من فقط مطالب سایتو می خونم و نظری نمی دم کسی هم بهم پیامی نمی ده به همین دلیل یه هفته ای دیر متوجه شدم ولی ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه هستش
    اول اینکه چرا به این قسمت 1 دادم.دلیلش اینکه که تو گزینه ها صفر وجود نداشت مجبور شدم 1 بدم
    بنظر من که کار این سریال دیگه تمومه و تنها دلیلی که دنبالش می کنم به این خاطره که صد و خورده ای اپیزود دیدم وگرنه سریالی که داستان و ساختار درستی نداشته باشه نمی تونه منو بخندونه
    بابا قبول کنین که سریال دیگه لوس شده الکی کشش می دن .شخصیتای مرده رو زنده می کنن اونم از فصل اول.رابطه هایی رو کشش می دن که از فصل دوم می دونیم به جایی نمی رسه اخه این که تد بگه رابین عاشقتم چه فایده ای داشت فقط یه سری تغییر ایجاد کرد که به نظر من نمی تونه موقعیت جدیدی ایجاد کنه.مقایسه کنین با فرندز وقتی چندلر و جویی خونشونو با مونیکا عوض می کردن یا ریچل یه مدت با مونیکا بود یه مدت با راس و جویی چقدر موقعیت های جدید و بامزه ایجاد می شد حالا این همه جابجایی تو این فصل چقدر موقعیت ایجاد کرد
    یا تعهد شغلی کارما بهش میگن بیا تو یه شرکت بزرگ رئیس یه بخشت می کنیم نمی خواد کاری بکنی همونقدر پولت می دیم که از استریپ کلاب در میاری بر میگرده میگه نه من کارم رو دوست دارم
    فکر کنم یه مفاله ای تو همین سایت بود که میگفت این سریال می خواد یه چیزایی که برای امریکایی ها تابو هستو بشکنه از این تیکه من به حرف نویسنده ی این مقاله رسیدم
    عزیز دل برادر چیزی رو با چیزی مقایسه نکن به همین اپیزود رای بده
    بعد برداشتی برای دلایل 1 دادنت برگشتی به اپیزودای قبلی؟
    الان بدیه این اپیزود چی بود؟!
    بعدشم دلت می سوزه 100 تا اپیزود دیدی؟ تو که می بینی به دلت نمی شینه نبین داداش من
    بدم میاد یه هو یکی میاد تیریپ مسعود فراستی همه چیز رو می ریزه به هم که مثلا بگه آره منم هستم
    بازی با خودپرداز مارشال رو ندیدید؟ جریان مامان بارنی با شعبده باز چی؟ منگنه مارشال چی؟ ورود ویکتوریا و سوالایی که برای تد پیش اومده بود چی؟
    فعلا رو داستان آشنایی با مادر از همه سیتکاما یک سرو گردن بالاتر ایستاده دوست عزیزم

4. کاربر زیر از Ashkan_crash بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : How i Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود بیست و سوم , بیست و چ

نقل قول نوشته اصلی توسط sramint نمایش پست ها
    یه تیکه ی دیگه هم به پست بالا اضافه کنم اونم اینه که
    بابا این چه وضع رای دادنه
    برین رای ها و نظراهای خودتونو بخونین از هیچ منطقی پیروی نمی کنه .یه بار میگین چقدر این قسمت مزخرف بود حالم بهم خورد خیلی لوس شده چرا این فصل جنگ نداره و از این جور حرف ها بعدش میگین من به این قسمت 9 میدم
    بعدش میگین این قسمت بهترین قسمت فصل بود من بهش 9 میدم یا 10
    یعنی فاصله بد و خوب برای شما از 8 شروع میشه تا10
    اینجوری نه بد دیگه معنی داره نه خوب
    دوست عزیز در مورد هر اپیزود باید با توجه به خودش نظر داد ... ما که نمره ی کلی سریال رو توی این تاپیک ها نمی دیم !

شما به تاپیک های قبلی تو همین بخش برین .. می بینین نمره های خیلی کم هم داشتیم . ولی خب این قسمت خوشتون بیاد یا نیاد خوب بود.

ضمنا قضیه ی جنگ چیه ؟ به نظرم با بحث اپیزودیک GameOfTHrones اشتباه گرفتین
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

6. کاربر زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    3
    از این کاربر 40 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

دز موزد رای دادن من کلی گفتم اون قسمت جنگ هم برای این سریال نبود ولی در کل منظور اینه که کلا اکثر کاربرا همیشه بین 8 تا 10 میدن .ممکنه بگی بابا اونا خوششون اومده ولی نظری که می دن یه چیز دیگس.من موندم چرا بعضی ها با سریال ها متعصبانه برخورد می کنن انگار یه سریال امکان نداره بد بشه .
    در ضمن مگه میشه هر اپیزودی رو به تنهایی نقدش کرد مگه فیلم سینماییس .فصل اول رو می بینی خیلی خوششت میاد 10 میدی از فصل هفت متنفری چطور می تونی 10 بدی

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234