برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

مصاحبه با برنده ی فصل اول X Factor آمریکا (ترجمه ی اختصاصی)

بعد از یک فصل پر چالش بالاخره برنده ی مسابقه ی X Factor دیشب (22ام دسامبر) مشخص شد . ملنی اومارو (Melanie Amaro) نوزده ساله تونست قرارداد ِ 5 میلیون دلاری رو در برابر جاش کرجیک و کریس رنه ببره . در حالی که اومارو هنوز از اعلام نتیجه شکه شده بود و نمی تونست صحبت کنه مربیش و سازنده ی برنامه سایمون کاول در پشت صحنه با غرور گفت "نگاش کنین .. اون یک ستاره ـست" در مصاحبه با خبرنگاران سایمون کاول گفت که به نظر من ملنی کسیه که می تونه در سطح جهانی فروش داشته باشه که این خیلی مهمه و فکر می کنم این قضیه به مدت طولانی ای ادامه پیدا کنه...
    کاول همچنین در مورد شخصیت آمارو صحبت کرد که باعث شد توی رقابت باقی بمونه. همچنین اضافه کرد که "دختر سرسختیه , و همینطور کار کردن هم باهاش ساده نیست . وقتی از چیزی خوشش نیاد بهت می گه . من چنین خصیصه ای رو توی یک هنرمند دوست دارم . حس ششم خوبی داره و هنرمند جالبیه برای این که باهاش کار کنی ..."
    کمی بعد از اینکه هیاهوی فینال تموم شد چیزی نگذشت که ملنی دوباره خودش رو پیدا کرد و به خبرنگارا گفت که روی صحنه چی تو ذهنش گذشته , در آینده چه چیزی باید ازش انتظار داشته باشیم و چرا این که بازیچه ی دست هیچ کس نیست..

برنده شدن برات عادی شده الان ؟
    ملنی آمارو : نه هنوز برام عادی نشده و هنوز دارم روش کارم می کنم که یه جوری هضمش کنم . هنوز.. واو ببخشید .. هنوز نمی تونم باور کنم که بردم.
    وقتی اسمت رو شنیدی خیلی شکه شدی .. به چی داشتی فکر می کردی ؟
    ملنی آمارو : گوشام رو باید از این به بعد بیشتر تمیز کنم .. پیش خودم گفتم .. چی گفت ؟ چی ؟ اسم منو گفت ؟ اوه ! اسم منو گفت. بدجور شکه شدم بودم و خیلی هم خوشحال بودم . منی که هزاربار آهنگ Listen رو خونده بودم شروع کردم به خوندن و هیچی یادم نمی یومد ... چون این قضیه ی بزرگ به شدت روم اثر کرده بود .. و برام سورپرایز بزرگی بود . احساس می کنم مورد موهبت خدا قرار گرفتم و احساس خوشحالی می کنم و به نظرم می رسه که خیلی زحمت کشیدم تا به اینجا برسم و واقعا لیاقتش رو دارم .
    توی برنامه های استعداد یابی دیگه ای هم تست داده بودین ؟ مثل آمریکن آیدُل..
    ملنی آمارو : نه این اولین بار من بود . به نظرم می رسید که اونا مناسب من نبودن و آمریکن آیدُل مناسب من نبود . ولی توی X Factor اونا دنبال همه جور استعدادی می گشتن و 5 میلیون دلار هم جایزش بود . پس من هم پیش خودم گفتم باید همین الان تست بدم و دیگه وقت رو تلف نکنم . پس همین کار رو کردم و رفتم و تست دادم .
    خب قراره برای یک میلیون دلار اول چک بگیری ؟ یا نقد بهت پرداخت می کنن ؟
    ملنی آمارو : راستش رو بخواین می خوام همین الان بزارنش تو دستم
    به این فکر کردی که چقدر زندگیت قراره عوض بشه ؟
    ملنی آمارو : قطعا خیلی تغییر می کنه . قدیما اگر خیلی خوش شانس بودم 200 دلار ته جیبم بود
    چه چیزی می خوای برای خانوادت بخری ؟
    ملنی آمارو : فکر کنم برای مامانم یه خونه بخرم , فکر کنم لیاقتش رو داشته باشه . و می خوام واسه کل عمرمون جوجه سفارش بدم . بدون ِ جوجه نمی تونم زندگی کنم . غذای مورد علاقمه و هرجوری که بپزنش من می خورم.
    می خوای خونه ای که پدر مادرت توش هستن رو تعمیر کنی یا می خوای یه دونه جدید بخری ؟
    ملنی آمارو : فکر کنم یه دونه جدیدش رو بخرم .. چون اینی که الان توش زندگی می کنیم خیلی آشغاله.
    چه جور آلبومی دوست داری ضبط کنی ؟
    ملنی آمارو : می دونی راستش الان به کسی نمی گم . می خوام همرو سورپرایز کنم که وقتی آهنگ رو شنیدن بگن : "این ملنی اومارو ـه که داره تو رادیو می خونه ؟!؟ نه !!" . همه فکر می کنن که من فقط آهنگ های آوازی آروم رو می خونم .. هرچند که این کارها رو می خونم و می تونم تبدیل به یک کار خوبشون بکنم . ولی می خوام به مردم نشون بدم که اگر فکرم رو روی هرکاری بزارم می تونم کارهای بیشتر و بیشتری انجام بدم.
    سایمون گفت که شخصیت محکمی داری , به نظرت توی ضبط موسیقی کسای دیگه راهنماییت می کنن یا خودت مسیرت رو طی می کنی ؟
    ملنی آمارو : نه به نظرم خودم می تونم از پس کارم بر بیام . خداوند من رو تا به اینجا و دارم براتون تضمین می کنم که دستم رو می گیره و من رو هدایت می کنه .
    سایمون همچنین اشاره کرد که آهنگی رو بهت پیشنهاد کرده و تو قبول نکردی .. تو نظر خودت رو گفتی ؟
    ملنی آمارو : بله .. من باید بتونم محکم باشم و بگم " بعید می دونم خیلی از این آهنگ خوشم بیاد" . خیلی پیش اومده که ما کشمکش داشتیم سر انتخاب آهنگ .. و گاهی یک چیزی رو می خوندم و پیش خودم می گم .. اونقدر هم بد نبود .. واو .. خیلی خوب بود , پس فکر کنم قراره این رو بخونم . این کار مثل یک پروسه می مونه و باید این اتفاقا بیافته.
    پس توی حِرفَت قرار نیست بازیچه ی کسی بشی ؟
    ملنی آمارو : اوه نه !! من از همین الانش هم دُم این چیزا رو چیدم
    بهترین نصیحتی که سایمون بهت کرده چی بود ؟
    ملنی آمارو : هیچ وقت به استعدادهات شک نکن . همیشه این رو می گفت که به خودم باور داشته باشم تا بتونم به هرجایی برسم
    بعد از این که ردت کرد (و دوباره برت گردوند) ؟
    ملنی آمارو : بله بعد از اون بود . و عذر خواهی کرد . اون یک اشتباه کرد , کاری که همه می کنن . هرچند اشتباه احمقانه ای بود ... من بخشیدمش و فراموش کردم و به خودم ایمان آوردم..
    مسیری که می خوای طی کنی چیه ؟ از فردا شروع می شه ؟
    ملنی آمارو : اولش باید یه مقدار بخوابم.. فکر کنم پف زیر چشم رو نمی تونین ببینین . خدارو شکر , آرایش واقعا جادو می کنه . ولی تو این لحظه هرچیزی که در پیش داشته باشم رو انجام می دم و سعی می کنم به زندگیم ادامه بدم ...

منبع : TvGuide
    ترجمه : TvWorld.ir
    کپی برداری با هر عنوانی غیر مجاز است

God is a Concept, By Which We Measure our Pain

2. 9 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Gunner For Ever
    سپاس
    349
    از این کاربر 260 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مصاحبه با برنده ی فصل اول X Factor آمریکا (ترجمه ی اختصاصی)

واقعا حقش بود

از همون اولین اجراش که از Beyonce خوند و اشکِ همه رو در اورد قدرتشو به رخِ همه کشید . من که مو به تنم سیخ شده بود
    یادمه اون قسمتی که حذف شد تا چند دقیقه داشتم به سایمون فحش میدادم که البتش بعدش سایمون رفت خونشونو ...

4. 4 کاربرِ زیر از HADI بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12
    از این کاربر 580 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مصاحبه با برنده ی فصل اول X Factor آمریکا (ترجمه ی اختصاصی)

thanks

برچسب برای این موضوع