برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت ؟

رأی دهندگان
76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 1.32%
  • 6

0 0%
  • 7

2 2.63%
  • 8

3 3.95%
  • 9

18 23.68%
  • 10

52 68.42%
صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 51
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود نهم

Season 2, Episode 9 | Blackwater
    فصل دوم, قسمت نهم | بلک واتر

خلاصه داستان این قسمت : درحالی که استنیس با ناوگانش به مقرّ ِ پادشاهی حمله می کنه, تیریون به همراه دیگر لنیسترها, برای جونشون می جنگن..

صحنه ها و دیالوگ های به یادماندنی این قسمت :

اولین سکانس های این قسمت, نمایش استنیس و ناوگانش با تلفیق موسیقی بسیار زیبا

همون طور که مي دونين اعليحضرت تنها وظيفه ي يک استاد نه تنها انجام خواسته هاي خاندانيه که بهشون خدمت مي کنه بلکه راهنمايي و مشاوره در زمان جنگ هم هست

هميشه از صداي زنگ بدم ميومده, وحشت رو با خودشون به صدا در ميارن.
    شاهي که مرده... شهري که بهش حمله شده..

- عروسی - دقیقا

باعث شدم شُکّه بشي , کبوتر کوچولو ؟
    اشک تنها سلاح زن نيست...

و چيز با ارزشي مثل تو....
    خيلي خيلي خوب به نظر مي رسه
    مثل تکه ي کيک... که منتظره خورده بشه

صحنه های حماسی میدان نبرد.

لعنت به گاردِ پادشاهي.. لعنت به شهر.. لعنت به شاه.

مرداني شجاعي دارن در خونمون رو مي زنن..
    بريم بکشيمشون !!!

جنگ تمام شد.
    ما پيروز شديم !!

نظر شما در مورد این اپیزود چیه ؟
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود نهم

نقل قول نوشته اصلی توسط rmKasra نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که سانسا اصلا نمیخواست باهاش بره! منم فکر نکنم بره. اونقدر احمق هست که میمونه. هرچقدر که خواهر کوچیکش تو تصمیم گیری باهوش و زیرک هست، این کدن و کند.

صحنه ی جنگ هم فقط همون انفجار کشتی ها لذت بخش بود. باضافه اینکه شاه استینس شجاعانه جلوی همه میجنگید، نفر اول. راستی به نظرتون دستیارش مرد؟ فکر نکنم، افتاد تو آب.
    نه سانسا میخواد بره، ولی وقتی که کلیگان میبینه لنیستر ها پیزوذ شدن مجبور میشه بمونه ولی بعدا با هم فرار میکنن، شاید تو کتاب بعد. بعدش مثله برایان که گارد کتلین شد

کلیگان هم گارد سانسا میشه و به خوبی و خوشی تا اخر عمر با هم زندگی میکنند چه داستانی گفتم

شوالیه پیاز هم فکر نکنم مرده، باشه افتاد تو اب. پسرش هم خیلی خره، یه میگه خدای اتش، خدای اتش

3. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

خوب اپیزود خوبی بود جنگ رو هم به تصویر کشیدن(تنها جایی که وسط جنگ رو مخم بود به تصویر کشیدن سرسی و زنای درباری بود یعنی رو مخ بودااا) صحنه ی به آتیش کشیده شدن کشتی های استنیس زیبا بود اونجاییکه استنیس رو برای آخرین بار رو دیوار نشون داد فکر کردم الان خودش دروازه رو برای سربازا باز میکنه که یهو دیدیم تایوین لنیستر (که قرار بود به سمت راب استارک لشگرکشی کنه)به همراهه جنگجویانی از خاندان تیرل از های گاردن یهو وارد میدان نبرد شدن و جنگ رو به نفع خودشون به پایان رسوندن خوب بالاخره ی قسمتی از داستان تا الان معلوم شد اون هم حکومت لنیسترها و باقی موندنشون به عنوان پادشاه 7 اقلیم ولی دوست داشتم استنیس به تخت بشینه خیلی مرده
    الان آیا جافری دوباره به تخت میشینه؟!!!اگه بشینه یعنی باید ...به اون پادشاهی
    الان تنها مشکلشون راب استارکه کسی که معلوم نیست با کاری که کرد اون پل مهم رو از دست داده یا نه!! کسی که با از دست دادن جیمی لنیستر ممکنه کار براش سخت تر باشه و کلا فک کنم تو موقعیت ضعیفتری قرار گرفته نسبت به قبل
    و اما آخرین اپیزود این سریال رو باید هفته بعد ببینیم
    سرنوشت جان اسنو چه میشود؟آیا منس ریدر تو این سیزن نشون داده میشه؟!!یعنی میشه ی روزی شاه اونطرف دیوار شه؟(آرزوی شخصی بود)
    آیا سانسا به همراه هانت خواهد گریخت؟!!!
    آیا آریا به آغوش خانواده باز خواهد گشت؟!!
    آیا راب استارک وینترفل رو پس خواهد گرفت و در جنگ با لنیسترها موفقیتی بدست خواهد آورد؟!!!
    آیا دنریس در کارثٍ خواهد ماند؟آیا آژدهاهایش به او بازگردانده میشوند؟!!آیا برای همیشه اونجا میمونه یا ازونجا خارج میشه به وستروس برمیگرده؟!!
    و در آخر آیا این برن کوچولوی ما چیز خاصی برای نشون دادن و ارایه دادن خواهد داشت؟؟!
    فکر کنم اینها چیزهایی است که باید دید مشخص میشود یا همچنان منتظر باید ماند برای فصل3

5. 10 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872

این قسمت خیلی عالی بود ... تمام برنامه هایی که ریخته بودن انگار توی یک قسمت جمع شد ...

صبحتهای لیتل فینگر با تایوین لنیستر رو یادتونه ؟ نتیجش شد ملحق شدن سر لوراس از های گاردن !!
    فقط دوست دارم بدونم تایوین چرا پیش فرمانده هاش (و جلوی آریا) گفت که می خوایم به راب استارک حمله کنیم ؟! من حدس میزنم فهمیده بود که آریا کیه و می خواست از این طریق حمله ی راب رو عقب بندازه و به مقرّ ِ فرماندهی برسه !
    سر لوراس هم که گویا فقط تو فکر انتقام از استنیس به خاطر مرگ رنلی بود, و از اونجایی که احتمال می دن دست بانو استارک هم تو کار باشه احتمالا توی جنگ علیه استارک ها هم با لنیسترها می بینیمش.
    =========================
    از طرف دیگه تیریون هم باز مثل همیشه زکاوت خودش رو ثابت کرد.. خیلی نقشش عالی بود تو این قسمت .
    سرسی هم کارهاش عالی بود ! می خواست خودش و بچش رو بکشه ولی دست استنیس نیافته ! در کل با این لنیسترها بیشتر از همه حال می کنم, هرچی نباشه نشان خانوادگیشون شیره !
    نکته ی بعدی این که نویسنده های این سریال اون چیزی که بیننده دلش میخواد رو بهش نمی دن, بلکه خلاف میل بیننده عمل می کنن و کاری می کنن که به فکر فرو بره و نتیجه گیری کنه .. چون شاید هرکسی دوست داشت پیروزی استنیس رو توی این قسمت ببینه .. جالبه خود ِ جورج مارتین نمایش نامه ی این قسمت رو نوشته و جالبتر این که (گویا) خلاف داستان کتابش عمل کرده . چون اینطور که برادران اسپلویلر نقل می کردن بایستی استنیس تاج و تخت رو می گرفت !!
    اگر سانسا و آریا جفتشون برگردن پیش خونواده قضیه جالبتر هم می شه !! از اینور جیمی به خونه برمی گرده و از اونور دخترها ...
    از این جهت بی حساب می شن و فقط می مونه تصفیه حساب اصلیشون.
    سگ شاه هم کارش خیلی عالی بود و با توجه به شخصیتی که ازش نشون دادن کاملا قابل توجیه بود . چون هیچ وقت اهمیتی به شاه و دستیارش و .. نمی ده.. این دفعه هم انگار توی میدون نبرد منقلب شد . خیلی دوست دارم بدونم عاقبتش توی این داستان چی می شه.
    استنیس هم شخصیت حماسی این قسمت بود! شجاعتش توی نبرد و جلوتر بودن از سپاهیانش خیلی جالب بود.
    فقط تنها مشکلی که داستان داره اینه که یه دفعه یه سری شخصیت ها رو رها می کنه به حال خودشون.. مثلا جا داشت توی این 3 قسمت اخیر یه خورده به این جادوگر قرمز بپردازن و ببینیم با این دود سیاهش چه می کنه .. یا مثلا تو این قسمت می شد چند دقیقه ای به "بریان" و جیمی لنیستر بپردازن که ببینیم در چه حالن.

ولی در کل راضی ِ راضیم. خیلی خوب بود.

9 می دم به این قسمت.

7. 16 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    من حدس میزنم فهمیده بود که آریا کیه و می خواست از این طریق حمله ی راب رو عقب بندازه و به مقرّ ِ فرماندهی برسه !
    فکر نمیکنی گرفتن اریا براش مفید تر بود، تا اریا رو گول بزنه؟ نتیجه ای براش نداره اخه

شاید تو راه نظرش عوض شد، باید قسمت بعد خیلی چیزها رو نشون بدن، کلی سوال دارم

9. 6 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No not revenge, PUNISHMENT
    سپاس
    375
    از این کاربر 111 بار در 24 پست سپاس گزاری شده

خداییش زیاد جنگ خفنی نبود ولی واقعا ناراحت شدم که استنیس شکست خورد فقط امیدوارم بتونه فرار کنه
    فکر کنم قسمت بعد نوبت تیون باشه که بمیره و راب هم یه حرکتی بزنه
    تیریون هم فکر نکنم بمیره خداییش خیلی ضایست همچین شخصیتی رو بکشن
    حرفای ملکه هم جالب بود و یه جورایی داشتم لحظه شماری میکردم که سم رو پسرش بخوره تا حالش حسابی گرفته شه که نشد
    9 میدم چون روی جنگش خیلی بیشتر از اینا حساب میکردم
    When a man has been wronged , he no longer cares about danger....
    you go through life being told there's justice then you learn the only real justice is the justice you take

11. 6 کاربرِ زیر از Homix بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    232
    از این کاربر 67 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

جنگ رو خوب نساخته بودن ولی این قسمت واقعا استرس داده بود بهم خیلی قشنگ بود

اگه تو این قسمت جنگ اتفاق نمی افتاد خیلی دیگه خسته کننده میشد قبول دارید؟؟؟؟؟

13. 3 کاربرِ زیر از کینگ 10 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872

نقل قول نوشته اصلی توسط کینگ 10 نمایش پست ها
    اگه تو این قسمت جنگ اتفاق نمی افتاد خیلی دیگه خسته کننده میشد قبول دارید؟؟؟؟؟
    خیر, اصلا جنگ خیلی مهم نبود ... اسپارتاکوسه مگه ؟

به نظرم بازی ای که با داستان می کنن خیلی قشنگ تره تا جنگ. و این قسمت از این نظر راضی کننده بود

15. 9 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    232
    از این کاربر 67 بار در 20 پست سپاس گزاری شده

برای Game Of Thrones متاسفم چون با اسپارتاکوس مقایسه شد!!!

الان راب هشت قسمت هستش که میخواد انتقام بگیره خیلی کش دار میشه خب

17. 3 کاربرِ زیر از کینگ 10 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

"فقط تنها مشکلی که داستان داره اینه که یه دفعه یه سری شخصیت ها رو رها می کنه به حال خودشون.. مثلا جا داشت توی این 3 قسمت اخیر یه خورده به این جادوگر قرمز بپردازن و ببینیم با این دود سیاهش چه می کنه .. یا مثلا تو این قسمت می شد چند دقیقه ای به "بریان" و جیمی لنیستر بپردازن که ببینیم در چه حالن." 100 در صد موافقم تازه تو قسمت آخر باید قضیه راب ، جان ، کلیسی و کارث ، تیون ، همین قضایای بعد جنگ و گریجوی و حمله اونا و.................مشخص کنن که عملی نیست و دوباره بایه پایان خفن یک سال میریم تو کما. به نظر من سریال برای ادامه دیگه 10 قسمت جواب نمیده الان تو همین فصل 2 مجبور بودن آلترنتیو برن سراغ شخصیت ها که بد بود و باید یه فکر اساسی کنن. جنگ هم واقعا خوب نبودن ولی صحنه های خیلی خوبی در آورده بودن وسط جنگ یهو میومد دیالوگ ها سرسی در کل از لحاظ سریالی عالی بود

مطمئن باشین تو حمایت سر لوراس از لنیستر ها این بلیش مارمولک نقش داشته ، حتی به نظر من فرار آریا و جیمی یه جور معامله پشت پرده بوده .
    باید بگم این تیریون بنظرم یه زخم اساسی بر میداره و ناکار میشه ولی نمیمیره. استنیس هم واقعا مرد بود به قول نوژن حماسه آفرید تنهایی داشت تخت پادشاهی رو میگرفت . یاد دیالوگ قسمت قبلش افتادم که ماجرای نگه داشتن ااستورمز اند رو به سر داوس میگفت "ولی الان بر اساس تک تک قوانین وستروس من شاه بالحقم . حیف ولی بعید میدونم استنیس دستگیر شه. مردن بچه سرسی تو آغوشش هم میتونست یه صحنه خیلی تاثیر گذار باشه ( از نظر سینمایی میگم ها)

نوژن بابت ترجمه دستت درد نکنه.

19. 8 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    455
    از این کاربر 455 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

clappin پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود نهم

اپیزود باحالی بود
    پیش از همه؛ از دوستان میخوام که برای سلامتی تریون ، کوتوله دوست داشتنی این سریال دعا کنند که به سرنوشت ند استارک منجر نشه
    همین طور خودم که تا 2 هفته شوکه بودیم
    انصافا خیلی بی رحمیه که سریال رو بدون تریون ببینیم، بهترین بازیگر این سریاله
    انصافا این سریال حداقل باید تا فصل چها تمدید بشه
    20 قسمت دیدیم فقط تکلیف ند استارک و استنیس براتیون مشخص شده
    این همه کارکتر مونده اگه قرار باشه 20 قسمتی تکلیف 2 نفر فقط مشخص بشه فکر کنم یه 10 سالی طول بکشه
    ************************************************** **************************
    خدا کنه این سانسا احمق با داگ بره، ولی قسمت بعدی میبینی میاد پیش لنیستر بزرگ تازه یارو میفهمه چقدر شبیه خدمتکارشه
    ************************************************** **************************************
    یعنی من اگه جای این پدره بودم این جافری رو خلع میکردم خودم میشستم
    یعنی خیلی خره که جافری رو دوباره شاه کنه
    حیف شد سرسی سم رو نخورد؛ ولی فکر کنم پدره به تریون یه حالی بده
    خیلی با اون نطق زیباش که واسه سربازا خوند حال کردم
    جالبتر از همه میدونید چیه؛ اینکه تا حالا کسی به این قسمت کمتر از 9 نداده

21. 8 کاربرِ زیر از sohrab101 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 6 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین