برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت ؟

رأی دهندگان
76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 1.32%
  • 6

0 0%
  • 7

2 2.63%
  • 8

3 3.95%
  • 9

18 23.68%
  • 10

52 68.42%
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 51
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود نهم

Season 2, Episode 9 | Blackwater
    فصل دوم, قسمت نهم | بلک واتر

خلاصه داستان این قسمت : درحالی که استنیس با ناوگانش به مقرّ ِ پادشاهی حمله می کنه, تیریون به همراه دیگر لنیسترها, برای جونشون می جنگن..

صحنه ها و دیالوگ های به یادماندنی این قسمت :

اولین سکانس های این قسمت, نمایش استنیس و ناوگانش با تلفیق موسیقی بسیار زیبا

همون طور که مي دونين اعليحضرت تنها وظيفه ي يک استاد نه تنها انجام خواسته هاي خاندانيه که بهشون خدمت مي کنه بلکه راهنمايي و مشاوره در زمان جنگ هم هست

هميشه از صداي زنگ بدم ميومده, وحشت رو با خودشون به صدا در ميارن.
    شاهي که مرده... شهري که بهش حمله شده..

- عروسی - دقیقا

باعث شدم شُکّه بشي , کبوتر کوچولو ؟
    اشک تنها سلاح زن نيست...

و چيز با ارزشي مثل تو....
    خيلي خيلي خوب به نظر مي رسه
    مثل تکه ي کيک... که منتظره خورده بشه

صحنه های حماسی میدان نبرد.

لعنت به گاردِ پادشاهي.. لعنت به شهر.. لعنت به شاه.

مرداني شجاعي دارن در خونمون رو مي زنن..
    بريم بکشيمشون !!!

جنگ تمام شد.
    ما پيروز شديم !!

نظر شما در مورد این اپیزود چیه ؟
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

سپاس
    337
    از این کاربر 163 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود نهم

واو ....چی بود قسمت ......ترکوند
    واقعا بعترین بوده توی این قسمت هایی که پخش شد ....
    از اون اولش تا اخرش ...
    کوتوله چیزیش نشه فقط عشق منه تو این سریال (+اریا)
    اون لحظه که جفری ترسو پیچوند خیلی قشنگ هالف من جنگ رو اداره کرد ...
    پدره از کجا پیداش شد
    واقعا اپیزود بی نظیری بود ....سانسا هم که با سگ شکاریمون رفت ...
    صحنه اتش کشتی ها هم که فوق العاده بود ....
    منتظر نظرات دوستان هستم
    TvCenter.TV

email: errornima@gmail.com
    همیشه آخر حرفا پر از حرفای ناگفته ست.
    ما را نه غم دوزخ و نه حرص بهشت است.
    profile TvCenter: http://tvcenter.tv/forum/member7233.html

3. 9 کاربرِ زیر از errornima بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

این سریال دیگه داره میره رو اعصابم.تو هر سیزن بهترین بازیگرش رو حذف می کنه اون ند استارک این از تیریون...5 هم زیاده واسه این قسمت...فعلا اصلا اعصاب نظر دادن ندارم

5. کاربر زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

من با همتون شرط میبندم تیریون نمیمیره
    کی حاضره با من شرط بندی کنه؟هرکی حاضره بیاد جلو
    اگه من بردم شما شارژ5تومنی واسه من میخرین
    اگه من باختم من ی شارژ5تومنی واستون میخرم؟کی پایس؟
    ببینید بچه ها بنظر من تیریون فقط ی خراش ساده دید و امکان مردنش از نظر من زیر صفره
    و مطمعنم خوب میشه چون ظاهرا قرار نیست از خاندان لنیستر کسی کم شه
    حالا کی پایس؟

7. 2 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

آره منم سیزن قبلی وقتی تو قسمت 9 سر ند رو زدن از این تز ها می دادم.یکم نگاه کنی طرز فکر نویسنده های سریال میبینی که اگه بمیره خیلی هم اتفاق عجیبی نیست.در هر صورت اگه بمیره که من دیگه علاقه ای به دیدن سریال ندارم.باز اصلی دیالوگ ها رو دوش تیریون بود.

-----------

در کل از روندش اصلا لذت نبردم.وسط جنگ اون همه دیالوگ پرت و پلا از سانسا و سرسی چی بود؟اصلا داگ یهو چه مرگش شد؟؟؟یا مثلا اون صحنه ی درگیریش با اون محافظ تیریون...به نظرم نویسندش فقط الکی می خواست گیجمون کنه تا روند همیشگی فیلم رو حتی تو جنگ حفظ کنه.ولی به نظر من اصلا موفق نبود.این قسمت هیچ شباهتی به بقیه ی قسمت های سریال نداشت.یه تافته ی جدا بافته بود که من اصلا علاقه ای به دنبال کردن همچین روندی ندارم.نوژن عزیز یه جایی گفت نویسنده ها اون کاری رو که بیننده دوست داره انجام نمیدن.باهاش موافقم اما اینو دلیل پیشرفت سریال نمی بینم.این درسته که روند اصلی داستان بر گرفته از کتابه و خیلی از اتفاق هاش اجتناب ناپذیر ،اما نویسنده های این سریال به طرزی افراطی دنبال این هستن که اون شخصت هایی رو که حذف میشن همیشه پر رنگ تر کنن تا خلاءش بیشتر حس شه.چه دلیلی داشت که مشهورترین بازیگر این سریال نقش ند استارک رو داشته باشه؟؟؟چرا همیشه بهترین دیالوگ ها برای تیریون بود؟؟؟این به نظر من تو فکر فرو بردن بیننده نیست .اذیت کردن بیننده اس.ما که یه فیلم مفهومی و سنگین نشستیم نگاه کنیم.باید جنبه ی سرگرمیش رو هم در نظر بگیریم.فهرست شیندلر نیست که ...

9. 5 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

این قسمت تنها قسمتی از این سریال بود که بهش ده دادم. علتش هم یه چیز بود :
    این که واقعا از استرسی که بهم وارد شده بود ، خدا شاهده قلبم همچین میزد میگفتی الان میخواد از جا دربیاد
    در یک کلام میگم عالی بود. برای تیریون از درگاه خدایان قدیم طلب شفای عاجل می کنم.
    نویسنده واقعا عالی کار کرده بود. واقعا. من تو این سریال یه چیزی خیلی درگیرم میکنه : این که اصن نمیدونی دقیقه دیگه قراره چه اتفاقی بیفته (همین حس رو تو لاست داشتم) !
    بهترین صحنه این قسمت : استفاده از Wild Fire در نابود کردن کشتیها . به این ماده خیلی علاقه مند شدم ....

پی نوشت : نوژن ترجمه ات کولاک بود. خداییش ازین روزا میتونی ادعا کنی که بهترین مترجم فیلم و سریالی ! تا حالا خیلی کم دیدم تو ترجمه ات از لغات نامانوس استفاده کنی. و روز به روز هم داری بهتر میشی.
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

11. 10 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    222
    از این کاربر 5 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

بابا اول این ند استارک مرد ضد حال اساسی خوردم حالا هم که تریون بمیره بدجور حالم گرفته میشه

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

اولش یه سوال بپرسم. نوژن مطمئنی که این برخلاف کتاب پیش رفت؟ آخه امکان نداره همچین چیزی!

همین الان رفتم و پلات کتاب رو تا اینجا خوندم. داستان سریال عین کتابه بدون کوچکترین کم و کثری و تو کتاب هم استنیس شکست میخوره!

حالا من نظرم رو بدم!
    به نظرم قسمت خوبی بود. این با اعصاب آدم بازی کردن و کارهای غیر منتظره کردن از خصلت های کتابه و به نویسنده های داستان هم هیچ ربطی نداره! ارباب حلقه ها یا هری پاتر که نگاه نمیکنین که! ( البته بماند که من خودم اعصابم بسیار ... شد با اتفاق آخر اپیزود!)
    صحنه های جنگ اصلا خوب نبود. نمیگم که من جنگی در حد ارباب حلقه ها میخواستم ولی نه دیگه اینجوری هم! خیلی داغون بود!
    دلیل داغونیش هم خیلی چیز ها بود. اولیش و مهمترینش این بود که هی ریتم داستان رو با آوردن سکانس به داخل و پیش سرسی کند میکردن! خیلی ضایع بود. یهو اونور اوج هیجان بود بعد میومد اینجا یارو داشت با توپ ها بازی میکرد! همچین چیزی رو تو ارباب حلقه ها دیده بودیم , ( هی میومد توی زیرزمین ) ولی اونجا انقدر ریتم رو خراب نمیکرد. اونجا ما یه سری آدم رو میدیدیم که ترس از چشمهاشون میباره و این خودش به القای حس ترس کمک میکرد , یا مثلا وسطاش پیش فرودو میرفت و باز هم اونجا هیجان میدیدیم.
    دومین دلیل کمبود قسمت های اکشن بود. چیزی که با یه سری از شخصیت پردازی هایی که کرده بودن میتونستن خیلی بیشتر روش مانور بدن. بعدشم نحوه ی جنگیدن هاشون اصلا خوب نبود. مثلا استنیس عین بلدوزر درو میکردو میرفت جلو ( مقایسه کنین با نبرد های آراگورن در ارباب حلقه ها و آکیلیس در تروی )
    اینایی که دارم از جنگ بد میگم نشونه ی بدی سریال و این قسمت نیست , چون همونجوری که بچه ها هم گفتن این سریال کلا خیلی درمورد جنگ و اکشن و ... نیست , ولی به نظرم اگه یه ذره بودجه ی بهتری داشت این قسمت و یه کسه دیگه برخلاف جورج مارتین مینوشت این قسمت رو خیلی بهتر از آب در می اومد. دلیلش هم اینه که مارتین یه رمان نویسه و با ساخت صحنه های جنگی و حماسی کردنشون به نظر من خیلی آشنا نیست , و البته حفظ ریتم که در فیلم با کتاب خیلی فرق میکنه.

الان میرسیم به داستان که واقعا نقطه قوت این قسمت بود. از دیالوگ های تیریون بگیر تا حضور ناگهانی تایوین. خیلی خوب یه سری از نقاط مبهم داستانرو به هم وصل کردن. مخصوصا که الان میفهمیم که بیلیش پیش تایوین چی کار داشت.
    به نظر من این که تایوین دستور دیگه ای رو داد فقط سر یک چیز بود , و اون هم جلوگیری از جاسوسی در سپاهش و همچنین استفاده از عنصر غافلگیری در حمله به استنیس. قسمت قبلی برای خودم هم خیلی عجیب بود که تایوین چرا باید همچین حماقتی رو بکنه و به جان حمله کنه. مطمئن باشین که سانسا هم فرار میکنه , چون که تازی به همه ی عالم و آدم فحش داد و سر همین قضیه باید فرار کنه . و مطمئنم که برادرش رو هم تو اپیزود بعدی میبینه. چون که یادمه یه جا خوندم که کسی که نقش برادرش رو بازی میکنه عوض شده , پس حتما باید توی این سیزن حاضر بشه. حالا که بحث به اینجا کسید اینم بگم که تنها چیزی که اصلا تو کتم نمیرفت تو داستان همین منقلب شدن یهویی تازی بود! اصلا با عقل جور درنمیاد که یه همچین آدمی بخواد اینجوری حالی به حالی بشه. از قسمت های سرسی هم فقط اون صحنه ای که روی تخت نشسته بود و داشت داستان تعریف میکرد خوشم اومد.
    تیریون هم عالی بود, با اینکه ترس توی چشمامش موج میزد , باز هم با یه سخنرانی خوب افرادش رو آماده ی نبرد کرد , که البته اگه تایوین نیومده بود همه رو به کشتن میداد. مطمئن هم باشین که زنده میمونه. همینطور هم اون شوالیه ی استنیس.

یه نکته ی جالبی که راجع به جنگ این قسمت باید بدونید اینه که شبکه نمیخواسته به هیچ وجه صحنه ای از جنگ تو این قسمت باشه و میخواستن که بودجه ی اضافی ندن. قرار بوده که تمام این قسمت از چشم سرسی روایت بشه و ما همش توی اون اتاق با سرسی و سانسا باشیم. ولی با صحبت های بسیار نویسنده ها بالاخره راضی میشن که بودجه رو زیاد بکنن. از اون اول هم قرار بوده که صحنه های جنگ خیلی بزرگ ( مثل ارباب حلقه ها ) ساخته نشه. در حقیقت ماها الان باید برای چیزی که الان دیدم ممنون نویسنده ها باشیم.

سر همین چیز ها من بهش 9 میدم
    ممنون

14. 14 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul River نمایش پست ها
    این با اعصاب آدم بازی کردن و کارهای غیر منتظره کردن از خصلت های کتابه و به نویسنده های داستان هم هیچ ربطی نداره! ارباب حلقه ها یا هری پاتر که نگاه نمیکنین که!
    معنی این حرفت یعنی چی؟

درباره برادر تازی یا همون سگ جفری هم، تو اپیزود های قبلی حضور داشت، همون جایی که تایون داره میره و سر پرستی اونجا رو به کلیگان میده. یه یارو گنده هست.

این منقلب شدن هم، به نظر بنده، منقلب شدن نبود، ترسید، از اتیش ترسید. میدونید که سر صورت اش چی امده، به خاطر همین وقتی اون وضعیت رو دید ترسید.

بدبخت 3 سالش بود توسط برادرش سوزونده شده، ازش چه انتظاری دارید؟؟؟؟

از کجا انقدر مطمئنی که شوالیه پیاز و تیریون زنده میمونند؟ یادت نیست سر ند چه بلای امد؟ من تا 5 دقیقه بعد از اتمام اون اپیزود به مانیتور زل زده بودم، از شک بسیار زیاد.

یه نکته ای هم هست، اینکه به هیچ وجه صحنه های جنگ رو با ارباب حلقه ها مقایسه نکنید. بودجه اونا به شدت زیاده و

امکانات و همین طور شخصی به نام پیتر جکسون که از هیچ شاهکار میسازه.

16. 6 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    99
    از این کاربر 52 بار در 13 پست سپاس گزاری شده

میتونم بگم بهترین قسمت کل سریال بودواقعا با این قسمت حال کردم.
    تایوین لنیستر رو هم واقعا با ابهت هست.
    در ضمن شخصیت اصلی قسمت بعدی دنی هست.

18. کاربر زیر از kimsungbabak بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

امروزو شاد باش چون فرد
    سپاس
    25
    از این کاربر 49 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    ین منقلب شدن هم، به نظر بنده، منقلب شدن نبود، ترسید، از اتیش ترسید. میدونید که سر صورت اش چی امده، به خاطر همین وقتی اون وضعیت رو دید ترسید.

بدبخت 3 سالش بود توسط برادرش سوزونده شده، ازش چه انتظاری دارید؟؟؟؟

دقیقا!
    من شخصا انتظار جنگ بزرگیو ازشون نداشتم.
    تریلری واسه قسمت 10 میاد؟

20. 3 کاربرِ زیر از deadalireza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین