برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این قسمت ؟

رأی دهندگان
76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

1 1.32%
  • 6

0 0%
  • 7

2 2.63%
  • 8

3 3.95%
  • 9

18 23.68%
  • 10

52 68.42%
صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 51
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,915 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود نهم

Season 2, Episode 9 | Blackwater
    فصل دوم, قسمت نهم | بلک واتر

خلاصه داستان این قسمت : درحالی که استنیس با ناوگانش به مقرّ ِ پادشاهی حمله می کنه, تیریون به همراه دیگر لنیسترها, برای جونشون می جنگن..

صحنه ها و دیالوگ های به یادماندنی این قسمت :

اولین سکانس های این قسمت, نمایش استنیس و ناوگانش با تلفیق موسیقی بسیار زیبا

همون طور که مي دونين اعليحضرت تنها وظيفه ي يک استاد نه تنها انجام خواسته هاي خاندانيه که بهشون خدمت مي کنه بلکه راهنمايي و مشاوره در زمان جنگ هم هست

هميشه از صداي زنگ بدم ميومده, وحشت رو با خودشون به صدا در ميارن.
    شاهي که مرده... شهري که بهش حمله شده..

- عروسی - دقیقا

باعث شدم شُکّه بشي , کبوتر کوچولو ؟
    اشک تنها سلاح زن نيست...

و چيز با ارزشي مثل تو....
    خيلي خيلي خوب به نظر مي رسه
    مثل تکه ي کيک... که منتظره خورده بشه

صحنه های حماسی میدان نبرد.

لعنت به گاردِ پادشاهي.. لعنت به شهر.. لعنت به شاه.

مرداني شجاعي دارن در خونمون رو مي زنن..
    بريم بکشيمشون !!!

جنگ تمام شد.
    ما پيروز شديم !!

نظر شما در مورد این اپیزود چیه ؟
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود نهم

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    معنی این حرفت یعنی چی؟

درباره برادر تازی یا همون سگ جفری هم، تو اپیزود های قبلی حضور داشت، همون جایی که تایون داره میره و سر پرستی اونجا رو به کلیگان میده. یه یارو گنده هست.

این منقلب شدن هم، به نظر بنده، منقلب شدن نبود، ترسید، از اتیش ترسید. میدونید که سر صورت اش چی امده، به خاطر همین وقتی اون وضعیت رو دید ترسید.

بدبخت 3 سالش بود توسط برادرش سوزونده شده، ازش چه انتظاری دارید؟؟؟؟

از کجا انقدر مطمئنی که شوالیه پیاز و تیریون زنده میمونند؟ یادت نیست سر ند چه بلای امد؟ من تا 5 دقیقه بعد از اتمام اون اپیزود به مانیتور زل زده بودم، از شک بسیار زیاد.

یه نکته ای هم هست، اینکه به هیچ وجه صحنه های جنگ رو با ارباب حلقه ها مقایسه نکنید. بودجه اونا به شدت زیاده و

امکانات و همین طور شخصی به نام پیتر جکسون که از هیچ شاهکار میسازه.
    ببین اینو فکر کنم یه دفعه دیگه هم گفتم اشکان. کتاب های ارباب حلقه ها و هری پاتر ( که من فن جفتشونم بی شک ) نبرد ازلی و ابدی خیر و شر , و توش امکان نداره که خیر پیروز نشه ( یعنی اصلا آدم حتی یه لحظه به ذهنش خطور نمیکنه که فرودو و هری بمیرن یا در نبرد با سایرون و ولدمورت شکست بخورن ) ولی این کتاب خیر و شر نداره و قصد روایت همچین داستانی رو هم نداره. برای همین میتونه هرکی رو که بخواد بکشه. حتی اگه اون کس شخصیت اول کتاب اولش باشه.

اونو من یادم نبود. دمت گرم. این انگیزشم قشنگ توضیح دادی , الان تو کتم رفت

دقیقا سر همین ها میگم که زنده ان. اگه میخواستن بکشنش خیلی سنگین تر و با لحظه های جالب تر دخلشو می اوردن. مثلا یارو میزد سرشو قطع میکرد و یا ... و اون یارو شوالیه هه هم شک دارم دوباره بخوان اونجوری بکشنش. احتمال میدم دوباره با استنیس همراه میشه.

آره مطئنن همینطوره. بودجه ای که ارباب حلقه ها داره کجا و این کجا . ولی تو متن هم گفتم که یه سری کار هایی رو حتی بدون بودجه های کلان میتونستن بکنن که نکردن.

یه چی دیگه که تو متن یادم رفت بگم این بود , اگه مثل چیزی که قرار بود میساختن این قسمت رو اون صحنه ای که تایوین میاد تو و میگه " تموم شد , ما جنگ رو بردیم " باید میشد قسمتی که ما تازه از اخبار جنگ اطلاع پیدا میکردیم. این هم جالب بود!

3. 10 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    455
    از این کاربر 455 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul River نمایش پست ها
    ببین اینو فکر کنم یه دفعه دیگه هم گفتم اشکان. کتاب های ارباب حلقه ها و هری پاتر ( که من فن جفتشونم بی شک ) نبرد ازلی و ابدی خیر و شر , و توش امکان نداره که خیر پیروز نشه ( یعنی اصلا آدم حتی یه لحظه به ذهنش خطور نمیکنه که فرودو و هری بمیرن یا در نبرد با سایرون و ولدمورت شکست بخورن ) ولی این کتاب خیر و شر نداره و قصد روایت همچین داستانی رو هم نداره. برای همین میتونه هرکی رو که بخواد بکشه. حتی اگه اون کس شخصیت اول کتاب اولش باشه.
    یکی از نکات فوق العاده ای که این سریال داره همین موضوعه
    شما همزمان میتونی طرفدار استارک ها باشی و از لنیستر ها خوشت بیاد
    توی این فیلم همه یا خاکستری اند یا سیاه؛ کسی نقش سفید رو نداره
    همه شخصیت های خوب این سریال هم یا حرومزاده اند؛ یا با قاتل برادرشون خوابیدند، یا به همسرشون خیانت کردند،
    یا درگیر رابطه های کثیفند، یا توی زندگیشون عاشق ادم کشیند، یا وحشیند و ...
    هیچ کس کامل نیست، باید بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنی
    و البته داستان این سریال زیبا روایت میشه که بعضی وقتا باید اون بدتر یا حتی بدترین رو انتخاب کنی
    ولی چیزی که از همه جالبتره منفورترین افراد در این سریال ضعیفترین افراد هستند: مثل جافری، تیون و...
    همه کسایی که قدرتمندند یا باهوشند به اندازه این افراد ضعیف منفور نیستند حتی اگه خیلی منفی باشند
    یکی از جالبترین نکات این سریال میدونید چیه؟!؟
    اینکه چه کسی شاه بشه!
    من خودم به شخصه فصل اول ند استارک و کالیسی رو میپسندیدم
    این فصل با کالیسی ، راب، تیریون، جان اسنو و این اخر تایوین لنیستر
    حتی الان از کالیسی خوشم هم نمیاد
    وحتی بعضی وقتا دوست دارم علی الحساب این کارکتر شاه بشه تا ببینیم چی میشه
    مثل اون قسمتی که تیریون تازه اومده بود پایتخت، یا این قسمت اخر تایوین لنیستر
    ولی چیزی که روشنه اینکه این داستان همچنان ادامه دارد

5. 13 کاربرِ زیر از sohrab101 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    396
    از این کاربر 905 بار در 190 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    معنی این حرفت یعنی چی؟

درباره برادر تازی یا همون سگ جفری هم، تو اپیزود های قبلی حضور داشت، همون جایی که تایون داره میره و سر پرستی اونجا رو به کلیگان میده. یه یارو گنده هست.

این منقلب شدن هم، به نظر بنده، منقلب شدن نبود، ترسید، از اتیش ترسید. میدونید که سر صورت اش چی امده، به خاطر همین وقتی اون وضعیت رو دید ترسید.

بدبخت 3 سالش بود توسط برادرش سوزونده شده، ازش چه انتظاری دارید؟؟؟؟

از کجا انقدر مطمئنی که شوالیه پیاز و تیریون زنده میمونند؟ یادت نیست سر ند چه بلای امد؟ من تا 5 دقیقه بعد از اتمام اون اپیزود به مانیتور زل زده بودم، از شک بسیار زیاد.

یه نکته ای هم هست، اینکه به هیچ وجه صحنه های جنگ رو با ارباب حلقه ها مقایسه نکنید. بودجه اونا به شدت زیاده و

امکانات و همین طور شخصی به نام پیتر جکسون که از هیچ شاهکار میسازه.
    یکسری واکنش ها نسبت به حرکات جفری رو توی صورت سگ میشد دیدمثلا فصل اول ناراحتیش از کتک خوردن سانسا و همچنین توی قسمت چهارم همین فصل و حس خشم توی صورتش وقتی که تو قسمت 6 از بدرقه خواهرش جفری برمیگردند و نهایتا پاسخی که توی قسمت 7 به سانسا میده و میگه وقتی ملکه شدی و من بین تو و شاه دوست داشتنیت بودم از وجودم خوشحال میشی میشد حدس زد که کار دست جفری میده اما وفاداریش تو کل سریال این احتمال رو خیلی ضعیف میکرد فکر میکنم دیدن آتشگرفتن یه نفر و خاطرات کودکیش توی اراده اش برای وفاداری به شاهی احمق یه شکاف بزرگ انداخت

7. 10 کاربرِ زیر از HaaMeeD بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Just Wait For It ... ;)
    سپاس
    191
    از این کاربر 167 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

بعد از 2 روز بالاخره اپیزود رو دیدم !!
    به محض اپیزود دیدن با شور و هیجان اومدم تی وی ورلد نظر بدم که دیدم ماشاالله همه ترکوندن !!
    گفتنی هارو دوستای عزیزم گفتن و چیزی برای گفتن نموند ....
    .
    اما واسه دوستایی که میگن جنگش خوب نبود : پیشنهاد تمامی دست اندر کاران Game of Thrones به شما اینه که دیگه سریالو نبینین ! چون اگه این اپیزود راضیتون نکرد از این بهتر رو نخواهید دید ...
    دوم اینکه کامل ترین نظر این بخش رو به نظرم نوژن عزیز داد ... با اینکه با اون قسمتش که میگه با لنیستر ها حال میکنه شدیداً مخالفم !
    ولی واقعاً سریال بیننده رو گمراه میکنه ... مثلاً میگن داریم میریم سمت وینترفل یهو دیدی از کارٍث سر در آوردن !! مسخره کردین ملتو ؟؟ چرا دروغ میگین به مردم ؟؟

9. 12 کاربرِ زیر از emperato0r بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,346
    از این کاربر 1,122 بار در 188 پست سپاس گزاری شده

خوب من هم بعد از دو روز سریال رو دیدم یهویی اومدم اینجا نظر بدم دیدم دوستان سه تا و نصفی صفحه کامل پر کردن دیگه اینجوری شدم

من به این قسمت 10 دادم و به نظر خودم خیلی عجیب بود که 10 دادم چون من شده به اپیزودی از همین سریال 1 بدم دیگه موشکافانه نگاه کردن همینه دیگه

ولی در مورد این قسمت دیالوگ های بسیار زیبایی داشت من که از صحبتهای سگ با سانسا که میگفت من آدمکش هستم بابات هم بود برادرت هم بود و یک لیست کلی داد خیلی حال کردم.

ولی همونجور که دوستان دیگه گفتند جنگش اصلا حتی اینکه بخوای در ذهنت مقایسش کنی با ارباب حلقه ها کاملا اشتباهه.همونجور که دوستان گفتن بودجه این کار اصلا در حد و اندازه های اون فیلم نبوده و همینطور پیتر جکسون به قول دوستمون از هیچ وهمه چیز میسازه و همینطور هنرپیشه هایی که اونجا بازی کردند رو نمیشه با این هنرپیشه ها(منظورم تو قسمت جنگ) مقایسه کرد.ولی خوب اینکه نویسنده ها متداوم ضد حال میزنن و اون چیزی که میخوای نمیشه یک نکته جالبه که آدم رو اذیت هم میکنه ولی یجورایی قشنگی هایی هم داره.یعنی من اصلا فکر نمیکردم این لنیستر بزرگ باشه که حمله کرد یک لحظه فکر کردم لشکر راب هست خوشحال شدم ولی ضد حال اساسی خوردم وقتی دیدم لنیستر هستش.ولی من پیش بینی میکنم اژدهاهای کالیسی شاید تا اپزیود آخری این فصل شاید هم در اپیزودهای ابتدایی فصل دیگه بیان و تمام دنیا رو آتیش بزنن آخه شما حساب کنید جادوگران شهر کارث با اژدها دیگه رو هم چه موجوداتی میشن خدا داند.

ولی خداییش از این سگ از همون دفعه اولی دیدمش خیلی خوشم میومد و ابهتش آدم رو یاد لورتز فرمانده سپاه ایزنگارد تو ارباب حلقه ها میندازه وای که چقدر دلتنگ ارباب حلقه ها شدم از بس اسمش اومد

به هر حال امیدوارم فصل دیگه باز اون روند کند رو شاهد نباشیم و خط سیر داستان یک کمی شدت بگیره

در مورد کوتوله هم مطمئن باشید زنده هست میگی نه نگاه کن

11. 8 کاربرِ زیر از linkinpark20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ignorance is bliss
    سپاس
    5,631
    از این کاربر 12,520 بار در 1,855 پست سپاس گزاری شده

من تازه موفق شدم بعد از مشکلات متمادی در دانلود این قسمت بالاخره ببینمش!

چون وقت ندارم نظراتم رو خلاصه میگم:

- بهترین صحنه جنگ وایلد فایر بود

- تیریون بار دیگه هوش خودش رو نشون داد. این هوشمندی نویسنده رو میرسونه.

- صحنه های نبرد و جلوه های ویژه زیاد جالب نبود. به خاطر همین 9 دادم!

- برعکس همه من فکر میکنم صحبت های سرسی با سانسا خیلی جالب بود. نکته های زیادی در مورد جنگ، ملکه بودن، اعتقاد به خدا و ... گفت.

- من یه کم سر رسیدن تایوون به کنگز لند گیج شدم. چطور دو روزه خودش رو رسوند؟ آریا و یارانش که هفته ها طول کشید تا به اونجا برسند!

- زیاد بودن کاراکتر ها و داستان های جانبی این سریال باعث شده که نتونند تو این وقت کم داستان همه رو تموم کنند. تو این قسمت نبود دنریس و جان به شدت احساس شد!

دوستانی که میگن چرا جادوگر قرمز نبود مگه یادشون نیست که استنیس به پیاز گفت که نمیارمش!؟

حیف که هفته بعد تموم میشه. این سریال حداقل هر فصلش باید 20 قسمت باشه.

13. 10 کاربرِ زیر از Patriot بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

خیلی از بخش های این اپیزود غیرمنتظره بود ... از شروعش و بلایی که تیریون سر کشتی های استنیس آورد تا صحبتای سرسی و سانسا و فرار جافری و خیلی جاهای دیگه ....

رسیدن تایوین هم که غیر منتظره ترینش . من گفتم استنیس گرفت شهرو ...

این کلیگان(سگ) هم بالاخره یه نقطه ضعفی ازش دیدیم. اونم چه نقطه ضعفی !! . باعث شد که جلوی شاه وایسه و از جنگ فرار کنه . همش هم بخاطر بلایایی که برادرش (کوه) تو بچگی سرش آورده بود.
    احتمالا با رفتاری که جلوی جافری داشت، قسمت بعدی تایوین باید برادرش رو بفرسته سراغش و چه مبارزه ای بشه جنگ این دو مثلا برادر .

اما نکته ی فوق العاده ی این قسمت یه چیز بود ; پیتر دینکلیج . بازی این بشر فوق العادس . اصلا نمیشه تیریون رو تو قالب شخص دیگه ای تصور کرد . بسکه عالی بازی کرده . کل کلاش با جافری، و قشنگ ترین سکانسش جایی که جافری در رفت و تیریون رهبری رو به عهده گرفت و سخنرانیش . باید از همین الآن یه Emmy برای این بشر بزاریم کنار .

همین الآن این قسمت رو دیدم و فعلا همینا به ذهنم رسید دیگه . بقیشم بعدا میگم .

من به این قسمت ۱۰ میدم .

15. 12 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Suicide & Redemption
    سپاس
    9,036
    از این کاربر 11,442 بار در 1,652 پست سپاس گزاری شده

آقا این قسمت عالی بود ! انقدر عالی بود که اومدم این وقتِ شب اینجا دارم تایپ میکنم !
    خیلی دوست داشتم این هیجانِ جنگ رو توی این سریال تجربه کنم ! واقعا چسبید
    البته من عاشقِ داستانِ این سریال هستم تا صحنه های جنگ و خشونت و ... ولی خوب همون طور که گفتم این اپیزود خیلی چسبید
    صحنه های زیبا بسیار داشت این قسمت که اگه بخوام نام ببرم باید کلی حرف بزنم . ولی چندتا نکته برام جالب بود :
    صحنه ی آخر! بدترین صحنه!!! من تو این صحنه کاملا شکه شدم !! این مرتیکه که میخواست به راب حمله کنه , پس اینجا چه غلطی میکنه ؟؟
    من واقعا انتظار داشتم که استنیس شهر رو بگیره ! با اون همه سربازِ وحشی به این راحتی شکست خوردن ! یه ذره اینجاش برام عجیب و غیر قابل پیش بینی بود!
    و اما تیریون ...! واقعا یه دونست . چقدر قشنگ بازی کرد توی این قسمت . عاشق قسمت سخنرانیش بودم برای سربازا . و عجب حرکتی زد توی نبرد ! دمش گرم

من 10 میدم به این قسمت !

17. 9 کاربرِ زیر از idin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

استنیس واقعا خوب داشت پیش میرفت . اون آخرش که تیریون افتاده بود و کادرای کج و کوله میدیدیم من تو اون لحظه پیش خودم گفتم این نماد سقوط پادشاهه . تیریون که افتاد . تصویرم که با اون کارد داشت نمایش داده میشد. اما از اونجایی که این سریال کلا عادت داره حیزت زده کنه تماشاچیاش رو دیدیم که تایوین لنیستره .
    چه ابهتی هم داشت لامصب . جایی که وارد تالار شد و به سرسی گفت که "جنگ تموم شد. ما بردیم" . عالی بود ....

استنیس هم حیف شد به حقش نرسید. تو کل جنگ توی خط اول بود و فوق العاده شجاعانه میجنگید. دقیقا مثل جافری .

تیریون هم که نمیمیره باو . اصلا مگه میشه بمیره ؟ بد به دلتون راه ندین .

من هنوز در مورد این جنابِ اقای سگ! (همون سندور کلیگانِ خودمون) نگرفتم قضیه رو ! خب سندور توی جنگ اون یارو که اتیش گرفته بود رو دید و یاد بچگیش افتاد و دیگه نتونست جنگ رو ادامه بده . اما بعدش چی شد ؟ یعنی همین اتیش کارش رو به جایی رسوند که به همه F داد ؟ یا منقلب شد به قول بچه ها ؟

راستی تیریون یه دیالگو با نمک هم داشت که قبلا یادم رفت بگم. قبل از جنگ و جایی که با جافری صحبت میکرد . یه جا بد جواب جافری رو داد که تهدید کرد که میدم سگ با یه ضربه نصفت کنه . تیریون گفت اونوقت "ربع من" میشم و اسمم خوب تو دهن نمیچرخه .

19. 5 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everyday is a holyday!
    سپاس
    3,538
    از این کاربر 7,311 بار در 1,129 پست سپاس گزاری شده

فوقه فوق العاده بود
    واقعا اگه 10 ندیم توهین به عدالت خودمونه
    هر 10 دقیقه که از این قسمت میگذشت یه بار مخمون سوت میکشید
    تریون که نمیمیره این گلدن گلوب برده نمیان حذفش کنن
    حال دیگه نمیشه گفت تیرون پادشاه میشه جون این بابایی اومده
    Can’t even remember to forget you