برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 24 از 24 اولیناولین ... 14222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 238 از مجموع 238
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

بحث و گفتگو در مورد سریال کمدی Seinfeld

داستان زندگی جری ساینفیلد, کمدین استندآپ ِ عصبی ِ ساکن نیویورک و دیگر دوستان ِ عصبیش
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

سپاس
    673
    از این کاربر 2,122 بار در 177 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بحث و گفتگو در مورد سریال کمدی Seinfeld

جری استیلر (فرانک کستانزا Seinfeld) در 92 سالگی فوت کرد.

3. 19 کاربرِ زیر از H a M i D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

فصل اول رو که نگاه می کردم همش با خودم فکر می کردم چطور شبکه ی بی اعصابی مثل ان بی سی اجازه داده این سیتکام با این کیفیت هشت نه فصل ادامه پیدا کنه

روند تو اوایل فصل دوم هم همین بود، اما یهو از اواسط فصل ورق برگشت و فصل خیلی خوب تموم شد.

تو این دو فصلی که من دیدم میتونم بگم ساینفیلد اصلا سیتکام سطح پایین یا مسخره ای نیست. حتی استندآپ های ساینفیلد رو هم که معمولا اوایل و اواخر هر قسمت پخش میشه، تماشا کنید، از هر دری صحبت میکنه و مثل یه عده از کمدین ها سوزنش رو شوخی های زیر شکمی گیر نکرده. فکر می کنم مشکل از ماست که اینقدر سیتکام هایی شش نفره و البته شش نفر به بالا دیدیم که یخورده طول میکشه تا طبعمون به سیتکامی با چهار تا شخصیت عادت کنه

شخصیت الین رو به عنوان تنها کاراکتر زن سریال تا به اینجای کار دوست داشتم. مخصوصا اون خنده هاش که قشنگ سی و شش تا دندونش هم پیدا میشن. جورج هم با اون جوش آوردناش کاراکتر باحالیه، اما کریمر از اون شخصیت هاست که تا مدت ها یادت نمیره. ظاهر کمیک این بابا، کاملا به شخصیتی که براش تعریف کردن میشینه و نتیجه یه چیز فوق العاده خنده داری شده. وای خدا تو اون اپیزود انتقام و گچ ریختن تو ماشین لباسشویی چقدر خندیدم

از امروز استارت فصل سوم میزنم. امیدوارم کیفیت نیمه دوم فصل حفظ بشه و ساینفیلد از ته دل بخندونه

5. 12 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,545
    از این کاربر 949 بار در 154 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sarkhail نمایش پست ها
    فصل اول رو که نگاه می کردم همش با خودم فکر می کردم چطور شبکه ی بی اعصابی مثل ان بی سی اجازه داده این سیتکام با این کیفیت هشت نه فصل ادامه پیدا کنه

روند تو اوایل فصل دوم هم همین بود، اما یهو از اواسط فصل ورق برگشت و فصل خیلی خوب تموم شد.

تو این دو فصلی که من دیدم میتونم بگم ساینفیلد اصلا سیتکام سطح پایین یا مسخره ای نیست. حتی استندآپ های ساینفیلد رو هم که معمولا اوایل و اواخر هر قسمت پخش میشه، تماشا کنید، از هر دری صحبت میکنه و مثل یه عده از کمدین ها سوزنش رو شوخی های زیر شکمی گیر نکرده. فکر می کنم مشکل از ماست که اینقدر سیتکام هایی شش نفره و البته شش نفر به بالا دیدیم که یخورده طول میکشه تا طبعمون به سیتکامی با چهار تا شخصیت عادت کنه

شخصیت الین رو به عنوان تنها کاراکتر زن سریال تا به اینجای کار دوست داشتم. مخصوصا اون خنده هاش که قشنگ سی و شش تا دندونش هم پیدا میشن. جورج هم با اون جوش آوردناش کاراکتر باحالیه، اما کریمر از اون شخصیت هاست که تا مدت ها یادت نمیره. ظاهر کمیک این بابا، کاملا به شخصیتی که براش تعریف کردن میشینه و نتیجه یه چیز فوق العاده خنده داری شده. وای خدا تو اون اپیزود انتقام و گچ ریختن تو ماشین لباسشویی چقدر خندیدم

از امروز استارت فصل سوم میزنم. امیدوارم کیفیت نیمه دوم فصل حفظ بشه و ساینفیلد از ته دل بخندونه
    خوشبحالت که تازه داری میبینی
    حتما ادامه بده. فصل ۳ و ۴ عالی میشه

7. 8 کاربرِ زیر از ThunderStorm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,350
    از این کاربر 1,942 بار در 288 پست سپاس گزاری شده

وقتی این سریال رو تازه دانلود کرده بودم به خاطر قدیمی بودن این سریال خودم هم پشیمون شده بودم و پروسه ی دیدن این سریال تا حدود دوسال طول کشید تا بالاخره تقریبا دو ماه پیش شروع به دیدن این سریال کردم و تنها دلیلی که باعث شد ذهنیتم نسبت به این قضیه عوض شه دیدن سریال فرندز بود که تقریبا تو یه دوره ی زمانی ساخته شدن و حتی ساینفیلد از فرندز هم قدیمی تره و باید گفت که کلا یه سری سریال ها واقعا هیچ تاریخ انقضایی ندارن و جاودانه هستن و هیچوقت تکراری نمیشن و همیشه یه تازگی خاصی دارن . وقتی این سریال رو میدیدم و حسابی باهاش میختدیدم بعضی وقتا خودم هم باورم نمیشد این سریال رو نزدیک به سی سال پیش ساختن و هنوز برای منی که تو یه کشور با یک فرهنگ متفاوت بزرگ شدم اینقدر جذابه درحالی که سریال های طنز ایرانی که با توجه به فرهنگ خودمون ساخته میشن رو حتی همون بار اول هم به زور میشه نگاه کرد چه برسه به سی سال بعد
    راجب به این سریال باید بگم که واقعا جذابه شخصیت های این سریال شما رو محو کارای احمقانه ی خودشون میکنن ینی هیچ کاره ساده ای وجود نداره که این چهار نفر بتونن درست انجامش بدن و توش گند نزنن و یه جورایی میشه گفت سریال سینفیلد مادر همه ی سریالای طنزه و غول اخرحساب میشه( در کنار فرندز البته )
    شخصیت کریمر باحال ترین شخصیت این سریاله بدون هیچ شکی ادم علافی که بدون هیچ شکی یه نابغست و خوب بلده گلیم خودشو از اب بیرون بکشه و نمک سریاله
    جرج هم یه جورایی رو اعصاب ترین شخصیت سریاله که همیشه با زیاد حرف زدن و جو گیر بودنش کار خودشو و بقیه رو خراب میکنه و رو اعصاب همه راه میره و پدر مادرش که فوقالعادن بخصوص باباش
    الن هم برا من دوس داشتنی ترین شخصیت سریال بود با اون خنده های شرینش یخ جورایی دیونش بودم
    جری ساینفیلد هم با اینکه جزء نویسنده های سریاله و یه جورایی شخصیت اصلی سریاله ولی به نظرم ضعیف ترین کاراکتر سریال بود و در کل عاشق کل کل هاش با نومن بودم خیلی باحال بود
    کلا بعد از دیدن سریال فرندز بدون هیچ شکی این سریال بهترین سیتکام تاریخه که لذت فوقالعاده ای داره دیدنش برید لذتشو ببرید

9. 14 کاربرِ زیر از samansh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

عبدالله عمر بکاست اما عذر نخواست
    سپاس
    484
    از این کاربر 1,498 بار در 149 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط samansh نمایش پست ها
    این سریال بهترین سیتکام تاریخه

اوایل شروع فرندز، تو آگهی‌های بین ساینفلد کلی تبلیغش رو میکردن که ملت برن ببیننش
    کسایی که دلشون برای سایفنلد تنگ شده Curb your enthusiasm رو به هیچ وجه از دست ندن
    خالقش همون لری دیوده و سیزن هفتش Reunion هست و کل عوامل ساینفلد توش حضور دارن

11. 12 کاربرِ زیر از عبدالله بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    673

استل هریس، که به عنوان مادر جورج کاستانزا در سریال "Seinfeld" و صداپیشگی خانم سیب‌زمینی در انیمیشن داستان اسباب بازی، شناخته می‌شد، درگذشت.
    او 93 سال داشت.

منبع

13. 23 کاربرِ زیر از H a M i D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    673

‏لیز شریدن، بازیگر نقش مادر جری ساینفلد در سریال Seinfeld، پنج روز پس از تولد ٩٣ سالگی خود بر اثر کهولت سن از دنیا رفت.

تنها دو هفته پیش بود که استل هریس، بازیگر شناخته شده که نقش مادر شخصیت جرج را در Seinfeld بازی می‌کرد در ٩٣ سالگی درگذشت.

https://www.nytimes.com/2022/04/15/a...idan-dead.html

15. 20 کاربرِ زیر از H a M i D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    457
    از این کاربر 41 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

فصل 8 تموم کردم
    رکورد 22 قسمت تو ی روز
    از الان افسردگی بعد تموم شدن سریال بهم دست داده
    دلم تنگ میشه
    برا کازمو
    برای جرج