برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 11 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 104

موضوع: Lost | بحث کلی

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Lost | بحث کلی

خداییش جای خالی این تاپیک احساس میشد!!

من چند وقته شروع کردم به دانلود لاست با کیفیت 720. واقعا قشنگه!! بعد امدم که درباره اش تو انجمن بنویسم که دیدم ای دل غافل

همچین تاپیکی وجود نداره!! تصمیم گرفتم که این تاپیک رو بزنم تا دوستدارن این سریال که فکر میکنم بیشترمون با این سریال باز شدیم، نظرشون و خاطرات شون

رو درباره سریال بگن. لطفا اگه داستان رو میخواین بگید تو تگ اسپویلر بذارید، البته احتمال اش کمه کسی این سریال رو ندیده باشه.

امیدوارم این تاپیک هم مثل تاپیک فرندز خورها بگیره!!

ببینم چی کار میکنید دیگه!!

سپاس
    839
    از این کاربر 2,414 بار در 378 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Lost | بحث کلی

نه دیگه . اون قرار بود بی اسم باشه دیگه . خیلی خوشم میومد ازش . جیکوب رو که .......
    خیلی حال کردم

3. 3 کاربرِ زیر از RezaAK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    839
    از این کاربر 2,414 بار در 378 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    رضا همشون خوب بودن، یکی از ویژگی های سریال همین بود.

از جک بگیر تا بن و ساویر حتی اقای اکو. چارلی رو که دیگه نگو. ولی جک یه چیز دیگه بود، سمبل لاست بود.

خداییش یکی از بهترین سریال ها بود، از اوناس که دیگه تکرار نمیشه.

اگه گفتید این کجاشه؟ عاشق ساویر ام، یه دونه بود

========================

دیدم نوژن، دارم الان 720 دانلود میکنم، میبینم، شبی دو قسمت
    اینجاش اومده کرم بگیره یا اینهیلر یحتمل !
    ساویرم پرنس چارمینگ بازیش گل کرد .

5. 4 کاربرِ زیر از RezaAK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

We Shall Live Forever
    سپاس
    3,735
    از این کاربر 5,536 بار در 632 پست سپاس گزاری شده

این ساویر کلا شخصیت عجیبی داشت ,هیچوقت نمیشد بفهمی توی سرش چی میگذره

Everybody lies / Humanity is overrated
    کاشکی آخر این سوز بهاری باشد
    کاشکی در بغلت راه فراری باشد
    کاشکی از همه مخفی بشود این شادی
    کاشکی وصل شود عشق تو به آزادی

7. 2 کاربرِ زیر از javad48 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

افرین پسر، حوصله داری عکس بذارريال نداری که کی دیگه بیاد

بیشتر بچه ها رو دی وی دی سریال رو دیدن، به خاطر همین حوصله ندارن بیان عکس بذارن.

ای ایو الناس بیاد از سریال محبوبتون پشتیبانی کنید، کل فرندز خورها رو بخوابونید

9. 4 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm in PAIN
    سپاس
    751
    از این کاربر 1,769 بار در 293 پست سپاس گزاری شده

یکی از جذاب ترین قسمتاش واسه من اونی بود که درباره ی Nikki و Paolo بود.اگه اشتباه نکنم فصل 3 بود.همون جریان Buried alive و اینا.واقعا تریلر بود...
    ".Life doesn't have to be perfect; it just has to be lived"

-DEXTER-

11. 5 کاربرِ زیر از ifarzam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul River نمایش پست ها
    ولی نمیدونی چقدر متنفر شدم از سریال و JJ Abrams با اون پایان مزخرفش , و هایپ های اضافیش. الان توی شخصیت های سینمایی برام دروغگوترین شخصیت حساب میشه. کسی که سریال های گنده تر از حد خودش درست میکنه و هیچ وقت هم نمیتونه جمعشون کنه ( Fringe رو هم بعد از دیدن 4-5 اپیزود این فصل دیگه ندیدم , انقدر بدم اومد. دقیقا روند لاست رو تو فصل 5 داشت میرفت سریال )
    میدونم الان میخوای چی بگی . این که آره این پایان خیلی حساب شده بود و فلسفی بود و این جور BullShit ها! من هم تا یکی دو هفته خودم رو اینجوری گول میزدم ولی بعدش فهمیدم که چه کلاهی سرمون گذاشت این آبرامز.
    قربونت
    در کل موافقم ولی دیگه در این حد از لاست بدم نمیاد با این قسمتی که گفتی آبراهام دروغ گوئه صد در صد موافقم ؛ آخرای فصل 3 یا 4 به طور مستقیم ازش پرسیدن این افراد مردن ، کلی چرت و پرت جواب داد و زمین و زمان رو بهم ربط داد ولی آخرش گفت نه ( احتمالا خودش هم نمیدونست یا بعدن داستان رو عوض کردن یه جا خوندم این پایان لاست همون ابتدا ساخت سریال ساخته شده )
    ما با لاست عملا بزرگ شدیم از وسطای فصل 4 رسیدم به پخش هفتگیش اون زمان نه adsl نه زیرنویس نه سایتی برای دانلود به هزار بدبختی سریال رو میدیدم
    یکی از اقوام که سریال بین قهاری بود ( سوپر نرد و گیک ) به من بعد فصل 4 گفت دیگه نبین یا فقط دو سه قسمت آخر رو ببین که اینا در هیچ صورت نمیتونن جمعش کنن ، که دیدم عملا راست میگفت . من خودم فصل 1 و 2 عملا لاست بودم ولی بعدش اصلا حال نکردم
    اون کسایی که میان صد تا تشبیه به کار میبرن و میگن فلسفی بود این جور بود اونجور بود و ربطش میدن به رستگاری در شاوشنگ و قتل در اولویت و old boy و... مطمئن باشین هیچی از سریال نفهمیدن من خودم مستقیم چند بار باهاشون صحبت کردم و عملا به این نتیجه رسیدم که از سریال هیچی نمی فهمن مثلا یکی میگفت من دو قسمت آخر رو 3 بار دیدم ازش 2 روز بعد یه سوال کردم گفتم تو همون قسمت آخر معنا و مفهوم دیالوگ دزموند و کیت تو ماشین که داشتن میرفتن کلیسا چی بود والا هیچی جواب نداد
    غیبت امین نباشه ولی این جمله رو تو یه تاپیک گفت که من خیلی تعجب کردم " در مورد پایان سریال ، تو یه تاپیک دیگه خیلی بدجور از لاست تعریف کرد و نوشته بود اصلا فرندز پایان نداشت و من پایانشو یادم نیست "
    همون جا گفتم این پایان نبود یه جوری ساختن همه خوشحال خندون سرشون رو تکون بدن و راضی برن اینجوری
    تو imdb هم بر اساس آمار میتونه این نکته تایید شه ، رتبه انتها فصل چهار 9.6 ، فصل پنج 9.1 ، الان 8.4
    دلیل محبوبیت لاست هم به نظر من دو نکته هست اول : جز اولین سریال ها زیرنویس دار بود ( بقیه یا نداشتن یا خیلی کم بودن) و دوم : مایی که هیچ سریال درست حسابی ندیدیم یهو از سریال ها در پیت کانال ایران بیایم لاست ببینیم خوب قطعا میگیم بهترین سریاله ، اصلا تو سال 87 موج لاست بینی راه افتاده بود

ولی برای دیدن توصیه ام اینه باید با ذهن آزاد و بدون پیش داوری و با مقایسه کلی بیایم نگاه کنیم تا بفهمیم جریان چی بوده ، به نظرم اصلا اهمیت نداره یه جا یه همه یه فیلم یا یه سریال رو نفهمیم ، مهم اینه که بدونیم برداشت شخصی و اون چیزی واقعا فهمیدیم چی بوده ، مثلا تو یه جمع از صغیر و کبیر میان از لاست تعریف میکنن من نمیتونم یهو بگم نه بابا اینجوری هم شما میگین نیست
    من خودم رک و راست میگم خیلی جاها سریال رو نفهمیدم ( یا یادم رفته ) و سریال رو قطعا یه بار دیگه تابستون میبینم

یه نکته ای دقت کردین داداش جیکوب اصلا از بچگی اسم نداشت

خوب خیلی نظر دادم دیگه زیادی شد

پ.ن : چرا آواتارتو عوض کردی ؟ موج لاست تو رو هم گرفت

13. 4 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

پویا دیدم اواتارم حدود 2 ماهه که ثابت مونده، دیدم چی از این بهتر که برم تو کار یه سریال دگیه، حالا با شروع ترو بلاد باز هم عوض میشه.

این گرئه DKBR ریلیز 720 داد بیرون، با لینک اپلودباز، تاپیک رو که دیدم دیگه نتونستم جلو خودم رو بگیرم، شروع کردم به دانلود.

زیرنویس هماهنگ انگلیسی هم پیدا کردم، دارم کاملا لذت میبرم، اخه دفعه فبل فارسی میدیدم، زبانم خوب نبود.

راستی درباره زیرنویس هم، عجب زیرنویس هلویی داره، کلا بین 200 تا 400 خط زیرنویس هر اپیزودشه، اصطلاح سختی هم نداره. مترجمش چه حالی میکرده.

درباره پایان هم خدایی یادم نیست، فقط یادمه میرن تو یه کلیسا

من از فصل 6، هفتگی میدیم، کلی به هم پز میدادم که دارم هر هفته لاست دانلود میکنم، بادش بخیر عجب دورانی بود.

حالا دانلود کردنش مسئله بود، یادمه همسایه مون وایرلس داشت که رمز هم نداشت، میشستم با گوشی دانلود میکردم، خدا منو ببخشه، دزدی حساب میشه؟

چندتاش هم میرفتم از کلوپ میگرفتم، چقدر هم دیر میورد، چند روز بعد از بخش میوردن، واقعا زد حال بود.

اون دوران که امکانات نبود، شما ها یادتون نیست، اوضاعی بود به مولا الان رو نگاه نکین با 10 تومن ماهیانه شبی 4 گیگ دانلود میکنید، ما برای هر اپیزود 1 هزار تومن پول میدادیم تا دی وی دی اش رو بگیریم.

15. 4 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya نمایش پست ها
    یه جا خوندم این پایان لاست همون ابتدا ساخت سریال ساخته شده

ما با لاست عملا بزرگ شدیم از وسطای فصل 4 رسیدم به پخش هفتگیش اون زمان نه adsl نه زیرنویس نه سایتی برای دانلود به هزار بدبختی سریال رو میدیدم
    یکی از اقوام که سریال بین قهاری بود ( سوپر نرد و گیک ) به من بعد فصل 4 گفت دیگه نبین یا فقط دو سه قسمت آخر رو ببین که اینا در هیچ صورت نمیتونن جمعش کنن ، که دیدم عملا راست میگفت . من خودم فصل 1 و 2 عملا لاست بودم ولی بعدش اصلا حال نکردم
    اون کسایی که میان صد تا تشبیه به کار میبرن و میگن فلسفی بود این جور بود اونجور بود و ربطش میدن به رستگاری در شاوشنگ و قتل در اولویت و old boy و... مطمئن باشین هیچی از سریال نفهمیدن من خودم مستقیم چند بار باهاشون صحبت کردم و عملا به این نتیجه رسیدم که از سریال هیچی نمی فهمن مثلا یکی میگفت من دو قسمت آخر رو 3 بار دیدم ازش 2 روز بعد یه سوال کردم گفتم تو همون قسمت آخر معنا و مفهوم دیالوگ دزموند و کیت تو ماشین که داشتن میرفتن کلیسا چی بود والا هیچی جواب نداد
    غیبت امین نباشه ولی این جمله رو تو یه تاپیک گفت که من خیلی تعجب کردم " در مورد پایان سریال ، تو یه تاپیک دیگه خیلی بدجور از لاست تعریف کرد و نوشته بود اصلا فرندز پایان نداشت و من پایانشو یادم نیست "
    همون جا گفتم این پایان نبود یه جوری ساختن همه خوشحال خندون سرشون رو تکون بدن و راضی برن اینجوری
    تو imdb هم بر اساس آمار میتونه این نکته تایید شه ، رتبه انتها فصل چهار 9.6 ، فصل پنج 9.1 ، الان 8.4
    دلیل محبوبیت لاست هم به نظر من دو نکته هست اول : جز اولین سریال ها زیرنویس دار بود ( بقیه یا نداشتن یا خیلی کم بودن) و دوم : مایی که هیچ سریال درست حسابی ندیدیم یهو از سریال ها در پیت کانال ایران بیایم لاست ببینیم خوب قطعا میگیم بهترین سریاله ، اصلا تو سال 87 موج لاست بینی راه افتاده بود

ولی برای دیدن توصیه ام اینه باید با ذهن آزاد و بدون پیش داوری و با مقایسه کلی بیایم نگاه کنیم تا بفهمیم جریان چی بوده ، به نظرم اصلا اهمیت نداره یه جا یه همه یه فیلم یا یه سریال رو نفهمیم ، مهم اینه که بدونیم برداشت شخصی و اون چیزی واقعا فهمیدیم چی بوده ، مثلا تو یه جمع از صغیر و کبیر میان از لاست تعریف میکنن من نمیتونم یهو بگم نه بابا اینجوری هم شما میگین نیست
    من خودم رک و راست میگم خیلی جاها سریال رو نفهمیدم ( یا یادم رفته ) و سریال رو قطعا یه بار دیگه تابستون میبینم

یه نکته ای دقت کردین داداش جیکوب اصلا از بچگی اسم نداشت

خوب خیلی نظر دادم دیگه زیادی شد

پ.ن : چرا آواتارتو عوض کردی ؟ موج لاست تو رو هم گرفت
    ببین من خاطرات خیلی خوبی با لاست داشتم ولی یه مثلی هست که میگه " کار را که کرد , آن که تمام کرد " . اون اپیزود آخر , الان ذهن منو نسبت به سریال منفی کرده . ( نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟ مثل بهتر پیدا نکردم! )

این هایپ ها که میگم همیناست دیگه. اینا ... کردن که از آخر به اول نوشتن. آخه من نمیفهمم مثلا هزار تا سوال ایجاد کردن و بهشون جواب ندادن هنره؟نه خداییش؟ یکی از اصول قصه گویی پاسخ به راز های ایجاد شده در داستانه , یا حداقل دادن یه سری نشانه. یه چیزی ساختن مثل ... توش موندن.

آره خداییش. یه سری که تعریف میکنن تحت تأثیر نوستالژی این حرفارو میزنن.

باز دم اون گرم. من تا قبل اپیزود آخر هم امید داشتم که داستان رو یه جورایی توضیح بدن. ... چه فکرایی داشتیم اونموقع. با بچه ها ساعت ها راجع به سریال صحبت میکردیم. یه چیز جالب به نظر من اینه که یه سری از مفاهیم که بچه ها الان میگن رو به نظر من اصلا مد نظر نویسنده ها نبودن! طرفداا بهم ربطشون دادن , اینا هم گفتن آره! دیگه انقدرم با حساب و کتاب نبود که.
    اونایی که میومدن از قسمت آخر تعریف میکردن یا میخواستن بگن : آره ما هم ... . یعنی تو نمیفهمی , این خیلی عمیق بوده! یا میخواستن خودشون رو گول بزنن.

اتفاقا Friends یکی از بهترین پایان ها رو داشت از نظر من. پایانی که من تا 5 دقیقه اشک تو چشمام جمع شده بود. هرموقع هم که میبینم همینجوری میشم. اون دفعه ی اول که واقعا یه خلع توی زندگیم احساس میکردم. انگار که یه دوست واقعیم از پیشم رفته بود. بعد این رو بخوای با آب بستن لاست مقایسه کنی؟ حرفی ندارم دیگه در این مورد.

دقیقا حرفاتو قبول دارم. توی خارج هم هایپ تبلیغاتی زیاد و فصل اول عالی دلایل موفقیتش بودن. یه چیزه دیگه به نظر من این بود که مردم فکر میکردن این سریال با هدف داره دنبال میشه. بد جور رو دست خوردن!

تو لاست هرکی تو بحث کم میاورد یه چیزی رو بهونه میکرد یا به یه چیز الکی وصل میکرد و بحث رو پیش میبرد. چون کسه دیگه جوابی براش نداشت!

یه چیز دیگه که اگه یه دفعه دیگه توی محصولی از آبرامز ببینم کلمو میکوبم تو مانیتور بازی با زمانه!
    هرجا کم آورد تو LOST و Fringe دست به این کار کثیف زد. کاری که خودش هم میدونه برگشتی نداره و باعث پیچیدگی بیش از حد میشه. بازی با زمان چیزی نیست که بشه راحت توی داستان آورد . یه نمونه که الان یادم میاد inFamous توی بازی هاست ( مثال فیلمی نصفه شبی یادم نمیاد! ) داستان جوری گره خورد که جمع کردنش یه جورایی غیر ممکن شد.

یه چیز جالب هم اینه که ایرانیا با هر سریالی خیلی حال میکنن فصل های آخرش خراب میشه! Prison Break و How i Met Your Mother هم نمونه هایی علائه بر Lost!

یادش به خیر! توی نمایشگاه کتاب اون سال با کلی ذوق و شوق کتاب لاست رو خریدم!! رفتم دیدم طرف تمام مقالات اینترنتی رو بدون منبع کپی کرده تو کتاب!

17. 5 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

دزدی حساب میشه؟
    این قسمت پ.ن.پ حساب نمیشه

اون دوران که امکانات نبود، شما ها یادتون نیست،
    مگه من 18 سالمه میگی شماها یادتون نیست بابا 4 هزارتا فیلم روی دی وی دی دارم حتی خاطره گرفتن هر کدمشون هنوز یادمه

من با لاست و PB بزرگ شدم برای بار اول 3 فصل اول لاست رو بدون زیرنویس التماس یکی از پسر عمه هام میکردم بیاد باهام ببینه برام توضیح بده تازه دو قسمت یا بعضی اپیزودها یه قسمت روی یه cd بود اصلا اون اوایل که dvd نبود الان رفتم فصل اولش رو دیدم 18 تا cd میشد یادش بخیر یادمه قسمت آخر فصل 4 تقریبا همزمان با یورو 2008 بود ، پیر شدیم رفت ولی بازم میگم دلیل محبوبیت لاست همون دو تا نکته ای که بالا گفتم.

19. 4 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

واااای....وقتی اسم لاست میاد فقط یه صحنه برام تداعی میشه.همون صحنه ی تماس دزموند با اون نامزدش....کلا فوق العاده بود اون اپیزود...اون زمان یه 20 باری دیدمش

21. 5 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 11 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین