برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 14
    I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

[Game of Thrones] نظر بازیگرانِ سریال برای ساخت Spin-Off. برنده : Theon Greyjoy

ممکنه که عوامل Jersey Shore یا Real Housewives توی واقعی بودن یه مقدار زیاده روی کرده باشن , ولی این شخصیت های خشن دلیل دیدن این سریال ها برای ما هستن.در حالیکه Game of Thrones به قسمت آخر فصل دوم خودش نزدیک میشه , بازیگرا نظر خودشون رو درمورد اینکه چه شخصیتی مثل Nene یا Snooki یه Reality Show و سریالی جدا ( Spin-Off ) داشته باشه , میگن.

نظر اکثریت جمع این بود که ، Theon Greyjoy با بازی Alfie Allen شخصیت طوفانی فصل 2 وستروسه. زندانی سابق Witerfell با لباس های فاخر به شهر خودش برگشت و ناخواسته خواهر خودش رو دست مالی کرد ( کسی که بیش تر از 10 سال ندیده بودش ) , با گرفتن قلعه ی استارک ها به اونها خیانت کرد و دو پسر بچه رو کشت وجسدشون رو به عنوان کوچکترین پسران استارک ها جا زد. با همه ی اینا اون هنوزم وقت داشت که با دختر کاپیتان کشتی و زندانی وحشی خودش رابطه داشته باشه. عجب آدمی!

حالا بیاین با هم انتخاب بازیگرای سریال رو برای فردی که لایق داشتن یه spin-off reality show ـه ببینیم:

(Catelyn Stark (Michelle Fairley :

من فکر کنم که Theon الان خیلی داره خوب کار میکنه. زندگیش خیلی در هم و برهمه ... ممکنه که بعضی وقتها صحنه هایی که بازی میکنه +18 باشه , ولی بازم فکر میکنم که ارزش نگاه کردن رو داشته باشه. البته من به شخصه خودم نمیتونم این صحنه ها رو با بچه هام نگاه کنم چون خیلی خجالت زده میشم. اصلا دوست ندارم که بعضی از اون چیزها رو بدونم. من فکر میکنم که زندگی اون پر از .... لحظه هاییه که انگار آب سردی روی آدم میریزه , صحنه هایی که فردا به هم دیگه میگیم : " خدای من , دیدی چی کار کرد؟ "
    (Robb Stark (Richard Madden :

مسلما Theon ! کاری که اون قراره بکنه حتی از Jersey Shore هم بدتره. ولی نمیتونی نگاه نکنی.
    (Jon Snow (Kit Harington :

به نظر من Samwell باید یه سریال جدا داشته باشه. اون شخصیت خیلی جالبیه , و John Bradley خیلی خوب این نقش رو بازی میکنه. من و Samwell همیشه راجع به اینکه یه سریال جدا با شخصیت های John و Samwell درست کنیم حرف میزنیم , یه کمدیه دو نفره!
    (Sansa Stark (Sophie Turner :

به نظر من Tyrion باید Reality Show جدای خودش رو داشته باشه. یا Tyrion و Bronn . اون دوتا زوج کمدیه خوبی میشن.
    (Arya Stark (Maisie Williams :

به نظر من Bronn. وقتی که داشتم سریال رو نگاه میکردم متوجه شدم که شخصیتش چه کسیه و چقدر برای بازی توش باید با نمک باشه. مشخصه که داستان بزرگی در زندگیش وجود داشته , و هیچ کسی هم اونو نمیدونه . به نظر من دوست داشتنی بودن شخصیتش هم برای همینه , خیلی جدی نیست , و ما چیزی راجع به گذشتش نمیدونیم , پس برای همین چیزی نداریم که به خاطرش از اون بدمون بیاد.

(Bran Stark (Isaac Hempstead-Wright :

سریال جدای من حتما Hodor رو به عنوان نقش اصلی داره , و البته کلی تصویربرداری از مناظر باز , چون اون که نمیتونه زیاد صحبت کنه.

(Jaime Lannister (Nicolaj Coster-Waldau :

برنامه های Reality Show نیاز به کلی رابطه ی جنـــسی داره , برای همین به نظر من Theon مناسب ترینه. نگاه کردنش باید خیلی جالب باشه.

Renly Baratheon (Gethin Anthony)
    شخصیت Elyas Gable , یعنی Rakharo. من خیلی دوست دارم بدونم که توی اون سفری که با اسب رفت و متأسفانه نتونست ازش زنده برگرده چه اتفاقی افتاد. البته اگه بتونم باهاش یه سفر برم و ببینم که چی کارا میکنه خیلی فوق العاده میشد. اون به یه زبون دیگه صحبت میکنه و شخصیت خیلی جالبی داره. اون یا مثل یه سری Reality TV Show های دیگه , در مورد فرماندار Tyrion در حالیکه تمام سیاست مدارهای دیگه رو از دور خارج میکنه. روز انتخابات باید با Tyrion Lannister خیلی باحال باشه.

(Margaery Tyrell (Natalie Dormer :

مسلما اژدهاها.

(Ygritte (Rose Leslie :

من عاشق Tyrion ـم. دوست دارم که ببینمش. اون شخصیت مورد علاقه ی منه , پس اگه Tyrion یه سریال دیگه داشت , من خوره ی اون سریال میشدم , خیلی دوست دارم که اونو ببینم.

(Gendry (Joe Dempsie :

مسلما Theon Greyjoy . هیچ صحنه ی الکی توی زندگی این پسر نبوده , و همیشه یه چیزی در جریان بوده . و به خاطر اتفاقی که در سالهای قبل افتاده و گروگان گرفته شدنش شخصیت خیلی جالبی هم داره. توسط مردم بالا میای ولی در نهایت یه تضاد درونی دارین. تقریبا عضوی از اون خانواده میشی. اونا تورو زندانی نگه داشتن تا خانواده ی خودت حواسشون به کارهاشون باشه. کنار اومدن با این قضیه خیلی سخته. Theon امروز , در دنیای امروز , اگر مشهور بود , مسلما دیوونه میشد.

(Lancel Lannister (Eugene Simon :

این ممکنه که سیاه به نظر برسه , ولی من میگم Sansa . اون زندگیشو با این تصور که با یه شاهزاده ی جذاب ازدواج میکنه و صاحب بچه های کوچیک میشه و این جور خیالپردازی های فانتزی شروع کرد. ولی واقعیت اینه که دیدن Reality Show زندگی اون و اینکه چه بلایی سرش اومد یه کمدیه سیاهه. و به نظر من این یه کمدیه سیاهه که ببینیم که Sansa چه جوری فقط رنج و بدبختی رو به ارث میبره. من یه جورایی یه حس طنز تاریک دارم.

(Irri (Amrita Acharia :

من عاشق Joffrey هستم . به نظرم خیلی فوق العادست. و چون Jack Gleeson , که تو زندگی واقعی هم خیلی آدم مهربونیه , نقششو بازی میکنه بیشتر دوستش دارم.

ترجمه ی اختصاصی TvWorld.ir
    استفاده از مطلب تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

2. 26 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    308
    از این کاربر 271 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : نظر بازیگران سریال برای ساخت Spin-Off از GOT. برنده : Theon Greyjoy

من نفهمیدم قضیه چی به چیه!
    یکم توضیح میدید اینا درمورد چی صحبت کردند؟

4. 3 کاربرِ زیر از Aless بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    479
    از این کاربر 242 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

یعنی یه چی بسازن که منحصرا درباره یه کاراکتر باشه . یه مثال خیلی ساده اش اینه که سری فیلمهای X-Men یه قسمت انحصاری درباره وولورین بود. یه چی مثل اوون
    یا مثلا الان که Shrek تموم شده انیمیشنی که اومد به اسم Puss in boots درباره اون گربه هه بود و قبل وقایع شرک رخ میداد

6. 9 کاربرِ زیر از Prince Caspian بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

احتمالا منظور اینه که یه شخصیت رو بگیرن و بصورت جداگانه تمام زوایای زندگیش رو به تصویر بکشن . اتفاقاتی که براش افتاده، رابطش با سایر کاراکترها و ...

از این نظر بنظر خود منم تیان گریجوی بهترین گزینه میشد برای یه اسپین آف . میشد مثلا رابطش با پدرش رو دید، اتفاقای بعد از جنگ و جایی که بعنوان اسیر یا ملازم اومد پیش استارک ها. شاید اصلا یه اتفاقایی توی دوران زندگیش پیش استارک ها رو میدیدیم که میشد بابت رفتارای وحشتناکِ الآنش بش حق داد . (تا کجا رفتم دیگه :دی)

8. 12 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yes, I’m gonna Win
    سپاس
    14,886
    از این کاربر 20,609 بار در 2,502 پست سپاس گزاری شده

حالا که فصلِ دوم سریال هم تموم شد بهتر میشه در این مورد صحبت کرد .

من که تو اپیزودِ آخر با بخشی که تیون در مورد زندانی شدنش و حسش موقعی که بقیه از اینکه چقدر خوشبخت بوده که زندانی استارک ها شده میگفت، خیلی ارتباط برقرار کردم و نظرم همچنان روی تیون گریجوی هست . فکر کنم میشد توی این اسپین-آفِ خیالی یه چیزایی دید که بشه واقعا بش حق داد .

شمائم نظرتون رو بگید لطفا ...

10. 5 کاربرِ زیر از Moh3eN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain , No Gain
    سپاس
    1,973
    از این کاربر 2,645 بار در 407 پست سپاس گزاری شده

فکر کنم منظورش این است که یک کاراکتر رو از تو جمع سریال در بیارند و بروند روی اون زوم کنند و سریال اون رو بسازند---- من فرندز رو ندیدم ولی کاراکتر جویی اینجوری شد. بعدا یک سریال ساختند بنام جویی که همون پسره نقشش رو بازی می کرد و بنوعی داستان جویی فرندز بود( گفتم من ندیدم، راست و دروغش با آنهایی که این رو به من گفتند)

من از تریتون خوشم میاد ، ولی فکر نکنم جداگانه چیز جالبی بشود

بهترین حالت اینه که روی زن ند استارک زوم کنند و گذشته های دور اونو با ند نشون بدهند. اینجوری ند هم بر می گرده! عالی می شد

12. 4 کاربرِ زیر از Why Me ? بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Game of Thrones] نظر بازیگرانِ سریال برای ساخت Spin-Off. برنده : Theon Greyjo

به نظر من بهترين گزينه مي تونه تيون گريجوي باشه. اما خيلي هم دوست دارم زمان اژدها و چگونگي از دست دادن قدرتشون و كلا چجوري دانريس تارگريان و برادرش تونستن نجات پيدا كنن و روايت كلي اونا ميتونه خياي جذاب تر باشه.

14. 8 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [Game of Thrones] نظر بازیگرانِ سریال برای ساخت Spin-Off. برنده : Theon Greyjo

خیلی گزینه های زیادی هست ولی به نظر من همون ند و رابرت گذشتشون گفته شه خیلی بهتره و حتی اون خواهر ند که رابرت عاشقش بوده و قضیه پادشاهی رابرت

16. 6 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

منم با حسام موافق ام، اگه بره زمان ایگان فاتح خیلی خوب میشه!!! اخه این تیون زپرتی چیه که بخوای داستانش رو ببینی!

من زمان ساخت دیوار هم میخوام ببینم، یا قبل تر از اون، زمان انسان های اولیه!!

18. 7 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    منم با حسام موافق ام، اگه بره زمان ایگان فاتح خیلی خوب میشه!!! اخه این تیون زپرتی چیه که بخوای داستانش رو ببینی!

من زمان ساخت دیوار هم میخوام ببینم، یا قبل تر از اون، زمان انسان های اولیه!!
    ايول. زمان ديوار. خيلي هم عالي ميشه. آقا كلا من الان يه سوسويي از اميد واسم جرقه زدش واسه اينكه اون زمان هارو نشون بدن اونم بخاطر ديالوگ ها و اشاراتي كه مبهم بهشون ميشه و تكرار هم ميكنن.

20. 6 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین