برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 33 اولیناولین ... 234561429 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 326
    سپاس
    6,715
    از این کاربر 2,553 بار در 383 پست سپاس گزاری شده

اخبار دنیای فناوری+بحث و گفتگو

در این تاپیک اخبار دنیای فناوری قرار می گیرد.

2. 8 کاربرِ زیر از 123u بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    امین حتما یه سری به extension های گوگل هم بزن .. دنیای زیباییه !! من هرچی پلاگین تو فایرفاکس داشتم تو کروم با همون اسم پیداش کردم !! از اون بگذریم خدا می دونه چقدر Theme های قشنگ و application های جالب داره !!! خلاصه گوگل به نظر من وب رو تو دستش گرفته .. از موتور جستجو گرفته تا سرویس ایمیل دوست داشتنیش و مرورگرش و حالا هم شبکه ی اجتماعی خفنش
    آره افزونه های کروم رو هم دیدم...خوبن...
    تو فایر فایر فاکس مثلا یه افزونه هست به اسم tab mix plus که برای تب ها ساختن و برای افرادی که صد تا تب باز میکنن خیلی عالیه و نشون میده که کدوم تب کامل لود شده یا یه افزونه هست به اسم Flag fox که سرور و دامنه سایت رو بهت نشون میده که خیلی به درد من میخوره یا افزونه هست که خدای سیو صفحات وبه...نمیدونم این ها تو کروم باشه یا نه...تو خود فایر فاکس هم Theme های طوفانی براش میسازن...سرعت تولید افزونه برای فایرفاکس خیلی بیشتره..به همون دلیل اپن سورس بودنش...آپدیت فایر فاکس خیلی سریع تر و بهتره..و بالطبع امکان افزایش امنیتش هم بالا میره...نوژن به خدا من دلم میخواد با کروم حال کنم ولی یه بار هر کاری کردم که ازش خوشم بیاد نشد...اذیتم میکنه...به سلیقه من نمیخوره...ولی کیه که قدرت و سرعت کروم رو نبینه و آفرین بهش نگه...اعتقاد منه که آینده اینترنت و موبایل رو گوگل میسازه...ولی این کرومش رو نه... فکر نکنم...

4. 3 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

He passed peacefully surrounded by LOVE
    سپاس
    6,408
    از این کاربر 3,939 بار در 922 پست سپاس گزاری شده
    شما نسخه ی 16 همین که بالا هست رو امتحان کن، می بینی که Compatibility = IE9 و Speed = Chrome که سرعتی بیشتر از خودش نیست... واقعا رو دست نداره. سرعت کمتر Firefox نسبت به Chrome برام محسوسه.
    از اون موقعی که گوگل کروم 2 اومد تا الان که 16 هست (با این که اولای کروم خیلی داغون بود از لحاظ Compatibility)، فقط با کروم کار کردم، در موارد کمی هم که معمولا سایت های دنگ و فنگ دار ایرانی بودن مجبور شدم از IE استفده کنم.

6. 3 کاربرِ زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده
    امین جان اون flagfox که من توی کروم هم دارمش .. در مورد آپدیت هم که فایرفاکس بعد از این که دید کروم داره آپدیت هاش رو به صورت ماهانه بیرون می ده یه تکونی به خودش داد .. واِلّا تا چند وقت پیش که فایرفاکس چهارماهی یه بار نسخه جدید می داد بیرون ... خلاصه شک نکن که کروم اینترنت اکسپلورر رو هم می گیره .. همونجور که YellowJimbo هم گفت برای Developer ها فایرفاکس مناسب تره اون هم به علت اپن سورس بودنش .. ولی مرورگر اول برای طراحای وب کرومه !! چون با استانداردهایی که شاید هنوز هم رسما تایید نشده باشن هماهنگی خوبی داره ..

سروش چطور شد که گفتی Compatibility = IE9 ؟!؟
    IE استاندادر گریز ترین مرورگر دنیاست !!!
    God is a Concept, By Which We Measure our Pain

8. 3 کاربرِ زیر از NOjAN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,408
    منظورم از Compatibility اسایت های مسخره ی ایرانی بود... (حالا یه چیزی گفتم گیر نده)
    رفتم تست HTML 5 رو نگاه کردم، دیدم کروم 12 با اون خرابکاری هاش چقدر سازگارتره...

حالا اینطور که من می بینم، 16 باید از همه بیشتر باشه.

10. کاربر زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    2,628
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    امین جان اون flagfox که من توی کروم هم دارمش .. در مورد آپدیت هم که فایرفاکس بعد از این که دید کروم داره آپدیت هاش رو به صورت ماهانه بیرون می ده یه تکونی به خودش داد .. واِلّا تا چند وقت پیش که فایرفاکس چهارماهی یه بار نسخه جدید می داد بیرون ... خلاصه شک نکن که کروم اینترنت اکسپلورر رو هم می گیره .. همونجور که YellowJimbo هم گفت برای Developer ها فایرفاکس مناسب تره اون هم به علت اپن سورس بودنش .. ولی مرورگر اول برای طراحای وب کرومه !! چون با استانداردهایی که شاید هنوز هم رسما تایید نشده باشن هماهنگی خوبی داره ..

سروش چطور شد که گفتی Compatibility = IE9 ؟!؟
    IE استاندادر گریز ترین مرورگر دنیاست !!!
    نوژن جان من آپدیت های امنیتی منظورم بود...من ندیدم فایرفاکس از لحاظ امنیتی عقب بیوفته..حداقل من سراغ ندارم...البته یه بار سر یه حمله که اخیرا اتفاق افتاد...جی میل چون مال خود گوگل بود و کروم هم همین طور...به خاطر همین کاربران جی میل محفوظ موندن ولی خود فایر فاکس هم معطل نکرد و بلافاصله وصله امنیتی رو منتشر کرد...
    در این که کروم اینترنت اکسپلورر رو میگیره خیلی مونده...چون در هر حال روی هر ویندوز هنوز یه اینترنت اکسپلورر هست به صورت پیش فرض ولی در دراز مدت (چندین سال دیگه) آره باهات موافقم به شدت...ولی جای فایرفاکس رو هم میگیره...فکر نکنم...

12. 3 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,408
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin نمایش پست ها
    نوژن جان من آپدیت های امنیتی منظورم بود...من ندیدم فایرفاکس از لحاظ امنیتی عقب بیوفته..حداقل من سراغ ندارم...البته یه بار سر یه حمله که اخیرا اتفاق افتاد...جی میل چون مال خود گوگل بود و کروم هم همین طور...به خاطر همین کاربران جی میل محفوظ موندن ولی خود فایر فاکس هم معطل نکرد و بلافاصله وصله امنیتی رو منتشر کرد...
    در این که کروم اینترنت اکسپلورر رو میگیره خیلی مونده...چون در هر حال روی هر ویندوز هنوز یه اینترنت اکسپلورر هست به صورت پیش فرض ولی در دراز مدت (چندین سال دیگه) آره باهات موافقم به شدت...ولی جای فایرفاکس رو هم میگیره...فکر نکنم...
    چندین سال که نه، ممکنه سال دیگه اتفاق بیوفته...
    بدون شرح:

14. 4 کاربرِ زیر از Soroosh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    عجب نمودار باحالی...ما هم آرزومون به زانو کشیدن IE هست...

16. 3 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Facebook Messenger for Windows

نرم افزار رسمی فیس بوک برای ویندوز 7 ارائه شد. با این نرم افزار می توانید با دوستان خود در این شبکه اجتماعی چت کنید، Notification ها را دریافت نمایید و فید وقایع مرتبط با دوستان خود را مشاهده کنید.

فیس بوک از وب و گوشی های همراه پا را فراتر گذاشته است. این شبکه اجتماعی با ارائه نرم افزار رسمی مسنجر برای ویندوز 7، امکان دسترسی به بخش پیام رسانی فیس بوک را در محیطی خارج از رابط وب فراهم نموده است.

پیشتر فیس بوک نسخه بتای خصوصی از نرم افزار دسکتاپ خود برای تبادل پیام میان کاربران را راه اندازی کرده بود که نسخه غیررسمی آن به بیرون درز کرد. اما حالا فیس بوک بصورت رسمی این نرم افزار را منتشر کرده است.

این نرم افزار به کاربر امکان دسترسی به سه ویژگی اصلی فیس بوک را می دهد: چت، فید های مشخص و اطلاع رسانی ها. موردی که ممکن است عده ای را ناخشنود کند این است که بخش فید فیس بوک در اینجا نیز وجود دارد و مدام فعالیت های دوستانتان در آن به روز می شود.

فیس بوک همچنین اعلام کرده که به زودی امکانات جدیدی چون چت همزمان چند نفره، تماس تصویری و ویرایش تنظیمات را به نرم افزار ویندوز خود اضافه خواهد کرد. محصول ارائه شده هیچ امکان ویرایش و یا ارسال محتو را ندارد. این نرم افزار بصورت خودکار بروزرسانی می شود. احتمالا فیس بوک با این کار قصد دارد به روز رسانی ها را به آرامی و بی درد سر انجام دهد تا نیازی به دریافت بسته های به روز رسانی به طور متناوب از سوی کاربر وجود نداشته باشد.

Facebook Messenger for Windows شما را به حساب کاربریتان متصل می کند و می توانید همزمان از صفحه وب فیس بوکتان نیز استفاده کنید و وقتی این صفحه را ببندید هنوز به حساب کاربریتان وصل خواهید بود و می توانید از امکانات مسنجر استفاده نمایید. این نرم افزار فعلا فقط بر روی ویندوز 7 کار می کند و هنوز معلوم نیست که آیا فیس بوک برای نسخه های دیگر ویندوز نیز برنامه ای دارد یا خیر.

کد HTML:
    http://www.uploadbaz.com/w170vmwzvu0t

18. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Facebook Messenger for Windows

اشکان جان دستت درد نکنه ولی واسه من اینجوری میشه وقت دانلود :

کد:
    Error happened when generating Download Link.
    Please try again or Contact administrator.
    (ERROR:no_file)
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

20. 3 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Facebook Messenger for Windows

لینک اصلاح شد. ممنون از تذکرت رضا جان

22. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :