برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: امتیاز شما به این اپیزود ؟

رأی دهندگان
80. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

1 1.25%
  • 4

2 2.50%
  • 5

1 1.25%
  • 6

0 0%
  • 7

5 6.25%
  • 8

10 12.50%
  • 9

12 15.00%
  • 10

49 61.25%
صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 47
    Uncomfortably Dumb
    سپاس
    12,872
    از این کاربر 44,914 بار در 5,628 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود دهم (پایانی)

Season 2, Episode 10 | Valar Morghulis
    فصل دوم, قسمت دهم | والار مورگولیس

خلاصه داستان این قسمت : "تیون گریجوی" مردانش رو تحریک به عمل می کنه, استاد لووین آخرین نصیحت ها رو به "برن" می کنه, آریا هدیه ای از سوی جاکن هاکار دریافت می کنه, داینریس به مکان عجیبی می ره و جان خودش رو به کورین "نیم دست" ثابت می کنه...

God is a Concept, By Which We Measure our Pain

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود دهم (پایانی)

آقا تو این اژدهاهای دنریس این قرمزه از همه خفن ترو بی کله تره ها
    لامسسب چه آتیشی داد بیرون دمش گرم زندگی کردم باهاش
    دوست ندارم دیگه ببینم این دنریس بنده خدا دوباره دچار سردرگمی شه و بد بیاره و آواره شه
    سریال رو که دیدم و فهمیدم رفت تا 2013 گفتم نمیشه برم کتابشو بگیرم که ییهو دیدم وبلاگ سحر خانم مشیری زده در دسترس نیست
    ضدحال خوردم نافرم

3. 5 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3
    از این کاربر 40 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط NOjAN نمایش پست ها
    اپیزود خیلی قشنگی بود .. جدا از پایان فصل پیش قشنگ تر بود ..

2 تا نکته ی مهم در مورد فصل سوم روشن شد :
    1.تیم بازیگری Walking Dead به Game of Thrones می پیوندن
    اینا که اصلا شبیه زامبی نبودن اسلحه و اسب داشتن که هیچ برای ادم هم له له نمی زدن یه جورایی نظم داشتن و رهبرشونم که مشخص بود
    با این اوصاف همه باید تختو بیخیال بشن بیان با اینا بجنگن

5. 3 کاربرِ زیر از sramint بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25
    از این کاربر 33 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

اتفاقا به دوستان بگم در سکانس پایانی سریال دو تا other اورجینال بیشتر ندیدیم (اونایی که شمشیر یخی داشتن) بقیه کسایی بودن که مرده بودن و یعد تبدیل شده بودن. در اپیزود اول فصل اول اونایی که دیدیم مثه باد از اینور به اونور می رفتن other اورجینال بودن.
    در مورد وینترفل:

اسپویلر در مورد فصل سوم

7. 9 کاربرِ زیر از saeidorelios بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    455
    از این کاربر 455 بار در 68 پست سپاس گزاری شده

سلام
    با نقد و بررسی اپیزود اخر سریال فوق العاده ای گیم اف ترانس(چون ترجمه فارسی اش به قشنگی خارجیش نیست خارجیش رو فارسی نوشتم) در خدمتتونیم
    اولا جا داره خسته نباشید عرض کنیم خدمت دوست عزیزمون نوژان جان که توی این مدت از ترجمه های زیباشون استفاده کردیم
    قبل از شروع هم باید یه گلایه ای بکنیم از سازنده های این سریال علی الخصوص شبکه اچ بی او، درمورد کم بودن تعداد اپیزود های سریال و مدت طولانی فاصله که خلاصه ما دلمون تنگ میشه
    ================================================== ================================================== =============
    ابتدا نظر کلی خودم رو عرض میکنم خدمتتون:
    واقعا اپیزود شاخی بود؛ فوق العاده زیبا ، این اپیزود نشون داد مخاطب سریال حتما نیاز به جنگ نداره که حس رضایت داشته باشه ، میشه با صحنه های فوق العاده دیدنی و هیجان های لحظه ای حتی کوچک
    این حس رو بوجود اورد

ابتدای اپیزود روند کلی سریال رو دنبا میکرد، اواسط فوق العاده ای داشت ، حداقل تکلیف دو سه تا از کارکتر ها روشن شد؛ اواخرش هم طبق معمول مخاطب نگه دار بود با یه سوال بزرگ که اخرش میفهمیم اصلا سوال مهمی نبوده!
    ================================================== ================================================== ====================================
    بزارید یکم ریز شیم توی سکانسهای این قسمت سریال:
    اولا دو دقیقه تمام انچه گذشت داشت که طولانی ترین انچه گذشت تا اینجای سریال بود
    صحنه ای ابتدای فوق العاده زیبا بود اونجایی که تیریون لنیستر چشمهاش رو باز میکنه و توی چشماش میشه هنوز جنگ رو دید.
    بزارید یکم روی تیریون تمرکز کنیم
    واقعا سیاست پدر و مادر سرش نمیشه، نمیدونم چرا میخوام سرسی و جافری رو با هم تو گور کنم، اخه وسط جنگ به این حساسی جای تسویه حساب شخصیه!؟
    ولی نگران تیریون نباشید، خوب بلده چطور دهن همه شون رو سرویس کنه
    ولی ادم دلش از بابت سانسا میسوزه، این جور که پیش میره باید شاهد یه فیلم تراژدی واسه سانسا باشیم؛ خدا بخیر کنه؛ موقعی که میتونست باید فرار میکرد
    ************************************************** ************************************************** *******
    یه سوالی که برام پیش اومد ندیدم که بچه ها بهش اشاره کننددرباره استنیس براتیون بود!؟!؟!؟؟!
    مگه دستگیرش نکردن ؟؟؟ چرا داشت با اون قرمزیه صحبت میکرد؟!؟!؟فکر کنم نویسنده های این سریال یه کم، کم حافظه اند....!

************************************************** ********************************
    اخ دلم واسه تیون گریجوری بدبخت سوخت. عجب موسیقی گذاشته بودن رو صحبتاش ,فکر کنم موسیقی توی حیاط پخش نمیشود!چون اصلا احساساتی نشدن!؟
    ************************************************** ************************************************** ********
    فقط منم مثل همه بچه ها داستان اتش گرفتن وینترفل رو نفهمیدم ، ولی فکر نمیکنم کار دارو دسته تیون باشه؛یا کار سپاه استارک ها
    فکر کنم اونا تیون رو گرفتند و برگشتند جنوب، اینکه کیا بعد اونها اومدن شهر رو اتش زدند معلوم نیست و اینطور که پیداست دوباره برمیگردند
    ************************************************** ******************************************
    خوب میرسیم به راب استارک "کینگ اف دِ نورث" ارواح باباش!
    این یارو دوزار سیاست باباشو نداره(البته باباشم ادم با استعدادی نبود، ولی از این پسره خیلی بهتر بود) خیلی کودنه، من فکر نکنم این یارو هم به جای برسه
    ************************************************** ************************************************** *****
    مادر اژدها وارد میشود ( این عنوان انحصاری بوده و تمام حقوق ان متعلق به بنده میباشد هرگونه کپی برداری به هر نحو پیگرد قانونی دارد!)
    بالاخره کالیسی یه تکونی به خودش داد دمش گرم، دیگه داشتم ازش نومید میشدم؛
    البته دوستان اون صحنه ای که از کاخ پادشاهی دیدید(توی سکانس مربوط به کالیسی) دقیقا همون صحنه ای خواهد بود برای موقعی که کالیسی قلمرو فتح میکنه!؟
    ************************************************** ************************************************** ***********
    جاکن هاگر که بدجور عجیب بود ولی باحال بود؛ دیگه خیلی داستان داره جادویی میشه، داره از منطق فاصله میگیره
    ولی به موهات قسم، من دیگه دارم مطمئن میشم که آریا یه کاره ای میشه.
    میرسیم به جان خودمون، منظور جان اسنوه
    از اون مبارزه اش با هافهند خیلی خوشم اومد هم تونست واسه خودش یه جایگاهی دست و پا کنه هم هافهند رو از زنده زنده کباب شدن و کنده شدن پوست راحت کرد
    فقط مونده در رکاب منس ریدر قرار بگیره و بشه جانشین کل نیروهای مسلح اونور دیوار!
    و میرسیم به شیور سوم
    توی اپیزود پنجم دقیقا 29:16 : و شیپور سوم برای "وایت واکرز" هاست
    واین داستان همچنان ادامه دارد ...

9. 12 کاربرِ زیر از sohrab101 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

خدا ما را نگاه میکند
    سپاس
    167
    از این کاربر 293 بار در 55 پست سپاس گزاری شده

سلام به همگی
    دیدید بلاخره کالیسی چه کار کرد. واقعا عاشقشم.
    حالا هی برید دنبال اینکه ببینید شاه وستروس کی میشه .
    اصلا هم مهم نیست کی میشه . چون دیگه بعد این قسمت من که کسی به جز
    داینریس تارگرین (کالیسی) رو لایق فرمانروایی نمی دونم.
    ولی از شوخی گذشته خودم هم فکر نمیکردم تو این قسمت اژدهها های کالیسی
    بتونن آیتش پرت کنند و جون مادرشون رو نجات بدن.
    خیلی هیف شد که تموم شد . خداکنه فصل های بدی رو زودتر اکران کنند(هر چند که میدونم بعیده)
    ولی خدایی خیلی حال کردم با این قسمت . فوق العاده زیبا بود بجز 10 هم چیز دیگه ای نمیشه بهش داد.

11. 5 کاربرِ زیر از SolTon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab101 نمایش پست ها
    یه سوالی که برام پیش اومد ندیدم که بچه ها بهش اشاره کننددرباره استنیس براتیون بود!؟!؟!؟؟!
    مگه دستگیرش نکردن ؟؟؟ چرا داشت با اون قرمزیه صحبت میکرد؟!؟!؟فکر کنم نویسنده های این سریال یه کم، کم حافظه اند....!
    دوست من , اصلا معلوم نبود که کی استنیس رو گرفت , دوحالت وجود داره :

1-یار های خودش بودن و داشتن از حمله کردن بیموردش جلوگیری میکردن تا کشته نشه

2-دشمناش بودن که خوب با توجه به اینکه تعدادشون کم بود , شاید تونسته تنهایی یا به کمک کسی فرار کنه.

در هر دو صورت امکان فرارش خیلی زیاده ( البته به نظر من 1 اتفاق افتاد )
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

13. 7 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

شايد نتونم كلمه اي واسه وصف خوبي و زيبايي اين سريال و ناراحتيم از تموم شدنش و باز انتظار و انتظار رو بيان كنم. پس همسن جمله عالي بود كفايت مي كنه.
    فقط چند تا نكته مبهم باقي موند برام كه البته دوستان هم اشاره كردن بهش.
    اينكه مگه 300 نفر پشت دروازه نبودن و بعد چي شد اونجا آتيش گرفته بود و هيچكس هم نبود؟؟؟ چي شد اصلا اونجا؟؟؟
    جان هاكار چجوري تغيير چهره داد؟؟؟ چجور قدرتي داره ؟؟؟ به قول دوستمون اگه همچين قدرتي هم داره نميشه قبول كرد تو اسارت بودنش رو.
    اون يارو داگ كه نگهبان اصلي جافري بود كه بعد پشت كرد و قسمت 9 نشون داد كه داره ميره و به سانسا گفت بيا بريم چي شدش كلا اون در حالي كه سانشا هم نرفته بود!!!

15. 5 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Unreachable Wish
    سپاس
    1,666
    از این کاربر 5,487 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Soul River نمایش پست ها
    دوست من , اصلا معلوم نبود که کی استنیس رو گرفت , دوحالت وجود داره :

1-یار های خودش بودن و داشتن از حمله کردن بیموردش جلوگیری میکردن تا کشته نشه

2-دشمناش بودن که خوب با توجه به اینکه تعدادشون کم بود , شاید تونسته تنهایی یا به کمک کسی فرار کنه.

در هر دو صورت امکان فرارش خیلی زیاده ( البته به نظر من 1 اتفاق افتاد )
    منم ميگن ياراش بودن. اصلا لباسي كه تنشون هست رو دقت كنين اونجور يك دست نيست مثل لباسهايي كه وقتي لنيستر و ياراش باهاش ميان تو قلمرو.
    البته نظره منه هااااا

17. 4 کاربرِ زیر از Hesam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

اول از همه بگم شاخ ترین حرکت این قسمت به نظر من یه چیز بود : ورود وایت واکرها !
    جا داره که در فصل بعد ، منتظر لمس واقعی این جمله باشیم : What Is Dead Will Never Die
    کلا خیلی قشنگ بود ، کالیسی عزیزم که بالاخره خودی نشون داد و با رد کردن کارل دروگو ، واقعا نشون داد دیگه میتونه رو احساساتش تسلط پیدا کنه. ازش راضیم. انشالله به آرزوش برسه
    درباره این قسمت اینا خیلی حالم رو گرفت : آتش سوزی وینترفل ، ازدواج احمقانه راب ، مرگ نیم دست
    اینا هم خیلی بهم حال داد : ورود وایت واکرها ، ارتش میلیونی منس رایدر ، اژدهاهای کالیسی !
    در کل فصل بعد باید خیلی جالب باشه. این همه وایت واکر رو کی میخواد بکشه ! این لامصبا که نمی میرن ...
    در پایان نیز جا داره از نوژن عزیز یه تشکر گنده بکنم که واقعا واقعا کارش عالی بود تو این فصل ، دقت و سرعت بالاش بدون اغراق ، بی نظیره. Love You Bro !
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

19. 10 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

سعی میکنم کوتاه بگم که خسته کننده نشه
    - برعکس اکثریت که از قسمت قبلی خوششون اومده بود،من اصلا راضی نبودم ازش و همین که به روال قبلی برگشتیم برام خوشحال کننده بود

-اول اپیزود همین که این کوتوله مون رو سالم دیدم خیالم راحت شد.خدا رو شکر تو این سیزن اون بلایی که سر ند اومد رو نداشتیم.

-در مورد جان اسنو برام بی دلیل بود کشتن یه نایت واچ.در صورتی که خلع صلاح بود...به نظر یه نقشه هایی داره این بابا

-اخیییی تئون ... .یه جورایی می خواستم تئون رو با ند قیاس کنم.اما نتونستم تو کلمه بیانش کنم بی خیالش شدم.فقط این بگم که سریال می خواد بگه چه ادای خوب هارو در بیاری چه ادای بد هارو،اگه ذاتا خوب باشی از بازی کنار میری.و این که شجاعت توی سیاست عین حماقته.

-اون صحنه اژدها های کالیسی یکم مسخره بود..یارو با اون همه جادوگریش وایساد نگاه کرد که بسوزه..از اون ور هم اینا اد همون موقع یادشون افتاد که اتیش دارن.البته صحنه غیب شدن کالیسی عالی بود..این یارو سیاه کج و کوله رو بگو...اعتماد به نفسی بودااا

- با اون صحنه ی بی تربیتی اسبه هم خیلی حال کردمیه جورایی می خواست بی ارزش بودن این مراسم ها و در واقع این پست هارو نشون بده که به هیشکی وفا نمی کنه

-در مورد اریا به نظرم اشتباه کرد.اون می خواد کمک کنه به خانوادش در صورتی که خودش ضعیفه.اگه می رفتو با قدرت برمی گشت،حداقل برای بازمانده ی خانوادش واقعا مفید بود

-اقا من از این لرد واریسه خیلی خوشم اومدهاون صحنه که زنه می خواست لطفشو جبران کنه قیافشو دیدین؟دمش گرم بازم یکم مرام داره

-تو سیزن اول قسمت اول اون وایت واکره رو یادتونه؟به نظرم اصلا شبیه اینا نبود.اتفاقا با اون خیلی ببشتر حال کردم تا اینا.اون یکی خیلی بیشتر ماوراء طبیعی بود تا اینا.

-وینترفیلم که بچه ها گفتن دیگه... همین...خیر سرم خواستم کوتاه باشه

21. 7 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین