برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 55
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

lovely در مورد ِ اعتیاد به سریال ...

سریال رو با چه سریالی شروع کردین و چطور شد که ادامه دادین ...

برای ِ من با لاست شروع شد
    اون موقع تازه لاست مطرح شده بود و موج لاست بینی کشور را فرا گرفته بود !
    اون موقع دانشجو بودم
    روزهای آخر دانشگاهم بود تو همدان سال 88
    لاست هنوز تموم نشده بود
    پول قرض کردم از دوستام و کل دی وی دی هاش رو خریدم و برگشتم خونه !
    با خودم قرار گذاشتم که تا بعد ِ کنکور کاردانی به کارشناسی دست به سریال نزنم
    ( تازه دی وی دی رم هم نداشت پی سی ! رفتم خریدم )
    بعد وسوسه شدم که فقط یه قسمت ببینم
    و شروع شد
    هر روز خونه مکان میشد و من میدیدم !
    ده روز به کنکور مونده بود و من میخاسسم ببینم تهش چی میشه
    خلاصه بیخیال ِ کنکور شدم و لاست رو دیدم
    و کنکور رو خراب کردم ولی ناراضی نیسسم !

و از اون روز داستان " چجوری با سریال آشنا شدم ؟!! " برای من شروع شد ...

عقاید ِ یک گرگ

2. 26 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : در مورد ِ اعتیاد به سریال ...

من اولین تجربه سریالیم برمیگرده به زمستان سال 87 ، تا اون موقع فقط درگیر درس بودم. ولی بهمن سال 87 دیگه ترم 8 بودم و کلا 11 واحد داشتم. مینی سریال نخل های پنهان رو دانلود کردم و شبی یه قسمت ازش می دیدم. بعدش اواسط اسفند با لاست آشنا شدم و فصل اول رو با کیفیت پایین یکی از دوستام بهم داد. اونم اول شبی دو قسمت می دیدم تا جایی که درگیرش شدم و یه هفته ای فصل اول تموم شد. دیگه در عرض دو هفته ، 2 فصل دیدم. فصل 4 و 5 رو تو 3 روز دیدم. یعنی حدود 30 اپیزود رو در عرض 72 ساعت دیدم. و نهایتا معتاد شدیم به این مجموعه. این روند دیگه ادامه پیدا کرد با desperate housewives , dexter , fringe , V , big bang theory , glee و اخیرا هم breaking bad و modern family . این بود داستان اعتیاد من به سریال.
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

4. 11 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767

بعد از دیدن ِ لاست حسی شبیه دیدن ِ فرندز داشتم
    ینی هیچ سریالی دیگه برام جذاب نبود . تو اون مدت 24 و فرار از زندان تو منطقه ما خیلی اپیدمی شده بود . من از هر کدوم یکی دو قسمت دیدم ولی هیچ اثری نداشتن و بیخیالشون شدم .
    مسئله این بود که هیچ کس از اطرافیانم لاست رو ندیده بودن و همیشه گفتگو بر محور 24 و فرار از زندان بود .
    تا اینکه با فلش فوروارد آشنا شدم و تا حدودی خلا لاست رو پر کرد
    البته لاست هم با اون قسمت ِ آخرش گلاب به روتون کرد به همه احساسات ِ عاشقانه ای که نسبت بهش داشتم !
    البته از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون قسمت ِ آخرش من گریه کردم !!!
    فلش فوروارد مقصد ِ بعدی ِ من بود ... !!

کاش بچه ها خاطراتشون رو با ما شیر کنن تا فقط حرفای من نباشه

عقاید ِ یک گرگ

6. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    30,263
    از این کاربر 49,438 بار در 5,614 پست سپاس گزاری شده
    من اولین تجربه سریال بینیم از سال 86 با سریال prison break شروع شد بعد با لاست توی سال 87 به اوج رسید چند وقت بعد هم با friends تکمیل شد و در ادامه هم The Big Bang Theory و DEXTER و How I Met Your Mother و kyle xy و heros و supernatural و 4400 و vampire's dairy و 24 و smallville و breaking bad و sherlock و ...............

8. 9 کاربرِ زیر از pooya بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,628
    از این کاربر 4,099 بار در 811 پست سپاس گزاری شده

ها من که اول بار با همین لاست شروع کردم...من رو گرفت خیلی زیاد...موج بود دیگه...حالا لاست بماند...البته اشتباه کردم با اون شروع کردم..چون یه اعتیاد کاذب آورد برام...اصلا چه نیازی بود با لاست شروع کنم...این از اشتباهات بود...

بعدش اگه اشتباه نکنم سریال فرینج بود که خفن من رو کشید طرف خودش...دو فصل اول رو مثل این روانی ها دیدم...بعدش با دوستان(Friends) آشنا شدم...البته این ترتیب ها رو سخت یادم میاد...درباره دوستان بگم که من تا روزی 4 یا 5 دی وی دی نمیدیدم اون روز من انگار غذای روحم رو نخورده بودم...ماجرای فرندز داستان داره برای خودش...

بعدش بود که دیگه سریال های مختلف شروع شد...بیگ بنگ بود اون موقع فکر کنم که شروع کردم....اون موقع حامد برام سریال میاورد...چون تازه از شمال اومده بود شهر ما رو نمیشناخت...بهش آدرس میدادم بیا اینجا...اون میومد بهم سریال ها رو میداد...این بشر من رو نمیشناخت ها ولی اگه پول کم داشتم میگفت اصلا مهم نیست روز بعد با هم حساب میکردیم...با این که صد تا منبع فروش سریال بود که شاید اصلا نیاز من به اون نبود و میتونستم اصلا باهاش قرار نذارم...حامد سریال میاورد برای ما همین طور...سوپرنچرال آورد...بریکینگ بد آورد...اسپارتاکوس هم داد ولی من به جز چند قسمت دیگه روم نشد ببینم..آخ الان سروش قاطی میکنه...دکستر آورد که من تا آخر عمرم اگه بمیرم این لطفی که حامد در حق من کرد و منو معتاد به دکستر کرد فراموش نمیکنم...سریال میدیدیم و هم رو که میدیدیم سرش بحث میکردیم...تو خیابون ...هم سریال هم فیلم...یه حامد بود و یه امین...آخ باز دلم تنگ شد...
    غیر از لاست که اعتیادش آخرش بی ارزش در اومد ولی سریال هایی که اعتیاد پیدا کردم رو واقعا پشیمون نیستم...فرندز ،دکستر ،بریکینگ بد،بیگ بنگ تئوری...فرینج فصل یک و دو ،بازی پادشاهان و چند تا دیگه....

یادم نمیاد که موقعی که اومدم تی وی ورلد با حامد صمیمی شده بودم یا نه...ولی خدا دست ما رو گرفت و رو لینک سایت تی وی ورلد راست کلیک کرد و گزینه Open In New Tab رو زد...اومدیم اینجا...تو اوج اعتیاد بود...دلیلش هم پروژه دانلود فرندز بود که داخل پرتال دیدم...اومدم و خلاصه شد آنچه که "باید" میشد...اولین پیام خصوصی که تو عمرم تو یه فروم دادم هم فکر کنم به محسن بود که اگه یادش باشه ازش درباره بیگ بنگ و مترجم فصل های قبلش و هم نام بودنش با اون مترجم پرسیدم...بماند حالا...بعد با نوژن خودم آشنا شدم و دیگه پروسه اعتیاد ما وارد شیرین ترین دوران خودش شد...همکاری با سایت محترم و تک تی وی ورلد همانا و بی خوابی های شیرین ما همین طور...جذب شدید و علاقه شخصیم کار رو به جایی رسونده بود که سریال هنوز نیومده بود که من میذاشتم تو فروم...

ها راستی به حامد هم ندا دادم بعد مدتی که دیگه با هم اخت شده بودیم که بیا تی وی ورلد خیلی باحاله با مدیرهای باحال تر از خودش...اونم اومد...کنار هم واقعا در حال ترکوندن بودیم...دوران عجیبی بود...من همچنان بودم...اعتیاد ادامه داشت..سریال ها ادامه داشت...تی وی ورلد ادامه داشت...ولی امین دیگه ادامه نداشت......مدتی یه افسردگی مختصر اومد سراغم...اوضاع بدی بود...نمیخوام یادم بیاد...من از فروم کنار رفتم...اعتیاد من هم کم رنگ شده بود به خاطر این حال کوفتی ما...ولی به حامد گفتم حالا من نیستم تی وی ورلد رو دو دستی بچسب ول نکنی و جای منم خالی کن...اونم محکم موند انصافا...حالا ماجرای یوزرهای نخبه ای که بعدا به سایت وارد شدن و تا همین امروز دارن سایت رو زنده و پرقدرت تر جلو میبرن بماند...

با شروع فصل جدید سریال ها هم که دیگه اعتیاد برگشت و دوباره ما زنده شدیم...امشال واقعا سریال ها بترکون شدن و من هم همچنان هر هفته دنبال میکردیم...یادمه سر بریکینگ بد بود که بحث با حامد چنان بالا میگرفت که گاهی اوقات میگفتم که الآنه که یکیمون بلند شه یه بلایی سر اون یکی بیاره...شنیدین که طرف به خاطر اعتیاد یکی رو میشکه ، حکایت ماست......حامد از عجایب بود واقعا..ریزبینی عجیبی داشت تو فیلم و سریال دیدن...امشب هم هر کاری کردم زنگ بهش بزنم نشد

این بود ماجرای ما...اوووووووه چقدر شد...ولی دلم میخواست این حرف ها رو یه جا بزنم که زدم

10. 15 کاربرِ زیر از Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You can call me Judas
    سپاس
    313
    از این کاربر 339 بار در 67 پست سپاس گزاری شده

من اولین سریال بینیم رو هم با لاست شروع کردم ( با اینکه سریال های دیگه هم داشتم ) اگر اشتباه نکنم سال 87 بود، خلاصه ما شروع کردیم و یکی بیاد جلوی ما رو بگیره یعنی طوری این سریال من رو جذب کرد که تا عمر دارم فراموش نمی کنم یادمه یه بار نزدیک 24 ساعت بود که داشتم لاست می دیدم وقتی به خودم اومدم دیدم صبح شده هوا روشن شد رفت !
    و همین میان ها یا بعد بود که سریال فوق العاده How i met your mother رو شروع کردم با اینکه آشنایی نداشتم باهاش اون موقع ولی راحت می گم یکی از بهترین طنز های که توی عمرم دیدم حساب میشه درست مثل Friends....

خلاصه بعدش هم ست لیستی درست کردم و رفتم توی کار سریال های تاپه دیگه... و حالا هم به سریال بی مثال House m.d ختم شده که ثابت کرد بازم سریال هایی هستند که می تونند آدم رو میخ کوب کنند و وقتی یه فصلش تموم شه 2 روز هم نمی تونی برای فصل بعی صبر کنی...

و این بود داستان سریالیه ما....
    ...Some of them closed their eyes and accepted it, Some of them didn't care, but the people that Stood up and resisted, I will remember them

To the hope of freedom

12. 12 کاربرِ زیر از YellowJimbo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767

یه مدت دنبال ِ دنباله ی فلش فوروارد گشتم ولی خبری ازش نبود .
    یادمه تازه ای دی اس ال گرفته بودم و اینترنت کلن برام عوض شده بود !
    هنوز هم تعصبم رو لاست داشتم و هیچ سریالی نمیدیدم . تا اینکه با فرندز آشنا شدم
    به طرز ِ عجیبی همه دوستام تو *گودر* داشتن در مورد ِ فرندز صحبت میکردن .
    و باید تشکر بکنم از شاتل ِ عزیز بخاطر دانلود رایگان ِ ساعت یک شب به بعدش ! که کمک کرد تا من کم کم فرندز رو دی ال کنم
    پایلوتش منو جذب کرد و دیگه ول نکرد .
    اون سکانسی که راس میگه من میخام ازدواج کنم دوباره
    همون لحظه ریچل با لباس عروس میاد تو کافه
    و آقامون چندلر داد میزنه : من هم یک میلیون دلار میخام !!!
    ( این همون سکانسیه که من بارها گفتم به کل ِ سریال آشنایی با مادر می ارزه !! )
    و فرندز بینی من هم شروع شد
    شب تا صبح دانلود میکردم صب تا شب میدیدم
    یادمه چن روز نمی تونسسم قسمت آخر رو ببینم و تموم بشه
    اونجا که همه کلید ها رو گذاشتن رو میز ...
    من داشتم گریه میکردم !! ( واقن من هم سوسولیم ها برا خودم ! آخر همه سریالا گره میکنم ! نکنه وختی تد بخاد مادر بچه هاش رو ببوسه هم گریه کنم !؟ )
    یه مدت خماری کشیدم تا بچه ها دو تا سریال معرفی کردن
    - جویی : که به قولی ادامه فرندز بود
    - مستر سان شاین : که آقامون چندلر بازی کرده بود
    و من چون پخش جویی تموم شده بود اون رو دانلود کردم

دی دی دی دی
    نقد و بررسی سریال ِ جویی توسط استاد آقا گرگه در پست ِ بعدی !
    با ما باشید

عقاید ِ یک گرگ

14. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767

نمی دونم از بچه های گودر کسی اینجا هست یا نه
    ولی سکانسی که تو فرندز همه کلیدا رو گذاشتن و رفتن دقیقن اون روزها بیانگر حال ِ ما بود وختی که داشتن گودر رو میبستن
    به همون غمگینی

عقاید ِ یک گرگ

16. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 12 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

من که سال 88 یک هفته به کنکورم مونده بود با لاست شروع کردم و هر شب 12 تا 2 ، 2-3 قسمت اونا میدیدم بعدم Heroes و سومیش هم Prison Break ، بعد هم دیگه وقتی برای کنکور سال 89 میخوندم که Flash Forward و Vampire Diaries پخش میشدن و ما هم هر هفته اولین کاری که از خواب بلند میشدیم و میکردیم این بود که سریالو دانلود کنیم که یکوقت زیرنویسش بیاد بیرون و سر ما بی کلاه بمونه اون سال حدود 200 یا 150 هزارتومان دادم فقط سریال خریدم! سریال هایی مثل Dexter, Weeds, Supernatural, Fringe و ... ، از پاییز 89 هم که دیگه هر سریالی جدیدی که میومد دانلود میکردم!! الانم که براتون می نویسم من و دوستم روی هم رفته توی یک هفته حدود 40 تایی سریال (اپیزودهای در حال پخش) دانلود میکنیم. معتاد دانلود سریال شدم!
    حلاصه این بود داستان معتاد شدن ما....

18. 9 کاربرِ زیر از s0r0ush666 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

گروه برنامه نویسی چیا
    سپاس
    4,104
    از این کاربر 6,221 بار در 1,407 پست سپاس گزاری شده

راستی محض اطلاع دوستان بگم که منم یه چک لیست از سریالها درست کردم که باید ببینم. نکته جالبش ، اولین سریال این چک لیسته !!! شک نکنین و آگاه باشید که چیزی نیست جز LOST ! بله واسه بار دوم میخوام ببینمش. بعدش باید برم سراغ ادامه Dexter و Desperate Housewives و استارت اساسی روی Friend , How I met your Mother , Breaking Bad . البته تا اون موقع من همچنان 90210 , Modern Family رو ادامه خواهم داد. به شدت هم منتظر فصل جدید Spartacus هستم. البته در نهایت همه اینا به خودم قول دادم که حتما Prison Break هم دانلود کنم و ببینم.
    گروه برنامه نویسی چیا

مجری طراحی، راه اندازی و پشتیبانی انواع وبسایت شخصی، تجاری و فروشگاهی

https://www.chiaa.ir

20. 9 کاربرِ زیر از Reza-G بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع