برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 30 از 77 اولیناولین ... 52028293031324055 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 از مجموع 768
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

new5 راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

در این تاپیک به بحث و راهنمایی در مورد سرویس دهنده های پرسرعت اینترنت می پردازیم

عقاید ِ یک گرگ

2. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

We Shall Live Forever
    سپاس
    3,735
    از این کاربر 5,536 بار در 632 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

بستگی داره مخابرات شهرتون خدماتش چطور باشه ،همونطور که دوستمون اشاره کرد از بقیه بپرس سرعت و قطعی چطوره
    مخابرات شهر ما سرعتش رو تقریبا میشه گفت خوبه ،فقط بعضی روز ها قطعی زیاد میشه و جدیدا هم محدود کردن وگرنه مشکل زیادی نداره
    الان 1 مگ دارم حداقل100 دانلود می کنم تا 250
    اگه تعرفه نامحدود میدن مخابرات شهرتون حتما بگیر ، البته اگه سرعت خوبه
    تا وقتی که پولش رو دادی(مثلا 6 ماهه) قطع نمی کنند ولی اگرتعرفه ها تغییر کرد دیگه نمیتونی تمدید کنی و مجبوری محدود برداری

Everybody lies / Humanity is overrated
    کاشکی آخر این سوز بهاری باشد
    کاشکی در بغلت راه فراری باشد
    کاشکی از همه مخفی بشود این شادی
    کاشکی وصل شود عشق تو به آزادی

4. 4 کاربرِ زیر از javad48 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    623
    از این کاربر 273 بار در 46 پست سپاس گزاری شده

دوستان، دنبال یه اینترنت خوب برای آنلاین بازی کردن هستم. مخصوصا اینکه پینگ خوبی بده؛ چیزی طرفای 50ms.
    شرکت خوبی میشناسید که برای این کار خوب باشه؟

ممنون.

6. 5 کاربرِ زیر از Possessed بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Possessed نمایش پست ها
    دوستان، دنبال یه اینترنت خوب برای آنلاین بازی کردن هستم. مخصوصا اینکه پینگ خوبی بده؛ چیزی طرفای 50ms.
    شرکت خوبی میشناسید که برای این کار خوب باشه؟

ممنون.
    برا بازی آنلاین اصلا طرف وایرلس اینا نرو ، با اینکه لگ نمیندازه توی بازی ولی پینگش وحشناک میشه!!!
    برا بقیه سرویس ها هم بیشتر بستگی به منطقه مخابراتی داره تا بتونی پینگِ عالی بگیری ، کیفیت خطا و اینا!!!
    بعضی از دوستان از سرویسای کاهش پینگ استفاده کردن جواب گرفتن ، شما خواستی تست کن شاید برا شما هم جواب داد
    ?! where is jessica hyde

8. 7 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

شاتل من خودم دارم کلانس اف کلاش دارم بازی میکنم نا محدود 128 دارم اسپیدش خیلی خوبه 100 تا هم سرعت دانلودمه

10. 3 کاربرِ زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها
    شاتل من خودم دارم کلانس اف کلاش دارم بازی میکنم نا محدود 128 دارم اسپیدش خیلی خوبه 100 تا هم سرعت دانلودمه
    مهدی جان داداش یک سر به تاپیک شاتل توی سایت پی سی ورلد بزن و ببین همه مثل شما از خدمات شاتل راضی هستند یا نه ؟
    شاید برای شما خوب باشه چون یک ماه درمیون همون طور که قبلا هم گفتی تعرفه ات رو عوض میکنی ولی خودت هم میدونی که اگر اینکار رو نکنی سرعتت زیر 5 کیکو بایت میشه و این خودش نشون میده باید هر ماه اسیر این باشی که یک ماه محدود بگیری و یک ماه نامحدود . تازه اون ماهی هم که محدود میگری اگر شب هاش رو درست مصرف نکنی سره 10 روز دوباره سرعتت زیر 5 کیکو میره.
    باور کن شاتل ارزش ریسک کردن و امتحان کردن و حتی معرفی کردن رو هم نداره و فقط به درد کسایی میخوره که میخوان وب گردی کنند. اگر هم برای شما جواب داده دیگه این به خوش شانسی شما و مرکز مخابرات محلت مربوطه و برای همه این طوری نیستش داداش.

توی این تاپیک زیر حدود 4700 صفحه در مورد شاتل بحث شده است یعنی حدود 47000 پست در مورد شرکت شاتل توی این چند ساله، کاربرهای مختلف پست ارسال کرده اند
    خواهشا شما یه 100 الی 200 تا پستش رو بخون ببین اکثرا راضی هستند یا خیلی ها دارند می نالند و اعتراض میکنند !
    http://forum.p30world.com/showthread...8700&page=4743

توی این یکی صفحه هم می تونید تاپیک هایی که درمورد شرکت های دیگه و استان های مختلف هست رو بیابید.
    http://forum.p30world.com/forumdisplay.php?f=317

12. 17 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

بسم الله الرحمن الرحیم
    منی رو که میبینید یه دلشکسته از نسل (پدر)سوخته مملکتم!(اشاره به داستان استاد و دانشجوی معروف)
    بنده بعد از کلی دنگ و فنگ با شرکت قبلیم یعنی پیشگامان که با سرعت 4 مگابایت دانلود 400-500 میدادن تصمیم گرفتم از آسیاتک اینترنت بگیرم. وبرای اینکه سرعتم "بالا"باشه رفتم سرویس شهاب شون و به اصطلاح 10Mb رو گرفتم به امید اینکه آقا سرعت قراره بیاد بالا و برای اینکه دیگه خیلی راضی باشم گفتم بزار اشتراک 1به 4 بگیرم دیگه توپ توپ باشه! پیش خودمم به ریاضیات دستپاشکسته ای بلد بودم حساب میکردم که سرعت دانلود میاد رو 2500 حالا 500 رو بیخیال همون 2 مگ هم برا ما کافی! ولی نگو ریاضیات شرکتی یه پله بالاتره و سواد ما قد نمیده!
    بعد از 1 هفته قطع اینترنت، امروز اسیاتک وصل کرد اینترنتو منم خوشحالا که 10 مگ گرفتم! با کلی ذوق زدم یه فیلم 3D دانلود کنیم که اینترنتمون پر سرعته! ولی نگو با ریاضیات شرکتی 10Mb سرعت دانلودی معادلِ 320 (تازه اونم با اشتراک 1/4) میده!
    بعدش گفتم حالا شاید الان اینطوریه بعدا درست شه و برای اطلاع از سرعتی که باید داشته باشم زنگ زدم پشتیبانی، جناب پشتیبانی هم آدم شریفی بودن و خیلی بی تعارف گفتن که بله شما سرعتتون باید حدود 320 باشه! گفتم چرا؟ با متانت و بردباری تمام گفتش که ببین 10Mb مگه نداری گفتم خب، گفتش این تقسیم به 8 میشه که سرعت میشه 1280 بعد شما که اشتراک 1به4 گرفتی حالا اونم تقسیم میکنی به 4 میشه 320! منم که صحبت های با فضیلتش اغوا شدم خدافظی کردم اومدم اینجا دارم برای شما تعریف میکنم که آی ملت، نمیدونم هرنتیجه ای میخواید بگیرید!
    فقط خیلی برا من جالبه اینترنت 10240کیلوبایت من شده 320 یعنی تقسیم بر 32 شده
    حالا کسی که 128 میگیره یعنی سرعتش 4 کیلو بایته؟ حالا اگه 1به8 بگیره 2 کیلو بایته؟ دیالآپ که به صرفه تره اونطوری!
    خلاصه اعصاب ما رو خورد کردن دست مام به جایی بند نیست تنها کاری هم که تونستم بکنم این بود که خبر بدم بهتون که حداقل شما هم مثل من دچار این مشکلات نشین!
    یا علی

!Life's a rollercoater but still unfair

14. 14 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    منی رو که میبینید یه دلشکسته از نسل (پدر)سوخته مملکتم!(اشاره به داستان استاد و دانشجوی معروف)
    بنده بعد از کلی دنگ و فنگ با شرکت قبلیم یعنی پیشگامان که با سرعت 4 مگابایت دانلود 400-500 میدادن تصمیم گرفتم از آسیاتک اینترنت بگیرم. وبرای اینکه سرعتم "بالا"باشه رفتم سرویس شهاب شون و به اصطلاح 10Mb رو گرفتم به امید اینکه آقا سرعت قراره بیاد بالا و برای اینکه دیگه خیلی راضی باشم گفتم بزار اشتراک 1به 4 بگیرم دیگه توپ توپ باشه! پیش خودمم به ریاضیات دستپاشکسته ای بلد بودم حساب میکردم که سرعت دانلود میاد رو 2500 حالا 500 رو بیخیال همون 2 مگ هم برا ما کافی! ولی نگو ریاضیات شرکتی یه پله بالاتره و سواد ما قد نمیده!
    بعد از 1 هفته قطع اینترنت، امروز اسیاتک وصل کرد اینترنتو منم خوشحالا که 10 مگ گرفتم! با کلی ذوق زدم یه فیلم 3D دانلود کنیم که اینترنتمون پر سرعته! ولی نگو با ریاضیات شرکتی 10Mb سرعت دانلودی معادلِ 320 (تازه اونم با اشتراک 1/4) میده!
    بعدش گفتم حالا شاید الان اینطوریه بعدا درست شه و برای اطلاع از سرعتی که باید داشته باشم زنگ زدم پشتیبانی، جناب پشتیبانی هم آدم شریفی بودن و خیلی بی تعارف گفتن که بله شما سرعتتون باید حدود 320 باشه! گفتم چرا؟ با متانت و بردباری تمام گفتش که ببین 10Mb مگه نداری گفتم خب، گفتش این تقسیم به 8 میشه که سرعت میشه 1280 بعد شما که اشتراک 1به4 گرفتی حالا اونم تقسیم میکنی به 4 میشه 320! منم که صحبت های با فضیلتش اغوا شدم خدافظی کردم اومدم اینجا دارم برای شما تعریف میکنم که آی ملت، نمیدونم هرنتیجه ای میخواید بگیرید!
    فقط خیلی برا من جالبه اینترنت 10240کیلوبایت من شده 320 یعنی تقسیم بر 32 شده
    حالا کسی که 128 میگیره یعنی سرعتش 4 کیلو بایته؟ حالا اگه 1به8 بگیره 2 کیلو بایته؟ دیالآپ که به صرفه تره اونطوری!
    خلاصه اعصاب ما رو خورد کردن دست مام به جایی بند نیست تنها کاری هم که تونستم بکنم این بود که خبر بدم بهتون که حداقل شما هم مثل من دچار این مشکلات نشین!
    یا علی
    سلام دوست عزیز
    خوب سرت زو کلاه گزاشتن من جای شما بودم از شرکت آسیاتک به سازمان ارتباطات رادیویی شکایت میکردم من الان خودم 1MB نامخدود دارم سرعت دانلود ام 130KB هست یعنی 1024 تقسیم بر 8 بشه میشه 128KB,حالا که شما 10MB دارید تازه ضریب اشتراک 1 به 4 باید سرعتتون کم کم 2mb/sec باشه تازه اگر ضریب 1 به 8 ام میبود باید 1.5MB سرعت دانلود داشتید!پیشنهاد من به شما شرکت پارس آنلاین هست که شما سرعت 256KB شم بگیرید پهنای باند تا 8 MB باز هست یعتی کم کم 1MB سرعت دانلود دارید!
    موفق باشیید

16. 6 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I Am Jerusalem
    سپاس
    8,516
    از این کاربر 11,143 بار در 879 پست سپاس گزاری شده

دوستان من یکساله صبانت دارم ، تا حالا شبانه رایگان 600 گیگ گرفتم ( حدودا شبی 2 گیگ )
    ولی یک هفتس سرعت شبانم اومده رو 10 کیلوبایت !!! یعنی رسما هیچی دانلود نمیتونم بکنم !
    اینترنت نامحدود از چه شرکتی بگیرم به نظرتون ؟ و اینکه چقدر این شرکتها اجازه دانلود میدند ؟ مثلا اگه سیستم صبح تا شب رو دانلود باشه قطع نمیکنند ؟

18. 7 کاربرِ زیر از Alex Vause بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    دوستان من یکساله صبانت دارم ، تا حالا شبانه رایگان 600 گیگ گرفتم ( حدودا شبی 2 گیگ )
    ولی یک هفتس سرعت شبانم اومده رو 10 کیلوبایت !!! یعنی رسما هیچی دانلود نمیتونم بکنم !
    اینترنت نامحدود از چه شرکتی بگیرم به نظرتون ؟ و اینکه چقدر این شرکتها اجازه دانلود میدند ؟ مثلا اگه سیستم صبح تا شب رو دانلود باشه قطع نمیکنند ؟
    سلام دوست خوبم:
    پیشنهاد من به شما سرویس 1MB نامحدود شرکت فن آوا می باشد که سرعت دانلود 130KB ثابت در تمامی ساعات شبانه روز هست اصلا افت سرعت ندارید من خودم دارم واقعا عالیی!!همچنین مانند شرکت های پارس آنلاین و شاتل و... قانون مصرف منصفانه هم نداره یعنی شما هر چقدر دلت می خواد می تونی دانلود کنی.
    موفق باشی

20. 6 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

آقا بعد از کلی جر و بحث یه نفر پیدا شد،پهنای باند مارو زیاد کرد الان سرعت رو 1100 اینا هم میره و کلا بهتر شد! خدا پدرش رو بیامرزه! البته کم فک نزدما ولی بازم کارمو راه انداخت! خدایا شکرت نمردیم و سرعتمون به مگ هم رسید!

!Life's a rollercoater but still unfair

22. 6 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 30 از 77 اولیناولین ... 52028293031324055 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع