برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 31 از 77 اولیناولین ... 62129303132334156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 از مجموع 768
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

new5 راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

در این تاپیک به بحث و راهنمایی در مورد سرویس دهنده های پرسرعت اینترنت می پردازیم

عقاید ِ یک گرگ

2. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    دوستان من یکساله صبانت دارم ، تا حالا شبانه رایگان 600 گیگ گرفتم ( حدودا شبی 2 گیگ )
    ولی یک هفتس سرعت شبانم اومده رو 10 کیلوبایت !!! یعنی رسما هیچی دانلود نمیتونم بکنم !
    اینترنت نامحدود از چه شرکتی بگیرم به نظرتون ؟ و اینکه چقدر این شرکتها اجازه دانلود میدند ؟ مثلا اگه سیستم صبح تا شب رو دانلود باشه قطع نمیکنند ؟
    اگر نامحدود بگیری از هر شرکتی خودت هم میدونی که بلاخره همه شرکت ها از یک حجمی که بگذری سرعت رو کم میکنند
    من از اول مرداد تا حالا شرکتم رو تغییر دادم و از مخابرات نامحدود 2 مگ گرفتم ولی خدا وکیلی یعنی اصلا و ابدا سرعت رو که کم نکردش که هیچ ، هیچ قطعی توی این مدت نداشتم و حتی یک ثانیه هم نشده وقتی وصل هستم سرعتم افت کنه. من همیشه دارم دانلود میکنم و برنامه networx هم روشن میکنم و تمام تغییرات سرعت رو مشاهده میکنم تا اگر سرعت کم شدش بفهمم ولی توی این مدت یک ماه و نیم هیچ وقت نشده سرعتم توی هیچ ساعتی کم بشه و راحت روی 230 کیلو در ثانیه ثابت هست یعنی راحت 2 مگی که من گرفتم رو هیچ وقت ازش کم نگذاشته اند توی هیچ ساعتی.
    البته این رو هم بگم که در صورتی که مرکز مخابراتون نامحدود میده و این مرکز در یک کیلومتری شما هست و خیلی نزدیکتون هست این ریسک رو حتما بکن و یک بار تست کن و در خواست بده بهشون تا وصل کنند و در صورتی که شرکت قبلی پورتش رو قطع کنه، اینها سره 24 ساعت هم وصل میکنند و برای من هم همین طوری شد و زود وصل کردند. هیچ پوله رانژه و این جور مزخرافت هم ازت نمی گیرند و هر وقت هم راضی نبودی سره 24 سرعت درخواست بدهی پورت رو قطع میکنند و میتونی از جای دیگه بگیری.

در مورد اسیا تک و اون 10 مگی که دوستمون گرفته هم باید بگم که من با اوپراتورشون چند وقت پیش که از مخابرات بگیرم چندین بار صحبت کردم و به من گفت منظور ما از 10 مگ این نیست که 10 مگ رو واقعا بهتون میدهیم چون بعضی از مراکز بیشتر از 2 هم ساپورت نمیکنه ! گفتش که منظورمون این هست که شما تا 10 مگ اگر مرکز مخابرات تون جواب بده میتونی استفاده کنی و این تا 10 مگ با دقیقا 10 مگ خیلی بحثش فرق میکنه توی خرید . بعدش به من گفت شما یک ماه می تونی امتحان کنی و 10 مگ بگیری و ببینی مرکز مخابراتون جواب میده یا نه اگر جواب نداد شما از ماه بعدش دیگه 10 مگ رو نگیر و برو مثلا 8 یا 6 یا 4 رو بگیر امتحان کن تا دستت بیاد و زیادی پول ندهی !

4. 12 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

.:مستی و راستی:.
    سپاس
    2,404
    از این کاربر 904 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

با درود
    فقط شاتل.......
    من 128kbدارم درشب 100kb.sدر روز تا300kb.sهم میرسه
    اونم سرویس محدودش

6. 4 کاربرِ زیر از mehrzadds بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    آقا بعد از کلی جر و بحث یه نفر پیدا شد،پهنای باند مارو زیاد کرد الان سرعت رو 1100 اینا هم میره و کلا بهتر شد! خدا پدرش رو بیامرزه! البته کم فک نزدما ولی بازم کارمو راه انداخت! خدایا شکرت نمردیم و سرعتمون به مگ هم رسید!
    با کجا حرف زدی بگو منم همین کار رو بکنم
    من یه مدتی هست از اینجا سرویس دارم ، اوایل خوب بود سرویس یک به شیش بود 4mb داشتم ریت دانلودم روی 2mb بود با idm اشتراک هارو کردن یک به هشت! بد نبود ولی خب سرعت ده مگ من شدش یک مگ تقریبا منم که ناراضی! زنگ زدم مستقیم به من گفت روی خط شما ما محدودیتی نداریم چه 512 بگیرید چه 10mb سرعت همینه! منم یک بار تست کردم دیدم درسته! کیفیت خط تلفن من خوبه و سرویس مشکلی نداره! منم منصرف شدم کلا که 10MB بگیرم! سرویس فعلی من 2mb هستش دارم استفاده میکنم و تنها موضوعی که من رو اذیت میکنه دانلود شبانه من هستش گاهی شب ها کل سرعت من روی هم میرسه به 1300kb و یا 1400kb که عید منه اون شب ها ولی الان شده روی هم 130kb ، آسیاتک به نظر من شرکت بدی نیست من واقعا راضی هستم بهترین تایم دانلود شبانه رو داره اون موقع که 10mb داشتم توی اوج مضخرف بودن اینترنت شبانش 300kb تا 400kb بهم سرعت میداد و برای من واقعا خوب بود ، من با این isp دو تا هارد پر کردم! ولی خب به هر حال سرعت بیشتر دوست دارم من واسه این isp سه ماه صبر کردم تا نوبتم شد !
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alex Vause نمایش پست ها
    اینترنت نامحدود از چه شرکتی بگیرم به نظرتون ؟ و اینکه چقدر این شرکتها اجازه دانلود میدند ؟ مثلا اگه سیستم صبح تا شب رو دانلود باشه قطع نمیکنند ؟
    تجربه نشون داده دیگه شرکت های خصوصی اینترنت نامحدود بده نیستن! میگن نامحدود ولی خب مثلا شما تا 30GB با سرعت خوب و عالی دانلود میکنی بعدش تموم میشه سرعتت مثلا از 1000kb میشه 30kb و این اصلا خوب نیست! اکثر شرکت ها دانلود شبانه دارن من آسیاتک استفاده میکنم از ساعت یک صبح هست تا هشت صبح! مبین نت داشتم اگر اشتباه نکنم سه صبح تا هفت صبح بودش بقیه شرکت های اشنا هم دو تا هشت صبح هستن فکر کنم من آسیاتک دارم و راضیم یه جورایی ولی دوستانی که مخابرات دارن میگن نامحدودش واقعا همین طوریه نامحدوده! محدودیتی روی سرعت شما اعمال نمیکنن!
    نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    البته این رو هم بگم که در صورتی که مرکز مخابراتون نامحدود میده و این مرکز در یک کیلومتری شما هست و خیلی نزدیکتون هست این ریسک رو حتما بکن و یک بار تست کن و در خواست بده بهشون تا وصل کنند و در صورتی که شرکت قبلی پورتش رو قطع کنه، اینها سره 24 ساعت هم وصل میکنند و برای من هم همین طوری شد و زود وصل کردند. هیچ پوله رانژه و این جور مزخرافت هم ازت نمی گیرند و هر وقت هم راضی نبودی سره 24 سرعت درخواست بدهی پورت رو قطع میکنند و میتونی از جای دیگه بگیری.
    من منزلم رو چند وقت دیگه عوض میکنم و میخوام همچین ریسکی کنم مخابرات تا منزل ما دو کیلومتر فاصله داره! منم خط تلفن زیاد دارم باید یه تستی بکنم این موضوع رو به هر حال هرچه قدر مصرف داشته باشم نامحدود یه چیز دیگس
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

8. 5 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    اگر نامحدود بگیری از هر شرکتی خودت هم میدونی که بلاخره همه شرکت ها از یک حجمی که بگذری سرعت رو کم میکنند
    من از اول مرداد تا حالا شرکتم رو تغییر دادم و از مخابرات نامحدود 2 مگ گرفتم ولی خدا وکیلی یعنی اصلا و ابدا سرعت رو که کم نکردش که هیچ ، هیچ قطعی توی این مدت نداشتم و حتی یک ثانیه هم نشده وقتی وصل هستم سرعتم افت کنه. من همیشه دارم دانلود میکنم و برنامه networx هم روشن میکنم و تمام تغییرات سرعت رو مشاهده میکنم تا اگر سرعت کم شدش بفهمم ولی توی این مدت یک ماه و نیم هیچ وقت نشده سرعتم توی هیچ ساعتی کم بشه و راحت روی 230 کیلو در ثانیه ثابت هست یعنی راحت 2 مگی که من گرفتم رو هیچ وقت ازش کم نگذاشته اند توی هیچ ساعتی.

در مورد اسیا تک و اون 10 مگی که دوستمون گرفته هم باید بگم که من با اوپراتورشون چند وقت پیش که از مخابرات بگیرم چندین بار صحبت کردم و به من گفت منظور ما از 10 مگ این نیست که 10 مگ رو واقعا بهتون میدهیم چون بعضی از مراکز بیشتر از 2 هم ساپورت نمیکنه ! گفتش که منظورمون این هست که شما تا 10 مگ اگر مرکز مخابرات تون جواب بده میتونی استفاده کنی و این تا 10 مگ با دقیقا 10 مگ خیلی بحثش فرق میکنه توی خرید . بعدش به من گفت شما یک ماه می تونی امتحان کنی و 10 مگ بگیری و ببینی مرکز مخابراتون جواب میده یا نه اگر جواب نداد شما از ماه بعدش دیگه 10 مگ رو نگیر و برو مثلا 8 یا 6 یا 4 رو بگیر امتحان کن تا دستت بیاد و زیادی پول ندهی !
    آره اینم یه بهونه جالب تره!
    این داستان رو میدونستم و کابل و مخابرات و اینا رو هم چک کرده بودم رفتم مخابرات گفتن محلتون داره عوض میشه و یه ماهیی هم صبر کردند که کیفیت خط بیاد بالا.
    نمیدونم داستان خط واقعیه یا بهونه ای برای کندن از مشتری ولی به هر حال مشکل من از اون نیست.

اضافه شده در : 6 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط orojlo نمایش پست ها
    با کجا حرف زدی بگو منم همین کار رو بکنم
    من یه مدتی هست از اینجا سرویس دارم ، اوایل خوب بود سرویس یک به شیش بود 4mb داشتم ریت دانلودم روی 2mb بود با idm اشتراک هارو کردن یک به هشت! بد نبود ولی خب سرعت ده مگ من شدش یک مگ تقریبا منم که ناراضی! زنگ زدم مستقیم به من گفت روی خط شما ما محدودیتی نداریم چه 512 بگیرید چه 10mb سرعت همینه! منم یک بار تست کردم دیدم درسته! کیفیت خط تلفن من خوبه و سرویس مشکلی نداره! منم منصرف شدم کلا که 10MB بگیرم! سرویس فعلی من 2mb هستش دارم استفاده میکنم و تنها موضوعی که من رو اذیت میکنه دانلود شبانه من هستش گاهی شب ها کل سرعت من روی هم میرسه به 1300kb و یا 1400kb که عید منه اون شب ها ولی الان شده روی هم 130kb ، آسیاتک به نظر من شرکت بدی نیست من واقعا راضی هستم بهترین تایم دانلود شبانه رو داره اون موقع که 10mb داشتم توی اوج مضخرف بودن اینترنت شبانش 300kb تا 400kb بهم سرعت میداد و برای من واقعا خوب بود ، من با این isp دو تا هارد پر کردم! ولی خب به هر حال سرعت بیشتر دوست دارم من واسه این isp سه ماه صبر کردم تا نوبتم شد !

تجربه نشون داده دیگه شرکت های خصوصی اینترنت نامحدود بده نیستن! میگن نامحدود ولی خب مثلا شما تا 30GB با سرعت خوب و عالی دانلود میکنی بعدش تموم میشه سرعتت مثلا از 1000kb میشه 30kb و این اصلا خوب نیست! اکثر شرکت ها دانلود شبانه دارن من آسیاتک استفاده میکنم از ساعت یک صبح هست تا هشت صبح! مبین نت داشتم اگر اشتباه نکنم سه صبح تا هفت صبح بودش بقیه شرکت های اشنا هم دو تا هشت صبح هستن فکر کنم من آسیاتک دارم و راضیم یه جورایی ولی دوستانی که مخابرات دارن میگن نامحدودش واقعا همین طوریه نامحدوده! محدودیتی روی سرعت شما اعمال نمیکنن!

من منزلم رو چند وقت دیگه عوض میکنم و میخوام همچین ریسکی کنم مخابرات تا منزل ما دو کیلومتر فاصله داره! منم خط تلفن زیاد دارم باید یه تستی بکنم این موضوع رو به هر حال هرچه قدر مصرف داشته باشم نامحدود یه چیز دیگس
    الان یعنی با 2Mb سرعت دانلودت تو روز وشب 1Mb هستش؟ قبلا 2 بود الان اومده پایین ناراضی هستی؟ یعنی منم 2 Mb بگیرم؟

!Life's a rollercoater but still unfair

10. 5 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    الان یعنی با 2Mb سرعت دانلودت تو روز وشب 1Mb هستش؟ قبلا 2 بود الان اومده پایین ناراضی هستی؟ یعنی منم 2 Mb بگیرم؟
    من اولش سرویس 4MB رو داشتم راحت تا 2000KB و... باز بودش شانس ما زد اشتراک ها شد یک به هشت ، منم اومدم سرویس 10MB رو گرفتم برای استفاده شخصیم ولی مکس سرعتی که داشتم حدود 1500kb بود و روی سرور های ایرانی به 2000 میرسید زنگ زدم گفت ما محدودیتی روی سرویس ها نداریم کیفیت خط خوب باشه تا همین 10mb هم میتونید استفاده کنید منم try کردم دیدم توی ساعت معمولی درسته بالای 1mb هستش ولی توی دانلود شبانه شانسیه مثلا من الان کیمیا دارم شبا 130 تا 180 هستش گاهی وقتا یهو ده برابر میشه! البته متاسفانه مخابرات مرکز ما مشکل هم داره ...
    در کل اگر دنبال سرعت بالا هستی های وب بهتره ولی ترافیک شبانه نداره اما سرویس 8mb اون همین طوری معمولی 1500 هستش ریتش ، من دیگه دانلود هام رو انجام دادم برام مهم نیست اسیاتک چطوریه همین سرویس های معمولیش هم کارم رو فعلا راه میدازه ...
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

12. 6 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    461
    از این کاربر 587 بار در 50 پست سپاس گزاری شده

دوستان من مبین نت دارم با حجم 4 گیگ سرعت 1024 سرعتم موقع دانلود رو 10 کیلوبایت !! دانلود شبانه هم از ساعت 3 تا 7 صبح !! اونم چی مثلا با حجم 4 گرفتی تا دوبرابر حجمی که گرفتی میتونی دانلود کنی که میشه 8 گیگ .. قیمت سرویسشم 35 هزار تومنه .. به یه هفته هم نمیکشه بدون اینکه حتی یه آهنگ دانلود کنم حجمم تموم میشه .. خطمونم میگن فیبر نوریه نمیتونم Adsl بگیــرم .. بخدا دیگه دارم دیوونه میشــــم .. یکی یه راهنمایی کنه بگه چیکار کنم

14. 6 کاربرِ زیر از Pedram Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedram_Hp نمایش پست ها
    دوستان من مبین نت دارم با حجم 4 گیگ سرعت 1024 سرعتم موقع دانلود رو 10 کیلوبایت !! دانلود شبانه هم از ساعت 3 تا 7 صبح !! اونم چی مثلا با حجم 4 گرفتی تا دوبرابر حجمی که گرفتی میتونی دانلود کنی که میشه 8 گیگ .. قیمت سرویسشم 35 هزار تومنه .. به یه هفته هم نمیکشه بدون اینکه حتی یه آهنگ دانلود کنم حجمم تموم میشه .. خطمونم میگن فیبر نوریه نمیتونم Adsl بگیــرم .. بخدا دیگه دارم دیوونه میشــــم .. یکی یه راهنمایی کنه بگه چیکار کنم
    مودم رو بنداز سطل آشغال...!!

مشاهده محتوا اسپویلر

بزنم به تخته پارس آنلاین شبا سرعتش از روزا بیشتر شده.... مبین نت شنیدم خدمات رسانیش افتضاحه..بقیه ی شرکتهارو یه پرس و جو کن اشتراکت رو عوض کن..حیفه 35 تومن با 10 کیلوبایت.

16. 9 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

ADSL 1 MG
    اونوقت سرعت دانلود 10KB/S ببینم اینا با چه ضریب اشتراکی این سرعت رو بهت دادن!!!
    والله Dial-Up داشتیم سرعتمون همین حدود بود

پ.ن:سرعت های بیشتر 512 رو از هر شرکتی نگیر چون الان شرکتی هست که ادعا میکنه سرعت 8MG میده , سرعتی که اصلا به صرف نیست برای یه سرویس خونگی(با توجه به هزینه ای که خود شرکت میکنه و مسلما باید چندبرابرشو از مصرف کننده بگیره)
    در عوض شرکت های بسیار معروف و مطرح دیگه ای هستن که سرعت 1MG یا بیشتر میدن اما با هزینه ی بالا و در عین حال سرعت فوق العاده
    من تجربه ـَو تو شرکت پدرم داشتم تازه اونم وایفای نه بصورت کابلی سرعت دانلود تا 600KB/S هم میومد

پ.ن:بهترین پیشنهاد , کاری نکن بزا سرویس ـِت تموم شه برو یه سرویس دیگه بگیر

18. 5 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

فیبر نوری فقط از مخابرات میتونی بگیری ، چرا از اونجا نمیگیری ؟ حداقل از اینی که الان داری بهتره .

20. 5 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

منم مبین نت دارم ، 8گیگ 1ماهه سرعت 1024 ولی معمولا حداقل سرعت 50-60 میده برا من :-؟ شاید مشکل از مودمته که جای ناجور گزاشتی :-؟
    تا اونجایی که من میدونم محدودیت دانلود رایگان نداره ، ولی برای اینکه سویچ بشه به رایگان باید مودمتو "فیزیکی" خاموش کنی دوباره روشن کنی ، سر همین 20 گیگ ترافیکم الکی به باد رفته بود!!!
    در کل مبین نت مزخرفه ، منم مجبورا استفاده میکنم ازش...
    فیبر نوری اینترنت مخابرات میتونی بگیری دیگه ، نمیتونی؟! از مبین نت بهتره که!!!
    ?! where is jessica hyde

22. 5 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 31 از 77 اولیناولین ... 62129303132334156 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع