برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 55 از 77 اولیناولین ... 53045535455565765 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 از مجموع 768
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

new5 راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

در این تاپیک به بحث و راهنمایی در مورد سرویس دهنده های پرسرعت اینترنت می پردازیم

عقاید ِ یک گرگ

2. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,093
    از این کاربر 1,328 بار در 130 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

نقل قول نوشته اصلی توسط hassak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو منطقه مخابراتی ابوذر تهران جدیدا از های وب گرفتم خیلی راضیم. 8 مگ، یکساله، 16 گیگ در ماه، 12 تا فشفشه 3 گیگ یک روزه، مودم و آنتی ویروس کسپر اسکای یک ساله هم به عنوان هدیه روش بود که جمعا موقع حساب کردن شد 643 تومن. ضمنا یه بسته های فشفشه ای هم داره که میتونید بخرید و خیلی به صرفه ست. اطلاعات بیشتر تو سایتشون هست ولی یه بسته فشفشه 40 گیگ 30 روزه به قیمت 32 تومن هم داره که من 12 تا از اینا هم خریدم. یعنی جمعا با اون ماهی 16 گیگ و فشفشه های 3 گیگ هدیه و این 40 گیگ های ماهیانه، ماهی 60 گیگ میتونم استفاده کنم البته بدون حجم رایگان شبانه. اگر مصرفتون بیشتره که هیچی ولی اگه همینقدر بستونه پیشنهاد میکنم بگیرید چون هم من سرعت دانلودم همیشه رو 800 تا 900 هستش و هم دیگه لازم نیست شب بذارم دانلود و تا فردا صبر کنم. البته قبول دارم این چیزی که من گرفتم یه خورده قیمتش بالا تموم میشه ولی با تلفیق طرح های دیگه ش و این فشفشه 40 گیگ 30 روزه میتونید با ماهی 40 تا 50 تومن همین اینترنت رو بدون اون هدیه ها (مودم و آنتی ویروس و ...) داشته باشید. راستش من حواسم نبود وگرنه با هزینه کمتر هم میتونستم همین رو داشته باشم.
    دوست عزيز سرويسي كه شما خريداري كردين اصلا منطقي و به صرفه نيست احتمالا پولش زياد براتون مهم نبوده با اينحال شما فقط هاي وب رو پولدار كردين
    و فقط چند فشفشه براي چهارشنبه سوري گرفتين شما بيش از 1 ميليون تومن براي يكسال هزينه كردين و ماهي 60 گيگ با جمع داستان‌هاي مختلف گرفتين
    مي‌تونستين با جستجوي بيشتر از شركت‌هاي اينترنت با 500 هزار تومن يكساله 10 مگابايت 150 گيگ ترافيك روزانه و شبانه رايگان با دانلود ماهي 150 گيگ
    به همراه مودم و تخفيف ويژه بخرين انشالا سال ديگه بيشتر دقت كني و همه شركت‌ها رو بررسي كني

4. کاربر زیر از modern_gesprach بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    599
    از این کاربر 372 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط moderngesprach نمایش پست ها
    دوست عزيز سرويسي كه شما خريداري كردين اصلا منطقي و به صرفه نيست احتمالا پولش زياد براتون مهم نبوده با اينحال شما فقط هاي وب رو پولدار كردين
    و فقط چند فشفشه براي چهارشنبه سوري گرفتين شما بيش از 1 ميليون تومن براي يكسال هزينه كردين و ماهي 60 گيگ با جمع داستان‌هاي مختلف گرفتين
    مي‌تونستين با جستجوي بيشتر از شركت‌هاي اينترنت با 500 هزار تومن يكساله 10 مگابايت 150 گيگ ترافيك روزانه و شبانه رايگان با دانلود ماهي 150 گيگ
    به همراه مودم و تخفيف ويژه بخرين انشالا سال ديگه بيشتر دقت كني و همه شركت‌ها رو بررسي كني
    بله. درسته. خودمم اشاره کردم که با تحقیق بیشتر میتونستم چیز بهتری بگیرم. ولی این سرویسی که شما میگید رو فقط فکر کنم آسیاتک میده که تو منطقه ما پورت نداشت.
    ضمنا من چند تا شرکت رو تجربه کردم و هیچکدوم نه این سرعت رو در واقعیت ارائه میدانند نه این کیفیت رو داشتند. همش قطع و وصل و سرعت متناوب بود که از 30 تا 600 هی تغییر میکرد موقع دانلود. حداقل تا حالا که تو منطقه ما خیلی خوب و استیبل رو 850 بوده سرعتش (شاید با زیاد شدن کاربراش اینم بد بشه).
    یه نکته دیگه ای هم بگم که از همه چیز مهم تره:
    من قبلا نامحدود داشتم و فیلم و سریال زیاد نگاه میکردم و اصلا جنون دانلود داشتم و سیستم 24 ساعته دانلود میکرد. ولی الان بیشتر میخوام وقتی دو ساعت میشینم پای یوتیوب دیگه دقدقه حجم و سرعت برای تماشای کیفیت بالا رو نداشته باشم، یا اگه قسمت جدید سریال مورد علاقه ام ساعت 9 صبح ریلیز میشه دیگه نخوام تا فردا برای تماشاش صبر کنم که مثلا شب بذارم واسه دانلود(اونم معلوم نیست سرعت تا چقدر قراره پایین بیاد). خلاصه هیچ شرکتی فک نکنم بالای بیست گیگ در ماه (روزانه) بده (با کمتر از 800 تومن). ولی با تلفیق چندتا طرح های وب میتونی با سالی 600 تومن 50 گیگ در ماه داشته باشی. من سرم کلاه رفت دیگه ولی بقیه حواسشون باشه

6. کاربر زیر از hassak بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    1,093
    از این کاربر 1,328 بار در 130 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hassak نمایش پست ها
    بله. درسته. خودمم اشاره کردم که با تحقیق بیشتر میتونستم چیز بهتری بگیرم. ولی این سرویسی که شما میگید رو فقط فکر کنم آسیاتک میده که تو منطقه ما پورت نداشت.
    ضمنا من چند تا شرکت رو تجربه کردم و هیچکدوم نه این سرعت رو در واقعیت ارائه میدانند نه این کیفیت رو داشتند. همش قطع و وصل و سرعت متناوب بود که از 30 تا 600 هی تغییر میکرد موقع دانلود. حداقل تا حالا که تو منطقه ما خیلی خوب و استیبل رو 850 بوده سرعتش (شاید با زیاد شدن کاربراش اینم بد بشه).
    یه نکته دیگه ای هم بگم که از همه چیز مهم تره:
    من قبلا نامحدود داشتم و فیلم و سریال زیاد نگاه میکردم و اصلا جنون دانلود داشتم و سیستم 24 ساعته دانلود میکرد. ولی الان بیشتر میخوام وقتی دو ساعت میشینم پای یوتیوب دیگه دقدقه حجم و سرعت برای تماشای کیفیت بالا رو نداشته باشم، یا اگه قسمت جدید سریال مورد علاقه ام ساعت 9 صبح ریلیز میشه دیگه نخوام تا فردا برای تماشاش صبر کنم که مثلا شب بذارم واسه دانلود(اونم معلوم نیست سرعت تا چقدر قراره پایین بیاد). خلاصه هیچ شرکتی فک نکنم بالای بیست گیگ در ماه (روزانه) بده (با کمتر از 800 تومن). ولی با تلفیق چندتا طرح های وب میتونی با سالی 600 تومن 50 گیگ در ماه داشته باشی. من سرم کلاه رفت دیگه ولی بقیه حواسشون باشه
    بله آسياتك رو منظورم بود من خودم 4.5 ساله مشتركشون هستم خوب اينطوري كه شما ميگيد اگر توي مركز مخابراتي شما ساپورت نداره كه عجيب چون معمولا
    همه جا رو پشتيباني مي‌كنه مخصوصا تهران رو پس واقعا حيف چون مي‌تونست چيزي باشه كه دقيقاً شما مي‌خواين
    درسته كه قيمت‌ها واقعا بالا رفته و بنظر من غيرقابل قبول ولي هنوز ميشه يجورايي سر كرد با بعضي از سرويس‌ها....
    بله دقيقا هيمنطوره كه ميگين من خودم هيچوقت سرويس نامحدود نگرفتم حتي بعضي مواقع ميتونستم دانلود خيلي بيشتري داشته باشم ولي اينكه فايل خاصي رو
    در كمترين زمان ممكن آدم ميخواد بگيره واقعا عذاب آوره با سرعت بسيار كم در مدت زياد دانلودش كنه و اين رو واقعا درست ميگين
    و همينطور خود من هم مثل قديم تعداد زياد فايل همزمان دانلود نمي‌كنم و الان كيفيت برام مهمتره و تعداد فايل كم در حد 2 3تا و كيفيت بالا دانلود مي‌كنم و البته
    اين سرويس چيز بدي نيست و حجم و سرعت خوبي داره و فقط همونطور كه گفتين قدري گرون شده كه فداي سرت اعصاب راحت مهمتره

8. 3 کاربرِ زیر از modern_gesprach بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,063 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

دوستان بعد از تحقیقات به عمل اومده تصمیم گرفتم از شرکت پارس آنلاین بیرون کشیده و به آسیاتک نقل مکان کنم... یه سوال.. سرعتش خوبه یا همه ش حرفه؟ کسانی که ازین سرویس استفاده میکنن بگن تفاوت سرعت دانلود شب و روز مخصوصاً تو ساعتهای رایگان چقدره ..درحد چند کیلوبایت سرعت میده؟؟

پ.ن : اسم سرویسش تو حلقم چالاک

10. 7 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    929
    از این کاربر 2,829 بار در 297 پست سپاس گزاری شده

بالاخره تصمیم گرفتم بعد از سالیان سال از مخابرات بیرون کشیده و دانلود نامحدود رو ترک کنم! :دی

مسلمانی پیدا میشه یه isp خوب به ما معرفی کنه؟ خودم نظرم رو های وب ـه

12. کاربر زیر از Yellow King بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    دوستان بعد از تحقیقات به عمل اومده تصمیم گرفتم از شرکت پارس آنلاین بیرون کشیده و به آسیاتک نقل مکان کنم... یه سوال.. سرعتش خوبه یا همه ش حرفه؟ کسانی که ازین سرویس استفاده میکنن بگن تفاوت سرعت دانلود شب و روز مخصوصاً تو ساعتهای رایگان چقدره ..درحد چند کیلوبایت سرعت میده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yellow king نمایش پست ها
    بالاخره تصمیم گرفتم بعد از سالیان سال از مخابرات بیرون کشیده و دانلود نامحدود رو ترک کنم! :دی

برای نامحدود هیچی پارس آنلاین نمیشه همینطور کیفیت سرویس ها و پشتیبانیشون . (از روی تجربه میگم)

اگه فقط میخواین به خاطر شبانه کوچ کنید به یه isp دیگه به نظرم اینکارو نکنید چون همه شبانه ها بزودی برداشته میشن (خدارو شکر!) (البته من اطلاعی درمورد اینکه کدوم شبانه بهتره ندارم ، معذرت :دی) فلن به نظر من به صرفه تر از همه پارس آنلاینه و تقریبا بهترین سرعت رو هم 4g ایرانسل داره البته همه جا خط دهی ردیفی نداره . (البته های وب هم خیلی تعریف شنیدم ولی چون جدید بوده فقط تعریف شنیدم!)

پ.ن : کی این بدبختی ما تموم میشه خدا (؟) میدونه ... چی میشد اگه گوگل برا سرویس جدیدش ایران رو هم در نظر میگرفت

پ.ن مهم : البته پیشنهاد من ترکیب یه اینترنت سرعت خوب برای استفاده ماهیانه (ترجیحا نامحدود) + دانلود فایل های حجیم و ... به این صورت ـه.

14. 3 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    726
    از این کاربر 175 بار در 28 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها

نه برای دانلود واقعا خوبه. روزانه که اکثرا بالاست سرعتش. زیاد مهم نیست. مثلا برای 2 مگ 300 400 به بالائه حداقل
    سرعت شبانه ها هم درحال حاضر حدودا به اینصورته:
    1 مگ: 90 کیلوبایت
    2 مگ: 120 کیلوبایت
    4 مگ: اینو دقیق نمیدونم ولی شنیدم 170 ایناست
    10 مگ: 250
    البته برای 10 مگ که به صرفه ترین سرویسه میشه حدودا 100 150 گیگ ماهیانه میشه دانلود کرد ولی باید خط تلفن بکشه وگرنه خیلی اذیت میکنه

16. 5 کاربرِ زیر از mohammad-om بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    599
    از این کاربر 372 بار در 56 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Yellow King نمایش پست ها

ببین منم شرایطم مثل تو بود تقریبا. 512 نامحدود داشتم. میتونی بری تو سایت مخابرات حجم دانلود هر ماه ت رو ببینی. برای من میانگین ماهی 40 گیگ بود. یه دو دو تا چهارتا کردم دیدم سیستم ساعتهای زیادی داره دانلود میکنه و خیلی از فایلهایی هم که دانلود میکنم استفاده نمیکنم. یعنی فقط برای اینکه نامحدود بود مثلا یه فیلمی رو میذاشتم دانلود میکرد شایدم هیچوقت نمیدیدم. اما از طرفی حجم کم و اینکه همش بخوای مراقب مصرفت باشی خیلی عذاب آوره. به نظر من الان یه هزینه ای بکن یه اینترنت یکساله با حجم بالا بگیر دیگه حداقل تا یه سال فکر هیچی رو نمیخواد بکنی.

اگه حجم شبانه میخوای آسیاتک ولی اگه بیشتر میخوای روزانه راحت از اینترنت استفاده کنی و دقدقه نداشته باشی های وب، مطمئن باش اگه الکی دانلود نکنی (مثل قبلاای من ) خیلی راحت حتا حجم اضافه هم میاری.

یه خوبی دیگه های وب اینه که چون این بسته های فشفشه رو یه جورایی جایگزین حجم شبانه کرده، دانلود مصرف کننده ها تو ساعت های مختلف پخش شده و اینجوری نیست که تا ساعت رایگان شروع میشه سرعت بیاد پایین و تو 24 ساعت یه سرعت نسبتا ثابتی داره.

18. 2 کاربرِ زیر از hassak بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1
    از این کاربر 8 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که hiweb یا asiatech دارن یا اطلاعاتی در موردش دارن بگن سرعت دانلود شبانه شون چقدره
    من پارس آنلاین دارم ولی میخوام عوض کنم ولی بین hiweb و asiatech نمیدونم کدومو انتخاب کنم

20. 3 کاربرِ زیر از idint بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,524
    از این کاربر 314 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

سلام عزیزم آسیاتک احتمالا از های وب بهتر باشه.دانلود شبانه بستگی به سرویسی که استفاده میکنی داره خب مثلا دانلود شبانه سرویس ده مگ بیشتر از دو مگه..راضیت میکنه..

22. 3 کاربرِ زیر از Ever_3313 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 55 از 77 اولیناولین ... 53045535455565765 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع