برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 56 از 77 اولیناولین ... 63146545556575866 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 از مجموع 768
    مرگ پایان ِ گرگ نیست
    سپاس
    1,767
    از این کاربر 4,996 بار در 1,049 پست سپاس گزاری شده

new5 راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

در این تاپیک به بحث و راهنمایی در مورد سرویس دهنده های پرسرعت اینترنت می پردازیم

عقاید ِ یک گرگ

2. 7 کاربرِ زیر از aQa GorGe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 2 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : راهنمایی در مورد سرویس دهنده های اینترنت پرسرعت

با سلام خدمت دوستان

برا کسایی که اینترنت شبانه مورد نیازشون هست ( مثل خودم ) به نظر من آسیاتک بهترین هست در حال حاظر ( انتخاب بین بد و بدتر )

بنده خودم سرویس 10 مگ آسیاتک از ساعت 4 صبح تا 10 صبح رایگان رو دارم

سرعت دانلود روزانه تا 900 هم میرسه و شبا هم بستگی به سرور دانلود و ... سرعت شبانه رایگان حدودا بین 370 تا 500 هست و تقریبا شبی 5 تا 7 گیگ رو میشه گرفت ( البته دوستان باید توجه کنن که اگر سرویسی میگیرن سرعت اونها به فاصله اونها از مخابرات اون محل هم تاثیر گزاره )

موفق باشید ...

4. 2 کاربرِ زیر از Awesome_1 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    488
    از این کاربر 244 بار در 33 پست سپاس گزاری شده

من اینترنت فن آوا دارم و خداییش تا الان فوق العاده راضی بودم.الان تقریبا ۳ ساله دارم از سرویس این شرکت استفاده میکنم.بعد از استفاده از صبانت و آسیاتک و شاتل و مخابرات و ... بالاخره رسیده به فن آوا و الان هم خوشحالم که انتخابش کردم.

شبانه اش رایگانه و از ساعت ۲ تا ۷ سرعتت دقیقا مثل روز هست.سرعت دانلود من ۱۲۰ هست و شب و روز فرقی نکرده.۳ ساله بدون مشکل همون حالت رو حفظ کرده و مثل شاتل و مخابرات و ... سرعت شبانه اش رو نمیاره پایین.

قیمت حجم اضافه اش هم ۳۲۰۰ تا ۳۵۰۰ هست که باز هم به نظر خودم که تا الان از شرکت های دیگه استفاده می کردم مناسبه.

ضمن اینکه تو این ۳ سال اگه بخوایم مجموعا بگیریم شاید فقط ۱۰-۱۱ روز قطعی داشتم و بس.

6. 5 کاربرِ زیر از redman1368 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط redman1368 نمایش پست ها
    من اینترنت فن آوا دارم و خداییش تا الان فوق العاده راضی بودم.الان تقریبا ۳ ساله دارم از سرویس این شرکت استفاده میکنم.بعد از استفاده از صبانت و آسیاتک و شاتل و مخابرات و ... بالاخره رسیده به فن آوا و الان هم خوشحالم که انتخابش کردم.

شبانه اش رایگانه و از ساعت ۲ تا ۷ سرعتت دقیقا مثل روز هست.سرعت دانلود من ۱۲۰ هست و شب و روز فرقی نکرده.۳ ساله بدون مشکل همون حالت رو حفظ کرده و مثل شاتل و مخابرات و ... سرعت شبانه اش رو نمیاره پایین.

قیمت حجم اضافه اش هم ۳۲۰۰ تا ۳۵۰۰ هست که باز هم به نظر خودم که تا الان از شرکت های دیگه استفاده می کردم مناسبه.

ضمن اینکه تو این ۳ سال اگه بخوایم مجموعا بگیریم شاید فقط ۱۰-۱۱ روز قطعی داشتم و بس.
    منم فن آوا دارم با این تفاوت که سرعت دانلود روز 700 هست و شب 200 هست!بازم کمه برای من مخصوصا شبا نهایت 3 گیگ میتونم دانلود کنم

8. 2 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

حضوری رفتم دفتر پارس آنلاین واسه نامحدود گفتن 16 گیگ دانلود کنی سرعتت از 256 میشه 128... شونزده گیگ دیگه دانلود کنی سرعتت نصف میشه و همین طور ادامه داره... این چه وضعشه؟؟ میگن هرشرکتی بگیری همین بساطه... گفتم بیام مشورت کنم با دوستان ببینم چی میگن اینا..

10. 5 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,916
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

اگه شما هم مثل من ساکن گیلان هستی.کلا نامحدود رو بیخیال بشو.یه اینترنت از مخابرات بگیر.شب ۱ تا ۷ رایگان داره حدود ۴ گیگ می تونی دانلود کنی.اگه بخوایی نامحدود روزانه از جای دیگه بگیری همون زیاد بتونی دانلود کنی همینقدر میشه استفاده کرد.تا جایی هم که من می دونم دارن سرویس های نا محدود رو تو بعضی از استان ها جمع می کنن که گیلان هم جزو اوناست
    نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    حضوری رفتم دفتر پارس آنلاین واسه نامحدود گفتن 16 گیگ دانلود کنی سرعتت از 256 میشه 128... شونزده گیگ دیگه دانلود کنی سرعتت نصف میشه و همین طور ادامه داره... این چه وضعشه؟؟ میگن هرشرکتی بگیری همین بساطه... گفتم بیام مشورت کنم با دوستان ببینم چی میگن اینا..

12. 3 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

هر شرکتی بگیری عینا همین بساطه ! پارس توشون بهتر همه است ، من توی اون پستی که دفعه قبل دادم همین لیست رو بهت دادم که بعد یه مدت سرعت میاد پایین و این حرفا .

مثلا من الان سرویس 512شو دارم ماهی 100 تومن میدم حدود 200 گیگ دانلود میکنم ، همینه دیگه برای دانلود حجم بالا نمیشه از نت استفاده کرد همون راهی که پست قبل گفتم خوبه .

14. 4 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

دوستانی که صفحات قبل گفتند های وب خوبه :
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

16. کاربر زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MrP نمایش پست ها
    اگه شما هم مثل من ساکن گیلان هستی.کلا نامحدود رو بیخیال بشو.یه اینترنت از مخابرات بگیر.شب ۱ تا ۷ رایگان داره حدود ۴ گیگ می تونی دانلود کنی.اگه بخوایی نامحدود روزانه از جای دیگه بگیری همون زیاد بتونی دانلود کنی همینقدر میشه استفاده کرد.تا جایی هم که من می دونم دارن سرویس های نا محدود رو تو بعضی از استان ها جمع می کنن که گیلان هم جزو اوناست
    آخه تو خانواده من فقط اینترنتو وحشتناک استفاده میکنم و از اول مهر ماه دیگه خونه نیستم و میرم دانشگاه واسه همین نمیخام شرکتو تغییر بدم..میخام یه ماه بکوب دانلود کنم تو دانشگاه حوصله م سر نره واسه همین فقط یک ماه به نامحدود نیاز دارم و بعدش با سرویس معمولی کار میکنم..

درضمن قیمتش 49 هزار تومن

18. کاربر زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

قثط و فقط شاتل من الان ۴ سال دارم راضیم محدود از ۱ تا ۸ صبح من eco128 دارم اسبید دانلودم هست ۶۰۰ تا ۷۰۰
    art 1 128 نا محدود سرعت دانلودش رو ۱۵۰ هست که اگه دانلودت زیاد باشه سرعتش کم میشه

راه کاریم که برا اینکه سرعتت کم نشه اینه یک ماه از سرویس eco استفاده کنی یک ماه از سرویسart اگه بخوای یک سرویس چند ماه داشته باشی بخاطر دانلود زیاد سرعتش کم میشه

20. کاربر زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

محمد جان دیگه نامحدود تو ایران معنا نداره!تمام isp های کشور رو گشتم هیج جا دیگه نامحدود واقعی نمیدن خودترو خسته نکن!تو شهر شمام تنها شرکت خوب آسیاتک هست که واقعا عالیه من این ماه میخوام از آسایتک بگیرم!

22. 2 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 56 از 77 اولیناولین ... 63146545556575866 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع